Jump to content

בחירות 2019 -פרק ב'

MaTa

Recommended Posts

אבל הנקודה היא שראש הממשלה האחרון שלא הסתבך מעולם הוא שמיר. גם רבין הסתבך וחטף ביקורת ציבורית כשהיה שגריר.

אז בוא נשכח רגע מאריאל שרון, מאהוד אולמרט ומאהוד ברק. גם את הירשזון רדפו? את פואד בן אליעזר? את מיסז׳ניקוב? את עמרי שרון? את דרעי? את בניזרי? את קצב? את צחי הנגבי? את איציק מרדכי? "רק אותי רודפים" זאת התגובה הכי ישנה בספר, גם כשהיא לא נכונה.

אבל הנקודה היא שראש הממשלה האחרון שלא הסתבך מעולם הוא שמיר. גם רבין הסתבך וחטף ביקורת ציבורית כשהיה שגריר.

אז בוא נשכח רגע מאריאל שרון, מאהוד אולמרט ומאהוד ברק. גם את הירשזון רדפו? את פואד בן אליעזר? את מיסז׳ניקוב? את עמרי שרון? את דרעי? את בניזרי? את קצב? את צחי הנגבי? את איציק מרדכי? "רק אותי רודפים" זאת התגובה הכי ישנה בספר, גם כשהיא לא נכונה.

לדעתי יש הבדל בין למצוא לבין לחפש. אבל נסכים שלא להסכים...

לא מאמין שהפכתי להיות הסנגור של ביבי חחח

הגיע הזמן לפרוש בשיא

המלחמה בין שמולי לשפיר מרגשת, גם בגיל צעיר האגו מונע מהמפלגה הזו להצליח

וואלה לא כזה חריף. וגם אם כן, לא הבנתי מה מונע מהמפלגה להצליח בהתנהלות שכזאת.

וואלה לא כזה חריף. וגם אם כן, לא הבנתי מה מונע מהמפלגה להצליח בהתנהלות שכזאת.

מה מונע? איך הם יהיו מפלגה מובילה אם הם אף פעם לא מאוחדים מבפנים? תמיד יש מלחמות כח ואגו ביניהם.

שניהם רצים בפריימריס, למה שיהיו מאוחדים? זה מערכת בחירות. אחרי שייגמרו הפריימריס הם ימשיכו בסכינאות ואז מה שאת אומרת יהיה נכון, אבל לפחות כרגע זה לא רלוונטי.

גם המפלגה הרפובליקנית מפורקת? הרי המאבקים שם הרבה יותר חריפים ועמוקים.

זה מירוץ לראשות מפלגה, כל עוד לא נאמר או נעשה משהו שיפרק את היחסים בינם זה לגיטימי, וכרגע זה נראה עימות עם כבוד הדדי, ובסוף כשאחד מהם ינצח הם יוכלו לעבוד יחד בלי קושי.

לפי מה שפורסם בתקשורת זה לא נשמע עימות עם כבוד הדדי, ההאשמות חריפות. אבל עזבו זו לא הפואנטה

הפואנטה היא שזה עוד תסמין לכך שהמפלגה לא מתרוממת, זה נראה שתמיד יש מלחמה קרה בין הח"כים של המפלגה.

אני בעד איציק שמולי אגב, הוא סבבה

חוסר פרופורציה מוחלט בין הסיקור שמפלגת העבודה זוכה לו לכמות ההשפעה וגם המקומות בפרלמנט שיש למפלגה הזו ב-10 השנים האחרונות.

לפי מה שפורסם בתקשורת זה לא נשמע עימות עם כבוד הדדי, ההאשמות חריפות. אבל עזבו זו לא הפואנטה

הפואנטה היא שזה עוד תסמין לכך שהמפלגה לא מתרוממת, זה נראה שתמיד יש מלחמה קרה בין הח"כים של המפלגה.

אני בעד איציק שמולי אגב, הוא סבבה

למה את לא בעד סתיו שפיר יא מיזוגונית.

חוסר פרופורציה מוחלט בין הסיקור שמפלגת העבודה זוכה לו לכמות ההשפעה וגם המקומות בפרלמנט שיש למפלגה הזו ב-10 השנים האחרונות.

בדיוק כמו מועדון הכדורגל של המפלגה

24 מנדטים בבחירות הקודמות? אתה רציני?

