Jump to content

בחירות 2019 -פרק ב'

MaTa

Recommended Posts

3 דקות לפני, Krishi said:

החלק הראשון לא נכון, החלק השני נכון בחלקו, הוא אולי לא הסדין האדום היחיד - אבל הוא בהחלט הכי גדול כי לא משנה מה הם עושים הם לא מצליחים להוריד אותו. זה בטח מחרפן להם ת'צורה. תראה לאיזה רמות של שנאה הסתה פלגנות שקרים ושחיתות הם הגיעו והכל למען מטרה אחת.

גם בלי לפיד ובוגי - כמו שבאמת קרה. 

העניין הוא שיש לך שמאלני מדומיין בראש, שאתה לא מצליח לרדת לסוף דעתו כי אתה ממציא את קו המחשבה שלו.

השמאל שונא את ביבי בגלל רצח רבין. הטראומה התחילה שם. משם ביבי החמיר את זה עם אמירות לגבי מי ששכח להיות יהודי, קדנציה באוצר שפגעה בחלשים (בסיס הבוחרים שלו, שגם דיבר בגנותו), קמפיינים מפלגים, והשיא כעת - נאשם בפלילים שלא מפנה את כסאו ועומד למשפט.

השמאל לא שנא ככה את שרון, והוא שנא את שרון.

Just now, Omer said:

העניין הוא שיש לך שמאלני מדומיין בראש, שאתה לא מצליח לרדת לסוף דעתו כי אתה ממציא את קו המחשבה שלו.

השמאל שונא את ביבי בגלל רצח רבין. משם ביבי החמיר את זה עם אמירות לגבי מי ששכח להיות יהודי, קדנציה באוצר שפגעה בחלשים (בסיס הבוחרים שלו, שגם דיבר בגנותו), קמפיינים מפלגים, והשיא כעת - נאשם בפלילים שלא מפנה את כסאו ועומד למשפט.

אתה וקרישי חיים בעבר.

אנשים שונאים את ביבי כי הוא מפלג ומשסה חלקים מהעם אחד בשני, הוא בנאדם מושחת, והוא נמצא יותר מדי זמן בתפקיד.

כל יתר החלוקות והסיבות הן היסטוריה עתיקה.

1 דקה לפני, שי123 said:

מה?

שניהם כבר היו בממשלה עם ביבי.

אין להם שום בעיה עם הליכוד.

לא אמרתי שיש להם בעיה עם הליכוד, אתה דיברת על להקים ממשלה. הם ניהלו קרב תקיף שבו הם התנגדו נחרצות לישיבה עם ביבי ולכן לא הוקמה ישר ממשלה. בלעדיהם היא כן הייתה מוקמת כמו שבאמת קרה. אז למה שהוא ילך ולא הם? חחחח זה פשוט טיעון מפגר סלח לי בבקשה, כן? זה שאנשים לא מוכנים לשבת עם ביבי אז זה אומר שהוא זה שצריך לוותר ולא הם? למה בדיוק? חח

1 דקה לפני, Omer said:

השמאל שונא את ביבי בגלל רצח רבין. הטראומה התחילה שם. משם ביבי החמיר את זה עם אמירות לגבי מי ששכח להיות יהודי, קדנציה באוצר שפגעה בחלשים (בסיס הבוחרים שלו, שגם דיבר בגנותו), קמפיינים מפלגים, והשיא כעת - נאשם בפלילים שלא מפנה את כסאו ועומד למשפט.

אני לא ממציא שום קו מחשבה. אתה זה שנתקעת משום מה על ההשערה הזאת שמזמן כבר פגה תוקף. 

הם לא מצליחים להוריד אותו, זה מה שמחרפן אותם. אובדן השילטון. אף אחד לא התקרב אליו בעוצמה בכח ובכמות הזמן שהוא נמצא בשילטון מהליכוד. 

4 דקות לפני, Krishi said:

לא אמרתי שיש להם בעיה עם הליכוד, אתה דיברת על להקים ממשלה. הם ניהלו קרב תקיף שבו הם התנגדו נחרצות לישיבה עם ביבי ולכן לא הוקמה ישר ממשלה. בלעדיהם היא כן הייתה מוקמת כמו שבאמת קרה. אז למה שהוא ילך ולא הם? חחחח זה פשוט טיעון מפגר סלח לי בבקשה, כן? זה שאנשים לא מוכנים לשבת עם ביבי אז זה אומר שהוא זה שצריך לוותר ולא הם? למה בדיוק? חח

איך מה שרשמת פה קשור למה שעניתי?

