Jump to content

בחירות 2019 -פרק ב'

MaTa

Recommended Posts

לפני2 שעות , AvielMaccabi4 said:

או שתהיה אתה אמיתי עם עצמך ותגיד שהשחיתות לא באמת מעניינת אותך אם לא התיקים של ביבי.

אמיתי לגמרי - זאת לא שחיתות בעיניי.

אם תוכיח שמישהו בפרקליטות קיבל שוחד תמורת החלטה אם לפתוח בחקירה או לא, אני הראשון שאגיד שהוא צריך לשבת בכלא.

האם יש שם דברים שיכולים להיראות מפוקפקים לפעמים? ברור.

האם זה מעניין אותי עם או בלי קשר לביבי? ממש לא.

יש 1000 דברים במדינה שמעניינים אותי לפני זה, וזה נכון כאשר אולמרט היה הנאשם או כשביבי נאשם.

באמת שאני כבר מרגיש שכל הצדדים מאיימים לי על הדמוקרטיה.

גם ימין, גם שמאל, גם חרדים, גם אנרכיסטים, גם הפרקליטות וגם הממשלה ויש אווירה של אי אפשר לסמוך יותר על אף אחד.

מצב רע. אבל אני שמח שהצדדים נלחמים אחד בשני ואני רק יכול לאחל בהצלחה לכל הצדדים. ואני מקווה שכל הצדדים ילכו עד הסוף עם חשיפת שחיתויות של הצד השני.

אז אחרי שאמר שלא יקרה, שאין כיוון לזה ואין אמת בדברים למרות שהיה ברור לכולם, למי שהיה ספק שההסכמי השלום האלה הם למעשה הסכמי נשק.

אני דווקא חושב שההסכם טוב למדינה בטווח הרחוק, אבל יש ראש ממשלה שנרצח על פחות מזה.

קחו את המושחתים האפסים משמאל ומימין לכיכר העיר ולגרדום כבר!

בחירות בארה"ב עוד שבוע וקצת

הנה מאמר לא פחות ממדהים על תעשיית מערבלי המוחות של ציבור רפי השכל. לא מחדש הרבה למי שהוא לא מטומטם, אבל עדיין מעניין ובעיניי קריאת חובה.

https://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1001346486

1 hour ago, ravid said:

בחירות בארה"ב עוד שבוע וקצת

הנה מאמר לא פחות ממדהים על תעשיית מערבלי המוחות של ציבור רפי השכל. לא מחדש הרבה למי שהוא לא מטומטם, אבל עדיין מעניין ובעיניי קריאת חובה.

https://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1001346486

אז אלה האנשים שאנחנו צריכים לשלוח להם פרחים?

פייק, לא פייק, העיקר שטראמפ ייבחר שוב

34 דקות לפני, Krishi said:

אז אלה האנשים שאנחנו צריכים לשלוח להם פרחים?

פייק, לא פייק, העיקר שטראמפ ייבחר שוב

מצד אחד טוב מאוד לישראל

מצד שני רע מאוד לכדור הארץ

חתיכת דילמה

5 דקות לפני, Krishi said:

טוב לישראל

כדור הארץ יסתגל

יסתגל

כשכל הטראמפים והבולסונרים יבעטו מעמדות ההשפעה ובמקומם יגיעו אנשים שמבינים את גודל הסכנה, בתקווה שלא יהיה מאוחר מדי. בתור אבא לילדים אתה אמור גם להבין.

כשנגיע להסכמה בארץ מה טוב לישראל, יהיה אפשר להגיד את זה על נשיא אמריקאי.

עד אז, אפשר לדבר על ״טוב לשמאל״ או ״טוב לימין״, לא על ״טוב לישראל״.

לפני4 שעות , ravid said:

יסתגל

כשכל הטראמפים והבולסונרים יבעטו מעמדות ההשפעה ובמקומם יגיעו אנשים שמבינים את גודל הסכנה, בתקווה שלא יהיה מאוחר מדי. בתור אבא לילדים אתה אמור גם להבין.

אף אחד לא יטפל בבעיית האקלים כמו שאף אחד לא יטפל בבעיית החרדים. נוקטים בשיטת ״אחרי המבול״, ושכולם יזדיינו.

לפני17 שעות , hairy2hell said:

כשנגיע להסכמה בארץ מה טוב לישראל, יהיה אפשר להגיד את זה על נשיא אמריקאי.

עד אז, אפשר לדבר על ״טוב לשמאל״ או ״טוב לימין״, לא על ״טוב לישראל״.

בולשיט

• 1 month later...
לפני16 שעות , מכביסט לעד said:

הפעם גנץ רוצה להמר על בחירות. כנראה שהוא מתכוון להשיג אחדות עם בנט שימכור גם את אמא שלו בשביל להיות ראש ממשלה.

זה לא להמר. בחירות יהיו, אם לא עם הצעת החוק הזו, אז כשלא יעבור תקציב.

