Jump to content

בחירות 2019 -פרק ב'

MaTa

Recommended Posts

לא שזה משנה משהו כבר, אבל רק מתקן,אם גבאי מסכים הייתה לביבי קואליציה גם בלי כחלון של 62.

למה נראה לאנשים שביבי היה נכנס עם גבאי לממשלה חחחח. אולי מספיק להאמין לשטויות האלה? סתם תרגיל זול להלחיץ את ליברמן.

שביבי יכנס עם גבאי לממשלה בלי חוק החסינות? הוא?? מה פתאום!

תאכלס זה תרגיל זה כמוש סוכן מדליף לתקשורת שקרים על התעניינות של מלא קבוצות השחקן שלו, כדי להלחיץ את הקבוצה היחידה איתה הוא מנהל מו"מ

לא חושב. מצביעי ליברמן הם ימין. וכל מי שמצביע לו (99%) רוצים את ביבי ראש ממשלה וממשלת ימין. אם ביבי מוחק אותו, הוא בבעיה.

השמאל/מרכז לא יצביעו לו, כמו שלא הצביעו לפייגלין. הם יצביעו שבטית לעבודה ובעיקר לכחול לבן.

ליברמן יצטרך לקוות שהבייס הרוסי-מבוגר שלו לא יושפע יותר מידי מהקמפיין של ביבי.

עושה לי חשק להצביע דווקא ליברמן, לפי הסקר ב13 לביבי לא תהיה ברירה לצרף אותו לקואליציה בלעדיו הוא 57

עושה לי חשק להצביע דווקא ליברמן, לפי הסקר ב13 לביבי לא תהיה ברירה לצרף אותו לקואליציה בלעדיו הוא 57

ביבי כבר רמז שלא יכניס אותו. גם יריב לוין. ליברמן יצטרך לחבור לגנץ.

ביבי כבר רמז שלא יכניס אותו. גם יריב לוין. ליברמן יצטרך לחבור לגנץ.

ליברמן הודיע שגנץ זה שמאל והוא לא חובר אליו

אבל ביבי הודיע שליברמן שמאל, לכן לפי כלל המעבר הוא אמור כן לחבור אליו.

נו אז נאמין לכל מילה של ביבי אמר גם שלא יחבור לגנץ וגבאי, כשהייתה לו הזדמנות אתמול הוא כן ניסה לצרף את העבודה, ועל הערבים אני בכלל לא מדבר

wid34oynmqjm.jpeg

ליברמן הודיע שגנץ זה שמאל והוא לא חובר אליו

בכל מקרה ליברמן מחוק אצל כל מפלגות הימין ואצל החרדים.. אין לו ברירה אלא ללכת עם גנץ או שהוא חושב שהוא יהיה ראש הממשלה

בכל מקרה ליברמן מחוק אצל כל מפלגות הימין ואצל החרדים.. אין לו ברירה אלא ללכת עם גנץ או שהוא חושב שהוא יהיה ראש הממשלה

הוא לא יהיה ראש ממשלה אבל יוריד את ביבי על הברכיים בכל זאת השימוע מתקרב הוא חייב להעביר את החסינות מהר

הוא לא יהיה ראש ממשלה אבל יוריד את ביבי על הברכיים בכל זאת השימוע מתקרב הוא חייב להעביר מהר את החסינות

הוא לא יוריד אף אחד על הברכיים. הוא גם מעולם לא היה לגמרי מזוהה עם גוש הימין, אלא זגזג כל הזמן לאיפה שנוח לו. הוא לא בנט/פייגלין/סמוטריץ או ימין אידיאולוגי. סתם אופורטוניסט. והוא כנראה ילך עם השמאל (לא שזה כזה מפריע לי, אולי מישהו סוף סוף יפיל את ביבי). אבל עם הימין והחרדים הוא כנראה לא ישב כבר. הם הפכו אתו לסוג של לפיד, דגל אדום.

הוא לא יוריד אף אחד על הברכיים. הוא גם מעולם לא היה לגמרי מזוהה עם גוש הימין, אלא זגזג כל הזמן לאיפה שנוח לו. הוא לא בנט/פייגלין/סמוטריץ או ימין אידיאולוגי. סתם אופורטוניסט. והוא כנראה ילך עם השמאל (לא שזה כזה מפריע לי, אולי מישהו סוף סוף יפיל את ביבי). אבל עם הימין והחרדים הוא כנראה לא ישב כבר. הם הפכו אתו לסוג של לפיד, דגל אדום.

על הנייר נראה לי שהוא יותר ימין מביבי

zmmnlkywgz5z.jpeg

על הנייר נראה לי שהוא יותר ימין מביבי

zmmnlkywgz5z.jpeg

ביבי הוא לא ממש ימין. עם זה אני מסכים. אבל ליברמן? הרבה פחות ימין אפילו מגנץ. היה שר ביטחון כושל ורופס. חוץ מסיסמאות בחירות ושחיתות אין בו הרבה.

