Jump to content

בחירות 2019 -פרק ב'

MaTa

Recommended Posts

1 hour ago, BuSa said:

ב2009 לפני הפיזור

ב2019א כדי להבטיח פיזור ולא העברת מנדט

ג'ק לא אמרתי שאני בעד ממשלת מיעוט ואין ספק שהסחטנות תהיה בשיא במצב הזה, אבל להשוות בין כניסה של המשותפת לקואליציה לבין הימנעות היא בדיחה. לא בר השוואה באף פרמטר.

2 האופציות מסוכנות למדינה, אתה יכול לשכנע את עצמך מה יותר. המחנה שלכם פשט את הרגל סופית.

מעניין אותי להיות נוכח בישיבה של גנץ וטראמפ כשגנץ אומר לו סליחה אבל אנחנו מתנגדים לעיסקת המאה שלך כי זה יפרק לי את הממשלה 

בדיחה 

אני באמת לא אוהב בשום צורה את הקמת הממשלה עם המשותפת ולחלוטין מעדיף אחדות

אבל אל תספרו לי על כמה המפלגות החרדיות ציוניות

88253676_2646872268880725_52945263761440

בהמשך דבריו תקף חכם כהן בחריפות את הציונות הדתית, כשסיפר כיצד אמר לרב מרדכי אליהו: "למה אתה מתחבר איתם? אתה לא יודע 'כי יד על כס יה'?". ציטוט זה מיוחס להשפעה הרעה של עמלק, שמעכב את הגאולה, ופעמים רבות נשמעים רבנים בכירים בזרם החרדי ממשילים אותו לציונות הדתית. בעבר, אמר חכם כהן כי המילה "כס" היא ראשי התיבות "כיפה סרוגה", ואמר כי "כיסא הכבוד של הבורא יהיה שלם רק כאשר לא יהיה עמלק, זאת הכיפה הסרוגה".

https://elections.walla.co.il/item/2831964

תקשיבו הנסיון המביך הזה של השמאלנים בכלל לעשות השוואות בין הציבור החרדי שאני ממש לא נמנה מתומכיו לאשכרה אויבי ישראל זה שיא השיאים.

אם אני אתחיל להביא כאן ציטוטים של חברי הרשימה אני לא אסיים עד הבוקר.

כמו שרשמתי קודם, יש את אלה שמתפוצצים ברחובות ויש את אלה שאוספים את החלקים.

תעשו כבר אחדות וזהו יא חבורה של שרמוטות, אשכרה מדברים ברצינות על ממשלת מיעוט בתמיכת הרשימה המשותפת?

2 hours ago, JacK said:

תקשיבו הנסיון המביך הזה של השמאלנים בכלל לעשות השוואות בין הציבור החרדי שאני ממש לא נמנה מתומכיו לאשכרה אויבי ישראל זה שיא השיאים.

אם אני אתחיל להביא כאן ציטוטים של חברי הרשימה אני לא אסיים עד הבוקר.

כמו שרשמתי קודם, יש את אלה שמתפוצצים ברחובות ויש את אלה שאוספים את החלקים.

תראה לי איפה לעזאזל הצדקתי את הרשימה המשותפת? קרא את התגובה שלי למעלה, מעדיף אחדות. לא רוצה בכלל את המשותפת, שילכו אלף לעזאזל. הדבר היחיד שאני בעדו הוא חקיקת חוק שאדם עם כתבי אישום לא יוכל לרוץ לראשות ממשלה, כמו זה שהליכוד וביבי תמכו בו בעבר. 

לפי התגובה שלך אני מבין שאתה לגמרי בסבבה עם ההתבטאות הזו של דרעי? 

די נו, באיזה עולם אני אסכים למשהו כזה?

פשוט ה"אני לא אוהב את המשותפת אבל היי תראו ציטוט של דרעי" כאילו אפשר להשוות בין הצהרות פומביות ומעשים נגד המדינה של חכים ממפלגות הרשימה המשותפת לדורותיה לחרדים, לא בציבור ולא בנבחריהם אין מה להשוות בין השניים.

On 7.3.2020 at 20:57, AvielMaccabi4 said:

1. אתה שקרן גדול ואתה צריך להתבייש.

