Jump to content

נושא ציטוטים מהליגה ללא מכבי - עונת 2019/2020

MaTa

Recommended Posts

13 hours ago, Moryo said:

בשנים האחרונות זה נהיה קיצוני ברמה שזה כבר עובר את הפועל, כנראה בגלל רגשי הנחיתות וחוסר המודעות שלהם. 

היריבות בינינו לבינם נולדה רק כי הם (הקופים) דחפו אליה.

מכבי חיפה היא קבוצה שעד אמצע שנות ה80 לא הייתה מעניינת, והחלק שלה בכדורגל הישראלי לא היה גדול יותר משל הפועל כפר סבא או הכח אמת גן.

בעוד שאצלנו היריבות העירונית עם הפועל הולכת עשרות שנים אחורה, להם אין באמת יריבה עירונית. 

קהל צריך שיהיה לו איזה נמסיס שהוא לא יכול לחכות למשחק מולו, שהוא הכי אוהב לנצח אותו, שהכי כואב לו להפסיד לו.

הם מצאו את זה אצלנו פשוט כי היינו היריבים שלהם על האליפויות בתחילת/אמצע שנות ה90.

לנו תמיד היה את זה עם הפועל, לכן לא היה לנו אכפת יותר מדי כשהקופים התחילו לעלות במקום שלהם בכדורגל הישראלי.

הם דחפו ליריבות הזו מתוך רצון למצוא איזה אויב מושבע (או ממוצא?).

במשך שנים לא היה אכפת לנו מהם. כלכך לא אכפת לנו, שכולם פה העדיפו אליפות שלהם מאשר אליפות של הפועל בכל שנה בעשור הקודם. 

רק אחרי שהפועל מתה והפכה לבדיחה כל כך עצובה כמו שהיא היום, נכנסו קצת ליריבות הממוצאת עם חיפה.

הם פשוט ממלאים לנו חור. אם הפועל תחזור להיות קבוצה גדולה, מי יזכור או שיהיה לו כל כך אכפת ממה שהקהל של חיפה אומר או עושה?

אין דבר שאני רוצה יותר מאליפות שלנו כמובן,אבל הדבר השני שהכי חשוב לי זה כישלון של חיפה,זה כל כך כיף לראות אותם מפתחים תקוות וציפיות ובסוף מתרסקים,ואני מקווה שההתרסקות שלהם תתחיל ביום שני נגד ביתר,מצידי שהבבונים ייתנו להם 4,רק לראות איך זה מתפוצץ להם בפרצוף.

אם חיפה לא לוקחים אליפויות עכשיו ומאיימים על משהו עשור-שניים קדימה לאף אחד לא יהיה אכפת מהם (גם לאוהדי מכבי שמגדירים אותם כשנואים) את הפועל אנחנו לא נפסיק לשנוא עד שלא יהיה יותר מועדון כזה.

לא נתפס כמות האנשים שניהלו והיו מעורבים בהפועל בשנים האחרונות.

טביב, רמון, כבירי, מוני הראל, עידו חג'ג', זאב גרינברג, הניסנובים, מני ויצמן, בכור צבאן ובטח שכחתי כמה.

חולני. איך האוהדים שלהם הבינו בכלל מי נגד מי. זה שהם ירדו ליגה רק פעם אחת זו ההפתעה.

תודה לאל שיש לנו את מיץ'

22 דקות לפני, yellow_blood said:

טביב, רמון, כבירי, מוני הראל, עידו חג'ג', זאב גרינברג, הניסנובים, מני ויצמן, בכור צבאן ובטח שכחתי כמה.

יש איזה בועז תושב אחד לא?

מספיק ללכת "לאיך שמחתם בתיקו"(משחק מבזה שלנו ללא קשר) כדי לראות את מי שונאים באמת. וזה לא שמאז חיפה נסקה קדימה. סיכויי האליפות שלה בעשור האחרון זהים לסיכויי האליפות של הפועל בעשור האחרון. זה לא שהם לא מעניינים, הם כן, טבלאית וספורטיבית וגם מבחינת תשתיות ואיום עתידי, אבל הפועל זה עמוק ומורכב יותר.  

11 דקות לפני, החתול הצהוב said:

יש איזה בועז תושב אחד לא?

וואלה, כמעט בטוח שהוא גם אחד הבעלים כרגע ומחזיק במניות עם הניסנוב'ס וזאב גרינברג.

