Jump to content

בחירות 2019 -פרק ב'

MaTa

Recommended Posts

הבעיה העיקרית עם חובת ההצבעה היא שהמגזר ההערבי מצביע באיזור ה-50%.

אם באמת תיהיה התחייבות להצבעה נראה עוד כמה כסאות שלהם בכנסת.

1 hour ago, ברווז צהוב said:

הבעיה העיקרית עם חובת ההצבעה היא שהמגזר ההערבי מצביע באיזור ה-50%.

אם באמת תיהיה התחייבות להצבעה נראה עוד כמה כסאות שלהם בכנסת.

דווקא ש"ס תתחזק מזה.

זה הזוי איך 2 פייק ניוז של נתניהו הופכים לעובדות אצל התומכים שלו ברגע שהוא מפמפם משהו כל כך הרבה. האחד זה ממשלה עם ערבים למרות שהם מעולם לא ישבו בממשלה גם אלו שהיו הכי שמלאניות שיש. השנייה זה כל עניין ההצבעות והזיופים שבחברה הערבית יש הרבה שמצביעים לש"ס ואם יש מקומות שיש שם זיופי בחירות זה באזורים של דוסים. כמו שאומרים ששם גם המתים מצביעים. אבל שם הוא לא ידבר על מצלמות.  בכל מקרה אחוז ההצבעות בחברה הערבית תמיד היה מאוד נמוך.

1 דקה לפני, הנדון said:

זה הזוי איך 2 פייק ניוז של נתניהו הופכים לעובדות אצל התומכים שלו ברגע שהוא מפמפם משהו כל כך הרבה. האחד זה ממשלה עם ערבים למרות שהם מעולם לא ישבו בממשלה גם אלו שהיו הכי שמלאניות שיש. השנייה זה כל עניין ההצבעות והזיופים שבחברה הערבית יש הרבה שמצביעים לש"ס ואם יש מקומות שיש שם זיופי בחירות זה באזורים של דוסים. כמו שאומרים ששם מצביעים גם מי שמתמים. אבל שם הוא לא ידבר על מצלמות. 

העובדות הן שכדי שכחול לבן ירכיבו ממשלה הם יצטרכו את הערבים.
דובר על מצלמות בכל הקלפיות.

5 hours ago, החתול הצהוב said:

לא מדויק.

יום שבתון מעבודה הוא דבר שמקובל בכל מקום בצורה קבועה כחלק מתנאים סוציאליים בסיסיים לחלוטין. 

יום שבתון בבחירות ניתן באופן ספציפי ע"מ שתצביע. אם לא הצבעת, החופש פשוט יהיה על חשבונך. יש לי תחושה שזה יעלה את האחוז .

יש עם הרעיון הזה בעיה גדולה - מה עם מי שאין לו ימי חופש לתת? אתה לא יכול להפעיל את זה בצורה שווה על כולם.

הפתרון ההגיוני לדבר הזה הוא לאפשר לאנשים לוותר על היום חופש, אם מודיעים מראש שלא יצביעו. אלא שאז יש אינטרס למקומות עבודה ללחוץ על אנשים לא להצביע, כי יש לחץ בעבודה או משהו.

41 דקות לפני, הנדון said:

במקום כל הדיבור על מצלמות שישנו את ההצבעה לאלקטרונית. 

חלילה. כשאין מפלגה שמצליחה לעשות פריימריז עם הצבעה אלקטרונית ללא תקלות ענק, אני לא סומך על זה בבחירות כלליות.

2 hours ago, הנדון said:

זה הזוי איך 2 פייק ניוז של נתניהו הופכים לעובדות אצל התומכים שלו ברגע שהוא מפמפם משהו כל כך הרבה. האחד זה ממשלה עם ערבים למרות שהם מעולם לא ישבו בממשלה גם אלו שהיו הכי שמלאניות שיש. השנייה זה כל עניין ההצבעות והזיופים שבחברה הערבית יש הרבה שמצביעים לש"ס ואם יש מקומות שיש שם זיופי בחירות זה באזורים של דוסים. כמו שאומרים ששם גם המתים מצביעים. אבל שם הוא לא ידבר על מצלמות.  בכל מקרה אחוז ההצבעות בחברה הערבית תמיד היה מאוד נמוך.

1. איך אתה חושב שתיראה הממשלה אם גוש השמאל יהיה גדול מגוש הימין? 

2. מה גורם לבן אדם ימני בדעותיו(אם הבנתי אותך נכון) להצביע למפלגה שכל הקמפיין שלה(אם נוציא את הרקלאביבי) התבסס על עצירת ה"הדתה".

עד כדי כך חשובה לך תחב"צ בשבת שאתה מוכן להפקיד את המדינה בידיים של שני הליצנים האלה?