2. להשתמש בחלל צה"ל(בין אם הסיפור נכון או לא) למטרת שקר זה נמוך.

3. זכיתי ואחד מ250 החיילים הערבים ששירתו בכל צהל נכון לאותה תקופה שירת איתי במחלקה, מטמרה, ירו לאבא שלו בשתי הרגליים ושרפו לו את העסק כי הבן שלו שירת בצבא הכיבוש, הוא הצביע ליכוד.

4. במקרה השבוע הייתי בשיעור אסלאם במסגרת העבודה, את השיעור העביר בדואי שהוא סא"ל במילואים מכפר זרזיר ושייך לשבט הכי גדול שם, גם הוא הצביע ליכוד והעיד על משפחתו שהם משפחה של ליכודניקים לדורותיהם.

5. שוב, אתה שקרן גדול, ולהמציא שקר על ציבור(חיילים ערבים בצה"ל) שהוא גם ככה קטן מאד ולרובנו יצא לעבוד איתו זה לא חכם.

לסיכום, זה יפה לערבב סיסמאות כמו "אחיי לנשק" ו"מחרפים את נפשם" אבל אם אותו מיעוט שכן משרת בצה"ל היה שומע אותך ואיך אתה מקשר אותו לחבורת המחבלים שיושבים בכנסת ועושים מאיתנו צחוק הם לא היו שמחים.

מצטער, אבל אין קשר בין ההודעה שלך למה שציטטת אותי.

עכשיו תעמוד מאחורי המילים שקראת לי "שקרן", ולפחות תנפק הסבר.

מילא שאני לא הבנתי מה אתה רוצה, אבל אם פורום שלם קרא הודעה מושקעת בסעיפים לגבי "השקר", אז הבסיס לזה הוא לגלות מה השקר...???

עכשיו עם גל החולים בקורונה

זה יהיה הזוי אם לא תוקם ממשלת חירום (במילים אחרות-אחדות).

הסיבה היחידה שלא הוקמה ממשלת אחדות עד עכשיו זה כי לשניהם אין דרך להסביר למה הם יושבים עם החולה נפש/מושחת שהם טינפו עליו ממש לפני כמה ימים.

עכשיו אפשר להסיר את זה מסדר היום.

הבעיה היחידה זה מי מתחיל אבל זה מכשול קטן מאוד ביחס למכשול של משותפת-ליברמן-כח"ל או למצוא עריקים עבור הליכוד...

קיצר שילכו לאחדות ויתחילו לטפל במדינה, אני לא חושב שחלקכם מבינים את הבור שהמדינה נמצאת בו כרגע, ומשבר קורונה זה הדבר האחרון שאנחנו ערוכים להתמודד איתו. בסופו של יום זה הרבה יותר חשוב מהכל.

אני עדיין לא מבין למה מכוונים כשאומרים ממשלת אחדות.

יעני ליכוד, כחול לבן ודתיים?

3 hours ago, ששון הצהוב said:

מצטער, אבל אין קשר בין ההודעה שלך למה שציטטת אותי.

עכשיו תעמוד מאחורי המילים שקראת לי "שקרן", ולפחות תנפק הסבר.

מילא שאני לא הבנתי מה אתה רוצה, אבל אם פורום שלם קרא הודעה מושקעת בסעיפים לגבי "השקר", אז הבסיס לזה הוא לגלות מה השקר...???

בגדול כל ההודעה שלך מתבססת על שקרים, מהצמד ברזל שלך 15 שנה במיל' עד אותו חייל שלך שנהרג ושאר לוחמי הצוות הערבים(שירתת בגדס"ר הבדואי?) שגם הצביעו לאחמד טיבי למרות שהוא השווה אותם לנאצים.

קינחת גם בשיוך של הגששים הבדואים לרשימה המשותפת על סמך כלום ושום דבר בשביל להוכיח איזו תפיסה מעוותת שמי שמצביע לשרמוטות האלה יכול במקביל גם לשרת ולהילחם בשביל המדינה.

