Jump to content

נושא ציטוטים מהליגה ללא מכבי - עונת 2019/2020

MaTa

Recommended Posts

10 דקות לפני, BRoi said:

1 2 ו3 לא מובנים בעליל 

ב-1 הם אומרים שיש להם שגיאת כתיב אבל זה רק כדי שהם יבדקו אם באמת יש.

ב-2 הם יורדים עליהם שהם בדקו אם יש שגיאת כתיב

ב-3 הם מתייחסים לפוסט של משה חוגג אחרי המשחק ביניהם שהוא פירט את הנתונים של המשחק (שהכל לטובת בית"ר) אבל התוצאה בסוף 1-0 לרעתם ושאם זה היה במשחק פיפ"א אז השלט כבר היה נשבר.

1 hour ago, Krishi said:

ב-1 הם אומרים שיש להם שגיאת כתיב אבל זה רק כדי שהם יבדקו אם באמת יש.

ב-2 הם יורדים עליהם שהם בדקו אם יש שגיאת כתיב

ב-3 הם מתייחסים לפוסט של משה חוגג אחרי המשחק ביניהם שהוא פירט את הנתונים של המשחק (שהכל לטובת בית"ר) אבל התוצאה בסוף 1-0 לרעתם ושאם זה היה במשחק פיפ"א אז השלט כבר היה נשבר.

זה בדיחות ברמה של יאנג בויז מה נסגר קריש

פעם הייתי בינוני מינוס בפרו ושיחקתי נגד טובים ממני בד"כ. 

הייתי בועט מרחוק כדי לשקר עם הסטט' בסוף. 

רעננה ונתניה זה הטוויטר האמיתי. 

אחרי שאלות בפייסבוק הרשמי של חיפה, היא הוציאה כתבה ברשמי שמסבירה מדוע נבחר האצטדיון בנתניה ולא בלומפילד לרדיוס:

מדוע הוחלט על נתניה ולא על בלומפילד?
במילה אחת אווירה.
ואם לפרט, אז ההחלטה התקבלה לאחר שיקול של כמה וכמה פרמטרים מהם עולה שהצפי הוא לחצי אצטדיון בבלומפילד, לעומת אצטדיון מלא בנתניה.
בימים שלפני ההחלטה, מכירת הכרטיסים למשחק הליגה התנהלה בעצלתיים לעומת משחק הגביע. (צמידות המשחקים הינה גורם משמעותי בקצב המכירה לליגה).
לאווירה יש משמעות גדולה מאוד, בייחוד במשחק כזה, ולכן החלטנו שעדיף אצטדיון מלא ודוחף בנתניה על אצטדיון דוחף אבל חצי ריק ביפו. אווירה היא ללא ספק הפרמטר המכריע.

או במילים אחרות: "אנחנו יודעים שלא תגיעו"

http://mhaifafc.com/newsPage.asp?newsID=72586&fbclid=IwAR3Xa4M07ZhzxBlWZ-6HLB4bilcM0X6oudeZATJaTbBLeVBXBBT6UoErnaU

אני זוכר שפעם הייתה אגדה כזו שאוהדים של חיפה לא מגיעים לק. אליעזר כי רוב הקהל שלהם מגוש דן. פתאום נהייתה להם לוקאל פטריוטיות, כאילו היו, במחילה מכבודכם, היוזר עומר כלפי נתניה.

החלטה בזויה של המועדון שלהם. לא ברור לי.

יש להם 16 אלף מנויים, נתניה זה איצטדיון של 14 אלף שרק חציצה וקהל חוץ זה כמעט 4.
הזייה הם אשכרה הולכים לוותר על אוהדים

9 דקות לפני, Semper Fidelis said:

אני זוכר שפעם הייתה אגדה כזו שאוהדים של חיפה לא מגיעים לק. אליעזר כי רוב הקהל שלהם מגוש דן. פתאום נהייתה להם לוקאל פטריוטיות, כאילו היו, במחילה מכבודכם, היוזר עומר כלפי נתניה.

זה נכון.

בשנים הגדולות שלהם הן בניינטיז והן באלפיים'טיז הן היו אבן שואבת לאוהדים מרחבי הארץ.

הם ניגנו על הקטע של הכדורגל היפה, והרבה אוהדים שלא היתה להם זהות הלכו אחריהם.

המיתוס שמכבי היא כללית חסרת זהות קצת נשחק כי מכבי הפכה קבוצה אפורה (או לחלופין ווינרית למתעקשים), וחיפה סיפקה מענה עבור מי שלא רצה להיות מזוהה פוליטית (הפועל/ביתר/סכנין/בני יהודה) גיאוגרפית (ב"ש/נתניה/אחר) או להיות שנוא בגלל שהוא מכביסט.

ככה הם הצמיחו מלא אוהדים משטחים מתים.

כשהמיתוס מעט פג אז קרית אליעזר התרוקן מעט כי הערך מכבי חיפה הוא חזק אבל ממש עוצמתי.