התייחסתי למה שרשמת למטה.

לפני1 שעה , Krishi said:

אז זה מה שאני אומר. גם על סער ובנט יתחילו להמציא ולחפש דברים, וגם עליהם יעלילו עליו. ופתאום גם הם סכנה לדמוקרטיה ופאשיסטים ומה לא מבחינת אידיולוגיה, או מושחתים בצורה כלשהי מבחינת נקיות כפיים. 

זה ממש לא משנה בתאכלס למחנה השני מי יעמוד בראש המחנה הלאומי. כל התלונות על ביבי זה סתם עוד תירוצים שחוקים שחוזרים על עצמם. קשה להתייחס לזה ברצינות. כמו הילד שצועק זאב (גם אם בסוף באמת מגיע הזאב). 

וקשה עוד יותר להתייחס לזה ברצינות כשהתלונות על שחיתות הן לכיוון אחד בלבד. 

10 דקות לפני, שי123 said:

אתה וקרישי חיים בעבר.

אנשים שונאים את ביבי כי הוא מפלג ומשסה חלקים מהעם אחד בשני, הוא בנאדם מושחת, והוא נמצא יותר מדי זמן בתפקיד.

שוב, התחיל ב-1995. שם זה לא נעצר, והוא לא היה פחות שנוא בעשור שבו לא היה ראש ממשלה. שים לב שאני גם מדבר על השמאל, יש עוד שנמאס להם ממנו, אתה צודק.

20 דקות לפני, שי123 said:

אתה וקרישי חיים בעבר.

נו באמת מפלג ומשסה בואו תספרו לי מה וכמה בכל שנותיו בפוליטיקה, אבל ראיתי מלפיד וליברמן אמירות יותר חמורות

אז הוא אמר המצביעים הערבים נעים בכמויות לקלפי, שזה אולי חמור אבל זה לא יותר מלהגיד על המחנה היריב שלך שהוא נע לקלפי כדי לעורר את הציבור שלך וגם הוא אמר חמוצים לא נעים.

אני לא זוכר עוד הרבה אמירות.

רבין היה יותר וולגרי אמר על ישראלים נפולת של נמושות

ועל תושהי הגולן שהוא רצה לגרש אותם 'מסתובבים כמו פרופלורים'

ויש את ירינו בהם על הסיפון ובתוך המים של אלטלנה.

ביום הבחירות היה פרסומים רשמיים של כחול לבן שמשווים את אחוזי ההצבעה בבני ברק לעומת הוד השרון כי חרדים שחורים זה מפחיד.

וגם לפיד שטען שאברך בכולל מקבל 7000 מהמדינה כשפועל אולי 300 או 700 ובתגובה טען שגם 'הם' מפיצים עלי שקרים.

אבל גם זה לגיטימי, מבחינתכם זה חשוב ואתם שמים פוקוס על האמירות של נתניהו.

ושוב זה שלא מעניין אתכם שחיתות שנמצאת במחנה השני או בפרקליטות שומט מספיק את הטענות שלכם על שחיתות.

17 דקות לפני, שי123 said:

איך מה שרשמת פה קשור למה שעניתי?

התייחסתי למה שרשמת למטה.

חכה, זה לא היה קורה ישר. זה משהו שנבנה וגם צריך להיות רלוונטי. מאחר ובפועל ביבי לא הלך לשום מקום אז אף אחד לא התעסק עם זה. למרות שעכשיו רואים ניצנים שמתפתחים כנגד בנט ככל שהוא נהיה אופציה יותר ריאלית בהחלפת ביבי. בסופו של דבר לא משנה מי יהיה בראש הליכוד או המחנה הלאומי בכללותו הקולות נגדו יהפכו להיות אותם קולות. הטענות הן סתם תירוצים. 

לפני2 שעות , הדאבל ה8 said:

ושוב זה שלא מעניין אתכם שחיתות שנמצאת במחנה השני או בפרקליטות שומט מספיק את הטענות שלכם על שחיתות.

