Jump to content

בחירות 2019 -פרק ב'

MaTa

Recommended Posts

עכשיו ראיתי את הפוש של סגל, בושה וחרפה!! ניצול ציני של המצב החמור כרגיל לטובתו האישית.

כמובן עשו את זה ב1 בלילה, גנבים בלילה.

בינתיים הרב קנייבסקי מורה שהלימודים בחיידרים וביה"ס ימשיכו כהרגלם.

מעניין אם המדינה תפעל נגדם. חחחחחחחחחחחחחחחחח

8 hours ago, Darwin said:

כחול לבן היא שעטנז של 2 אנשי ימין לייט והרבה אנשי שמאל, היא בכלל לא מרכז. הליכוד היא ימין לייט עם כמה אנשי ימין קשה.

אגב עדיין לא ענית לי למה הוא לא ימין.

שמתי קישור לדיון שהיה לי עם ג'ק בנושא שעלו שם כמה טענות מהצד שלי לגבי למה הוא לא ימין

4 hours ago, אדביסי said:

עכשיו ראיתי את הפוש של סגל, בושה וחרפה!! ניצול ציני של המצב החמור כרגיל לטובתו האישית.

כמובן עשו את זה ב1 בלילה, גנבים בלילה.

בינתיים הרב קנייבסקי מורה שהלימודים בחיידרים וביה"ס ימשיכו כהרגלם.

מעניין אם המדינה תפעל נגדם. חחחחחחחחחחחחחחחחח

מה היה בפוש? לטובת אלו שלא מחוברים לסגל

36 דקות לפני, העמית הצהוב said:

מה היה בפוש? לטובת אלו שלא מחוברים לסגל

שר המשפטים הודיע על מצב חירום בבתי המשפט: פתיחת משפט נתניהו תדחה?

הכנסת אמורה להיות מושבעת מחר אני חושב, אבל לא ברור איך היא תעבוד עם המגבלות.

לגביי מצב חירום בבתי המשפט של דיונים דחופים בלבד, אני חושב שזה הגיוני לאור ההגבלות והמצב. אז יידחה המשפט שלו בכמה שבועות, לא יקרה כלום.

קצת מטופש להתרגש מההחלטה הזו. נראה לי שיש מצב חירום קל במדינה, אפשר להתחיל עם המשפט שלו אחרי שההתפשטות הזו תירגע.

5 hours ago, NewGeneration said:

שלח את הפאפי אוחנה לדחות לו את המשפט, הזיה, כמו ששבתי ואמרתי כאן כל הזמן רודן, ושלא יבלבלו כאן את המוח, אנחנו לא איטליה שהוירוס יצא מכלל שליטה ואין ברירה כמוצא אחרון להטיל סגר, הקבוצת סיכון היחידה לוירוס זה אנשים מעל גיל 60, היה פשוט יותר לשים אותם בבידוד לחודש מאשר להשתיק עכשיו את המדינה למי יודע כמה זמן, מבחינת הרודן כמה שיותר זמן המדינה משובתת ככה יותר סיכוי להינצל מהמשפט ולהישאר על הכיסא בבלפור

כמה שאתה מטומטם

עושים את הצעדים האלה כדי למנוע מהוירוס לצאת מכלל שליטה, וכדי לא להגיע למצב של איטליה היום, או שאר מדינות המערב בעוד שבוע-שבוע וחצי

כל הקטע הוא לעשות את הצעדים האלה מראש (יש שיגידו שזה כבר מאוחר והיה עדיף לפני שבוע) כדי שלא יהיה מאוחר מדי.

5 hours ago, NewGeneration said:

שלח את הפאפי אוחנה לדחות לו את המשפט, הזיה, כמו ששבתי ואמרתי כאן כל הזמן רודן, ושלא יבלבלו כאן את המוח, אנחנו לא איטליה שהוירוס יצא מכלל שליטה ואין ברירה כמוצא אחרון להטיל סגר, הקבוצת סיכון היחידה לוירוס זה אנשים מעל גיל 60, היה פשוט יותר לשים אותם בבידוד לחודש מאשר להשתיק עכשיו את המדינה למי יודע כמה זמן, מבחינת הרודן כמה שיותר זמן המדינה משובתת ככה יותר סיכוי להינצל מהמשפט ולהישאר על הכיסא בבלפור

images?q=tbn:ANd9GcSNhCQba7iZDg1CKegCy-H

6 hours ago, Shlomix said:

בשורה התחתונה, ביבי מפעיל פה מעקבים על חצי מדינה, המשפט שלו נדחה עד להודעה חדשה, אין תאריך להשבעת הכנסת, אין כנסת שתפקח על הממשלה ואין צפי לחלוקת מנדט.