מה שכן הוא פוליטיקאי חכם והוא היה צריך להמציא את עצמו מחדש אז הלך על הקטע של האנטי חרדים כדי להשיג אלקטורט משם

הוא היה שר ביטחון רופס זה נכון אבל אחרי אתמול אני מתחיל להבין למה כי ביבי סינדל אותו וגרם לו להיות סמרטוט שלו בכל הקדנציה כמו שהוא עושה לכל מי שתחתיו, לפחות עכשיו ליברמן גידל זוג ביצים ולא התפשר בדרישות, על כך אני מעריך אותו

ליברמן האמא של ימין אידאולוגי, בחיים לא זגזג. הבן אדם גר בגוש עציון.

הוא התחיל על הברכיים של ביבי, אחרי זה התאחד עם ישראל ביתנו לאיחוד הלאומי לתקופה והוביל את הסיעה. לא רק שהתנגד להתנחלות, הציע טרנספר מסודר, כמו פייגלין. אמנם היום יותר תומך בחילוף שטחים מסוים, אבל אי אפשר לומר על אדם שמחזיק בדעות כאלה, גר במקום שהוא גר, שהתבטא בעבר התבטאויות מסוימות, שהוא לא מזוהה עם הימין ומזגזג.

למה פייגלין חושב שיצליח עכשיו? הרבה מהמצביעים שלו לא יצביעו שוב כי רוב הסיכויים שזה קול שהולך לפח

גם אורלי לוי שאני מחבבת אותה למרות שהיא קומוניסטית - כל הקולות הולכים לפח, ועוד מפלגות קטנות..

לאורלי לוי מותר להתאחד עם כחול-לבן עכשיו, לא?

ליברמן האמא של ימין אידאולוגי, בחיים לא זגזג. הבן אדם גר בגוש עציון.

הוא התחיל על הברכיים של ביבי, אחרי זה התאחד עם ישראל ביתנו לאיחוד הלאומי לתקופה והוביל את הסיעה. לא רק שהתנגד להתנחלות, הציע טרנספר מסודר, כמו פייגלין. אמנם היום יותר תומך בחילוף שטחים מסוים, אבל אי אפשר לומר על אדם שמחזיק בדעות כאלה, גר במקום שהוא גר, שהתבטא בעבר התבטאויות מסוימות, שהוא לא מזוהה עם הימין ומזגזג.

ליברמן מזגזג. נכון שפעם היה עם הימין האידיאולוגי אבל הוא מזמן כבר לא שם. בטח לא ביישום. סתם זורק בכל בחירות סיסמאות פופוליסטיות. תעבור בהתנחלויות ותשאל שם מי חושב שליברמן שייך לימין האידיאולוגי. תשאל את ותיקי תנועת בית"ר.אפילו רובי ריבלין גם היום דוגל ב"אף שעל", ליברמן לא שם.

אף אחד בימין לא מחזיק מליברמן יותר מאופורטוניסט מושחת. זה שהוא גר בגוש? נו ו? יש שם עשרות למאות אלפים. התחיל כאידיאולוג והפך לדמגוג. תבדוק כמה הצביעו לו בהתנחלויות ואפילו ביישוב שלו

המצביעים שלו בבחירות האחרונות הם קהל שבוי של רוסים ותיקים שמצביעים לו מטעמים מגזריים.

בסדר, ביבי גם אמר שלא יקדם חסינות.

כמו כן:

https://youtu.be/WZE7D-YSAR0

אתם מפספסים את הנקודה. אם ביבי אומר 'ליברמן מחוץ לגוש, זה לא משנה מה באמת יקרה בפעולה, זה משנה שהבוחרים הפוטנציאלים של ליברמן יחשבו פעמיים אם להצביע לו כשביבי כביכול מחק אותו מהגוש שלו. מצביעי ליברמן רוצים את ביבי ראש ממשלה. אז נכון שיש לו בייס חזק של רוסים ותיקים אבל אם ביבי הולך להיכנס בו חזיתית גם בתקשורת הרוסית, הוא יהיה בבעיה.

לאורלי לוי מותר להתאחד עם כחול-לבן עכשיו, לא?

כן.

אישית קיוויתי שכחלון ואורלי יקימו מפלגה חברתית מאוחדת בגוון מזרחי, היו מקבלים את הקול שלי. חבל שחבר לליכוד.

לא שזה משנה משהו כבר, אבל רק מתקן,אם גבאי מסכים הייתה לביבי קואליציה גם בלי כחלון של 62.

צודק, משום מה זכרתי שלכחלון יש שישה מנדטים