אחי, די

מי בפרקליטות או באופוזיציה עומד היום למשפט לא באחד, לא בשניים אלא בשלושה תיקים פליליים? למי נוצר אינטרס מסויים שכל המדינה הזו תשותק, שלא נוכל ללכת לעבוד ושלא יהיה תקציב? לשי ניצן? למנדלבליט? לאסתר חיות?

די בחייאת חבר. אתה חושב שכולם פה מטומטמים?

לפני9 שעות , ravid said:

אחי, די

מי בפרקליטות או באופוזיציה עומד היום למשפט לא באחד, לא בשניים אלא בשלושה תיקים פליליים? למי נוצר אינטרס מסויים שכל המדינה הזו תשותק, שלא נוכל ללכת לעבוד ושלא יהיה תקציב? לשי ניצן? למנדלבליט? לאסתר חיות?

מדברים פה על מערכת שהשחיתות שלה זה תפירת תיקים 

ושכל עבירה על החוק של הקליקה שלהם בפרקליטות לא תחקר

אז תמשיך לנפנף בשלושה כתבי אישום תפורים כאילו זה אומר משהו

הגיעו זמנים יפים באמריקה.

הדמוקרטים מתכננים פסקאות התגברות מסוגים שונים או מגבלות פרוצדורליות שישתקו את בית המשפט ויאפשרו לו לפסול חוקים רק ברוב מיוחס של שבעה שופטים

לפני18 שעות , הדאבל ה8 said:

נו באמת מפלג ומשסה בואו תספרו לי מה וכמה בכל שנותיו בפוליטיקה, אבל ראיתי מלפיד וליברמן אמירות יותר חמורות

לא יודע אם יותר חמורות, אבל אכן הם אמרו אמירות חמורות ממש.

אבל בסופו של יום, יש הבדל בין ראש הממשלה לבין מישהו מהאופוזיציה. מידת ההשפעה היא לא אותו דבר.

בול כמו שאם הומלס יעמוד על קופסת קרטון בצומת רחוב ויגיד שצריך להרוג את ראש הממשלה זה לא ייחשב הסתה, אבל אם אותו אדם יעמוד אחרי זה על במה של הפגנה ויגיד בדיוק את אותם דברים, זה כן יהיה. מידת ההשפעה חשובה כאן. אי אפשר להגיד שלפיד משפיע על מה שקורה בישראל כמו נתניהו.

לפני19 שעות , הדאבל ה8 said:

@hairy2hell@Krishi

מנדלבליט בניגוד אינטרסים מטורף

וצריך לראות כל מינוי שהוא סיכל לפרקליט המדינה בראיה של הרצון שלו להיות קרוב לחומר ובכך  שרק פרקליט המדינה יכול לקבוע אם תפתח חקירה בעניינו הוא סיכל כל מינוי ואז מינה את עצמו.

עכשיו הוא רוצה למנות את למברגר לפרקליט ולמברגר היה מעורב גם בחלק מפרשת הרפז.

פרקליט מדינה במובנים מסוימים כוחו רב מראש ממשלה, למרות שתפקידו כלל אינו מוגדר בחוק.

בכל מצב צריך לטפל בו כאילו אין ביבי זה לא קשור, דבר נוסף כדי להתמודד עם הניגוד עניינים שלו להפריד לתפקיד התובע הכללי ויועמש.

מצחיק שהוא קובע שנתניהו בניגוד עניינים אבל הוא בניגוד עניינים בגלל החשדות עליו ובגלל שהוא שם את כל המוניטין שלו על תיקי נתניהו.

אבל @hairy2hell אתה מתייחס רק למנדלבליט בעוד שכל הזמן נחשפים סיפורי שחיתויות בפרקליטות גם על שי ניצן בן ארי וכו שופטים בעליון וניצבים, זאת מערכת רקובה שמרגישה מעל החוק וגם קובעת את החוק הם היחידים שיש להם את הסמכות לחקור את עצמם וכשהם רק מגוננים על כל מי שסרח אצלם, ולא נותנים לחקור ובנוסף מחזיקים תיקים פתוחים מעל ראשים של נבחרי ציבור ופקידים כדי שיעשו כרצונם לא פלא שחצי מהציבור מאמין שתפרו את ביבי.