ברוכים הבאים לדיקטטורה.

יש תאריל למשפט 24.5. ביבי לא "מפעיל פה מעקבים על חצי מדינה". זו החלטה שטרם התקבלה וגם אם תתקבל החלטה על אמצעים טכנולוגיים זה יהיה באישור וליווי הדרג המשפטי ובמסורה. מה שעושים כבר היום בארהב (ביוזמת אובמה) לא מתקרב לחצי של מה שמתכננים כאן בגלל החירום של הקורונה.

הכנסת תושבע. היום יש התייעצויו  לגבי המנדט.

שמע אתה פראנואיד או שטוף שנאה או גם וגם..

הצו של אוחנה הוא במפורש ליום אחד, היום.

השופטים במשפט של ביבי החליטו לדחות בלי לחכות (בצדק).

בבית משפט במתכונת מלאה אי אפשר לעמוד בהנחיות, אפילו לא בהנחיות הקודמות, בטח במשפט שיהיו בו עשרות צלמים ועיתונאים.

אגב, מה נסגר עם בוגי,  מה הוא מנסה לעשות? איך אשכנזי יודע להיות חכם ולשתוק בזמן הזה והוא לא מבין את זה 

7 hours ago, Shlomix said:

בשורה התחתונה, ביבי מפעיל פה מעקבים על חצי מדינה, המשפט שלו נדחה עד להודעה חדשה, אין תאריך להשבעת הכנסת, אין כנסת שתפקח על הממשלה ואין צפי לחלוקת מנדט.

ברוכים הבאים לדיקטטורה.

לך תזדיין יא טינופת.

חתיכת שטוף שנאה.:D

חחחחחח תקופה מדהימה להבין סביבכם מי מחזיק בדעה פוליטית הגיונית ומי סתם איבד את זה לחלוטין.

ראש הממשלה מתנהל באחריות ומנהיגות למופת במשבר הזה- לא צריך לאהוב את הפרסונה כדי להעריך אותה.

ואנשים עוד מתעסקים ומחפשים ורודפים כל צעד שלו ברמת ההתעטשות. איזו אובססיה, אני מרחם עליכם.

26 דקות לפני, העמית הצהוב said:

הייתה תשובה של בתי המשפט לבקשה של ביבי לדחיית המשפט? (לפני ההחלטה הנוכחית כמובן)

הייתה תשובה שלילית 

IMG_20200315_103039.jpg

2 hours ago, Krishi said:

לך תזדיין יא טינופת.

חתיכת שטוף שנאה.:D

תשמע, כרישי, אתה קצת אהבל.

רק בריאות. באמת.

2 hours ago, snufkin said:

יש תאריל למשפט 24.5. ביבי לא "מפעיל פה מעקבים על חצי מדינה". זו החלטה שטרם התקבלה וגם אם תתקבל החלטה על אמצעים טכנולוגיים זה יהיה באישור וליווי הדרג המשפטי ובמסורה. מה שעושים כבר היום בארהב (ביוזמת אובמה) לא מתקרב לחצי של מה שמתכננים כאן בגלל החירום של הקורונה.

הכנסת תושבע. היום יש התייעצויו  לגבי המנדט.

שמע אתה פראנואיד או שטוף שנאה או גם וגם..

קבעו היום והחריגו את השבעת הכנסת מההגבלות החדשות. גם משהו.

מה שעשו בארה"ב היה ביזיון והזוי והם חטפו ביקורות בצדק והפסיקו את המעקב ההמוני אחרי אזרחים (לפחות על פי הידוע).

זה לא אומר שאנחנו צריכים להיות כמוהם.

לידיעתכם, משרד הבריאות המליץ על המשך קיום שוטף ורגיל של מערכת המשפט, ונכון לשעה זו לא הודיעו על דחייה של בתי הדין לעבודה או בתי הדין הרבניים.

