Jump to content

נושא ציטוטים מהליגה ללא מכבי - עונת 2019/2020

MaTa

Recommended Posts

2 hours ago, Krishi said:

אני חושב שהיו ועודנה יש פה מספיק קבוצות עם תקציבים גדולים שהוכיחו שתקציב זה לא הכל.

חיפה מקום שני בתקציב היו עונות בקושי הגיעה לפלייאוף עליון (באחת היא באמת לא הגיעה).

בית"ר כנ"ל.

גם מכבי עם תקציבי עתק הייתה מסיימת 6 ומטה.

לא רק הכסף חשוב, גם מה אתה עושה איתו. כרגע בכר מחזיק את הקבוצה הזאת. נכון שהוא עושה טעויות אבל מהשוק הישראלי לפחות הוא המאמן בין הכי טובים לדעתי אם לא הכי טוב.

ביום שהוא ילך ובמידה והם לא הולכים על המאמן הזר (עם סיכויי פגיעה נמוכים מאוד) מי יכול להרים את הקבוצה הזאת? באמת יש להם סגל בדיחה. אין אחד שהייתי לוקח מהסגל שלהם אלינו. אחד.

הבנתי גם שאלונה לא בדיוק נותנת את כל התנאים האופטימליים. אז יש גם את זה.

אני חושב שסה"כ אנחנו מסכימים.

אני לא רואה אותם חוזרים למירוץ האליפות לפחות  שנתיים קדימה ועזיבה של בכר שם תהיה מכה קשה מאוד לכל שאיפות רציניות שיהיו להם.

אבל כל עוד התקציב שלהם ישאר בטופ 3 גם אם יהיו שנים קשות בסופו של דבר זה מסתדר.. אני מדבר בלונג ראן על פני 10-15 שנה.

בגלל זה על כל שנה רעה של חיפה אני פתחתי שמפניות.

2 hours ago, קמאנן said:

סביר להניח שכן, אבל הטעות של אלונה היא שהיא השקיעה את הכסף בקומה העליונה במקום בתחתונה.

היא עשתה כמה מהלכים טובים אבל את החשוב ביותר שזה מחלקת נוער לא עשתה ואנחנו יכולים רק להגיד תודה לגולדהאר על כל דקה שהוא פה.

1 hour ago, Nadav19 said:

לא יודע איפה לפרסם, אבל אוהדי באר שבע הם מחלה. גועל נפש. תראו מה קשקשו לי ליד הבית. איזה אובססיה... מסתבר שיש פה איזה כלב אובססיבי שנמאס לו לראות  אותנו חוזרים מבסוטים אחרי כל משחק 

IMG-20191201-WA0011.jpg

IMG-20191201-WA0010.jpg

אני במקומך שמח וחוגג שהשקיעו בי ככה וגם משועשע מכך שהאידיוט לא יודע לכתוב ה'. גם ברווחים בין מילים הוא חלש.

3 hours ago, קובי השועל said:

זה היה ברור שהם טרנד חולף וכנראה שבלי נוואקמה אנחנו מסיימים עם לפחות עוד 2 אליפויות על חשבונם.

תעשה את זה 3

3 hours ago, קובי השועל said:

זה היה ברור שהם טרנד חולף וכנראה שבלי הסמים אנחנו מסיימים עם לפחות עוד 2 אליפויות על חשבונם.

12 hours ago, Sawyerdroid said:

פשוט אין אופציה אחרת. אין.

אבל אי אפשר שלא להתרשם כן מה בגידה מקרית של ברקת באלונה יכול להביא.

ברקת בוגד באישה-סונה שלו שמקבל כפרס ניחומים לשחק עם קבוצת כדורגל, מכבי לא אופציה ריאלית אז היא לוקחת אוטיסטים מהדרום. 

במשך כמה שנים היא שוברת שיאים, בעיקר של סימום ובכי לשופטים (שלא נזכיר את חגיגת הכדורגל באצטדיון רמת גן) אבל גם מביאה לבדואים מהמדבר כמה תארים.

אז כן, 

לכל פארסה כזאת יש אורך חיים אפשרי ובאר שבע בשלבי הגסיסה, כמו שנאמר מעליי המסלול שלהם עד העלמות מוחלטת מהצמרת (ומלהוות פקטור כלשהוא בליגה) ברור לכל ובשיא ההתרחשות

ועדיין.. לא יכול שלא להתפעל מכמה השפעה הייתה לאותן בגידות של אדון ברקת. אם הבחור היה מעט פחות חרמן בכלל לא היינו עוברים את הסאגה המעיקה הזאת.

