Jump to content

בחירות 2019 -פרק ב'

MaTa

Recommended Posts

24 דקות לפני, Semper Fidelis said:

רוצה לשמוע סוד? גם במדינה שהייתה לפניו וגם בזו שתהיה אחריו, חבירה לתומכי מחבלים היא יריקה בפנים של המשפחות השכולות ובגידה במדינה ולעולם לא תעבור בגרון של אף אדם *שפוי* (לכן לתולעים כמוך זה לא מפריע)

הבן אדם שאמר שמבחינתו זה בסדר אם ירצחו את גנץ מרצה לי על נורמליות.

31 דקות לפני, אדביסי said:

תוך כדי הפגישה עם גנץ, הדף פייסבוק של נתניהו משחרר פוסט הסתה נוסף שמנגן על הרגש של עם ישראל כלפי המשפחות השכולות.

מדהים לאיזה שפל הוא מוכן להוריד אותנו הכל כדי לשמר את הכיסא שלו, להשתמש במשפחות שכולות זה כלי פוליטי שלא האמנתי שגם הוא ישתמש בו.

מזכיר לכם שאחרי שהוא יעזוב את הפוליטיקה (מסיבות בריאותיות, בחירה או כלא) עדיין תהיה פה מדינה... לא שזה מעניין אותו, מן הסתם.

"פוסט הסתה" אתה מכנה את מה שכתב מהלב בעחה השכול של קים ז"ל? תתבייש. 

"מנגן על הרגש", לא צריך לנגן על שום דבר. בקצב הזה גם אם תחברו להיטלר ומישהו יבקר את זה, תגידו שהוא "משחק על הרגש".

זה לא רגש, זו האמת. זו חציית גבול.

59 דקות לפני, ravid said:

אני ממש לא כזה בטוח שביבי יקח בהליכה את בחירות 4 כשלכולם יש תמונה מוחשית שלו על כסא הנאשמים.

ביבי על כיסא הנאשמים אל מול חבירה לתומכי מחבלים.... ביבי יכול להיות עם תמונה מאחורי סורג ובריח והוא עדיין יקבל יותר קולות. כתבי האישום לא עצרו אנשים מלהצביע לו אז גם נאשם בית המשפט לא, בטח אחרי המהלך הנבזי של כחול לבן. 

29 דקות לפני, Krishi said:

ביבי על כיסא הנאשמים אל מול חבירה לתומכי מחבלים.... ביבי יכול להיות עם תמונה מאחורי סורג ובריח והוא עדיין יקבל יותר קולות. כתבי האישום לא עצרו אנשים מלהצביע לו אז גם נאשם בית המשפט לא, בטח אחרי המהלך הנבזי של כחול לבן. 

אבא שלי אחרי שנים שלא הצביע לליכוד הצביע ליכוד רק בגלל מה שעושים לביבי

1 hour ago, אדביסי said:

תוך כדי הפגישה עם גנץ, הדף פייסבוק של נתניהו משחרר פוסט הסתה נוסף שמנגן על הרגש של עם ישראל כלפי המשפחות השכולות.

מדהים לאיזה שפל הוא מוכן להוריד אותנו הכל כדי לשמר את הכיסא שלו, להשתמש במשפחות שכולות זה כלי פוליטי שלא האמנתי שגם הוא ישתמש בו.

מזכיר לכם שאחרי שהוא יעזוב את הפוליטיקה (מסיבות בריאותיות, בחירה או כלא) עדיין תהיה פה מדינה... לא שזה מעניין אותו, מן הסתם.

הוא לא צריך להשתמש בשום משפחה שכולה, המשפחות השכולות אומרות את זה בעצמן. השפל היחיד שהגענו אליו פה הוא חבירה אל רשימת תומכי המחבלים בשביל להקים ממשלה ועוד של לא פחות ולא יותר 3 אנשי צבא בכירים לשעבר ואם לא מספיק אז זה עוד אחרי ששיקרו במצח נחושה והפרו הבטחת בחירות יום אחרי הבחירות. סדר העדיפויות שלך מעוות ברמה מטורפת. 