ככה הוא לפחות מנסה ליצור לעצמו תדמית של מישהו אקטיבי, שמכתיב את סדר היום ולא רק מישהו שנגרר ומגיב לפעולות של אחרים (וכמובן שהוא עושה את זה על ידי תמיכה בהצעת חוק של לפיד, ולא יוזם מהלך בעצמו).

ביבי לא מעביר תקציב כי זו הדלת יציאה היחידה שלו מממשלת האחדות בלי לתת את ראשות הממשלה לגנץ.

אשכרה מחזיק את כל המדינה בביצים כדי שיוכל להפר הסכם שחתם עליו.

אני באמת לא מבין איך אפשר להמשיך לתמוך בו (ואני ימין מרכז, שזה הטייפקאסט של ביבי).

לפני4 שעות , ravid said:

מה הקטע של גנץ? עוד שנה וחצי הוא ראש ממשלה. לפי הסקרים מספר המנדטים שלו נופל מצוק אם הולכים לבחירות כרגע. 

הקטע הוא שכולם מבינים שאם יעבירו עכשיו רק תקציב ל2020, אז לביבי יש אפשרות לצאת לבחירות רגע לפני ביצוע הרוטציה.

חוץ מזה שמדובר במחדל שלא מאשרים עכשיו תקציב ל2021

לפני4 שעות , ravid said:

מה הקטע של גנץ? עוד שנה וחצי הוא ראש ממשלה. לפי הסקרים מספר המנדטים שלו נופל מצוק אם הולכים לבחירות כרגע. 

הוא יודע שביבי לא יעביר לו את השרביט ובכל מקרה יהיו בחירות לפני "שיגיע תורו"

אז הוא מעדיף להיות זה שמפוצץ את העסק, להצטייר כזה שאומר לביבי לא, חושף את השקרים של ביבי וכו' וכו'

הכל לא נכון, הוא שיקר בעצמו, גם כחול לבן הפרו הסכמים, אבל זה הנרטיב שהוא רוצה לצייר ע"י הפיצוץ הזה, במקום שזה היה מתפוצץ במילא מאוחר יותר, כאשר הוא פסיבי ולא אקטיבי.

יהיה נחמד אם הוא ולפיד שוב יתאחדו. התאבדות פוליטית.

גם מדברים עכשיו על גנרל חדש שיוביל את העסק, אייזנקוט.

לפני5 שעות , ravid said:

ביבי יעשה הכל, אבל הכל, כדי לא לתת לו את התפקיד. זה ברור שהוא שיקר מהרגע הראשון.

גנץ עוד מנסה לגרום לביבי להעביר תקציב ל2021, אבל זה לא יקרה.

ביבי מחרב לגמרי את המדינה, גורם לקריסת עסקים, ארגונים ועמותות שתלויים לחלוטין בתקציב המדינה ולא מקבלים שקל במשך יותר משנה.

הכל רק כדי שיוכל לצאת לבחירות במועד שנוח לו. בן אדם זבל.

לפני2 שעות , DoW said:

אז הוא מעדיף להיות זה שמפוצץ את העסק, להצטייר כזה שאומר לביבי לא, חושף את השקרים של ביבי וכו' וכו'

הכל לא נכון, הוא שיקר בעצמו, גם כחול לבן הפרו הסכמים, אבל זה הנרטיב שהוא רוצה לצייר ע"י הפיצוץ הזה, במקום שזה היה מתפוצץ במילא מאוחר יותר, כאשר הוא פסיבי ולא אקטיבי.

אני לא באמת חושב שאתה מאמין בזה שכחול לבן הם אלו שהפרו את ההסכם מול הליכוד.

אפשר להגיד שגנץ לא יכול להיות ראש ממשלה כי אין לו את התמיכה הציבורית הנדרשת / אין לו את היכולות / אין לו עמוד שדרה / סיבות נוספות שאתה חושב.

אבל זה ברור לכולם (והיה ברור עוד לפני) שלביבי לא הייתה לעולם הכוונה לתת לגנץ את הרוטציה. כל שיתוק המדינה בתקופה האחרונה הייתה בשביל להוביל שבשום מצב גנץ לא יקבל את הרוטציה.

לא חושב שיש אדם שחושב שנכון להעביר עכשיו תקציב רק ל2020 (כמובן אם אתה מנתקים את הנושא הפוליטי).

זאת אומרת שזה ברור לגמרי שאם לא היה הסכם רוטציה, היה עובר עד אוגוסט 2020 תקציב לשנת 2021

לפני4 שעות , DoW said:

מה?

לפני12 שעות , DoW said:

אזהרת ביביסט.

בין הברברת, מתן כהנא מימינה שהוא באופן כללי נבחר ציבור פצצה, אמר משהו מעניין: לא פוסלים ישיבה עם לפיד ומרצ אם יתקבלו הסכמות קווי יסוד, כי במילא החזון המדיני של ימינה לא ישים בארבע שנים וכו'.

ברור שזה לא ממש ריאלי כי לך תמצא קווי יסוד מוסכמים בין ימינה למרצ (עם לפיד יכול להיות יותר הגיוני), אבל אשכרה פוליטיקאי שמתעסק במהות.