Jump to content

נושא ציטוטים מהליגה ללא מכבי - עונת 2019/2020

MaTa

Recommended Posts

7 hours ago, הצבר said:

בולבול מולחם שם, והחוחובה מקבל 350 אלף שקל כל חודש כדי לשבת רגל על רגל, הוא לא ימהר לשום מקום ויחכה שהנבחרת תתפנה. 

( ואחרי שני סיבובי נפל בנבחרת יהפוך לפנסיונר עשיר ) 

בולבול מולחם נשמע ממש לא נעים 

הוא מאוד אוברייטד. 

לא יודע לבנות קבוצה, לא לפתח צעירים, פשוט כלום. 

הצליח לו פעם אחת בזכות שחקן על וברגע שהוא הלך - הכל התחרבן. 

הוא מאמן טוב ביחס לליגה, אבל ממש לא שווה את כל האוננות שהייתה עליו במשך כמה שנים. 

42 דקות לפני, Moryo said:

הוא מאוד אוברייטד. 

הוא מאמן טוב ביחס לליגה, אבל ממש לא שווה את כל האוננות שהייתה עליו במשך כמה שנים. 

מדוייק לגמרי.

אם לא וואקמה, הספירה עכשיו עומדת על 44.

וכמובן התוספים.

42 דקות לפני, Moryo said:

הוא מאוד אוברייטד. 

כל תקשורת הספורט פה עפה עליו רק בגלל שהוא הצליח לשבור את ההגומוניה של מכבי. 

פתאום בא מאמן ישראלי ומכניס למכבי וכל הצוותים הזרים שלה זין בפרצוף. 

אבל הוא לא קאפלו, לא קלופ וגם לא פאולו סוזה.

פגע בינגו עם שני זרים ועוד כמה ישראלים שהצליחו להתעלות על רמתם הרגילה משנים קודמות.

כשזה עבר, ראו שהוא עוד מאמן. לא טקטיקן ולא נעליים. רק רוכב על מומנטום.

50 דקות לפני, Moryo said:

אתה שוכח את הסמים, משום מה..

4 דקות לפני, שחר צהוב said:

פגע בינגו עם שני זרים ועוד כמה ישראלים שהצליחו להתעלות על רמתם הרגילה משנים קודמות.

עד כמה שזכור לי, הם הגיעו לפניו (לפחות אחד מהם), תקן אותי אם אני טועה

זה שהוא לא קלופ זה ברור, הוא לא צריך להיות אנחנו בליגת העל ולרמה הזאת הוא מאמן מצוין, הוא בכל זאת לקח פה 3 אליפויות רצופות, מקום 2 עם ק"ש, מקום 3 עם ב"ש, ליגה אירופית.

ברור שהיו לו שחקנים טובים, אבל אני לא מבין איך אפשר לזלזל בגלל שיש ירידת מתח אחרי 3 אליפויות, הוא לקח פה 2 אליפויות אדירות ועדה קמפיין בתים יפה.

פאק הוא לקח אליפות אחת לפאקינג ערן זהבי ורק על זה מגיע לו כבוד.

בקיצור, מקווה מאוד שהוא לא יהיה בחיפה בעידן פוסט בלבול, חיפה מריחים חזרה לקדמת הבמה, הם מסוגלים להיפרד ממנו בסיום העונה גם אם יסיים מקום 2 עם מרחק קטן יחסית, בטח כשברק בכר פינוי.

ברק בכר מאמן טוב ועשה דברים יפים גם בק"ש. הוא ממש גרוע בלבנות קבוצה ולבחור שחקנים. גם השחקנים שהגיעו ביחד איתו לב"ש זה שחקנים שכבר היה איתם מו"מ לפני או שהגיעו בלי קשר אליו. אבל כשיש לו את החומר הנכון הוא יודע לעשות מזה דברים יפים מאוד ואת זה אי אפשר להגיד כמעט על אף מאמן ישראלי בליגה. בגלל זה הוא צריך מנהל מקצועי טוב מעליו.

23 דקות לפני, duduha said:

עד כמה שזכור לי, הם הגיעו לפניו (לפחות אחד מהם), תקן אותי אם אני טועה

17 דקות לפני, Dalembert said:

ויטור ו-וואקמה הגיעו איתו לדעתי

כן, הם הגיעו איתו ואוגו שנה לפניו אם אני לא טועה.

