Jump to content

נושא ציטוטים מהליגה ללא מכבי - עונת 2019/2020

MaTa

Recommended Posts

בלי ציניות, אני חושב שמנוי כזה גם בשבילנו יכול להיות אחלה דבר.

ביתר בש דרבי וחיפה זה סולד אווט קליל. במקום להסתבך כל פעם במכירת כרטיסים ואיך למנוע מקהל היריבה לקנות כרטיס ליציעים שלנו מוכרים מנוי בלי להגביל למי שרכש בעבר כרטיסים בלאן וסה-טו.

6 hours ago, קובי השועל said:

ביתר בש דרבי וחיפה זה סולד אווט קליל. במקום להסתבך כל פעם במכירת כרטיסים ואיך למנוע מקהל היריבה לקנות כרטיס ליציעים שלנו מוכרים מנוי בלי להגביל למי שרכש בעבר כרטיסים בלאן וסה-טו.

מנוי לאוהדי כורסא? או לתת אפשרות רק למנויים לרכוש כרטיס כחלק מהטבה או להגביל מכירה רק למי שרכש בעבר כרטיס למכבי. מנוי כזה יעודד הרבה אנשים לא לעשות מנוי רגיל.

55 דקות לפני, Dorian said:

מר בוטן התפצל ל-2?? יש להם יכולת לשכפל את עצמם :/

image.thumb.png.a2ca283ca57abeebf942e21d92349e44.png

היכולת של היקום לייצר 2 שיניים קדמיות ששבורות בדיוק באותה הצורה.

מרשים.

13 hours ago, קובי השועל said:

זה דבר אידיוטי לעשות, רק יגרום לאוהדי הצלחות לא לעשות מנוי מלא כי יוכלו לקנות מיני-מנוי למשחקים הגדולים

9 hours ago, Dorian said:

מר בוטן התפצל ל-2?? יש להם יכולת לשכפל את עצמם :/

תמיד ידעתי שאוהדי חיפה נוצרים במפעלים של כיל.

3 hours ago, Double said:

זה דבר אידיוטי לעשות, רק יגרום לאוהדי הצלחות לא לעשות מנוי מלא כי יוכלו לקנות מיני-מנוי למשחקים הגדולים

אם לא מודיעים מראש שהמנוי יצא למכירה ומוציאים אותו רק כמה מחזורים אחרי תחילת העונה זה מונע את התופעה הזו (לפחות בשנה-שנתיים הראשונות)

54 דקות לפני, ravid said:

אם לא מודיעים מראש שהמנוי יצא למכירה ומוציאים אותו רק כמה מחזורים אחרי תחילת העונה זה מונע את התופעה הזו (לפחות בשנה-שנתיים הראשונות)

לזה התכוון המשורר.

יש פה גם בעיה שאוהדים שאתם קוראים להם קורסא אבל אני קורה להם מבוגרים, נשים וילדים שבדרך כלל מגיעים למשחקים הגדולים רק לא יכולים לקנות כרטיס כי אין להם היסטוריית רכישה.

37 דקות לפני, קובי השועל said:

לזה התכוון המשורר.

יש פה גם בעיה שאוהדים שאתם קוראים להם קורסא אבל אני קורה להם מבוגרים, נשים וילדים שבדרך כלל מגיעים למשחקים הגדולים רק לא יכולים לקנות כרטיס כי אין להם היסטוריית רכישה.

מה זה עוזר שהם מגיעים למשחקים גדולים? הכוונה שיגעו גם למשחקים קטנים ואז כן יהיה להם היסטוריית רכישה. אין שום רווח למועדון שעושה את זה, להפך מפסידים את הכסף מהמכירת כרטיסים כי במשחקים הגדולים האצטדיון מלא בכל מקרה.

אגב, אם המכירה לא הייתה מתבצעת לפי הסטוריית רכישה היינו מקבלים אוהדי ב"ש ביציעים שלנו ואף אחד לא רוצה לראות את זה.

1 hour ago, מכביסט לעד said:

מה זה עוזר שהם מגיעים למשחקים גדולים? הכוונה שיגעו גם למשחקים קטנים ואז כן יהיה להם היסטוריית רכישה. אין שום רווח למועדון שעושה את זה, להפך מפסידים את הכסף מהמכירת כרטיסים כי במשחקים הגדולים האצטדיון מלא בכל מקרה.

אגב, אם המכירה לא הייתה מתבצעת לפי הסטוריית רכישה היינו מקבלים אוהדי ב"ש ביציעים שלנו ואף אחד לא רוצה לראות את זה.

אתה מייאש.

