Jump to content

נושא ציטוטים מהליגה ללא מכבי - עונת 2019/2020

MaTa

Recommended Posts

2 דקות לפני, turgi said:

חחחחחחח זה אבטיח

אה, איזה יופי של דבר. 

נראה לי כמו תחביב מעניין לפנסיה. 

14 hours ago, המכבייה said:

חוגג הראשון שמתמודד איתם ברצינות והראשון שגם יצליח. אובייקטיבית, זה דבר טוב.

גם אני חושב. מאחל לו בהצלחה. גם אם תגידו שהוא עושה את זה בשביל פרסום, המלחמה בגועל נפש ביציעים שלהם היא עדיין דבר חיובי.

1 hour ago, Omer said:

גם אני חושב. מאחל לו בהצלחה. גם אם תגידו שהוא עושה את זה בשביל פרסום, המלחמה בגועל נפש ביציעים שלהם היא עדיין דבר חיובי.

מה דבר חיובי? הוא לא אמור לחנך אף אחד אלא להתעסק בקבוצה והוא לא עושה את זה מספיק.

בגזענות זה בהחלט מבורך שהוא נלחם, אם וכאשר.

עברנו כברת דרך חיובית בתחום, למי שזוכר את ימי הנהמות למקנאקי שבגינן אפילו ענישה לא הייתה (דבר שהיום לא היה מתקבל על הדעת בלי ענישה)

34 דקות לפני, החתול הצהוב said:

בגזענות זה בהחלט מבורך שהוא נלחם, אם וכאשר.

עברנו כברת דרך חיובית בתחום, למי שזוכר את ימי הנהמות למקנאקי שבגינן אפילו ענישה לא הייתה (דבר שהיום לא היה מתקבל על הדעת בלי ענישה)

תלוי מי הנוהם

2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

בית"ר שרו לנו אתמול "הם אמרו כוסעמק" או שדמיינתי?

אני מתבייש להיות בליגה עם אוהדים כאלה מפגרים.

איך לא החזירו להם בהם קיבלו תביעות. או לה פמיליה עורכי דין.

1 hour ago, מכביסט לעד said:

די נו. היה איזה משהו ששרו שלא הצלחתי להבין. מה היה הלחן?

25 דקות לפני, Nadav19 said:

נתקלתי בפוסט בפייסבוק עם תמונה של הקהל של בית"ר חוגג, נכנסתי לתגובות ואז אני רואה את כל אוהדי חיפה ובאר שבע אשכרה מוצצים להם.. הזייה. כל מה שמאפיין את שאר הקהלים פה בארץ זה הקנאה שלהם למכבי

מדהים.

1 hour ago, מכביסט לעד said:

כן. 

שרו לנו את זה גם בדרך למשחק

איזה קהל מביך. 

3 hours ago, מכביסט לעד said:

מה דבר חיובי? הוא לא אמור לחנך אף אחד אלא להתעסק בקבוצה והוא לא עושה את זה מספיק.

הוא לא מחנך, הוא מנסה לייצר אווירה טובה ופוזיטיבית סביב ההשקעה שלו ולא לאכול קללות ואיומים מערסים. יקללו? ישלמו. יוצא מהכלל.

כל אדם נורמטיבי אמור להיות בעדו.

7 דקות לפני, המכבייה said:

הוא לא מחנך, הוא מנסה לייצר אווירה טובה ופוזיטיבית סביב ההשקעה שלו ולא לאכול קללות ואיומים מערסים. יקללו? ישלמו. יוצא מהכלל.

כל אדם נורמטיבי אמור להיות בעדו.

אם זה נעשה בתחומי המגרש לגיטימי (גם עד גבול מסוים). אם אוהד בית"ר בעד עוצמה יהודית וכותב פוסט נגד ערבים בקבוצה בפייד הפרטי שלו זה לגיטימי במדינה דמוקרטית.

הבעיה היא לא תביעות שנעשות על דברים בתוך המגרש אלא שהוא תובע על שטויות שנאמרות מחוץ למגרש. למשל לקלל את אישתו לא לגיטימי לכתוב דעה שהוא לא הבעלים של הקבוצה כן לגיטימי. יש פה גבול דק מאוד של לראות איפה עובר גבול חופש הביטוי של בנאדם גם אם הוא גזען קטן או סתם רוצה להעביר ביקורת נוקבת על חוגג יש לו זכות להביע דעה.

11 דקות לפני, הנדון said:

אם זה נעשה בתחומי המגרש לגיטימי (גם עד גבול מסוים). אם אוהד בית"ר בעד עוצמה יהודית וכותב פוסט נגד ערבים בקבוצה בפייד הפרטי שלו זה לגיטימי במדינה דמוקרטית.

הבעיה היא לא תביעות שנעשות על דברים בתוך המגרש אלא שהוא תובע על שטויות שנאמרות מחוץ למגרש. למשל לקלל את אישתו לא לגיטימי לכתוב דעה שהוא לא הבעלים של הקבוצה כן לגיטימי. יש פה גבול דק מאוד של לראות איפה עובר גבול חופש הביטוי של בנאדם גם אם הוא גזען קטן או סתם רוצה להעביר ביקורת נוקבת על חוגג יש לו זכות להביע דעה.

לשבת במסעדה ולשמוע שחלאה מסויימת יודעת איפה הבן שלך לומד...זה איום! יכולים לתמוך בעוצמה יהודית אבל לא לקבוע לחוגג את מי להביא.

הם מוזמנים לשלם לו ולקנות את הקבוצה או להסתלק מטדי לתמיד. חופש ביטוי זה לא לרמוס את זכותו של האחר ולהשליט טרור רגשי ופיזי.

49 דקות לפני, דקסטר said:

די נו. היה איזה משהו ששרו שלא הצלחתי להבין. מה היה הלחן?

וואלה לא זוכר בדיוק את הלחן כי היינו עסוקים בלשיר להם בית"ר הזבל של המדינה ולצחוק עליהם, אבל אני חושב שזה היה על הלחן של "האישה כבר אמרה לי".

7 דקות לפני, מכביסט לעד said:

וואלה לא זוכר בדיוק את הלחן כי היינו עסוקים בלשיר להם בית"ר הזבל של המדינה ולצחוק עליהם, אבל אני חושב שזה היה על הלחן של "האישה כבר אמרה לי".

אני חולה על זה ששרים להם בית"ר הזבל של המדינה

3 hours ago, מכביסט לעד said:

כן, שרו "הם אמרו לי כוסאמק" בלחן הזה.

מצחיק אותי שבכל הזדמנות הם דואגים להצדיק את הסטיגמות עליהם.

7 hours ago, הנדון said:

אני חולה על זה ששרים להם בית"ר הזבל של המדינה

מתאים להם כמו כפפה ליד
תחרות גדולה בין זה לבין אבא שיכור אמא זונה