אתה הבנת טוב מאוד מה הוא השקר וגם כל מי שקרא את ההודעה שלי ויצא לו לפגוש בשירות חייל ערבי או בדואי יודע על מה אני מדבר, הם רואים בעצמם 100% ישראלים, במקרה של הערבים זה גם בא הרבה פעמים עם ניתוק מהמשפחה שהופכת למצורעת בכפר.

טיבי היה היועץ של פאקינג עראפת. גדול המחבלים בעידן המודרני. דם על הידיים מפה ועד איראן. השאיר מאות משפחות שכולות. אבל היי יש רב חרדי שאמר שהתקווה היא שיר מטומטם אז אפשר להשוות. 

2 hours ago, snufkin said:

טיבי היה היועץ של פאקינג עראפת. גדול המחבלים בעידן המודרני. דם על הידיים מפה ועד איראן. השאיר מאות משפחות שכולות. אבל היי יש רב חרדי שאמר שהתקווה היא שיר מטומטם אז אפשר להשוות. 

זה כמו ההשוואות של "טרור תג מחיר" על איזה גרפיטי מסכן או צמיג מנוקב לפאקינג שוחטי תינוקות בשנתם מבצעי לינצ'ים באנשים שמוציאים להם את האיברים הפנימיים ומציגים לראווה....

הציטוטים מהרשימה המשותפת מאז הבחירות פרייסלס, שמים לגנץ את האצבע בעין ומשפילים אותו לגמרי שאם ירצה להקים ממשלה ירד על הברכיים תודעתית לקבל את ברכתם למהלך.

IMG_20200309_103527.jpg

31 דקות לפני, JacK said:

הציטוטים מהרשימה המשותפת מאז הבחירות פרייסלס, שמים לגנץ את האצבע בעין ומשפילים אותו לגמרי שאם ירצה להקים ממשלה ירד על הברכיים תודעתית לקבל את ברכתם למהלך.

לדעתי כבר עכשיו, עצם העובדה שהעלה את הרעיון ולא חזר בו תוך שניות ספורות, צובעת את גנץ (ושאר הבכירים אצלו) באור אדום בוהק

כשכל זה יעבור, אל תשכחו את הסיקור התקשורתי בשבוע האחרון, כאשר ישאלו אותכם למה אתם אומרים שהתקשורת שמאלנית

העיקר משווים את ביבי לארדואן, אבל בו זמנית מאיימים על 2 חברי כנסת בכחול לבן שכדאי להם להתפטר אם הם לא מתכוונים להתיישר לפי רצון המפלגה.

גנץ צריך לפעול לכאן או לכאן

כל יום שעובר ואין צעד מכריע הוא יום מבוזבז שמשפיע לרעה על התדמית שלו.

ביבי בינתיים שותק (ובצדק) כי את עבודת ההסתה שלו עשה ועכשיו הוא כרגיל "שותק" או "לא שומע".

מצפה מגנץ וביבי בעת השעה לגלות אחריות לאומית ולהקים ממשלת חירום במידה ומגפת הקורונה תחמיר.

7 דקות לפני, אדביסי said:

גנץ צריך לפעול לכאן או לכאן

כל יום שעובר ואין צעד מכריע הוא יום מבוזבז שמשפיע לרעה על התדמית שלו.

ביבי בינתיים שותק (ובצדק) כי את עבודת ההסתה שלו עשה ועכשיו הוא כרגיל "שותק" או "לא שומע".

מצפה מגנץ וביבי בעת השעה לגלות אחריות לאומית ולהקים ממשלת חירום במידה ומגפת הקורונה תחמיר.

איזה עבודת הסתה ביבי עשה? (בניגוד למשל, ללקרוא ליריב שלך "ארדואן" או בוגד)

Just now, Krishi said:

איזה עבודת הסתה ביבי עשה? (בניגוד למשל, ללקרוא ליריב שלך "ארדואן" או בוגד)

הייתי בדיון הזה, אין לי כוח להיכנס לזה שוב

מה שבטוח זה שאנחנו בדרך הבטוחה לבחירות רביעיות.

וזה יהיה אסון למדינת ישראל... לא שלמישהו אכפת.

