Jump to content

נושא ציטוטים מהליגה ללא מכבי - עונת 2019/2020

MaTa

Recommended Posts

ברמת העיקרון הניסנובים צודקים במקרה של דגני. זאת עזות מצח מצידו. יש חוזה- כבד אותו.

אבל אז נזכרים שזו הקבוצה שלא עמדה בהתחייבויות של 80 מיליון שקל.

לא בטוח כמה הם צודקים. אם כבר הוא בא לקראתם יותר. הרי הוא יודע וגם הם יודעים שיכולה להגיע קבוצה לשים עליו את דמי השחרור היחסית נמוכים שלו (400 אלף יורו בארץ או 200 לחו"ל אם אני לא טועה) וזהו הוא הולך. וב"ש כן מעוניינת בו. אז הוא אמר להם שאין לו בעיה להוריד את הסעיף שחרור ולהישאר בהפועל בתמורה להעלאה כלשהי בשכר, שהרי בב"ש מן הסתם הוא גם ירוויח יותר. רק על עצם ההצעה (שעוד יחסית באה לקראתם ונשמעת הגיונית לגמרי) להתחיל להכפיש אותו בתקשורת שפתאום הוא פוגע בחדר הלבשה ולקחת ממנו את סרט הקפטן (נתעלם מזה שבהפועל לסרט אין משמעות מיוחדת הוא החליף יותר ידיים מזונה שהחליפה לקוחות בצומת)? רק בעלים קמצנים של הפועל מסוגל להתנהג ככה. בכלל בהפועל יש קטע כזה ולא רק בכדורגל גם בכדורסל, הם פשוט מתעלמים מכל ניהול תקין, חוזים ומה לא וישר עולים להתקפה נגד שחקנים שלהם או כאלה שעוזבים אותם. זאת הדרך שלהם כאילו לצאת בסדר מול הקהל שלהם או לברוח מלשלם כסף. לצערי בחלק מהזמן זה עובד להם. שחקנים ומאמנים יעדיפו להגיע לפשרה במקום לקבל את מה שמגיע להם והרבה מהאוהדים אוכלים את הלוקש הזה וגם יוצאים נגד השחקן/מאמן.

לא קלטתי את זה עד היום אבל דגני גם עשה את הפנדל על טל בן חיים.

וואו ממש סידר לנו את המהפך מהתחלה עד הסוף.

למה חשבת קיבל פרחים ממנש? לחינם??

"במהלך השבועות האחרונים הוכיח נועם כי יש לו את ה-DNA של מכבי תל אביב ואנו מצפים לראות אותו משחק העונה בליגת העל". בן מנספורד על הארכת החוזה של נועם כהן.

גם הוא נדבק בטרנד של הDNA?

"במהלך השבועות האחרונים הוכיח נועם כי יש לו את ה-DNA של מכבי תל אביב ואנו מצפים לראות אותו משחק העונה בליגת העל". בן מנספורד על הארכת החוזה של נועם כהן.

גם הוא נדבק בטרנד של הDNA?

לכל מועדון בערך יש DNA. בטח למכבי, חיפה, הפועל ובית"ר.

מה שהיה מגוחך בשימוש של אנשי ב"ש במילה DNA הוא שהם השתמשו בה כדי לתאר משהו שהם לא.

לכל מועדון בערך יש DNA. בטח למכבי, חיפה, הפועל ובית"ר.

מה שהיה מגוחך בשימוש של אנשי ב"ש במילה DNA הוא שהם השתמשו בה כדי לתאר משהו שהם לא.

אני דווקא חושב שמסביב לווסרמיל היה הרבה ד.נ.א. באר שבעאי

דמארי קיבל הבטחה להיות מנכ"ל !!!!

https://www.one.co.il/Article/19-20/1,1,5,33436/341274.html?ref=hp

פשוט קומדיה, אין מילים לתאר את המועדון הזה ואת הפאדיחות שהוא עושה

אני נשבע שאוהדי באר שבע זה הדבר הכי מטומטם שיש. עכשיו בדריו חיפה ברקוביץ אמר בגדול שלבאר יש קבוצה סבבה אבל למקומות 2-6, כלומר לא אליפות.

עולה איזה אוהד הזיה שלהם לשידור. הוא אומר לו "שמע אני לא מסכים איתך, אם באר שבע מחתימה עכשיו חלוץ מרכזי של 15 שערים וקשר התקפי של 10 שערים ו 8 בישולים היא לוקחת אליפות".

:|

אני נשבע שאוהדי באר שבע זה הדבר הכי מטומטם שיש. עכשיו בדריו חיפה ברקוביץ אמר בגדול שלבאר יש קבוצה סבבה אבל למקומות 2-6, כלומר לא אליפות.

עולה איזה אוהד הזיה שלהם לשידור. הוא אומר לו "שמע אני לא מסכים איתך, אם באר שבע מחתימה עכשיו חלוץ מרכזי של 15 שערים וקשר התקפי של 10 שערים ו 8 בישולים היא לוקחת אליפות".

:|

אם מכבי מחתימה עכשיו חלוץ של 27 שערים ו 10 בישולים אנחנו לוקחים את האירופאית בהליכה (המוזהב)