Jump to content

בחירות 2019 -פרק ב'

MaTa

Recommended Posts

2 דקות לפני, אדביסי said:

אופי ערבי? נניח. מה לגבי האופי של ש"ס ויהדות התורה? או סמוטריץ' ורפי פרץ.

עזוב, את הדיבורים על אפוקליפסה אפשר להרכיב על שני הצדדים. מזכיר לך שרק לפני שנה היה פה חשש שאנחנו בדרך לכפייה דתית ובלה בלה.

אם אתה חושב שהערבים יהיו בקבינט אז אתה לא מחובר למציאות.

ייפתח להם את התאבון להשיג עוד מנדטים? בכבוד. כל עוד יש להם זכות הצבעה שיעשו מה שבא להם. ההפך הוא הנכון, הלוואי והערבים יגלו יותר מעורבות פוליטית וחברתית, אולי אז זה ידחוק קריקטורות כמו זועבי ויביא חבר'ה יותר איכותיים.

כל עוד החרדים הם לטובת המדינה, לטובת זהותה היהודית של המדינה, אפשר "לפלוע" את זה שהם חרדים ולא אוייבים / אנשים שדוחפים למדינת כלל אזרחיה. 

20 דקות לפני, Mentel said:

ממתי סופרים קולות רק של מגזר אחד?

אולי נפסיק לספור גם קולות של נשים?

אולי נפסיק לספור גם קולות של הומואים?

מה אומר?

אף אחד לא מתכחש למנדטים של הרשימה המשותפת, אבל אני כותב את זה פה (וגם אחרים פה ובמקומות אחרים) - אתה צריך רוב להקים ממשלה ולא רוב בשביל להחליט מי לא מקים ממשלה.

אם לגנץ היו 62 מנדטים להקמת ממשלה כבר הייתה קמה ממשלה. כבר בפעם הקודמת אגב. אבל אין לו, כי הרשימה המשותפת מחוץ לתחום - את זה גם גנץ עצמו אמר יום אחד בלבד לפני הבחירות! חוץ מגנץ ראיתי לפחות ח"כ מכחול לבן שאמרו שלא ישבו בממשלה שנשענת על הרשימה המשותפת מבחוץ. אז גם הרוב הזה הלך לאיבוד.

שוב, הערבים הישראלים חיים כאן, הם חלק מהחברה, ומגיעים להם זכויות. זה לא אומר שהמפלגה הזאת שהיא אנטי מדינת ישראל לגיטימית, ושוב, את זה לא אני אומר, אלא ביבי וגם גנץ.

אני לא מבין איך אתם ממשיכים לבלוע את השטות הזאת ולהאמין להפחדות האלה. בדיוק כמו האיום של הרצח הפוליטי - הכל משחקים עלובים בשביל ליצור לחץ.

On 6.3.2020 at 21:44, ששון הצהוב said:

כן

לוחמי צוות שלי ביחידה, וזוג ברזל שלי 14 שנה במילואים

מצביעים לרשימה המשותפת

וגם חייל שלי ז"ל שנפל בעופרת יצוקה

שלא נדבר על הגששים הבדואים שמחרפים את נפשם יותר מכל לוחם יהודי או לא יהודי

ויש פה אוהדי ביתר שבשם תורת הגזע מכנים אותם משת"פים הבנת?

1. אתה שקרן גדול ואתה צריך להתבייש.

2. להשתמש בחלל צה"ל(בין אם הסיפור נכון או לא) למטרת שקר זה נמוך.

3. זכיתי ואחד מ250 החיילים הערבים ששירתו בכל צהל נכון לאותה תקופה שירת איתי במחלקה, מטמרה, ירו לאבא שלו בשתי הרגליים ושרפו לו את העסק כי הבן שלו שירת בצבא הכיבוש, הוא הצביע ליכוד.

4. במקרה השבוע הייתי בשיעור אסלאם במסגרת העבודה, את השיעור העביר בדואי שהוא סא"ל במילואים מכפר זרזיר ושייך לשבט הכי גדול שם, גם הוא הצביע ליכוד והעיד על משפחתו שהם משפחה של ליכודניקים לדורותיהם.

5. שוב, אתה שקרן גדול, ולהמציא שקר על ציבור(חיילים ערבים בצה"ל) שהוא גם ככה קטן מאד ולרובנו יצא לעבוד איתו זה לא חכם.

לסיכום, זה יפה לערבב סיסמאות כמו "אחיי לנשק" ו"מחרפים את נפשם" אבל אם אותו מיעוט שכן משרת בצה"ל היה שומע אותך ואיך אתה מקשר אותו לחבורת המחבלים שיושבים בכנסת ועושים מאיתנו צחוק הם לא היו שמחים.

