Jump to content

נושא ציטוטים מהליגה ללא מכבי - עונת 2019/2020

MaTa

Recommended Posts

59 דקות לפני, Barksdale said:

וואו עצרתי אחרי השני

"קבוצה טובה לכל הדיעות" 

"הסכסוך עם אבי נמני" 

עוד רגע הפיפי בורח אני חייב לנוח

1 hour ago, Jolly Roger said:

וואו עצרתי אחרי השני

"קבוצה טובה לכל הדיעות" 

"הסכסוך עם אבי נמני" 

עוד רגע הפיפי בורח אני חייב לנוח

"לבקוביץ׳ שוער העונה לכל הדעות"

כיף בביתר (פוסט של לה פמיליה)

עוד בוקר עגום נרשם בהסטוריה של בית"ר. מה לא ספגו אנשי הארגון מתחילת השנה? וכנראה שחוגג מנסה להפיל עלינו את הבעיות, הצרות והכשלונות המקצועיים של בית"ר ירושלים. או לחלופין לחפש דרך החוצה מהקבוצה. על פי הנראה כעת הבעלים פועל בכל דרך כדי למשוך אותנו להתחיל בבלאגן כדי שהאש תופנה אלינו דרך מוכרת וידועה. הוא מתעסק בכל דבר זניח מעבר למצב הקבוצה באמת. היום שוב התבשרו מספר אוהדים שנחשפו לתביעה הזויה לחלוטין שנראו במגרשי הכדורגל בארץ. מספר אוהדים קיבלו תביעה על פגיעה במוניטין רק בגלל שמשטרת ישראל החליטה לחקור אותם על נושא מסויים (זכותם). מעבר לכך שלא נמצא שום קשר בין העצורים למקרה, קבע בית המשפט כי הנ"ל זכאים מכל אשמה! אבל ייתכן שהבית משפט של חוגג החליט אחרת וקבע שהנ"ל כן אשמים והחליט לתבוע אותם אזרחית. חשוב *להדגיש* ששום דבר מהאשמות כלפינו לא קשורות לגזענות או עבירות שגורמות לביתר לנזק כספי!!! הקבוצה שלנו נמצאת אצלנו בראש לכל דבר, ואיננו רוצים חלילה לפגוע בהכנות הקבוצה בשום משחק, אבל כנראה שהרצון של ההנהלה בראשת חוגג אחר לגמרי. אנו מוסרים מכאן שאנו לא נקבל יותר שום דרך של כוחניות ושל דיקטטורה! אם מישהו חושב להילחם במנוע היחידי של הקבוצה ועוד מצפה להצלחה אז קודם כל על פי כל צעד בהסטוריה הוא טועה ודבר שני הוא גם ייתקל בקהל שיחשב מסלול חדש מהיום !

היה ברור לכולם שכמה משחקים הם לא ינצחו הכל יתפוצץ שם אבל כבר במחזור שלוש זה הזוי. בית"ר זה מועדון שבחיים לא יהיה שם שקט.

החוגג החליט שהוא ממגר את הלה פמיליה אבל זה קרב שהוא ייכשל בו, גם במכבי חיפה יש תופעה דומה לפי מה שאני מבין, המנכ"ל שם רוצה לחסל את ארגוני האוהדים.

הפועל הציעה הארכת חוזה לאביטן.

יש שתי אפשרויות לדעתי:

א. מדובר במתווה של ההצעה לרפואה: תחתום על חוזה חדש שמאפשר לנו לפטר אותך בלי פיצויים, אחרת נפטר אותך ונשלם לך פיצויים.

ב. הפועל חושבים שאם הם יסיימו במקום האחרון הם יקבלו את בחירת הדראפט הראשונה, ולכן עושים טנקינג.

אני בכנות לא בטוח מה יותר סביר.

3 דקות לפני, Omer said:

יש שתי אפשרויות לדעתי:

א. מדובר במתווה של ההצעה לרפואה: תחתום על חוזה חדש שמאפשר לנו לפטר אותך בלי פיצויים, אחרת נפטר אותך ועדיין לא נשלם לך פיצויים נעליל עליך שאתה זבל של מאמן שהרס את הקבוצה נגרור אותך לדיונים משפטיים ארוכים ובסוף תתפשר על סכום הרבה יותר נמוך ממה שבאמת מגיע לך כדי רק לסיים עם זה כבר.

ב. הפועל חושבים שאם הם יסיימו במקום האחרון הם יקבלו את בחירת הדראפט הראשונה, ולכן עושים טנקינג.

תיקנתי לך

1 hour ago, Omer said:

יש שתי אפשרויות לדעתי:

א. מדובר במתווה של ההצעה לרפואה: תחתום על חוזה חדש שמאפשר לנו לפטר אותך בלי פיצויים, אחרת נפטר אותך ונשלם לך פיצויים.

אם יחתום על החוזה הם יפטרו אותו בלי פיצויים ואם הוא לא יחתום על החוזה הם יפטרו אותו בלי פיצויים. 

התחילו כבר הציטוטים מהקופים שבלומפילד זה בלון שהתקשורת התל אביבית ניפחה,  אין שם אוירה והוא לא מתקרב בכלל לאיצטדיון אבי רן?

21 דקות לפני, nirc2 said:

התחילו כבר הציטוטים מהקופים שבלומפילד זה בלון שהתקשורת התל אביבית ניפחה,  אין שם אוירה והוא לא מתקרב בכלל לאיצטדיון אבי רן?

לא יודע, שידברו בשם עצמם

1 דקה לפני, nirc2 said:

הנה אוהד שלהם עלה לשידור ברדיו חיפה ואמר שהוא לא ממש ביתי ולא כמו סמי עופר 

לעומת זאת השדרן אמר לו שהוא עדיין יותר ביתי מסמי וברמה אירופאית 

2 דקות לפני, nirc2 said:

הנה אוהד שלהם עלה לשידור ברדיו חיפה ואמר שהוא לא ממש ביתי ולא כמו סמי עופר 

סתם בשביל הקטע, מה המאזן שלהם בסמי עופר נגדנו?

2 דקות לפני, Omer said:

נו, יש ציטוטים מהכרמל?

חושבים שהם יצאו פראיירים, שמכבי חלשים להחריד ומפורקים, מטילים הרבה אשמה על המאמן שהוא פחדן ולא עולה עם מסי ורונאלדו מהספסל