15 דקות לפני, אביאל 5 said:

אבא שלי אחרי שנים שלא הצביע לליכוד הצביע ליכוד רק בגלל מה שעושים לביבי

לעזאזל אפילו ארי שמאי הצביע לביבי. 

6 דקות לפני, Krishi said:

הוא לא צריך להשתמש בשום משפחה שכולה, המשפחות השכולות אומרות את זה בעצמן. השפל היחיד שהגענו אליו פה הוא חבירה אל רשימת תומכי המחבלים בשביל להקים ממשלה ועוד של לא פחות ולא יותר 3 אנשי צבא בכירים לשעבר ואם לא מספיק אז זה עוד אחרי ששיקרו במצח נחושה והפרו הבטחת בחירות יום אחרי הבחירות. סדר העדיפויות שלך מעוות ברמה מטורפת. 

הקטע המצחיק זה שהם עושים את זה למרות שאין להם רוב, עם המנעות/תמיכה של המחבלים ובלי, ובמקרה הטוב מבחינתם, זה יוביל לבחירות #4

באופן כללי אני משתדל לא לזלזל באינטליגנציה של אנשים שהגיעו לעמדות בכירות, אבל קשה שלא לחשוב שבאמת באמת יושבים שם טיפשים

46 דקות לפני, Krishi said:

לעזאזל אפילו ארי שמאי הצביע לביבי. 

ארי שמאי זיקית טיפוסית, יגיד כל מה שיבקשו ממנו תמורת זמן מסך, הוא גם מייצג חברי LF. אין לו באמת דעות.

1 דקה לפני, אדביסי said:

ארי שמאי זיקית טיפוסית, יגיד כל מה שיבקשו ממנו תמורת זמן מסך, הוא גם מייצג חברי LF. אין לו באמת דעות.

לארי שמאי יש דעות מאוד מוצדקות. הוא נבלה אדומה ותמיד ימצא דרך לעקוץ את מכבי אבל בכל הקשור לזכויות האדם לא מעניין אותו שמאל ימין אדום או צהוב. אם היית חבר שלו בפייס ועוקב אחרי פוסטים שלו היית מבין את זה לבד, אבל אתה בעיקר יודע לזיין את השכל.

3 hours ago, אדביסי said:

לא יודע מי אתה מכיר, אם אתה חושב שמצביעי כחול לבן (שמזכיר - עלו מבחירות לבחירות בכמות המצביעים) יצביעו לליכוד או לימין (כששוב - אין שום ימין רך באופק) אז אתה פשוט הוזה.

מילא אם כולנו היו קיימים, מילא אם פייגלין היה חוזר לסיבוב נוסף.

עזוב את זה שאני בעד המהלך הזה, אז כביכול אני נותן טוען נגד המטרה שלי, אבל זה לא שהם יעברו להצביע למישהו אחר, אלא פשוט פחות אנשים יצביעו.

אי אפשר להתייחס למצביעים כמשחק סכום אפס שפשוט מזיזים אותם ממפלגה למפלגה. יש את האופציה שאנשים לא יבואו להצביע, ויש אופציה שאנשים שלא הצביעו קודם יבואו עכשיו.

המצב כל כך צמוד שאחוז לכך או לכאן יכול להכריע את הבחירות.

1 hour ago, Krishi said:

די לנצל את הקונספט של משפחות שכולות כדי להוכיח טענה פוליטית.

לצערי הרב, משפחות שכולות נמצאות בכל הארץ ובכל הקשת הפוליטי. במרכז, בימין, בשמאל, בימין הקיצוני ובשמאל הקיצוני.

אני מכיר לצערי 2 משפחות שכולות, ולמרבה האירוניה אחת מתנדבת במטה של המשותפת, והשניה מפגינה יחד עם אם תרצו.

שניהם תחת אותה מטרה פחות או יותר - למנוע ממה שקרה לבן שלהם לקרות שוב לאחרים.