אוחנה חתם על הצו ב-1 בלילה בניגוד להמלצת מנכ"ל משרד הבריאות. זה איתות ברור למערכת המשפט.

נתניהו השיג את מבוקשו וקיבל דחייה של המשפט, אז כנראה שלא יחתמו על דחייה כוללת של מערכת המשפט.

כל אלו שמרוצים מהתנהלות הממשלה, אני מבין שאתם לא מכירים אף עצמאי, פרילנסר או עובד רפואה כלשהו.

אנשים צפו בנאומים של בכירי הממשלה אתמול ולא הבינו אם הם יוצאים לעבודה, אם הם מקבלים פיצוי כלשהו, אנשי רפואה לא יודעים עד עכשיו מה לעשות עם הילדים שלהם, לא ידעו אם יש טייק אוואי ממסעדות.

החליטו על כל הדברים האלו רק בחצות והודיעו בהודעות דוברות. לא ככה מתנהלת ממשלה.

שר הבריאות לא נואם כי הוא מחרטט מילים וזורק משלים מפגרים. הזיה.

תשוו את זה להתנהלות של ממשלת קנדה שכבר לפני כמה ימים הודיעה על דחיית כל תשלומי המסים, דאגה לתשלומי שכירות, החזר הוצאות רפואיות מלאות ועוד שורת צעדים.

10 דקות לפני, Shlomix said:

תשמע, כרישי, אתה קצת אהבל.

רק בריאות. באמת.

סליחה באמת שאני לא עומד בסטנדרטים שלך. מצד שני עם סטנדרטים כמו שלך אולי זה עדיף לי.

אם אני קצת אהבל אתה קצת הרבה יותר

נשיאת העליון אומרת שהצו של שר המשפטים נעשה בתיאום איתה

https://rotter.net/forum/scoops1/611704.shtml

הדחיה בדיון של ביבי נעשתה ביוזמת ההרכב על ידי אותה שופטת שמספר ימים קודם דחתה בקשת דחיה.

זה שמשרד הבריאות אומר שבתי משפט ימשיכו לפעול, זה אכן המצב,  בתי משפט פועלים, במתכונת שמאפשרת לעניינים דחופים לקבל מענה עם שמירה על הנחיות משרד הבריאות, דברים לא דחופים נדחים.

משרס הבריאות לא אמר שבתי המשפט צריכים לעבוד כאילו כלום לא קרה.

מעניין למה ביבי הודיע על זה ב-1 בלילה כמו גנב בלילה (רגע אחרי שסגר שני שליש מדינה ונתן לכולם להתעסק במשהו אחר) אם זה באמת בגלל מצב חירום נוראי ובלה בלה בלה.

חיים לוינסון אמר משהו נכון, כנראה צריך לדאוג מהקורונה רק כשראש הממשלה יחדול מצעדים פוליטיים וטובתו האישית, למרות שבמקרה של ביבי זה נראה שגם אם המדינה תישרף הוא עדיין ינהג כך.

אגב כמו שרשמתי הרב קנייבסקי משתין בקשת על כולם, מעניין שלא נעשה כלום נגדם.

18 דקות לפני, העמית הצהוב said:

החל מסע ההמלצות אצל הנשיא, בינתיים אומרים שהמשותפת המליצה פה אחד על גנץ.

השאלה המעניינת עכשיו היא מה ליברמן יעשה.

אחרי הפוסט שלו נגד נתניהו היום, נראה שהוא ימליץ על גנץ. מה שאומר שלגנץ יש 61 והוא יקבל מנדט.

איך הוא ממנף את זה עכשיו? כי חוק פרסונלי לא יעבור לדעתי, בטח לא במשבר הקורונה. גם ממשלת מיעוט לא תעבור עקב התנגדות בכחול לבן.

הוא יכל למנף כדי ללחוץ על ביבי להסכים לאחדו. בתנאים שנוחים לו. הוא יכל ללחוץ על ריבלין לתת חנינה תמורת פרישה לנתניהו כשנתניהו ימשיך להיות "מנהל המשבר של הקורונה" ככה שהוא יצא בכבוד מהמערכת ואחרי המשבר יפתר הפלונטר