1 דקה לפני, אדביסי said:

הייתי בדיון הזה, אין לי כוח להיכנס לזה שוב

מה שבטוח זה שאנחנו בדרך הבטוחה לבחירות רביעיות.

וזה יהיה אסון למדינת ישראל... לא שלמישהו אכפת.

אם אין לך כח להיכנס לזה שוב, אל תציין את זה שוב.

לגבי בחירות רביעיות, לא חושב שיהיה כזה אסון, אם כי רצוי בהחלט להימנע מזה. עדיין מאמין שביבי יוכל להשיג את ה-3 מנדטים שלו מאיפשהו.

6 דקות לפני, Krishi said:

אם אין לך כח להיכנס לזה שוב, אל תציין את זה שוב.

לגבי בחירות רביעיות, לא חושב שיהיה כזה אסון, אם כי רצוי בהחלט להימנע מזה. עדיין מאמין שביבי יוכל להשיג את ה-3 מנדטים שלו מאיפשהו.

כן בטח לא אסון.

המדינה תקועה כבר שנה, מה זה יהיה לתקוע אותה לעוד חצי שנה.

ועכשיו קורונה עם השלכות הרסניות על הכלכלה, חינוך ומערכת הבריאות.

אבל הכל בסדר. עוד בחירות, אחלה.

לא יודע מאיפה אתה שואב את האופטימיות. ברמה הגושית כלום לא השתנה ולא ישתנה. זאת המדינה, אלו הדעות, כבר 3 בחירות מבהירים לנו את זה מצוין. 60 זה המקסימום לימין וגם זה בהנחה שכחול לבן יצאו כבשים שלא הסיקו כלום מהקמפיין הקודם שלהם (לא יקרה).

יש מצב לאמ;לק את המצב כרגע? 
1 אנחנו עדיין באותו מצב שאין לאף אחד אפשרות להקים ממשלה ולמעשה הולכים לבחירות נוספות?
2 או שביבי ינסה לגרד עריקים מהצד השני (האוזר-הנדל\אורלי לוי וכו')?
3 או שכחול לבן יקימו ממשלה עם תמיכה של הרשימה המשותפת? 
אלא אם פספסתי אופציה אחרת, שלושתן די מחורבנות (בהנחה שאין מצב לממשלה של כחול לבן שלא יסכימו לשבת עם נתניה והליכוד שלא יסכימו לוותר על החרדים) 

Just now, YoC said:

יש מצב לאמ;לק את המצב כרגע? 
1 אנחנו עדיין באותו מצב שאין לאף אחד אפשרות להקים ממשלה ולמעשה הולכים לבחירות נוספות?
2 או שביבי ינסה לגרד עריקים מהצד השני (האוזר-הנדל\אורלי לוי וכו')?
3 או שכחול לבן יקימו ממשלה עם תמיכה של הרשימה המשותפת? 
אלא אם פספסתי אופציה אחרת, שלושתן די מחורבנות (בהנחה שאין מצב לממשלה של כחול לבן שלא יסכימו לשבת עם נתניה והליכוד שלא יסכימו לוותר על החרדים) 

1. כן. יהיו בחירות נוספות. הערבים לא מעוניינים לקחת חלק וזה ברור. הליכוד וכח"ל במשחקי פיפי קקי מבלי להתחשב בצורך הנואש של המדינה לממשלה.

2. לא יהיו עריקים. הליכוד פיזר ספינים יהירים אחרי המדגמים. כמו שלא היו עריקים במערכות הקודמות.

3. לא יקרה. יותר מדי מסובך והערבים עושים את המצב עוד יותר מסובך. כמו שאמרתי הם לא רוצים לקחת חלק. 15 מנדטים לפח (ובמערכה הבאה 18 מנדטים, העיקר שמשהו יזוז ברמה הגושית...)

לא פספסת כלום. האופציה היחידה שאני שומע עליה כרגע זה אם מגפת הקורונה תחמיר בצורה בלתי נסבלת ואז גנץ וביבי יהיו מוכרחים להקים ממשלת חירום, גם אם מדובר בממשלה זמנית.

המדינה בדרך לקרוס וזה עצוב לראות שלא עושים שום דבר בנידון.