Jump to content

נושא ציטוטים מהליגה ללא מכבי - עונת 2019/2020

MaTa

Recommended Posts

מונפץ?

יש לך במחלקת נוער 4 מאמני טכניקה. אלא אם כן קראת שהוא עושה תפקיד אחר, אני קראתי שהוא מאמן טכניקה.

כן, ועכשיו לחלק שהתעצלתי לכתוב, למרות שחשבתי שבטח אצטרך כי מישהו יגיד את זה (ודווקא התחלתי לנסח על ההבדל כבר בהודעה הקודמת, אבל לא היה לי כח אז מחקתי):

מכבי משקיעה במחלקת הנוער. הפועל לא. מכבי עובדת במתכונת של מחלקת נוער רצינית בסטנדרטים עולמיים, או לפחות שואפת לכך ועושה צעדים לכיוון הזה. הפועל לא.

אני בספק רב שהצעד הראשון שמכבי עשתה עם הרפורמה במחלקת הנוער היה להביא "מומחה" שהוא דמות אהובה על הקהל וחסרת כל ניסיון, ולתת לה תפקיד נספח למאמנים שברור שבהם לא השקיעו, בזמן שמזניחים את שאר המחלקה.

ולכן, אשאל אותך - אתה חושב שהפועל השקיעה מחשבה מקצועית בהחתמה הזאת? אתה חושב שיש תכנון מקצועי רציני לגבי מה שטועמה יעשה שם? לפני שאתה עונה, אני מזכיר לך שאנחנו מדברים על מועדון שמחתים שחקנים זרים במשכורת מינימום (אחרי שרצה פחות, אבל החוק הישראלי לא איפשר לו) ושמחתים שחקנים מהליגה הוייטנאמית ומפרסם נתונים שקריים בנוגע לסטטיסטיקה שלהם. כי אחרי שלוקחים את זה בחשבון, אני בספק רב שבאמת מיועד לטועמה תפקיד רציני שיוכל להוציא לפועל כמו שצריך.

כן, ועכשיו לחלק שהתעצלתי לכתוב, למרות שחשבתי שבטח אצטרך כי מישהו יגיד את זה (ודווקא התחלתי לנסח על ההבדל כבר בהודעה הקודמת, אבל לא היה לי כח אז מחקתי):

מכבי משקיעה במחלקת הנוער. הפועל לא. מכבי עובדת במתכונת של מחלקת נוער רצינית בסטנדרטים עולמיים, או לפחות שואפת לכך ועושה צעדים לכיוון הזה. הפועל לא.

אני בספק רב שהצעד הראשון שמכבי עשתה עם הרפורמה במחלקת הנוער היה להביא "מומחה" שהוא דמות אהובה על הקהל וחסרת כל ניסיון, ולתת לה תפקיד נספח למאמנים שברור שבהם לא השקיעו, בזמן שמזניחים את שאר המחלקה.

ולכן, אשאל אותך - אתה חושב שהפועל השקיעה מחשבה מקצועית בהחתמה הזאת? אתה חושב שיש תכנון מקצועי רציני לגבי מה שטועמה יעשה שם? לפני שאתה עונה, אני מזכיר לך שאנחנו מדברים על מועדון שמחתים שחקנים זרים במשכורת מינימום (אחרי שרצה פחות, אבל החוק הישראלי לא איפשר לו) ושמחתים שחקנים מהליגה הוייטנאמית ומפרסם נתונים שקריים בנוגע לסטטיסטיקה שלהם. כי אחרי שלוקחים את זה בחשבון, אני בספק רב שבאמת מיועד לטועמה תפקיד רציני שיוכל להוציא לפועל כמו שצריך.

לא חושב שההחלטה להחתים אותו הייתה כדי לשפר את המחלקה שלהם, אין ספק.

אצלנו לדוגמא המאמני טכניקה הם מאמנים מהמחלקה שנותנים אקסטרה שעות באימוני טכניקה ליחידים. חוץ ממיכאל זנדברג, שהגיע במיוחד בשביל זה. אבל סבבה.

אחרי 3 עונות ללא רדיוס( או אחרי 3 עונות ברדיוס) אנחנו הולכים להכיר שוב את הרדיוס, הפעם זה יכול להיות בסמי עופר או טדי בגלל כמות המנויים .....

סלים טועמה הצטרף לצוות המקצועי של הפועל ...

אחרי 3 עונות ללא רדיוס( או אחרי 3 עונות ברדיוס) אנחנו הולכים להכיר שוב את הרדיוס, הפעם זה יכול להיות בסמי עופר או טדי בגלל כמות המנויים .....

סלים טועמה הצטרף לצוות המקצועי של הפועל ...

שקראתי את הכתבה שהוא חוזר ישר חשבתי על זה.

טועמה חוזר עם הרבה ציטוטים יפים: "אני מאמין ששנה הבאה הפועל יכולה לחזור לבמה הגבוהה".

"השירים עליי באו בגלל שהייתי שחקן מפחיד".

חחח התגעגתם? יהיה כיף בדרבי.

טועמה חוזר עם הרבה ציטוטים יפים: "אני מאמין ששנה הבאה הפועל יכולה לחזור לבמה הגבוהה".

"השירים עליי באו בגלל שהייתי שחקן מפחיד".

חחח התגעגתם? יהיה כיף בדרבי.

תכלס לא נשאר את מי לשנוא. אין אף שחקן שאנחנו שונאים שם. מי האויב הגדול שלנו האחרון ששיחקם שם רייכרט?

תכלס לא נשאר את מי לשנוא. אין אף שחקן שאנחנו שונאים שם. מי האויב הגדול שלנו האחרון ששיחקם שם רייכרט?

כבר לא נשאר מי לקלל, כולם עזבו את הפועל..

לא חושב שההחלטה להחתים אותו הייתה כדי לשפר את המחלקה שלהם, אין ספק.

אצלנו לדוגמא המאמני טכניקה הם מאמנים מהמחלקה שנותנים אקסטרה שעות באימוני טכניקה ליחידים. חוץ ממיכאל זנדברג, שהגיע במיוחד בשביל זה. אבל סבבה.

נו, זה בדיוק ההבדל. אתה בונה מהבסיס. רק אחרי שלמכבי היה בסיס הוסיפו אנשים כמו זנדברג.

אין לי בעיה עם העיקרון של להוסיף אנשים כמו טועמה כדי לעבוד על בעיטות חופשיות, רק אומר שמהיכרות עם הפועל ברור שכל העניין נעשה בחפיף. וכשכל המחלקה עובדת בחפיף, אז מה המשמעות של אימוני ההעשרה?

מכאן לא נותר לי אלא להסיק שמדובר בגימיק. לכן הוא גם נשלח להתראיין עכשיו. צריך למכור מנויים, אחרי הכל.

כבר לא נשאר מי לקלל, כולם עזבו את הפועל..

גם את טועמה קשה לי לשנוא כבר, בכנות. פעם תיעבתי אותו. כשעמד על הקווים לפני שנכנס למשחק, במדי מכבי פתח תקווה, רעדו לי הביצים. ואז ראיתי אותו מנסה לתקל את אלוהים כמה פעמים, במטרה לפצוע אותו ולקבל כרטיס אדום, ומפספס. וכמעט ריחמתי עליו. זה היה כל כך מעורר רחמים.

אין שם כלום. אני עדיין שונא את אבוקסיס, אבל אם הוא יחתום בהפועל כנראה שגם ממנו תרד לי השנאה, כי קשה לקחת ברצינות בן אדם שעובד בהפועל ת"א.

מזל שיש את חיפה.

דיעה לא פופולארית: מעולם לא שנאתי ממש את טועמה

גם אני לא. היחידים בכדורגל הישראלי הם אבוקסיס וגוטמן.

ואני בוגר של סיני, אקוייז, אלי כהן ועוד מלא שחגגו עלינו בשנות ה80.

גם אני לא. היחידים בכדורגל הישראלי הם אבוקסיס וגוטמן.

ואני בוגר של סיני, אקוייז, אלי כהן ועוד מלא שחגגו עלינו בשנות ה80.

8 השנואים בכדורגל הישראלי מבחינתי:

-חיים רביבו

-יוסי אבוקסיס

-אלי גוטמן

-שמעון גרשון

-אליניב ברדה

-איתי שכטר, עד שעבר אלינו

-גילי ורמוט

-בן שהר

דיעה לא פופולארית: מעולם לא שנאתי ממש את טועמה

גם אני לא. סתם פרץ גזענות של הקהל שלנו.

גם אני הייתי עושה שקט למי שהיה שר לי שירים.

חוגג קנה קבוצה מאוגנדה וכל מערכת התשלומים תהיה על בסיס מטבעות וירטואלים.

ואני שואל, מה החידוש הגדול?

הפועל שנים משלמת לשחקנים במטבעות וירטואלים.