4 דקות לפני, kutomer said:

זה שהוא לא קלופ זה ברור, הוא לא צריך להיות אנחנו בליגת העל ולרמה הזאת הוא מאמן מצוין, הוא בכל זאת לקח פה 3 אליפויות רצופות, מקום 2 עם ק"ש, מקום 3 עם ב"ש, ליגה אירופית.

ברור שהיו לו שחקנים טובים, אבל אני לא מבין איך אפשר לזלזל בגלל שיש ירידת מתח אחרי 3 אליפויות, הוא לקח פה 2 אליפויות אדירות ועדה קמפיין בתים יפה.

פאק הוא לקח אליפות אחת לפאקינג ערן זהבי ורק על זה מגיע לו כבוד.

ברור שהוא לא דחליל והוא עשה דברים יפים. אבל עפו עליו כאילו הוא גאון הדור רק בגלל שזו הייתה ההזדמנות של התקשורת להיכנס במכבי ולהראות לה שלא צריך צוות זר כדי להצליח. 

התחברו לו הרבה דברים כמו פגיעה בזרים, מעבר לאיצטדיון חדש, דחיפה של קהל שלא ידע מה זו הצלחה בחיים (כי מי שהיה באליפויות לפני 40 שנה הוא כבר כנראה לא כל כך פקטור בדחיפה ועידוד),

והעובדה שמכבי הייתה בתקופה שהיא חיפשה את עצמה מחדש אחרי זהבי עם עונות רדיוס שלמות שנכפו עלינו בנתניה.

הוא כנראה באמת המאמן הישראלי הכי טוב כרגע, ועדין רוב המאמנים הזרים שהיו במכבי מאז אוסקר לא רואים אותו ממטר (וזה מראה מה רמת המאמנים בארץ ולמה אני שמח שכבר שנים אין לנו צוות ישראלי).

17 דקות לפני, Krishi said:

ברק בכר מאמן טוב ועשה דברים יפים גם בק"ש. הוא ממש גרוע בלבנות קבוצה ולבחור שחקנים. גם השחקנים שהגיעו ביחד איתו לב"ש זה שחקנים שכבר היה איתם מו"מ לפני או שהגיעו בלי קשר אליו. אבל כשיש לו את החומר הנכון הוא יודע לעשות מזה דברים יפים מאוד ואת זה אי אפשר להגיד כמעט על אף מאמן ישראלי בליגה. בגלל זה הוא צריך מנהל מקצועי טוב מעליו.

ללא ספק...

15 דקות לפני, שחר צהוב said:

כן, הם הגיעו איתו ואוגו שנה לפניו אם אני לא טועה.

ברור שהוא לא דחליל והוא עשה דברים יפים. אבל עפו עליו כאילו הוא גאון הדור רק בגלל שזו הייתה ההזדמנות של התקשורת להיכנס במכבי ולהראות לה שלא צריך צוות זר כדי להצליח. 

התחברו לו הרבה דברים כמו פגיעה בזרים, מעבר לאיצטדיון חדש, דחיפה של קהל שלא ידע מה זו הצלחה בחיים (כי מי שהיה באליפויות לפני 40 שנה הוא כבר כנראה לא כל כך פקטור בדחיפה ועידוד),

והעובדה שמכבי הייתה בתקופה שהיא חיפשה את עצמה מחדש אחרי זהבי עם עונות רדיוס שלמות שנכפו עלינו בנתניה.

הוא כנראה באמת המאמן הישראלי הכי טוב כרגע, ועדין רוב המאמנים הזרים שהיו במכבי מאז אוסקר לא רואים אותו ממטר (וזה מראה מה רמת המאמנים בארץ ולמה אני שמח שכבר שנים אין לנו צוות ישראלי).

ברור שבמכבי עבדו מאמנים טובים יותר, אבל ההיתרון שלו זה שהוא מגיע עם פחות אספירציות להתקדם ולכן יכול לייצר המשכיות.

במכבי כל שנה למעט השנה האחרונה החלפנו מאמן.

עוד דבר אגיד לגבי חיפה, הם כבר לא במצב להחליף חצי קבוצה, הם צרכים 2-3 שחקנים והם קבוצה מעולה שרצה איתנו ראש ראש ובכר יכול להיות האיש הנכון מבחינתם לנהל את הפרויקט הזה.

1 hour ago, Dalembert said:

ויטור ו-וואקמה הגיעו איתו לדעתי

וויטור כן, נכון.

וואקמה סגר בינואר עוד בתקופת אלישע, התחיל איתו, אבל סגר לפניו