Jump to content

בחירות 2019 -פרק ב'

MaTa

Recommended Posts

13 hours ago, ravid said:

אפרופו רווחי הגז: גיא רולניק מפרסם בדה מרקר אתמול שבניגוד למה שחשבו ומכרו לציבור, רווחי הגז הולכים להיות זניחים בהשוואה לתקציב המדינה ולתמ"ג. 

כל מי שקשור לפשע הזה של מתווה הגז צריך להיכנס לכלא , אחת מפרשת השחיתות הקשה בישראל.

אפשר להעתיק לכאן את הכתבה על הגז?

אני אישית הייתי בהפגנות נגד המתווה עד שעבר עם כל האדומים לפני כמה שנים, הדעה שלי לא מבוררת בנושא.  

גם אני אשמח לניתוח מושכל ממישהו שמבין ולא מפוזיציה.

אני מבולבל רצח, קראתי כתבות שמשבחות את המתווה וקראתי שטוענות שזה שוד, מכיוון שכולם אינטרסנטים יעזור אם מישהו שמבין בעניין יכתוב כמה מילים.

אגב יצא ספר חדש של שטייניץ על פרשת הגז אבל אני בספק אם כדאי לקרוא אותו.

אם אני צריך להשוות את ביבי לגנץ במערכת בחירות השלישית - ביבי עשה ביה"ס לגנץ.

השתמש בכל הקלפים כדי להגיע במצב הכי אידיאלי לבחירות.

ניצח פריימריז בליכוד

החזיר את נעמה יששכר (תאהבו או תשנאו, זה עבד לו)

צירף את כולנו של כחלון

משתעשע בגנץ עם הזמנות לעימותים ומוציא אותו פחדן

גיבש בלוק ימין

פוטין וטראמפ נראים כמו הבסט באדי שלו

ועוד עוד...

אני נגד כל מעשי השחיתות של ביבי, אבל אני לא מבין באיזה סרט אנשים חיים שביום שאחרי ביבי יקום פה המושיע?

מדינת ישראל מנוהלת ע"י 18 משפחות (חלקן מעורבבות חזק בפשע) - ביום שלמחרת גנץ מקבל שיחת טלפון איך להיות חייל של כל בעלי ההון במדינה, אחרת הקריירה הפוליטית שלו תהיה קצרה ומרוסקת.

זה כבר לא באמת משנה מה ביבי וגנץ עושים - הם בסך הכל משכנעים את המשוכנעים.

כשמגיעים למועד ג' תוך פחות משנה, אין באמת כמות של קולות צפים, בטח לא כאלה שמתלבטים בין הגושים. 

11 hours ago, העכבר הצהוב said:

כל מי שקשור לפשע הזה של מתווה הגז צריך להיכנס לכלא , אחת מפרשת השחיתות הקשה בישראל.

כן, בגלל זה מניות הגז נרצחות בבורסה, ירדו כל אחת 70-80 אחוז מאז 2016, בגלל שוד הגז.

9 hours ago, Armagedon said:

מדינת ישראל מנוהלת ע"י 18 משפחות (חלקן מעורבבות חזק בפשע) - ביום שלמחרת גנץ מקבל שיחת טלפון איך להיות חייל של כל בעלי ההון במדינה, אחרת הקריירה הפוליטית שלו תהיה קצרה ומרוסקת.

אשמח אם תרחיב...

2 hours ago, nimrodem said:

אשמח אם תרחיב...

ריכוזיות במילה פשוטה. מוזמן להתחיל מכאן, אמנם מ2018 אבל עדיין רלוונטי

On 23.2.2020 at 15:40, החתול הצהוב said:

בא למישהו לאמלק קצת על מתווה הגז? אני ממש לא בקיא בכל הסיפור 

הסיכום הכי פשוט וממצה:

נובל אנרג'י (והשותפות) מוכרת יחידת גז בארה"ב במחיר ממוצע של כ-1.6 דולר ליחידה.

בארץ היא מוכרת במחיר של 5.6 דולר ליחידה.

מחירי הגז בכל העולם ירדו בצורה מאוד חדה בשנים האחרונות, המחירים בארץ רק צפויים לעלות בשנים הקרובות ולא ירדו בעתיד הנראה לעין.

ירדן ומצרים קונות מאיתנו גז במחיר יותר זול ממה שאנחנו משלמים.

On 23.2.2020 at 01:58, ravid said:

אפרופו רווחי הגז: גיא רולניק מפרסם בדה מרקר אתמול שבניגוד למה שחשבו ומכרו לציבור, רווחי הגז הולכים להיות זניחים בהשוואה לתקציב המדינה ולתמ"ג. 

גיא רולניק יכול לפרסם גם שמעולם לא טסנו לחלל וזה הכל קונספירציה ובכלל אין חלל ואין כוכבים ואנחנו כולנו חיים במופע של טרומן. זה עד כמה הוא אמין. 