אין שום מניעה להוציא ממכבי נקודות אם משחקים חכם

כדי לשחק חכם צריך שחקנים חכמים (וזה בלי לדבר על הכישורים שלהם).
חוץ מזה, כדי להוציא נקודות ממכבי צריך שיקרה אחד מהתרחישים.
1. שלא נספוג מהם שער.
2. שנכבוש לפחות את אותם כמות שערים שהם יכבשו:
כך שאני חושב שיש מניעה.
בכל מקרה, בהצלחה עם זה.

21 hours ago, Nadav19 said:

לא יודע איפה לפרסם, אבל אוהדי באר שבע הם מחלה. גועל נפש. תראו מה קשקשו לי ליד הבית. איזה אובססיה... מסתבר שיש פה איזה כלב אובססיבי שנמאס לו לראות  אותנו חוזרים מבסוטים אחרי כל משחק 

IMG-20191201-WA0011.jpg

מעניין אם אוהדי חיפה נעלבים מגרפיטי כזה

22 דקות לפני, חןחן said:

מעניין אם אוהדי חיפה נעלבים מגרפיטי כזה

זה בניגוד לאחוות fuck tlv 

חיפה הרימו אף וכבר לא מצליבים איתם בולבולים 

1 hour ago, קאוביין said:

זה בניגוד לאחוות fuck tlv 

חיפה הרימו אף וכבר לא מצליבים איתם בולבולים 

מעניין אם בפעם הבאה של בש בבלומפילד הם גם יצרחו "חיפה, חיפה" כשהם חוטפים 6 כאות הזדהות 

יש טענה חדשה בחיפה, הליגה כרגע לא חלשה(עד שנשאיר להם אבק) והשיא שהושג הוא בזכות ההגרלה ש"אירגנו" לנו.

לטענתם, אם היינו משחק בטרנר ובסמי עופר נגדם היינו מקבלים גול והוסיפו גם שהשיפוט מאוד לטובתינו.

Unconnect.

אלון מזרחי, אוהדי חיפה שלום.

נשאל ראובן עטר על סוגיית ערן זהבי ואם לדעתו לכוכב ההווה היה מקום בסגל משופע הכוכבים אז, דוגמת אייל ברקוביץ', חיים רביבו, אבי נמני ואחרים. תשובתו היה חדה וברורה: "לא היה שחקן שהשפיע על הנבחרת יותר מערן זהבי. ממה שאני מכיר, לא היה כזה. כן, היה לו מקום בנבחרת בזמני, הוא היה משחק לפני הרבה שמות".

27 דקות לפני, rkoron said:

לא מפסיק להסתכל עלינו במקום הראשון? :g:

image.png.69f7b66337273faaa46362fe1892d454.png

יש לו במחשב פילטר נגד מילים הכתובות בצהוב וכחול, ככה שלאחר הסינון חיפה מקום ראשון

———-————ג׳ראפי——————-
-פירסמן—שלמה-אבו עביד-דגני—כהן-
———-—-בואטנג—-אייזן————-
—-אינברום——רך כהן———-קיירמה
——————-קמארה——————-

גם 12 שחקנים לא יספיקו בדרבי הזה

ואתם מתעסקים בדפוקים מהכרמל שמחר דרבי

On 1.12.2019 at 15:41, Dalembert said:

כבר עלתה בספורט 5 חחח

image.thumb.png.95bebd4aecadc088caf47844db949b84.png

רק עכשיו רואה את זה, זה משעשע בגלל הכתב אור ריטר שהכין את הכתבה, זוכר אותו מהפורום שלהם mhfc, היה קורא לנו גרמניה ועמלק כמובן, ככה שדי אפשר להבין מאיפה באה הכתבה.

5 דקות לפני, pirlo_21 said:

רק עכשיו רואה את זה, זה משעשע בגלל הכתב אור ריטר שהכין את הכתבה, זוכר אותו מהפורום שלהם mhfc, היה קורא לנו גרמניה ועמלק כמובן, ככה שדי אפשר להבין מאיפה באה הכתבה.

למה לא להביא משם צילום מסך, לשלוח למעסיקים שלו בערוץ 5 (מהבעלים של ממכבי סל) ולפגוע לו בפרנסה ? 

Just now, קאוביין said:

למה לא להביא משם צילום מסך, לשלוח למעסיקים שלו עם כיתוב ליד ושם ומשרד הספורט, ולפגוע לו בפרנסה ? 

חחחחחח כאילו שאכפת להם