Jump to content

נושא ציטוטים מהליגה ללא מכבי - עונת 2019/2020

MaTa

Recommended Posts

הייתי שמח אם היינו מגיבים בצורה דומה לצ'יבוטה

חס וחלילה שמכבי תגיב תגובות כאלה. או שלא מגיבים או שבמקרים חריגים פונים לפן המשפטי אבל לא נותנים תגובות כאלה. איזה בושות. ועוד יש אוהדי ב"ש מפגרים שמתלהבים מזה. זאת תגובה של אנשים קטנים, באסטיונרים בשוק. מועדון גדול היה אומר: "אייננו מעוניין להגיב, אנחנו מודים לאריאל על תקופתו בב"ש ומאחלים לו בהצלחה בהמשך" או משהו בסגנון. מה זה. רק בגלל דברים כאלה אתה מבין כמה שהמועדון הזה עדיין קטן ומפגר שבחיים הם לא יגיעו לרמת הניהול שלנו. תחשוב גם איך שחקנים אחרים רואים את זה. הזיה.

התגובה של ב"ש רק מראה כמה הם מועדון מסריח. מילא רק הרוש הסתכסך איתם, אז התגובה שלהם הייתה אולי סבירה ולא מעידה על הכלל, אבל שכל שחקן שעוזב אותם פותח פה עליהם והם במקום לבדוק את עצמם תוקפים אותו, רק מראה שמדובר במועדון שמתנהל הכי מגעיל בארץ.

חס וחלילה שמכבי תגיב תגובות כאלה. או שלא מגיבים או שבמקרים חריגים פונים לפן המשפטי אבל לא נותנים תגובות כאלה. איזה בושות. ועוד יש אוהדי ב"ש מפגרים שמתלהבים מזה. זאת תגובה של אנשים קטנים, באסטיונרים בשוק. מועדון גדול היה אומר: "אייננו מעוניין להגיב, אנחנו מודים לאריאל על תקופתו בב"ש ומאחלים לו בהצלחה בהמשך" או משהו בסגנון. מה זה. רק בגלל דברים כאלה אתה מבין כמה שהמועדון הזה עדיין קטן ומפגר שבחיים הם לא יגיעו לרמת הניהול שלנו. תחשוב גם איך שחקנים אחרים רואים את זה. הזיה.

בדיוק, תגובה של מועדון קטן ופתטי, רק לפני שנה הם התחננו להרוש על מנת שיחתום בקבוצה אחרי הפארסה שלהם עם אנסטיס, אבל מדובר במועדון מסריח שיכול להביא שחקן ואחרי יומיים להעיף אותו, בגלל זה הם הסתכסכו עם הרבה מאוד שחקנים שסיימו אצלם רע לאורך השנים.

אני מאוד מקווה שזה יתנקם בהם בעתיד, ושחקנים ידעו שמדובר בקבוצה שהיא לא נאמנה לשחקנים שלה, ושהשחקנים שלה יחזירו להם באותו מטבע.

שיהיה לו בהצלחה בקבוצה השישית ב7 עונות האחרונות

אנחנו חייבים לשדר עוצמות שייזכרו שאנחנו מאמי אבל הDNA שלנו מזכיר שאנחנו פח אשפה

נ.ב. איזה מקום השאיר אותו שנתיים ברצף?!

מה לא שמענו אתמול הוא עשה תחרות בעיטות עם בניון

מה יש לך, זה היה בשבוע שעבר

למעשה אני חושב שעד היום נשבר שיא בזמן שעבר בין הראיונות של חוגג

https://www.facebook.com/hbscomment/posts/2725780270981745

פוסט ממים של אוהדי ב"ש על הראיון של הרוש, אבל מה שבאמת מעניין זה התגובה של העמוד הרשמי של אשדוד..... :/

העמוד הרשמי של אשדוד מתחרה חזק עם הרשמי של נס ציונה והטוויטר של רעננה

brace yourselves

"משה חוגג ימסור ב17:30 הודעות משמעותיות"

לא יודע אם לצחוק או לבכות.

איך לעיתונאים יש כוח לשטויות שלו. איזה ילד.

לא יודע אם לצחוק או לבכות.

איך תעיתונאים יש כוח לשטויות שלו. איזה ילד.

איך יש להם כוח ?

הבן אדם מכרה זהב של כתבות , אפס מאמץ מצד ה"עיתונאים" .

איך יש להם כוח ?

הבן אדם מכרה זהב של כתבות , אפס מאמץ מצד ה"עיתונאים" .

אבל כמה פעמים אפשר לעשות כתבות על המלחמה בגזענות ועל אותו בן אדם.

לא נראה לי שזה מעניין כבר אפילו את אוהדי בית"ר.

https://www.facebook.com/hbscomment/posts/2725780270981745

פוסט ממים של אוהדי ב"ש על הראיון של הרוש, אבל מה שבאמת מעניין זה התגובה של העמוד הרשמי של אשדוד..... :/

יש פה דברים טובים

מושיקו במסיבת עיתונאים מיוחדת, מלא בשר ...

משה חוגג מדבר על הכל, משה חוגג אני אלחם בגזענות, משה חוגג היום שפגשתי את מסיף משה חוגג עושה צחוקים במחנה האימון ופותח הכל , משה חוגג על היציע הדרומי, משה חוגג נגד המזרחי, משה חוגג מהלל את המערבי, משה חוגג תובע אוהד, משה חוגג מדבר על הכל.