היה גם את בארי בן זאב.

איזה "מועדון" חולה.

1 hour ago, המכבייה said:

מספיק ללכת "לאיך שמחתם בתיקו"(משחק מבזה שלנו ללא קשר) כדי לראות את מי שונאים באמת. וזה לא שמאז חיפה נסקה קדימה. סיכויי האליפות שלה בעשור האחרון זהים לסיכויי האליפות של הפועל בעשור האחרון. זה לא שהם לא מעניינים, הם כן, טבלאית וספורטיבית וגם מבחינת תשתיות ואיום עתידי, אבל הפועל זה עמוק ומורכב יותר.  

פעם השנאה היתה בעיקר לשחקנים. היום בליגה אין פיגורות. כל השחקנים הם חדלי אישים.

לכן השנאה מתרכזת בקהל.

הפועל שונאים את הקהל שלנו שהוא שחצני יהיר חזירי ומתנשא - תכונות שאנחנו אכן ניחנים וגאים בהם, אנחנו שונאים אותם על מה שהם והם נהנים להתבדל בדרך שלהם. הקהל של חיפה פעם שנא אותנו מאותה סיבה, היתה יריבות לגיטימת בין שני ערים ו 2 קבוצות, אף צד לא חיפש להמציא אג'נדה, עד שהם לקחו את היריבות לכיוון פתטי שהם זה מכבי, ושהם הכי גדולים ומוצלחים, כאילו שאין עובדות ומספרים ופרמטרים ברורים שבכולם הם נופלים  .... ולנו רק נשאר להתענג על שירת "תשתחוו" בזמן שהמועדון שלנו נוסק ושלהם מתרסק. 

לכן זה קצת מדגדג לרצות יותר ברעתם. 

אין לי ספק שחיפה לא תיקח אליפות השנה ושהפועל לא תרד ליגה. אם הם יפגשו במקרה לגמר גביע אז באמת לא יודע בעד מי אני אהיה (כנראה חיפה) 

2 דקות לפני, קאוביין said:

פעם השנאה היתה בעיקר לשחקנים. היום בליגה אין פיגורות. כל השחקנים הם חדלי אישים.

לכן השנאה מתרכזת בקהל.

הפועל שונאים את הקהל שלנו שהוא שחצני יהיר חזירי ומתנשא - תכונות שאנחנו אכן ניחנים וגאים בהם, אנחנו שונאים אותם על מה שהם והם נהנים להתבדל בדרך שלהם. הקהל של חיפה פעם שנא אותנו מאותה סיבה, היתה יריבות לגיטימת בין שני ערים ו 2 קבוצות, אף צד לא חיפש להמציא אג'נדה, עד שהם לקחו את היריבות לכיוון פתטי שהם זה מכבי, ושהם הכי גדולים ומוצלחים, כאילו שאין עובדות ומספרים ופרמטרים ברורים שבכולם הם נופלים  .... ולנו רק נשאר להתענג על שירת "תשתחוו" בזמן שהמועדון שלנו נוסק ושלהם מתרסק. 

לכן זה קצת מדגדג לרצות יותר ברעתם. 

אין לי ספק שחיפה לא תיקח אליפות השנה ושהפועל לא תרד ליגה. אם הם יפגשו במקרה לגמר גביע אז באמת לא יודע בעד מי אני אהיה (כנראה חיפה) 

אני יהיה בעד חיפה.

ברור שבעד חיפה.  שבוע לפני דרבי לא מצליחה לישון, מול חיפה? שינה טובה לכל הדרך

הבום בום בום שיש בדרבי לא מתקרב לבום בום בום מול חיפה,  אפילו בתקופות מבורכות כמו עכשיו בהן הפועל סמרטוט רצפה משומש

1 hour ago, חןחן said:

ברור שבעד חיפה.  שבוע לפני דרבי לא מצליחה לישון, מול חיפה? שינה טובה לכל הדרך

הבום בום בום שיש בדרבי לא מתקרב לבום בום בום מול חיפה,  אפילו בתקופות מבורכות כמו עכשיו בהן הפועל סמרטוט רצפה משומש

בא לי דרבי :wubyellow3:

2 hours ago, itanar said:

לא הבנתי מה התפקיד של סיני? עלה תאנה של הניסנובס?

אחרי ששייע העדיף את גולסטאר עליהם סוף סוף מצאו סמל שהסכים לבוא.