ואז כשסמי עופר עמד מוכן אז הוא היווה אטרקציה לאוהדי מעגל שני- משפחות, ילדים, נשים, זקנים, וסתם חובבי ספורט.

הרבה אנשים מהקריות, עכו, נהריה, מהגליל, מהעמקים, חוף הכרמל, מנשה, זבולון וכמובן מהמגזר עשו מנויים בזכות המתקן.

זה לא אוהדים שרופים, אבל פוטנציאלית כשהקבוצה מצליחה הם עשויים למלא את סמי עופר.

זה לא כל כך נח לנו לעכל את זה- אבל יש להם פוטנציאל צמיחה גדול מאוד.

זה לא יושב על יריבות נגדנו, לא קשור לחזן וקנדאורוב, ולא לאולטראסים, לא לאיזה עניין בין המועדונים וגם לא לתוצאה כזו או אחרת.

אם כבר להפך- העובדה שהם די נטולי שיוך פוליטי- בצירוף לכך שהם מוסד מעוגן שמקושר להצלחה (לא בהכרח שמתבטא בטבלה) הופך אותם למגנט קהל, ואני חושב שהם מהווים איום די רציני.

12 דקות לפני, מרגוליס said:

לפי ONE זה 13.5 אלף

11 דקות לפני, מרגוליס said:

אווו שאין להם באמת 16 

שום סיבה הגיונית לא נמצאת כאן וזה החלטה תלושה מהמציאות אם כן 

ונגיד ובאמת הם חושבים שלא יגיעו, מה עם לנסות למכור כרטיסים? הם לא יכולים להחליט מראש שאוהדים לא יגיעו 

13 דקות לפני, מרגוליס said:

נשמע לי כמו החלטה בריאה:

א- משער שיתנו להם להחליף בלומפילד במקרה וחריג שייראו שיש הרשמה מטורפת.

ב- אין באמת צידוק לאנשים לנסוע באמצע שבוע מחיפה שעתיים דרומה, הם באמת ייבלעו בבלומפילד, ולמעשה סתם יעניקו יתרון לב"ש.

נ.ב

אם כמה שזה לא פופולארי- הלוואי וההנהלה שלנו בזמנו הייתה מוותרת על × אוהדים וסוגרת את המושבה על חשבון נתניה

2 דקות לפני, Prici said:

אווו שאין להם באמת 16 

שום סיבה הגיונית לא נמצאת כאן וזה החלטה תלושה מהמציאות אם כן 

ונגיד ובאמת הם חושבים שלא יגיעו, מה עם לנסות למכור כרטיסים? הם לא יכולים להחליט מראש שאוהדים לא יגיעו 

הם עושים הרשמה, יענק'ל פותח וואטסאפ עם הקופים כמו לפני חתונה, ויבקש לאשר הגעה כדי שיוכלו להתארגן על מיניבוס בשבילם

3 דקות לפני, ששון הצהוב said:

נשמע לי כמו החלטה בריאה:

א- משער שיתנו להם להחליף בלומפילד במקרה וחריג שייראו שיש הרשמה מטורפת.

ב- אין באמת צידוק לאנשים לנסוע באמצע שבוע מחיפה שעתיים דרומה, הם באמת ייבלעו בבלומפילד, ולמעשה סתם יעניקו יתרון לב"ש.

נ.ב

אם כמה שזה לא פופולארי- הלוואי וההנהלה שלנו בזמנו הייתה מוותרת על × אוהדים וסוגרת את המושבה על חשבון נתניה

הסכמתי לותר על המנוי שלי תמורת מעבר למושבה, גם רשמתי להם את זה.

לא הגיבו בכלל  

חוגג: הליגה לא מעניינת, הכסף לא פרופורציונלי

הבעלים של בית"ר, שמוביל מהלך של פייר פליי פיננסי: "בסוף הכדורגל יפשוט את הרגל, לליגה אין שום ייחוד, צריך רפורמה שלמה". וגם: גולדהאר ושחר

מה יהיה עם חוגגי? מתי מישהו כבר יזרוק עליו שלט של פלייסטיישן?

"ערן זהבי משפיע ברקע, הוא הסיוט שלנו. בגלל שהוא הגיע מסין ומתאמן עם מכבי אנחנו מגיעים עם מסכות כדי להקניט אותו על הקורונה. הדרבי ב-2014 שהוא כבש שלושער ונגמר 2:3 היה הכי עצוב בחיים שלי. זו הייתה הפעם ראשונה שבכיתי במשחק"

1 hour ago, פדרו said:

"ערן זהבי משפיע ברקע, הוא הסיוט שלנו. בגלל שהוא הגיע מסין ומתאמן עם מכבי אנחנו מגיעים עם מסכות כדי להקניט אותו על הקורונה. הדרבי ב-2014 שהוא כבש שלושער ונגמר 2:3 היה הכי עצוב בחיים שלי. זו הייתה הפעם ראשונה שבכיתי במשחק"

חיבוקי