37 דקות לפני, BODIROGA10 said:

"התנועה לאיכות השלטון"   חחחחחחחחח 

יושב שם הקומיניסט אלעד שרגא, איש הקרן החדשה הממומנת ע"י סורוס האנטישמי, איזה איכות ואיזה שילטון ??

אם היו לי תקציבים כמו של סורוס - הייתי מקים ים עמותות/קרנות לשמירה על ארץ ישראל ולא משנה מי רה"מ.

צריך להבין, ממשלת שמאל בלי המשותפת זה דבר גרוע. 

ממשלת שמאל שחייבת להשען על הרשימה הערבית היא הדבר הגרוע ביותר.

ייתנו להם ים של הטבות, בניה לא חוקית, תראה מה הולך בקניונים, ברחובות, במוסדות הלימודים הגבוהים, בסבסודים הבלתי-נגמרים,

זה יהיה נזק בלתי הפיך.

מסכים איתך 

ואחת הסיבות שאין מנהיג בימין חוץ מביבי היא שביבי גמר קריירות של פוליטיקאים מוכשרים כדי להישאר בשלטון ולא משנה כמה נזק זה יעשה בעתיד

אם עד עכשיו עוד תמכתי ברעיון שביבי צריך לזוז (חנינה/עסקה) כדי שתקום ממשלה, הרי שאחרי המהלך של כחול לבן ליברמן יחד עם אוייבי ישראל ומהללי סמיר קונטאר והיועץ של רב המחבלים עראפת, אין להם טיפת לגיטימציה בעיניי והם מחוץ לגדר הציונית.

שילכו ויחוקקו חוק אנטי דמוקרטי עם אוייבי ישראל. ביבי יהפוך ליו"ר אופוזיציה ושינסו להחזיק את ממשלת המיעוט שלהם. נותן להם גג חצי שנה ואני לארג'. ואז בבחירות מספר 4 ביבי יחזור ונבטל את החוק המטופש הזה. 

בוא נדבר על זה

אם גנץ, או כל מנהיג אחר יפעל ל/יקים ממשלה עם אויבי ישראל ובכך יספסר בבטחון ישראל (הרמטכל הדגול ששלח אותי ואת אחיי לנשק למטווח ברווזים בשכונה הכי מסוכנת ברצועה, העיקר לא לסכן אזרחים, והגדיל והתגאה בזה בפומבי אחכ)

אזי שהוא הרוויח ביושר כל הסתה כנגדו (שכרגע בעיקר נמצאת בפנטזיות של כמה אנשים) וירוויח ביושר כל פעולה שתתבצע כנגדו

אמרתי את זה, שבוע טוב

20 דקות לפני, Semper Fidelis said:

בוא נדבר על זה

אם גנץ, או כל מנהיג אחר יפעל ל/יקים ממשלה עם אויבי ישראל ובכך יספסר בבטחון ישראל (הרמטכל הדגול ששלח אותי ואת אחיי לנשק למטווח ברווזים בשכונה הכי מסוכנת ברצועה, העיקר לא לסכן אזרחים, והגדיל והתגאה בזה בפומבי אחכ)

אזי שהוא הרוויח ביושר כל הסתה כנגדו (שכרגע בעיקר נמצאת בפנטזיות של כמה אנשים) וירוויח ביושר כל פעולה שתתבצע כנגדו

אמרתי את זה, שבוע טוב

פנטזיות זה נחמד אבל אזרחים רגילים לא רוצחים פוליטיקאים 

29 דקות לפני, Semper Fidelis said:

בוא נדבר על זה

אמרתי את זה, שבוע טוב

1. תתבייש לך

2. איפה היית באפריל כשאותו נתניהו פיזר עם הערבים המצורעים את הממשלה?

3. תתבייש לך

4. אם אתה חושב שאחמד טיבי יהיה בקבינט, אז אתה או הוזה או סתם מאמין לפייק ניוז זול.

5. תתבייש לך. ותקרא בקול רם אתה מה שכתבת. מקווה שאז תבין את חומרת הדברים.

אדביסי אתה איבדת כיוון ואתה כבר לא מבדיל בין טוב ורע, לא אתפלא אם פגיעה בתלתל ביצה של מחבל נוראית בעינך משואה נוספת לעם היהודי.

13 דקות לפני, Semper Fidelis said:

קראתי בקול רם ולא השתנה כלום - אני עדיין שם עליך ועל בוגדניים כמוך אלף זין

רק בריאות. לא יודע בן כמה אתה, מקווה שמתחת ל-18.