תאיר את עיניי, אולי אני גם אשתכנע.

*אני לא בוחר בליכוד

איך הסקת שאני מצביע לליצנים האלו? אני בעצמי יום לפני לא יודע למי להצביע. וכן חשוב לי תחבורה ציבורית בשבת כי זאת זכות תנועה לכל אדם וכבר שמענו את בן גביר מתחיל לדקלם מסרים מהדף של שווימר אז חשובים לי עוד דברים שיהיו בשבת.

מה נראה לך שישימו את איימן עודה בקבינט אולי את טיבי? מבחינתי גנץ/נתניהו זה אותו דבר. יותר מחצי מדינה מצביעה רק לא ביבי או רק ביבי מבחינתי חשוב לי שיהיה קצת יותר מזה בהצבעה אבל אין.

אחוז ההצבעה יהיה נמוך יותר, ש״ס ויהדות התורה יגדילו את כוחן במנדט כ״א ובין הליכוד לכחול שוב יהיה שוויון.

הכול בעצם תלוי בעוצמה יהודית, אם הם עוברים, ביבי נשאר ראש ממשלה.

8 hours ago, הנדון said:

השנייה זה כל עניין ההצבעות והזיופים שבחברה הערבית יש הרבה שמצביעים לש"ס ואם יש מקומות שיש שם זיופי בחירות זה באזורים של דוסים. כמו שאומרים ששם גם המתים מצביעים. אבל שם הוא לא ידבר על מצלמות.  בכל מקרה אחוז ההצבעות בחברה הערבית תמיד היה מאוד נמוך.

עניין הזיופים ממש לא פייק ניוז, זה נכון גם לחרדים, אבל אצל הערבים זה אפילו יותר קיצוני, יוצאים מקלפיות ערביות סיפורים הזויים.

גם אם אחוזי ההצבעה נמוכים, זה משמעותי.

5 hours ago, avielmaccabi4 said:

מה גורם לבן אדם ימני בדעותיו(אם הבנתי אותך נכון) להצביע למפלגה שכל הקמפיין שלה(אם נוציא את הרקלאביבי) התבסס על עצירת ה"הדתה".

מה בין ימין לענייני דת?

26 דקות לפני, סלבה said:

עניין הזיופים ממש לא פייק ניוז, זה נכון גם לחרדים, אבל אצל הערבים זה אפילו יותר קיצוני, יוצאים מקלפיות ערביות סיפורים הזויים.

גם אם אחוזי ההצבעה נמוכים, זה משמעותי.

מה בין ימין לענייני דת?

הכוונה שמדובר במפלגת שמאל מובהקת שרק בגלל עניין השבת, אנשים שמתנגדים בערך לכל מה שהיא מייצגת(גנץ כבר לא מכחיש אפילו) מצביעים לה.

עם כמה שהנושא הזה חשוב לאנשים מסוימים, בהיעדר מפלגה שמגדירה את עצמה ימין חילוני, הבחירה בעיניי אמורה להיות קלה.

הלוואי וזה היה מפלגת שמאל מובהקת. עזוב, הלוואי זה היה מפלגת שמאל לא מובהקת.

מפלגת שמאל לא מודיעה בחוצי חוצות שהיא לא תשב עם מפלגה ערבית, ולא יוצאת בקמפיין אגרסיבי של ״לא תהיה התנתקות שניה״.

להערכתי ביבי ינצח שוב,

הוא עבד הכי הרבה ב--5 חודשים האחרונים, פירק את המפלגה של פייגלין, עבד חזק נגד התדמית של כחול לבן, 

סיכוי טוב שעוצמה יהודית תעבור וככה יהיו לו עוד 4 מנדטים.

צריך לקוות שביבי לא יגיע ל-61 ואז יאלץ להתפשר על כחול לבן בקואליציה. 

הליכוד לא פסל זאת וכחול לבן אם רוצים לשרוד במפה הפוליטית ולא להיות מפלגת "קדימה" 0.2 יצטרכו גם להתפשר.

Hello fellow American,

this you should vote me.

I leave power... Good.

Thank you, Thank you...

If you vote me I'm hot.. 

Taxes, they'll be lower... Son!

The democratic vote for me is the right thing to do Philadelphia, so doo!...

9 hours ago, Jolly Roger said:

Hello fellow American,

this you should vote me.

I leave power... Good.

Thank you, Thank you...

If you vote me I'm hot.. 

Taxes, they'll be lower... Son!

The democratic vote for me is the right thing to do Philadelphia, so doo!...

בלי צ׳ארלי עושה עם השפתיים ברקע זה לא זה

אגב, גלן (השחקן של דניס) אלתר את כל הנאום הזה, הוא היה אמור להמשיך הלאה אבל החליט על המקום לקרוא מה "כתוב".

ועוד נאום בחירות טוב: