Jump to content

בחירות 2019 -פרק ב'

MaTa

Recommended Posts

1 hour ago, Double said:

עד הצהריים זה יקפוץ ל-40 שרים

Yd1P7K8.jpg

זה ביזיון שמוכיח כמה הפוליטיקה פה מסריחה וכמה הם אוסף של גללי חרא.

אבל לי מראש לא היו ציפיות מהם, אין חכ אחד מאז בני בגין ואילן גילאון שהייתי מצפה ממנו לשים את טובת המדינה לפני טובתו האישית.

ובהינתן המצב הזה, עדיף 40 שרים בממשלה שתיכחד בעוד שנה וחצי-גג שלוש מאשר בחירות רביעיות תחת הקורונה.

5 hours ago, snufkin said:

ביבי לא סירב. ליצמן התעקש להישאר בבריאות. זה המשרד היחיד שהרבנים שלו מאשרים לו לכהן בו כשר

ביבי סירב בגלל ליצמן. ליצמן זה נדוניה של ביבי. טכנית לא צריך אותו בממשלה, אבל ביבי רוצה אותו שם.

4 hours ago, hairy2hell said:

ביבי סירב בגלל ליצמן. ליצמן זה נדוניה של ביבי. טכנית לא צריך אותו בממשלה, אבל ביבי רוצה אותו שם.

ליצמן זו השקעה לטווח ארוך. הם הכי נאמנים לביבי ואין לו סיבה (פוליטית) לחתוך אותם עכשיו

אוי זה נהדר, ה"ימנים" שניסו לשכנע אותנו במשך מאות עמודים שהם "ימנים" הולכים לקבל את כל הטוב הזה, אוי טעטע שנה וחצי של ניפוחי שכל של "שמאל חלש" ובסוף מה שאנחנו מקבלים זה את המדיניות של מרצ

1.) נתניהו זורק לשיחים את בנט-שקד-סמוטריץ' פרסונות הימין היחידות שעוד נשארו לשמש כעלה תאנה של ה"ימין" בבלוק ה-58
2.) ביטול חוק קמיניץ, הכשר להשתוללות בניה לא חוקית בשטחים החיוניים לישראל לדורות הבאים.
3.) קידום תכנית המאה ביו"ש ללא החלת ריבונות, מסירת 70% מהשטח לרשות הפלסטינית.
4.) מסירת רשות הבדואים בנגב לשמאל, המשך הכשר השתלטות בדואית לא חוקית על הנגב.
5.) ניסנקורן, החייל של אסתר חיות, בדרך לקבל את תיק המשפטים. ה"מהפכה השיפוטית" בדרך
6.) איציק שמולי מקבל את תיק הרווחה, ועמיר פרץ את תיק הכלכלה. נו סיים שיט, כלכלת ההסתדרות הולכת להחליף את כלכלת הוועדים וקבוצות הלחץ של חיים כץ
7.) המשך ביסוס מעמדם של המסתננים הלא חוקיים בארץ,  רוה"מ מכנס דיון עם עמותות השמאל: נציגי האיחוד האירופי בישראל, רל"א, קו לעובד, המוקד לפליטים ומהגרים וא.ס.ף. מה יצא מכל הדיונים? בשורה גדולה למסתננים להמשיך להישאר בארץ: שחרור חלק מכספי הפיקדון שהצטברו להם עד עכשיו.

וכמובן יש את המדיניות הישנה שהסייען ממשיך איתה כמסורת, המשך הפרוטקשן לחמאס, מטוס מנהלים כבר נשלח מישראל לקטאר להבאת מזוודות מיליוני הדולרים לחמאס, הנייה מתחיל לקצור את פירות הניצחון של ה"ימין"

לא נותר לי אלא להסכים עם הביביסטים, קוסם.

3 hours ago, NewGeneration said:

אוי זה נהדר, ה"ימנים" שניסו לשכנע אותנו במשך מאות עמודים שהם "ימנים" הולכים לקבל את כל הטוב הזה, אוי טעטע שנה וחצי של ניפוחי שכל של "שמאל חלש" ובסוף מה שאנחנו מקבלים זה את המדיניות של מרצ

1.) נתניהו זורק לשיחים את בנט-שקד-סמוטריץ' פרסונות הימין היחידות שעוד נשארו לשמש כעלה תאנה של ה"ימין" בבלוק ה-58
2.) ביטול חוק קמיניץ, הכשר להשתוללות בניה לא חוקית בשטחים החיוניים לישראל לדורות הבאים.
3.) קידום תכנית המאה ביו"ש ללא החלת ריבונות, מסירת 70% מהשטח לרשות הפלסטינית.
4.) מסירת רשות הבדואים בנגב לשמאל, המשך הכשר השתלטות בדואית לא חוקית על הנגב.
5.) ניסנקורן, החייל של אסתר חיות, בדרך לקבל את תיק המשפטים. ה"מהפכה השיפוטית" בדרך
6.) איציק שמולי מקבל את תיק הרווחה, ועמיר פרץ את תיק הכלכלה. נו סיים שיט, כלכלת ההסתדרות הולכת להחליף את כלכלת הוועדים וקבוצות הלחץ של חיים כץ
7.) המשך ביסוס מעמדם של המסתננים הלא חוקיים בארץ,  רוה"מ מכנס דיון עם עמותות השמאל: נציגי האיחוד האירופי בישראל, רל"א, קו לעובד, המוקד לפליטים ומהגרים וא.ס.ף. מה יצא מכל הדיונים? בשורה גדולה למסתננים להמשיך להישאר בארץ: שחרור חלק מכספי הפיקדון שהצטברו להם עד עכשיו.

וכמובן יש את המדיניות הישנה שהסייען ממשיך איתה כמסורת, המשך הפרוטקשן לחמאס, מטוס מנהלים כבר נשלח מישראל לקטאר להבאת מזוודות מיליוני הדולרים לחמאס, הנייה מתחיל לקצור את פירות הניצחון של ה"ימין"

לא נותר לי אלא להסכים עם הביביסטים, קוסם.

רגע אבל עדיין לא ענית, הצבעת לעוצמה יהודית או לא? 

20 hours ago, snufkin said:

ליצמן זו השקעה לטווח ארוך. הם הכי נאמנים לביבי ואין לו סיבה (פוליטית) לחתוך אותם עכשיו

אחלה, אבל מה זה קשור? 

ביבי רוצה אותו שם, מכל סיבה שלא תהיה, ולכן ביבי סירב לתת לגנץ את משרד הבריאות. 

ליצמן הרי לא צד למו"מ הזה, ביבי כן. להגיד שזה לא ביבי שסירב אלא ליצמן זה פשוט לא נכון. 

1 hour ago, NewGeneration said:

בבחירות האחרונות לא הלכתי להצביע

כל עוד לא הצבעת לעוצמה יהודית ועל אחת כמה וכמה אם לא הצבעת בכלל, אתה האחרון שיכול לעקוף אותנו מימין בביקורת שלו. 

9 hours ago, Krishi said:

כל עוד לא הצבעת לעוצמה יהודית ועל אחת כמה וכמה אם לא הצבעת בכלל, אתה האחרון שיכול לעקוף אותנו מימין בביקורת שלו. 

קודם כל זה באמת מצחיק שאתה ממשיך לקרוא לעצמך איש ימין. ובאמת שלא הבנתי את הלוגיקה המפגרת, להצביע לסייען טרור = ימין. לא להתפשר על האידיאולוגיה שלך = לא ימין.

עוצמה יהודית לא רלוונטית עבורי, אני ליברל ופחות מתחבר לאנשים שנותנים גב למושחת, הם לא בדיוק מצטיינים ב2 הדברים האלו.

Just now, NewGeneration said:

קודם כל זה באמת מצחיק שאתה ממשיך לקרוא לעצמך איש ימין. ובאמת שלא הבנתי את הלוגיקה המפגרת, להצביע לסייען טרור = ימין. לא להתפשר על האידיאלוגיה שלך = לא ימין.

עוצמה יהודית לא רלוונטית עבורי, אני ליברל ופחות מתחבר לאנשים שנותנים גב למושחת, הם לא בדיוק מצטיינים ב2 הדברים האלו.

אני אגדיר את עצמי איך שבא לי, תודה. 

אני גם לא מנותק מהמציאות כמוך ומבין שבפוליטיקה יש הרבה אפור והרבה פשרות. 

לצעוק "מה לא" כל אחד יכול. החכמה היא לבחור בכל זאת "מה כן" כי בין אם תרצה או לא עדיין יהיה פה ראש ממשלה כלשהו. ולך אין תשובה לזה. כל מה שאתה יודע לעשות זה לצעוק מה לא.. אין לך שום פיתרון אחר. ביבי מושחת? כל הכנסת מושחתים. אז מה? בו-פאקינג-הו, wake up and smell the roses כמו שאומרים. 

אתה מטיף פה לכולם מוסר אבל בעצמך אפילו לא מצביע. זה נראה לך הגיוני? מה לעשות, אין מפלגה חילונית ימנית אמיתית. צריך לחיות עם מה שיש. 

אגב לא נראה שעצמה יהודית נותנים במיוחד גב למושחת, אחרת היו פורשים מהבחירות מה שהם לא עשו כי ביבי לא הסכים לדרישות שלהם. 

49 דקות לפני, Krishi said:

אני אגדיר את עצמי איך שבא לי, תודה. 

אני גם לא מנותק מהמציאות כמוך ומבין שבפוליטיקה יש הרבה אפור והרבה פשרות. 

לצעוק "מה לא" כל אחד יכול. החכמה היא לבחור בכל זאת "מה כן" כי בין אם תרצה או לא עדיין יהיה פה ראש ממשלה כלשהו. ולך אין תשובה לזה. כל מה שאתה יודע לעשות זה לצעוק מה לא.. אין לך שום פיתרון אחר. ביבי מושחת? כל הכנסת מושחתים. אז מה? בו-פאקינג-הו, wake up and smell the roses כמו שאומרים. 

אתה מטיף פה לכולם מוסר אבל בעצמך אפילו לא מצביע. זה נראה לך הגיוני? מה לעשות, אין מפלגה חילונית ימנית אמיתית. צריך לחיות עם מה שיש. 

אגב לא נראה שעצמה יהודית נותנים במיוחד גב למושחת, אחרת היו פורשים מהבחירות מה שהם לא עשו כי ביבי לא הסכים לדרישות שלהם. 

אז אתה מוכן לעשות פשרות אידיאולוגיות, אני לא. זה כמו הקטע המצחיק שיש זוגות נשואים שלמרות שהבעל בגד באישה, היא ממשיכה להישאר איתו בגלל "שלום בית" "טובת הילדים" וכל הקשקושים האלו שמאחוריהם עומדת אישה כנועה וחלשת אופי

ובן גביר הצהיר ואמר שאם יכנס לכנסת הוא יתן היתר לביבי לכהן כרה"מ למרות כל התיקים ואף יותר מזה יפעל לקדם חוק צרפתי שבכלל ימנע את האפשרות של המושחת לעמוד לדין

2 דקות לפני, NewGeneration said:

אז אתה מוכן לעשות פשרות אידיאולוגיות, אני לא. זה כמו הקטע המצחיק שיש זוגות נשואים שלמרות שהבעל בגד באישה, היא ממשיכה להישאר איתו בגלל "שלום בית" "טובת הילדים" וכל הקשקושים האלו שמאחוריהם עומדת אישה כנועה וחלשת אופי

ובן גביר הצהיר ואמר שאם יכנס לכנסת הוא יתן היתר לביבי לכהן כרה"מ למרות כל התיקים ואף יותר מזה יפעל לקדם חוק צרפתי שבכלל ימנע את האפשרות של המושחת לעמוד לדין

אז מה הפיתרון שלך? שאף אחד לא יצביע? 

Just now, Krishi said:

אז מה הפיתרון שלך? שאף אחד לא יצביע? 

