Jump to content

נושא ציטוטים מהליגה ללא מכבי - עונת 2019/2020

MaTa

Recommended Posts

הקופים נהמו מול הצרפתים??

כשהזין הזה מבני יהודה טען (כמובן ששיקר) שנהמו כלפיו כל ערוץ 5 גויס לדבר על זה

יש על זה הרבה כותרות בצרפת. בארץ שום מילה.

בושה.

מהשדים על בית"ר:

הם נראים בערך כמונו אם היינו מפוצצים כישרון.

ועוד פנינה:

ניסו חייב להבין שפה זה לא הפועל חדרה.

פה זה לא פלייאוף עליון

orel_dgani

שימו לב - פוסט ארוך!

אוהדים יקרים, אנשי המועדון ותקשורת. אני כותב את הדברים בלב כבד אך לאור המצב הנוכחי, האמת חייבת להיאמר ולצאת החוצה.

אני קורא את כל הפרסומים האחרונים והיה חשוב לי מאוד שתשמעו את הצד שלי בנושא: הכל החל כשחתמתי בהפועל בקדנציה השניה שלי, חתמתי על חוזה ל-3 שנים והאמנתי שאני יוצא לדרך חדשה ולאט לאט הכל התחיל להתפרק.

החלפת בעלים, פירוק, מינוס נקודות וירידת ליגה, הם רק חלק מהדברים עליהם כולם יודעים, אבל מסתבר שבפנים מתרחשים לא מעט אירועים נוספים: כשירדנו ליגה, התחייבו לי מראש שהחוזה שלי לא יפגע וכך אמשיך לשחק בקבוצה כרגיל, אך פתאום כשהבינו שקצת קשה להם, נידו אותי ובחרו שלא להוציא אותי למחנה אימונים והתייחסו אליי בחוסר כבוד וזלזול משווע. בכל זאת המשכתי בשלי, החלטתי לרדת עם הפועל ליגה ולהיות חלק מהמסע חזרה לליגת העל. לקחתי על עצמי בלב שלם ובתחושת שליחות את האתגר להחזיר את הפועל ת"א למקומה האמיתי על אף כל הבלאגן והבוררות שהייתה לי מול המועדון, שלא נדבר על הצעות שהיו לי מקבוצות אחרות בליגת העל ועם משכורות הרבה יותר טובות ממה שהציעו לי בהפועל. אחרי סאגה ארוכה חתמתי על חוזה חדש שבו קיצצתי בסכום בתמורה להארכת החוזה ל-5 שנים נוספות. מאז, עברו שנתיים שבהם המשכתי לשחק, קיבלתי את סרט הקפטן ונתתי את כל כולי עבור המועדון.

כידוע, עלינו לליגת העל ובעונת החזרה לא הצלחנו להציג יכולת טובה וסיימנו את העונה הקודמת בפלייאוף התחתון, אך מבחינתי ואם סוף סוף אוכל קצת להדגיש גם את הנתונים הקשורים אליי, סיימנו כקבוצה עם ההגנה מס' 2 בליגה, הנתונים הסטטיסטיים שלי היו מעולים, קיבלתי זימון לנבחרת והייתי מבוקש במספר קבוצות בארץ ובחו"ל. לקראת פתיחת העונה הנוכחית, ניסיתי ליזום שיחה עם הבעלים מספר פעמים כדי לדון על נושא השדרוג אך הפגישה לא התקיימה ועל הנושא דיברנו בשיחה טלפונית ונעניתי בשלילה. האם שחקן שמבקש שדרוג דינו להיענש? האם דאגה לפרנסה למשפחתי מצריכה להישלל ממני הזכות לענוד את סרט הקפטן? תרשו לי לחדש לכם! בניגוד לפרסומים השונים, אני מאוד חיובי בחדר ההלבשה ואין לי ספק שכל חבריי לסגל יכולים להעיד על כך. מאז אותה בקשה, אני עובר מסע הכפשות, מנסים לצייר אותי כרודף כסף וכשחקן בעייתי מבלי לשמוע בכלל את הצד שלי בסיפור.

המשך בפוסט הבא...