אגב גנץ, ראיתי היום את הדבר הזה וכמעט נשמטה לי הלסת ממקומה. הזוי שמשפט כזה עובר מתחת לרדאר באהלן אהלן כזה. כאילו הוא אומר בסבבה שלו "יאלה בוא נרסק את הדמוקרטיה ונקים פה דיקטטורה משפטית". ואנשים עוד מצביעים לדבר הזה. או שהוא פשוט דביל, או שהוא יודע למי צריך להפנות את הלשון עכשיו שחוקרים את החברה שעמד בראשה, או שהוא מודה שהוא בעצם בובה וחושף את מי שמפעיל אותו באמת. אין לי באמת הסבר, כך או כך לא מבין איך אפשר להצביע לאדם שאומר דברים כאלה....

והוא ממשיך...

הראיון המלא פה 

https://103fm.maariv.co.il/programs/media.aspx?ZrqvnVq=HLJLKJ&c41t4nzVQ=EF

זה אגב, מה שחברו לפיד חושב עליהם...

7 hours ago, Krishi said:

גיא רולניק יכול לפרסם גם שמעולם לא טסנו לחלל וזה הכל קונספירציה ובכלל אין חלל ואין כוכבים ואנחנו כולנו חיים במופע של טרומן. זה עד כמה הוא אמין. 

רק שבמקרה הזה, נכון לעכשיו, הוא צודק

והנתונים הרשמיים של האוצר, באופן לא מפתיע, לא יפורסמו לפני הבחירות.

44 דקות לפני, ravid said:

רק שבמקרה הזה, נכון לעכשיו, הוא צודק

והנתונים הרשמיים של האוצר, באופן לא מפתיע, לא יפורסמו לפני הבחירות.

צודק במה בדיוק?

הוא לא הביא שום הוכחה לכלום.

2 hours ago, Krishi said:

צודק במה בדיוק?

הוא לא הביא שום הוכחה לכלום.

הוא צודק וצדקתו תצא לאור באופן רשמי רק לאחר הבחירות.

בכל אופן אני יודע שאתה רגיש לכל נושא שעלול להתפרש כפגיעה (ולו הקטנה ביותר) או ערעור על שלטונו או איכות שלטונו של המנהיג העליון, אז אני ארגיע אותך ואומר שהצניחה הצפויה ברווחי הגז היא תנועת שוק שלא בשליטת הקיסר בין כה וכה. יש עודפי היצע עצומים של גז באיזור הים התיכון. הגז לא נמכר טוב ומה שכבר נמכר נמכר במחיר מאוד אטרקטיבי לקונים.

17 דקות לפני, ravid said:

הוא צודק וצדקתו תצא לאור באופן רשמי רק לאחר הבחירות.

בכל אופן אני יודע שאתה רגיש לכל נושא שעלול להתפרש כפגיעה (ולו הקטנה ביותר) או ערעור על שלטונו או איכות שלטונו של המנהיג העליון, אז אני ארגיע אותך ואומר שהצניחה הצפויה ברווחי הגז היא תנועת שוק שלא בשליטת הקיסר בין כה וכה. יש עודפי היצע עצומים של גז באיזור הים התיכון. הגז לא נמכר טוב ומה שכבר נמכר נמכר במחיר מאוד אטרקטיבי לקונים.

כרגיל גם הוא וגם אתה טועים. אין לזה שום קשר לצדקתו של ביבי או כל אחד אחר. הוא פשוט אינטרסנט שמפרסם שטויות, ואתה תאמין לכל שטות שרושמים שפוגעת איכשהו בביבי. 

34 דקות לפני, Krishi said:

כרגיל גם הוא וגם אתה טועים. אין לזה שום קשר לצדקתו של ביבי או כל אחד אחר. הוא פשוט אינטרסנט שמפרסם שטויות, ואתה תאמין לכל שטות שרושמים שפוגעת איכשהו בביבי. 

אז רגע, גם הספוט של גז טבעי בעשור האחרון שהוצאתי הרגע מביזנס אינסיידר גם טועה, או שהוא פשוט אינטרסנט שרוצה לפגוע בביבי?

image.thumb.png.959ed371d2a7ed7d585f2d09d0883a24.png

ומה לגבי המחיר של מנית דלק קידוחים? זו שחשופה להכנסות מלווייתן למי ששכח. המניה נופלת כדי לפגוע בביבי?

פשוט תקבל את זה שהשוק התהפך עלינו והגז לא אטרקטיבי כמו שחשבנו.

image.thumb.png.86d9a9e3d4458dc89ec315b9322518fa.png

On 23.2.2020 at 01:58, ravid said:

אם כבר אנחנו בנושא הזה, לכולם ברור שלא יוקם הצינור הזה, כן?