מכיוון שכל מעשה בהכרח יסתור את איך שלפחות אחת מהן תופסת את המצב, אם לא את שתיהן, אי אפשר להגיד שאם עושים מעשה X זה לירוק בפנים של משפחות שכולות.

אפשר להמשיך הלאה עכשיו לטיעונים אמיתיים ולא להשתמש במשפחות שכולות ככלי פוליטי?

18 דקות לפני, hairy2hell said:

עזוב את זה שאני בעד המהלך הזה

13 דקות לפני, hairy2hell said:

אפשר להמשיך הלאה עכשיו לטיעונים אמיתיים ולא להשתמש במשפחות שכולות ככלי פוליטי?

כנראה שלא.

15 דקות לפני, דקסטר said:

כנראה שלא.

אני לא העלתי משפחה שכולה מנגד ואמרתי שמי שמתנגד לממשלה שנשענת על המשותפת יורק להם בפרצוף.

אני בחיים לא אעשה את זה, ואני אצא נגד כל מי שיעשה את זה, גם אם זה מהצד הפוליטי שלי.

8 דקות לפני, turgi said:

בקיצור לא יהיו עוד בחירות עד אוקטובר כזה?

סוף אוגוסט או תחילת ספטמבר.

או יותר מוקדם, אם יחליטו לפזר את הכנסת.

1 דקה לפני, hairy2hell said:

סוף אוגוסט או תחילת ספטמבר.

או יותר מוקדם, אם יחליטו לפזר את הכנסת.

לקחת את הקורונה בחשבון?

6 hours ago, NewGeneration said:

אילוסטרציה של hen34 במציאות 

מכבד את חברי הפורום האחרים

אחרת הייתי שם פה תמונה של יהודי מוצץ לערבי כמוך

יה טינופת

1 hour ago, hen34 said:

מכבד את חברי הפורום האחרים

אחרת הייתי שם פה תמונה של יהודי מוצץ לערבי כמוך

יה טינופת

אם זו השפה שאתה מבין ורוצה תפאדל

אתה מוצץ גדול של סייען הטרור מס' 1 בארץ ששיחרר 1,000 מחבלים שחזרו לפגע ורצחו 6 יהודים יקרים, קורבנות שרשומים על שם הסייען הפחדן שעשה עסקה בשביל להציל את התחת שלו אחרי שראה שמחאת המיליון עוד שנייה שולחת אותו לפנסיה מוקדמת בקיסריה

אתה מוצץ גדול של סייען הטרור מס' 1 בארץ שכבר במשך יותר מעשור מתדלק ומחמש באופן ישיר את ארגון הטרור חמאס שכבר הפך בזכותו לצבא דה-פקטו, הניה מוסר תודה לסייען ולתומכיו

אתה מוצץ גדול של סייען הטרור מס' 1 בארץ שמכרסם בזכותו של העם היהודי על ארץ ישראל ונותן לערבים לגיטמציה לכבוש אותנו מבפנים. נותן להם היתרים לבנות בשטחי C ומנגד מפנה יהודים, סוגר דילים עם הירדנים;מוסר שטחים ומבטיח להם שלא יהיה שום סיפוח ביהודה ושומרון, התנחלות לא חוקית של יהודים מפנה מיידית, התנחלות לא חוקית של ערבים- גם אחרי אישור בג"ץ לפינוי עדיין מסרב בתוקף לפנות

אתה מוצץ גדול של סייען הטרור מס' 1 בארץ שויתר דה-פאקטו על הריבונות בהר הבית, המקום הכי קדוש לעם היהודי(זה לא מפריע לתומכיו של הסייען שמיילליים שעוד שנייה "המדינה היהודית נעלמת")

אתה מוצץ גדול של סייען הטרור מס' 1 בארץ שהמשנה הסדורה שלו זה חמאסתן 2 במדינת ישראל במסווה של "ישות פלסטנית" "אוטונומיה מפורזת" זה גם מה שהסייען הקודם שהלך לעולמו הבטיח לנו בעזה, כולנו רואים איך זה נגמר