א. אני מזכיר לך שהיה עוד קמפיין בחירות מאז.

ב. מתי לאחרונה חבר מפלגת העבודה היה שר?

א. אני מזכיר לך שהיה עוד קמפיין בחירות מאז.

ב. מתי לאחרונה חבר מפלגת העבודה היה שר?

א. אמרת "10 השנים האחרונות", לא "10 השבועות האחרונים".

ב. אתה מבין את הקונספט של אופוזיציה?

א. אמרת "10 השנים האחרונות", לא "10 השבועות האחרונים".

ב. אתה מבין את הקונספט של אופוזיציה?

כן, זה אלו שמשפיעים הרבה פחות מהיריבים הפוליטיים שלהם. במקרה של העבודה זה כבר שנים על גבי שנים.

רק תגיד לי אם נראה לך הגיוני שהעבודה מקבלת סיקור תקשורתי פחות או יותר דומה לכחול לבן, שקיבלה פי 6 יותר מושבים בפרלמנט ממנה.

כן, זה אלו שמשפיעים הרבה פחות מהיריבים הפוליטיים שלהם. במקרה של העבודה זה כבר שנים על גבי שנים.

רק תגיד לי אם נראה לך הגיוני שהעבודה מקבלת סיקור תקשורתי פחות או יותר דומה לכחול לבן, שקיבלה פי 6 יותר מושבים בפרלמנט ממנה.

בעבודה יש פריימריז, מה אתה רוצה שיסקרו בכחול-לבן באותה מידה? או שאתה מדבר על התקופה שבין הבחירות לפריימריז, כשאז הפוליטיקאים של העבודה הביעו דעות והוציאו הודעות לתקשורת, לעומת הפוליטיקאים של כחול-לבן ש... שתקו. מה אתה רוצה שיסקרו? את השקט?

וכן, אין ספק שממשלת האחדות של נתניהו וברק ב-2009 היא דוגמה למצב שבו העבודה ממש השפיעה על המדינה. מפלגה שמתנגדת לממשלה צריכה למלא את תפקידה באופוזיציה.

מפלגת העבודה או המחנה הציוני?

המחנה הציוני זה שטיק בדיוק כמו כחול לבן, מפלגה שמאחדים בה כוחות כדי להילחם בביבי

העבודה כושלת כבר זמן רב

רק למען הפרוטוקול נאמר שהשטיק הזה הוא לא משהו חדש וקיים בפוליטיקה הישראלית שנים.

הליכוד למעשה היה ככה ב-15 שנותיו הראשונות, לדוגמא.

.

די כבר עם הנקודה הזו כושילירבאק

מפלגת העבודה או המחנה הציוני?

המחנה הציוני זה שטיק בדיוק כמו כחול לבן, מפלגה שמאחדים בה כוחות כדי להילחם בביבי

העבודה כושלת כבר זמן רב

המחנה הציוני זה העבודה, כמו שהליכוד ביתנו זה הליכוד. וכמו שהליכוד-גשר-צומת היה הליכוד, וכמו שישראל אחת היתה העבודה.

המחנה הציוני זה העבודה, כמו שהליכוד ביתנו זה הליכוד. וכמו שהליכוד-גשר-צומת היה הליכוד, וכמו שישראל אחת היתה העבודה.

לא נכון.

המחנה הציוני זה כחול לבן (יותר נכון חוסן לישראל שאחר כך התאחדה עם יש עתיד)

זה אותו מימון מאחורי זה ואותו קמפיין רק לא ביבי.

אפשר לראות את זה בכמות המנדטים של העבודה לפני המחנה הציוני ואחרי המחנה הציוני.

ישראל ביתנו והליכוד היו לפני, וגם אחרי האיחוד התפצלו חזרה. המחנה הציוני זה משהו חדש שקם כדי להחליף את ביבי, אותו הדבר עם חוסן לישראל (כחול לבן) כאמור.

רק למען הפרוטוקול נאמר שהשטיק הזה הוא לא משהו חדש וקיים בפוליטיקה הישראלית שנים.

הליכוד למעשה היה ככה ב-15 שנותיו הראשונות, לדוגמא.

די כבר עם הנקודה הזו כושילירבאק

לא מכיר תחליף אחר לדילוג מהנייד