Jump to content

נושא ציטוטים מהליגה ללא מכבי - עונת 2019/2020

MaTa

Recommended Posts

אני הולך להפתיע ולהגיד שלרגעים מסוימים מליקסון היה מהשחקנים המלהיבים שיצאו מישראל (בעיקר כשהיה בצרפת) ואני חושב שהוא עשה קריירה יפה והיה אחלה שחקן (לא סופרסטאר משוגע אבל בהחלט שחקן כדורגל טוב)

כל זה מתגמד לאופי המסריח שלו, איש קטן ומגעיל. בכיין לא נורמלי, מתחזה מהגדולים ששיחקו פה. בדעיכת הקריירה שלו הוא היה פשוט רק מגעיל. ברוך שפטרנו.

1 hour ago, Moryo said:

עזוב כרגע את הבכי לשופטים, הצלילות וההצגות שלו. 

אתה לא זוכר איך הניף לך את החולצה בפנים? זו לא התגרות? 

לא זוכר. מה עשה? תזכיר לי.

נו מה חתול אתה עושה את בכוונה כאילו מה הקטע? זה כבר לא מצחיק כל הדברים האלו אולי תשים גם תמונה של חיפה עם הגביע.

42 דקות לפני, Sawyerdroid said:

אני הולך להפתיע ולהגיד שלרגעים מסוימים מליקסון היה מהשחקנים המלהיבים שיצאו מישראל (בעיקר כשהיה בצרפת) ואני חושב שהוא עשה קריירה יפה והיה אחלה שחקן (לא סופרסטאר משוגע אבל בהחלט שחקן כדורגל טוב)

כל זה מתגמד לאופי המסריח שלו, איש קטן ומגעיל. בכיין לא נורמלי, מתחזה מהגדולים ששיחקו פה. בדעיכת הקריירה שלו הוא היה פשוט רק מגעיל. ברוך שפטרנו.

שכחת לציין שגם מסומם

1 hour ago, duss21 said:

אכן מכה קשה, אבל יש שם בסיס יציב. יש את ויטור, שון גולדברג, ספורי.

אין מה לעשות, זה ב- DNA.

שלא ינוחו על זרי הדפנה. אחרי שנים של חוסר רלוונטיות (חוץ מג'אבר עטא), חיפה התחמשה הקיץ בטוען לכתר המכוער בליגה חזיזה, וגידלה אצלה בבית את נטע לביא, שמתבל את הכיעור הבסיסי במראה של פיגור קל. אני צופה שם תחרות לא פשוטה בשנים הקרובות. 

15 דקות לפני, Dalembert said:

שלא ינוחו על זרי הדפנה. אחרי שנים של חוסר רלוונטיות (חוץ מג'אבר עטא), חיפה התחמשה הקיץ בטוען לכתר המכוער בליגה חזיזה, וגידלה אצלה בבית את נטע לביא, שמתבל את הכיעור הבסיסי במראה של פיגור קל. אני צופה שם תחרות לא פשוטה בשנים הקרובות. 

חייב לציין שהניתוחים והפרשנויות שלך בענייני כיעור כ"כ מדויקים. שאפו.

הייתי מוסיף שלדעתי ב"ש צריכה לעבור בהגנה ל-3 מכוערים. חוץ מזה מסכים איתך שלחיפה יש את ה-50/50 הטוב בליגה, נטע לביא 50% מכוער 50% מפגר מספר 1 בארץ כרגע. ביחד עם שני מכוערים תוקפים בצדדים הם יכולים לרוץ עד הסוף.

4 hours ago, ravid said:

מליקסון היה שחקן מצויין. לקח 4 אליפויות שבכולן היה שחקן משמעותי מאוד. היה דמות חיובית לספורטאי שהרבה ילדים ראו בו מודל לחיקוי ובנוסף לא זכור לי שאי פעם התלכלך איתנו או יצר איזשהו עימות. בקיצור אפשר לומר מילה טובה גם על יריבים כשהם יורדים מהבמה. 

פחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

1 hour ago, Dalembert said:

אם דוס סנטוס היה נשאר בחיפה הם היו לוקחים אליפות קלה בכיעור. 

2 hours ago, מכביסט לעד said:

אם דוס סנטוס היה נשאר בחיפה הם היו לוקחים אליפות קלה בכיעור. 

בני יהודה אם כך הם קבוצת גביע הכיעור טיפוסית, גם גידלה את חזיזה הכער ההתקפי והחליפה תמורת דוס סנטוס

8 hours ago, turgi said:

פראייר מי שלא עובר בפורום של בש

נרדמתי עם זה אל תוך הלילה, בעיקר דיבורים על זה שהחוחובה מיצה מתוך "בכר והחבר'ה - כבר לא צוות לעניין".

ת'אמת כבר לא כאלה מעניינים. חיפה מעניינים פי 700 מהם, מבית"ר ומהפועל ביחד.

2 דקות לפני, yellow_blood said:

נרדמתי עם זה אל תוך הלילה, בעיקר דיבורים על זה שהחוחובה מיצה מתוך "בכר והחבר'ה - כבר לא צוות לעניין".

ת'אמת כבר לא כאלה מעניינים. חיפה מעניינים פי 700 מהם, מבית"ר ומהפועל ביחד.

הציטוטים של הפועל הכי גדולים בפער.

אבל תכלס אין על הציטוטים מבאזל... 

4 hours ago, מכביסט לעד said:

הציטוטים של הפועל הכי גדולים בפער.

אבל תכלס אין על הציטוטים מבאזל... 

נושא הציטוטים מבאזל של כריס זה הנושא הכי טוב בתולדות הפורום.