עוד לפני שנכנסים לפרטים של התיקים שלו

בכנות? התייחסתי בעיקר למנדלבליט כי אני מכיר יותר את הסיפורים אצלו, אבל ראית מה כתבתי - אם מישהו מושחת ויש כמות ראיות סבירה לבסס את זה, הוא חייב לעוף.

אין סיבה שזה יהיה שונה על מישהו אחר.

גם אין לי בעיה שיוקם גוף סטייל מח״ש (אבל יעיל, להבדיל ממח״ש) שתפקידו להכריע בנוגע לתיקים הקשורים לאנשים בפרקליטות.

אבל נתניהו לא יכול להקים גוף כזה. אתה לא יכול לפתור ניגוד עניינים כשאתה פועל בניגוד עניינים. אם אתה רוצה לפתור את זה, חובה לנהוג בנקיון כפיים.

זה מה שצעקתי, גם כאן, כשהוחלט על הגשת תיק נגד נתניהו - אי אפשר לנהל ככה מדינה, כי כל החלטה שתעשה שקשורה למשפטים תהיה בניגוד עניינים. זו סיטואציה בילתי אפשרית, ואי אפשר לנהל ככה מדינה. כמו אגב ששופט לא יכול לשפוט מישהו שיש לו היכרות אישית איתו. כל החלטה שהוא לא יחליט תהיה נגועה בניגוד אינטרסים. גם אם הנאשם באמת אשם וכל הראיות מצביעות על כך, השופט לא יכול להיות זה שיכריע את זה.

אם הדבר הכי דחוף שיש כרגע זה לחקור את הפרקליטות (ואני לא בטוח שזה הדבר הכי חשוב, אבל נניח), אז זה רק מדגיש עוד יותר למה זה בעייתי שנתניהו בתפקיד.

הדרך היחידה לנקות את המערכת היא להפסיק את הגלגל. פעולה שנוצרה מתוך ניגוד אינטרסים תסמן בדיוק ההפך, ותעודד עוד מקרים כאלו.

לפני21 שעות , Omer said:

שוב, התחיל ב-1995. שם זה לא נעצר, והוא לא היה פחות שנוא בעשור שבו לא היה ראש ממשלה. שים לב שאני גם מדבר על השמאל, יש עוד שנמאס להם ממנו, אתה צודק.

וכמה אנשים כאלה ששנאו את ביבי ב-1995 ושזה הדבר המרכזי שגורם להם לשנוא אותו היום נשארו במדינה? 5 מנדטים?

זאת כבר היסטוריה עתיקה.

היו לו מאז 25 שנים ו-10 שנים ברצף כראש ממשלה לתת סיבות לאנשים לשנוא אותו.

לפני21 שעות , הדאבל ה8 said:

נו באמת מפלג ומשסה בואו תספרו לי מה וכמה בכל שנותיו בפוליטיקה

אתה צוחק?

אפשר למלא ספר עם ציטוטים שלו שהוא מפלג ומשסה.

זאת טקטיקה שהוא משתמש בה לא מעט לצורך גיוס תמיכה מחלקים מהעם.

כשיהיה לי זמן אני אעתיק כמה מהטובים שבהם לפה.

49 דקות לפני, שי123 said:

אתה צוחק?

אפשר למלא ספר עם ציטוטים שלו שהוא מפלג ומשסה.

זאת טקטיקה שהוא משתמש בה לא מעט לצורך גיוס תמיכה מחלקים מהעם.

כשיהיה לי זמן אני אעתיק כמה מהטובים שבהם לפה.

תביא איזה ציטוט של "מפיצי מחלות" על המפגימים, רק אל תשכח אחרי זה להצטרף ללינץ' על החרדים כי בהם מותר להתנגח ולהתייחס כמו לחולדות, וזה לא מעניין אם זה מגיע מראש ממשלה או מהתקשורת ויו"ר האופוזיציה, אם מפריעה לך ההסתה אתה לא עושה איפה ואיפה.

למען הסר הספק אני נגד כל חרדי שמחרבן על ההנחיות, אבל אני גם נגד הצביעות. התקהלות לא חוקית היא התקהלות לא חוקית.