המשך מהפוסט הקודם:

למרות שנעניתי בשלילה לבקשה, לא 'עשיתי פרצופים' והמשכתי לתת מאה אחוז בכל אימון ובכל משחק, תוך כדי שאני שומע את הרעשים והלחשים סביבי, אך בחרתי לנטרל את עצמי מכל זה. סאגת סרט הקפטן סירבה להיעלם וניסו כמה שיותר להוכיח שאני לא ראוי וכל זה להזכיר לכם, רק (!!!) בגלל שביקשתי שדרוג. יש דברים שצריכים לפתור בתוך הבית ולא בחוץ. אפשר להסכים ואפשר גם שלא, אבל יש דרך להתנהג.

אם כל זה לא מספיק, מה ששבר אותי סופית הייתה השיחה עם הבעלים של הקבוצה, שרון ניסנוב. נקראתי לשיחה ובה שרון אמר שאני פוגע במרקם הקבוצתי ובחדר ההלבשה והגרוע מכל? איים שאם אמשיך לעשות זאת אני אשב ביציע כל העונה. מיותר לציין שהטענות שלו הן שקר מוחלט. בסופו של דבר אני משחק כבר שנים במועדון, משמש כקפטן וביום בהיר אחד לא הפכתי לאדם שלילי או לאחד ש"פוגע במרקם הקבוצתי". מדובר במלחמת התשה של הבעלים מולי, כל זאת על מנת שאני אעשה מאמצים למצוא קבוצה אחרת בזמן שהם מציגים עצמם כתמימים, כבעלי מועדון שלא מוכנים להתפשר על שכר בסה"כ. עצוב לי מאוד שזה המצב. נתתי והקרבתי המון למען המועדון וקיבלתי גם בחזרה, אבל במצב הנוכחי, אני לא מסוגל לשמוע יותר את ההכפשות והשקרים שכותבים עלי ובעקבות גל השמועות, החלטתי לשתף ולשים סוף למסע הציד ורצח האופי שנעשה לי בחודשים האחרונים.

יופי אוראל

לא ברור לי איך נהיה לו שם של בלם טוב

אני אפילו לא מדבר על טעות כזאת או אחרת, הוא סתם בלם בינוני

גם עד שהוא תופס איזה יום ומשחק טוב הוא הורס הכל עם טעות

ברמת העיקרון הניסנובים צודקים במקרה של דגני. זאת עזות מצח מצידו. יש חוזה- כבד אותו.

אבל אז נזכרים שזו הקבוצה שלא עמדה בהתחייבויות של 80 מיליון שקל.

בשדים מתחילים לדבר על זה שצריך להתחיל למחות באופן אקטיבי כדי לגרש את הניסנובים.

בינתיים בכל פעם שהם מגרשים בעלים - מגיע אחריו מישהו יותר גרוע: גירשו את סגול (שהיו צריכים לנשק לו את הרגליים), בא תאומים; גירשו את תאומים, בא הראל; גירשו את הראל, בא טביב; גירשו את טביב, בא רמון; גירשו את רמון, בא כבירי.

(חד גדיא, חד גדיא)

הם לא ילמדו בחיים, אה?

בינתיים בכל פעם שהם מגרשים בעלים - מגיע אחריו מישהו יותר גרוע: גירשו את סגול (שהיו צריכים לנשק לו את הרגליים), בא תאומים; גירשו את תאומים, בא הראל; גירשו את הראל, בא טביב; גירשו את טביב, בא רמון; גירשו את רמון, בא כבירי.

(חד גדיא, חד גדיא)

הם לא ילמדו בחיים, אה?

הבא בתור זה אליהו אליהו שבדיוק השתחרר מהכלא.

הבא בתור זה אליהו אליהו שבדיוק השתחרר מהכלא.

לא יעברו אצל ענבל אור לפני זה?

אגב, למי שלא מבין איך למחות נגד הניסנובים יביא מיליארדר, נוכח זה שכל המחאות עד עכשיו לא עזרו להם, הנה המודל:

Phase 1: Protest

Phase 2: ?

Phase 3: Profit

(חד גדיא, חד גדיא)

הם לא ילמדו בחיים, אה?

עוד עוד עוד עוד