הפתרון שלי שכל אחד יצמד לאמת שלו ולאידיאולוגיה שלו, ולא ילך להצביע כאילו מצביעים לקבוצת כדורגל שאתה אוהד, רוב הפוליטיקות בעולם דפוקות לא רק בישראל בגלל העניין הזה של הצבעות שבטיות, לא משנה כמה המנהיג ישתין ויחרבן על הראש של האזרחים, אותו מנהיג יודע שבסופו של יום הוא לא ייענש והעדר עדיין ימשיך להצביע לו, די דומה לכל מה שהולך ביישובי עוטף עזה(לא הקיבוצים) שממשיכים פעם אחר פעם להצביע לליכוד למרות שהעומד בראש אותה מפלגה מנהיג מדיניות שמעודדת שיפלו רקטות על הבית שלהם

1 דקה לפני, NewGeneration said:

הפתרון שלי שכל אחד יצמד לאמת שלו ולאידיאולוגיה שלו, ולא ילך להצביע כאילו מצביעים לקבוצת כדורגל שאתה אוהד, רוב הפוליטיקות בעולם דפוקות לא רק בישראל בגלל העניין הזה של הצבעות שבטיות, לא משנה כמה המנהיג ישתין ויחרבן על הראש של האזרחים, אותו מנהיג יודע שבסופו של יום הוא לא ייענש והעדר עדיין ימשיך להצביע לו, די דומה לכל מה שהולך ביישובי עוטף עזה(לא הקיבוצים) שממשיכים פעם אחר פעם להצביע לליכוד למרות שהעומד בראש אותה מפלגה מנהיג מדיניות שמעודדת שיפלו רקטות על הבית שלהם

אוקיי ובהנחה (הדי ברורה מאליו) שיהיה מנהיג כלשהו, למה זה כל כך גרוע לבחור במי שאתה חושב שהוא הרע במיעוטו? הרי אף אחד פה מאלה שהצביעו לביבי לא חושב שהוא ימין אמיתי. לפחות בפורום. אבל מעדיפים אותו מאשר מישהו אחר (שהוא מועמד ריאלי). אף אחד לא יקבל 100% ביטוי של האידיולוגיה שלו בממשלה אבל היא עדיין מעצבת בצורה כלשהי את החיים שלך. לא לבחור בכלל יכול לפגוע בך. כן לבחור במישהו יכול לעזור לך חלקית. מה עדיף? אל תלך ראש בקיר. 

1 hour ago, Krishi said:

אוקיי ובהנחה (הדי ברורה מאליו) שיהיה מנהיג כלשהו, למה זה כל כך גרוע לבחור במי שאתה חושב שהוא הרע במיעוטו? הרי אף אחד פה מאלה שהצביעו לביבי לא חושב שהוא ימין אמיתי. לפחות בפורום. אבל מעדיפים אותו מאשר מישהו אחר (שהוא מועמד ריאלי). אף אחד לא יקבל 100% ביטוי של האידיולוגיה שלו בממשלה אבל היא עדיין מעצבת בצורה כלשהי את החיים שלך. לא לבחור בכלל יכול לפגוע בך. כן לבחור במישהו יכול לעזור לך חלקית. מה עדיף? אל תלך ראש בקיר. 

אני מעדיף לא להשתתף במשחק הזה, מבחינתי אין הבדל אם הממשלה עם המדיניות השמאלנית מנהיג אותה ביבי הכרזימטי או גנץ המגמגם, אם כבר חייבים לבחור עדיף לי את גנץ המגמגם, אחרי שנה שנתיים של שלטון כזה העם יהיה צמא להחליף אותו לשלטון ימין אמיתי, עכשיו אנחנו נגררים כבר לעשור שני של שלטון שמונהג ע"י איש שמתחזה לימין וגורם לאזרחים להתרגל למדיניות שרק פוגעת בהם בלונג-ראן

18 hours ago, NewGeneration said:

אני מעדיף לא להשתתף במשחק הזה, מבחינתי אין הבדל אם הממשלה עם המדיניות השמאלנית מנהיג אותה ביבי הכרזימטי או גנץ המגמגם, אם כבר חייבים לבחור עדיף לי את גנץ המגמגם, אחרי שנה שנתיים של שלטון כזה העם יהיה צמא להחליף אותו לשלטון ימין אמיתי, עכשיו אנחנו נגררים כבר לעשור שני של שלטון שמונהג ע"י איש שמתחזה לימין וגורם לאזרחים להתרגל למדיניות שרק פוגעת בהם בלונג-ראן

אז מה אתה רוצה שנעשה? שלא נצביע בכלל? 