On 17.8.2020 at 17:10, סלבה said:

מרכז כלכלי מהגדולים בעולם, עם צבא מהטובים בעולם שיכול להוות שותף אסטרטגי מול איראן השכנה, כוח איזורי עצום שמשפיע על עוד מדינות, שמנהל עכשיו יחסים רשמיים עם ישראל ופותח את שעריו לישראלים זה לא צעד ענק?

יש פוטנציאל לשינוי מקיף של המזרח התיכון ומקומה של ישראל בו, פתח לשיתוף פעולה עם מרבית המדינות המתפקדות באיזור, זו תפנית היסטורית.

זה בדיוק כמו שונאי מכבי על מכבי, הכל מוקטן אוטומטית.

איראן? יודע שצחקתם עליי בזמנו, אבל כרגע טורקיה בסוריה, בארמניה, באזרבייג׳ן, בלוב, בקפריסין ומרחק יריקה מיוון, כשהיא אומרת שירושלים היא שלה, מאיימת על צרפת, מעזה לבקר את סין בחריפות, וברחובות יש קריאות מזעזעות כלפי ארמנים (גם אנחנו לא אהודים).

ארדואן מתחיל לאבד את זה. הוא שופך כסף על תכנית הזויה לבנות את איסטנבול מחדש, ממיר כנסיות למסגדים, החאפרים שלו כמעט מוטטו בטעות את מגדל גלאטה, הוא רוצה לבנות עוד תעלה, הוא מצנזר רשתות חברתיות, מכניס לכלא ורודף גולים שמקבלים מכות בחו"ל - אין לבן אדם מה להפסיד כרגע, הוא מסוגל להשמיד את ירבאן סתם כי בא לו.

המזרח התיכון שממזרח אלינו כרגע הוא חזית מזרחית, כי אני לא סומך על צרפת וגרמניה. מי שחושב שאיראן כח עצום לא מבין עד כמה הטורקים לא משחקים.

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

נוה הוסיף ושאל בהמשך השיחה: "אחרי החלטה של בג"ץ, למה זה מעניין אותך?" ומנדלבליט ענה: "למה? כי ברישום המשטרתי אני רשום כמב"ד. ממתין לבירור דינו. אין לי החלטת סגירה. יש לי תיק מב"ד. לא סגרו לי את התיק". נוה הוסיף ושאל: "ולמה זה מפריע לך עכשיו? כאילו, מה זה מעניין אותך?", היועמ"ש השיב: "אותי זה מאוד מעניין. אני רוצה לדעת שזה גמור מחוסר אשמה". 

נוה: "אני מתכוון לזה, הרי גמרנו. אתה מונית, אי אפשר עם זה..." מנדלבליט השיב: "מה זה קשור למוניתי? מה זה קשור? מה אני צריך רישום משטרתי? על מה? מה זה השיטה הזו שמחזיקים בגרון בן אדם. כאילו, למה?".

סך הכל קרא לו מניאק.. הבעייתיות היחידה בפרסום הזה היא שבחור חרדי מקלל.

On 8.10.2020 at 00:06, ravid said:

אחי, די

‏מה שנחשף הערב זו פרשת שוחד! שי ניצן ״המנייאק״ מחזיק את מנדלבליט "בגרון": רוצה שאסגור לך את התיק? רוצה להיות שופט? תפור את רה״מ נתניהו. מנדלבליט תפר. שניהם היו צריכים להעצר כבר מזמן... ובטח הערב.

2 דקות לפני, הדאבל ה8 said:

‏מה שנחשף הערב זו פרשת שוחד! שי ניצן ״המנייאק״ מחזיק את מנדלבליט "בגרון": רוצה שאסגור לך את התיק? רוצה להיות שופט? תפור את רה״מ נתניהו. מנדלבליט תפר. שניהם היו צריכים להעצר כבר מזמן... ובטח הערב.

אבל מה כבר היה בהקלטות האלה? כולה היועמ"ש אמר שפרקליט המדינה מחזיק אותו בגרון, זה צריך להתפרסם בגיא פינס ולא להימרח על כותרות של עיתונים.

עמית סגל סתם שופר של הנאשם בפלילים, יש לנו פרשת סיגרים על הפרק, אל תבזבז את זמנך על שטויות.