Jump to content

נושא ציטוטים מהליגה ללא מכבי - עונת 2019/2020

MaTa

Recommended Posts

46 דקות לפני, Omer said:

להבדיל, אני זוכר שהם שרו "אבוקסיס מת" מולנו לפני איזה 13 שנה, בניסיון להדליק אותנו לשיר יחד איתם. בתגובה שרנו להם "אוחנה מת".

זוכר פעם שיחקנו נגדם באיצטדיון ר"ג והם ניסו להזרים אותנו לשירת הפועל זונה מיציע ליציע.

לא זרמנו.

6 hours ago, Krishi said:

זוכר פעם שיחקנו נגדם באיצטדיון ר"ג והם ניסו להזרים אותנו לשירת הפועל זונה מיציע ליציע.

לא זרמנו.

בחצי של 2001 שרנו עם האוהדים של חיפה שמעון גרשון בן זונה מצד לצד.

כשאני חושב על זה,אם הם לא היו הסמרטוט רצפה שלנו בעשור האחרון כל הסיפור הזה של המכבי יכל להציק לי באיזשהו מקום,כשנותנים לזה לגיטימציה.

במקום זה כל הנושא הזה פשוט מקטין אותם והופך אותם למועדון עם מלא הומור כמו ביתר והצ׳צ׳נים,איזה תזמון גרוע יש להם.

8 hours ago, Krishi said:

לא זרמנו.

זה היה בעונת 2001/12

זכור לי שהגבנו להם ב-"אמא שלכם זונה"

59 דקות לפני, החולצה עם הסוס said:

זה היה בעונת 2001/12

זכור לי שהגבנו להם ב-"אמא שלכם זונה"

במשחק הגשום בקטע הזוי, נגמר 1-1 לדעתי

תודו שהתגעגעתם

"קוטלר הגאון, יש לו את החלק הכי גדול במצבה של הקבוצה”, תקף רמון את המפרק בהאשמה ישירה על כך שהוא אחראי למצב אליו נקלעו האדומים. “הוא ספג בעצמו ביקורת מבית המשפט, מהשופט אורנשטיין, על שחרור השחקנים בצורה לא אחראית. הוא הוציא שחקנים לחל"ת, כאשר חשף את הקבוצה לתביעות נוספות. לא אני ולא כבירי גרמנו למצב הזה".

עוד המשיך רמון ואמר: "כבירי רצה למנות מפרק אחר לקבוצה כדי להציל אותה, היה מוכן לעזור כספית, אך עמותת האוהדים טרפדה את זה. אותה עמותה אגב שחייבת לי עד היום 400 אלף שקל. הניסנובים גם תמכו בקוטלר. הוא נוכל, שפירק את הפועל. הוא קיבל את הקבוצה במצב הרבה יותר טוב מאשר הייתה בתקופתו של כבירי. הוא הביא לפירוק ויצר חובות של 15-20 מיליון שקל".

רמון גם ביקר את עו”ד קוטלר על הדרך שבה קיבל את תפקיד המפרק:” קוטלר קיבל את תפקיד הכונס במרמה לאחר שהתחייב שהוא יבריא את הפועל ותוך זמן קצר הביא אותה לפירוק שהוביל לירידת ליגה, והכל מתוך תאוות בצע ופרסום. שיא החוצפה שלו זה לגרום במחדליו חובות של מיליונים ולהטיל את האשמה על כבירי ועליי”.  

"אני חושב שקוטלר חייב להפסיק להיות הכונס של הפועל ת"א וצריך למנות במקומו מפרק אחר. אחד שלא תאב בצע ופרסום. קולטר חובבן, חסר מושג מכל מי שהיה לפניו", סיכם רמון ל-ONE.

מהנעשה בחיפה-

המקומון כלבו פירסם בענק את מספר הטלפון של ברק בכר לשמחת סוחרי החוחובה בארץ. 

https://m.facebook.com/groups/1939516176293888?view=permalink&id=2568848746693958

2 hours ago, הילד בן 30 said:

מהנעשה בחיפה-

המקומון כלבו פירסם בענק את מספר הטלפון של ברק בכר לשמחת סוחרי החוחובה בארץ. 

https://m.facebook.com/groups/1939516176293888?view=permalink&id=2568848746693958

אז המקומונים שם מפגרים כמו ברדיו. 

בטח אחרי השיחות שבכר קיבל הוא לא ירצה לדרוך שם. 

5 דקות לפני, הנדון said:

אז המקומונים שם מפגרים כמו ברדיו. 

בטח אחרי השיחות שבכר קיבל הוא לא ירצה לדרוך שם. 

האמת שאם אני זוכר נכון בכר הוא אוהד של חיפה, לפחות היה כזה בילדותו, ומאוד רצה להגיע לאמן אותה אחרי הקדנציה בק"ש. אבל חיפה בחרה ברוני לוי ובכר חתם בב"ש.