כלכלית המדינה במצב טוב ומשתפר. כדי לנהל שילטון צריך עזרה גם של מפלגות סקטוריאליות ופה (חוץ מהערבים ) החרדים הכי גדולים אז אין לך יותר מדי ברירה. מה שנשאר לנו זה הנושא הבטחוני והרי ברור לכולנו שפיתרון היחיד לסכסוך זה רק השתלטות חריש עמוק של כל יש"ע למיגור הטרור והנשק כולל פירוק ארגון הטרור של אש"ף ביטול מוחלט של הסכמי אוסלו וטרנספר מאסיבי. כל פיתרון אחר זה בלבול ביצים. איזה ראש ממשלה יעשה דבר כזה? צריך לדעת לנהל את הסכסוך לצערי. 

21 hours ago, NewGeneration said:

Don’t hate the players, hate the game.

אתה יותר כנוע מכל אישה שלא פירקה משפחה בשביל הילדים שלה.

לא יודע אם הוא מטריל או לא אבל מסכים ב100%.

מספיקות גחמות של ההוא וההוא די לגרור לעוד בחירות על חשבון משלם המסים.

יותר נכון שהמצב כרגע שפוליטקאים מחזיקים את העם בביצים והעם עוד אמור "להתפשר" ולממן אותם.

ועם כל הנ"ל הם לא מסוגלים לשמור על שיח נורמלי ולא כזה שמבזה ומפלג את כל הציבור.

אז כן תמשיכו לדון לזיין במוח ולריב כאילו שניכם לא באותה סירה כשאלה שאתם מצביעים להם יושבים עכשיו ומגרבצים כשפה ושם נפלט להם שלשול מהפה.

חוזר ושואלס האם בכל תקופות הבחירות האחרונות מישהו שמע דיון רציני בין אותם פוליטקאים כיצד הם אמורים לשפר לנו את החיים כמו שתפקידם מורה להם לעשות? כי בנתיים מה שאני שומע זה טינופים של שני הצדדים כאילו אני נמצא בדרבי.

אם אני שם בצד את זה שאני מאוכזב מהממשלה שהולכת לקום, ברור שאני שמח שנמנעים מבחירות רביעיות. זה עולה המון למשק, לכולם כבר נמאס ובמיוחד בתקופה כמו עכשיו זה היה יכול להיות אסון ולא ברור לי איך היו אמורים לבצע דבר כזה.

אבל אני חייב להודות גם שהרגלתי את עצמי כל כך למחשבה שזה כנראה בילתי נמנע - שמשהו בי גם קצת מאוכזב שזה לא קורה.

לא מבין את האיומים של מםלגת ימינה. עם כל הכסוד, אתם מפלגה של 6 מנדטים בסך הכל. אתם הרי תתאדו באופוזיציה תחת לפיד ואיימן עודה. אז בשביל עוד איזה חצי שר כל הרעש הזה? מילא אם הטענה המרכזית היתה נושא החלת הריבונות אבל זה נושא שבנתיים נראה שגם הליכוד מתעקש עליו.

מה שכן, זה מצחיק שאלו שדרכו על בן גביר זלזלו בו ותקעו לו סכין בגב בדקה ה 90 יקבלו עכשיו את אותו הדבר מביבי

אין שום ספק.

הוא פשוט לא רוצה אחדות, רוצה ממשלה בראשותו או לכופף את כחול לבן מאוד. אם לא יקבל מה שירצה, בחירות 4.

ממשלת חירום עלק.