עצוב לי שככה מדברים בתוך העם שלי, אבל זאת תוצאה חיה של ההסתה.

ייקח לא מעט זמן לתקן את הנזק שנתניהו השאיר כאן.

2 דקות לפני, Darwin said:

אדביסי אתה איבדת כיוון ואתה כבר לא מבדיל בין טוב ורע, לא אתפלא אם פגיעה בתלתל ביצה של מחבל נוראית בעינך משואה נוספת לעם היהודי.

ועוד דוגמה...

אח"כ בודירוגה שואל אותי על איזו הסתה מדובר.

2 דקות לפני, אדביסי said:

אח"כ בודירוגה שואל אותי על איזו הסתה מדובר.

הסתה בהגדרה היא קריאה לאלימות, אף אחד לא קרא לפגוע בך ואני מגנה כל שימוש באלימות נגד כל אחד ולא רק נגדך. נמאס שסמרטוטים כמוך קובעים את גבולות הגיזרה של השיח ומשנים אותה תדירות כשנוח לכם.

סיימפר, אני מדמיין או שרמזת פה שדמו של גנץ מותר במידה ויעשה מעשה פוליטי כזה או אחר?

1 דקה לפני, BuSa said:

סיימפר, אני מדמיין או שרמזת פה שדמו של גנץ מותר במידה ויעשה מעשה פוליטי כזה או אחר?

כן הוא עכשיו הולך לעבור הכשרה לשימוש באקדח אצל השבכ

מהר לדווח לניר רשף

3 hours ago, BODIROGA10 said:

כל עוד החרדים הם לטובת המדינה, לטובת זהותה היהודית של המדינה, אפשר "לפלוע" את זה שהם חרדים ולא אוייבים / אנשים שדוחפים למדינת כלל אזרחיה. 

יש כאלה שמתפוצצים ברחובות ויש כאלה שאוספים את חלקי הגופות. 

14 דקות לפני, JacK said:

יפה שזה מה שצלחת להבין מהדקה הזאת, אין תקווה.

תאמת לא ראיתי תסרטון, אבל ביבי מאז ומעולם עשה דילים עם הערבים וגם לפני שנה ניסה להקים איתם ממשלה, לא מבין מה הוא רוצה מגנץ סתם חמוץ שמעיפים אותו מבלפור 

7eMBoes.jpg

24 דקות לפני, BuSa said:

אני עונה לך רק כי אני מעריך אותך

״התרתי את דמו״. בוא 

אני כולה בן אדם שכותב בפורום אוהדי כדורגל, פוליטיקה לא משפיעה לי על החיים ובגדול מעניינת לי את הביצה. אין לי השפעה על שום דבר ואין לי שום רצון לעשות שום דבר שקשור לפוליטיקה מעבר ללדבר, לקרוא ולכתוב עליה. אני מביע דעתי שהיא - אדם שנותן את ידו לסייל על בטחון ישראל ופועל להקמת ממשלה עם אויבי ישראל שיפילו לו את הממשלה אם יחליט לתקוף בעזה, לי אין שום סימפטיה אליו ואם יסיתו נגדו, לא תמצא אותי מזיל על כך דמעה 

אגב, לנסות להוציא ממני את מילים מסויימות בפורום שכל העולם קורא בו - התנהגות משטרתית ועלובה מאד לדעתי

7 דקות לפני, Double said:

תאמת לא ראיתי תסרטון, אבל ביבי מאז ומעולם עשה דילים עם הערבים וגם לפני שנה ניסה להקים איתם ממשלה, לא מבין מה הוא רוצה מגנץ סתם חמוץ שמעיפים אותו מבלפור 

7eMBoes.jpg

לא יודע אם זה קרה, אבל אם אכן קרה -

יש הבדל עצום בין הסחטנות שהערבים יידרשו מגנץ (כולל ענייני קבינט והסכמים וכו׳),

לעמות שמירת המדינה וביטחונה (ושטחיה) ברשות נתניהו. 

גנץ קרא לביבי ארדואן בשלטי חוצות בכל הארץ, בוגי אם אני לא טועה קרא לו בוגד (על בסיס... שום דבר בערך). קראו לו רודן דיקטטור ומה לא. תומכיהם קוראים לציבור מצביעיו עדר עיוור ואנשים כסילים וכו' וכו', כמות האיומים של אנשי שמאל שקראתי לאורך השנים האחרונות כנגד ציבור הימין וביבי ומשפחתו פשוט מטורפת (לא רק בכמות אלא בסוג האיחולים גם). והחבורת צבועים המגעילה הזאת מתבכיינת על הסתה? חחחחח