וזה ממשיך וממשיך וממשיך, אין רגע אחד בקריירה הפוליטית של הסייען שהוא במשירין או בעקיפין לא סייע לאויב, זה כל כך הדהים אותי שאפילו כשהוא היה בתחילת דרכו באופזיציה הוא כבר אז התחיל עם הפעולות החבלניות שלו, ותנחשו עם מי הוא שיתף פעולה??? כן, כן, עם המפלגות הערביות, אותם תומכי טרור שהביבסטים כאן כל כך מתפחלצים מהם
fjjmj5cy3yyn.jpeg
https://knesset.gov.il/tql/knesset_new/knesset14/HTML_27_03_2012_06-21-01-PM/19950522@19950522007@007.html

זה שתצטט דמגוגיות וחצאי אמיתיות מכתבות בעיתון הארץ לא הופך אותך לחכם או צודק אלא לטמבל שלא יודע לחשוב בעצמו.

לך לתומכי מחבלים ותקים איתם ממשלה. תפאדל. גם ככה זה לא יחזיק לכם יותר מכמה חודשים ובבחירות סיבוב 4 תתרסקו.

1 hour ago, NewGeneration said:

אם זו השפה שאתה מבין ורוצה תפאדל

אתה מוצץ גדול של סייען הטרור מס' 1 בארץ ששיחרר 1,000 מחבלים שחזרו לפגע ורצחו 6 יהודים יקרים, קורבנות שרשומים על שם הסייען הפחדן שעשה עסקה בשביל להציל את התחת שלו אחרי שראה שמחאת המיליון עוד שנייה שולחת אותו לפנסיה מוקדמת בקיסריה

אתה מוצץ גדול של סייען הטרור מס' 1 בארץ שכבר במשך יותר מעשור מתדלק ומחמש באופן ישיר את ארגון הטרור חמאס שכבר הפך בזכותו לצבא דה-פקטו, הניה מוסר תודה לסייען ולתומכיו

אתה מוצץ גדול של סייען הטרור מס' 1 בארץ שמכרסם בזכותו של העם היהודי על ארץ ישראל ונותן לערבים לגיטמציה לכבוש אותנו מבפנים. נותן להם היתרים לבנות בשטחי C ומנגד מפנה יהודים, סוגר דילים עם הירדנים;מוסר שטחים ומבטיח להם שלא יהיה שום סיפוח ביהודה ושומרון, התנחלות לא חוקית של יהודים מפנה מיידית, התנחלות לא חוקית של ערבים- גם אחרי אישור בג"ץ לפינוי עדיין מסרב בתוקף לפנות

אתה מוצץ גדול של סייען הטרור מס' 1 בארץ שויתר דה-פאקטו על הריבונות בהר הבית, המקום הכי קדוש לעם היהודי(זה לא מפריע לתומכיו של הסייען שמיילליים שעוד שנייה "המדינה היהודית נעלמת")

אתה מוצץ גדול של סייען הטרור מס' 1 בארץ שהמשנה הסדורה שלו זה חמאסתן 2 במדינת ישראל במסווה של "ישות פלסטנית" "אוטונומיה מפורזת" זה גם מה שהסייען הקודם שהלך לעולמו הבטיח לנו בעזה, כולנו רואים איך זה נגמר

וזה ממשיך וממשיך וממשיך, אין רגע אחד בקריירה הפוליטית של הסייען שהוא במשירין או בעקיפין לא סייע לאויב, זה כל כך הדהים אותי שאפילו כשהוא היה בתחילת דרכו באופזיציה הוא כבר אז התחיל עם הפעולות החבלניות שלו, ותנחשו עם מי הוא שיתף פעולה??? כן, כן, עם המפלגות הערביות, אותם תומכי טרור שהביבסטים כאן כל כך מתפחלצים מהם
fjjmj5cy3yyn.jpeg
https://knesset.gov.il/tql/knesset_new/knesset14/HTML_27_03_2012_06-21-01-PM/19950522@19950522007@007.html

אני מבין שהצבעת לעוצמה יהודית, כן?