7 hours ago, קובי השועל said:

אתה מייאש.

למה כי אני צודק או כי אני עומד על הדעה שלי? אני לא חייב להסכים איתך ואם אין לך תשובה לעניין אל תמשיך את הדיון.

אני דווקא חושב שזה כן יכול לעשות טוב 

קודם כל אתה מחייב את האוהדי כורסא להגיע לשלושה משחקים ולא אחד (גם מגדיל הכנסה) 

וגם הסיכוי שאוהד כזה יחזור או ידבק בחיידק הצהוב הוא גבוהה יותר 

בסוף כל אוהד מתחיל מהמשחקים הגדולים שהוא רוצה לראות ואז נמשך לזה וממשיך 

28 דקות לפני, אם אין אני לי נמני said:

אני דווקא חושב שזה כן יכול לעשות טוב 

קודם כל אתה מחייב את האוהדי כורסא להגיע לשלושה משחקים ולא אחד (גם מגדיל הכנסה) 

וגם הסיכוי שאוהד כזה יחזור או ידבק בחיידק הצהוב הוא גבוהה יותר 

בסוף כל אוהד מתחיל מהמשחקים הגדולים שהוא רוצה לראות ואז נמשך לזה וממשיך 

זה סבבה לפלייאוף למלא את בלומפילד בחלק הקריטי של העונה וגם למנוע מסתננים על הדרך, בתחילת העונה ובאמצע זה מיותר כי המיני-מנוי מן הסתם צריך להיות זול יחסית אז מה היתרון בלעשות מנוי רגיל? סתם ישכנע רולקסים ואוהדי כורסא להישאר בבית במשחקים כמו רעננה ואשדוד

28 דקות לפני, Double said:

זה סבבה לפלייאוף למלא את בלומפילד בחלק הקריטי של העונה וגם למנוע מסתננים על הדרך, בתחילת העונה ובאמצע זה מיותר כי המיני-מנוי מן הסתם צריך להיות זול יחסית אז מה היתרון בלעשות מנוי רגיל? סתם ישכנע רולקסים ואוהדי כורסא להישאר בבית במשחקים כמו רעננה ואשדוד

זה עניין של פלוסים ומינוסים

אתה מפסיד אותם אבל יכול להרוויח ילדים נלהבים ואוהדים חדשים 

בטח אנשים שמגיעים מרחוק ולא רוצים/ יכולים לבוא לכל משחק 

2 דקות לפני, אם אין אני לי נמני said:

זה עניין של פלוסים ומינוסים

אתה מפסיד אותם אבל יכול להרוויח ילדים נלהבים ואוהדים חדשים 

בטח אנשים שמגיעים מרחוק ולא רוצים/ יכולים לבוא לכל משחק 

אפשר להרוויח אותם בדרכים אחרות כמו הפנינג שעושים במשחקים בשבת, צריך שמנוי רגיל יהיה נחשק וששווה לעשות אותו, המטרה שבאיזשהו שלב נתייצב על 20+ אלף מנויים קבועים

29 דקות לפני, Double said:

אפשר להרוויח אותם בדרכים אחרות כמו הפנינג שעושים במשחקים בשבת, צריך שמנוי רגיל יהיה נחשק וששווה לעשות אותו, המטרה שבאיזשהו שלב נתייצב על 20+ אלף מנויים קבועים

כן אבל בשביל זה צריך שהם יגיעו 

אפשרות אחרת זה מנויים יותר אטרקטיבים למשפחות אבל גם לא נראלי שמכבי יורידו מחירים 

במקרה של המיני מנוי אתה מפסיד בטווח הקצר כסף אבל מרווים בטווח הארוך אוהדים 

1 דקה לפני, אם אין אני לי נמני said:

כן אבל בשביל זה צריך שהם יגיעו 

אפשרות אחרת זה מנויים יותר אטרקטיבים למשפחות אבל גם לא נראלי שמכבי יורידו מחירים 

במקרה של המיני מנוי אתה מפסיד בטווח הקצר כסף אבל מרווים בטווח הארוך אוהדים 

למה? אם יהיה מיני מנוי זה יהיה למשחקים כמו בית"ר, חיפה, הפועל וב"ש. 

בכל המשחקים האלה גם ככה האצטדיון יהיה מלא. האוהדים גם ככה יבואו, זה לא שהיציעים יהיו ריקים.

אם נעשה דבר כזה בדיוק כמו שרשמו פה יהיו פחות מנויים כי זה יהיה משתלם לעשות מנוי  רק למשחקים הגדולים בלי מנוי כללי. (מדבר על אלה שרק המשחקים הגדולים מעניינים אותם.)