Jump to content

בחירות 2019 -פרק ב'

MaTa

Recommended Posts

כחול לבן זו ההונאה הגדולה בהיסטוריה פשוט כל מילה שהם אומרים על ביבי תבדקו ויש את זה אצלם פי מיליון.

קופת השרצים שיש לבכירים שם הזויה

אשכנזי ותפירת מסמך "הרפז" (זה מסמך אשכנזי אבל הפילו את זה על איזה שג דרוקר בעצמו קיבע את שם הפרשיה, כן דרוקר ההוא שדאג להראות לנו את ביבי עולה ויורד לצוללת למרות שידע שהוא לא חשוד).

אחר כך שיבוש חקירה עם מנדלבליט הם הוציאו צאפ.

גנץ והמימד החמישי לקחו מיליונים מהציבור בלי מכרז או היחסים שלו עם נשים שתחת מרותו

לפיד והקשר שלו לתיק 2000 הקשרים עם מוזס חוק ישראל היום שדרך אגב גם אשכנזי קשור בזה שדאג שרק ידיעות יכנס לבסיסי צהל אבל ביבי לא נתן למוזס כלום כבר תפרו לו תיק.

רם בן ברק גם מעורב במימד החמישי.

אחר כך דיברו על הסתה ההם שלא הפסיקו להסית נגד ימנים חרדים ואפילו ערבים.

וכמובן עובדים על הקמת ממשלה עם המשותפת תומכי המחבלים סמיר קונטר שהרג מול עיניה של ילדה בת 4 את אביה ואז רוצץ את הראש שלה בכת רובה לגטימציה ורוח גבית  (אתמול יזבק אמרה - אנחנו נבטל את המדינה היהודית שתהיה מדינת כל אזרחיה), טיבי מדבר על השהאדא(הרג יהודים בשם אאלה) כערך עליון.

עוד לא מאוחר להתעורר מהשפל שהם מגיעם אליו ('הרמטכלים') בשם שנאת נתניהו.

אלף פעם מתברר שמי שמנהל את גנץ ותוקע כל אחדות זה יאיר לפיד הנרקומן שמסית לצאת לרחובות בעת בידוד,

כי יש לו חלום להיות ראש ממשלה.

יצא המרצע מן השק במקרה של יולי אדלשטיין, "הממלכתיות" שלו הלכה לפח וכעת אפשר להגיד שהקריירה הפוליטית שלו פשטה רגל.

התנהלות אומללה ועלובה, נאחזים בכוח בקרנות המזבח, אוי לבושה.

יש לי שאלה, אולי מישהו ידע לענות.

כרגע אין ועדות ואין פיקוח פרלמנטרי על הממשלה, בגלל כל הצעדים של יולי אדלשטיין.

אמרו שכחולבן יגישו בג"ץ על העניין. נניח שהם יעשו את זה, בג"ץ בכלל יוכל להתכנס לדיונים עם הצו חירום הזה של שר המשפטים?

בגדול בג״ץ עובד, אבל דן רק על עתירות דחופות במיוחד או כאלו ששר המשפטים אישר, כשהשאר נדחה.

זה כמובן ייחשב עתירה דחופה, אבל מן הסתם זה אומר שיש הרבה עתירות אחרות שנדחות. זה אומר שלזמן מסויים, המדינות עובדת עם פיקוח משפטי חלקי (יש מצב שזה נדרש כרגע, לא יודע, רק מציין עובדה).

18 hours ago, אדביסי said:

יצא המרצע מן השק במקרה של יולי אדלשטיין, "הממלכתיות" שלו הלכה לפח וכעת אפשר להגיד שהקריירה הפוליטית שלו פשטה רגל.

התנהלות אומללה ועלובה, נאחזים בכוח בקרנות המזבח, אוי לבושה.

אני לא מאמין שמפילים הכל על הצד הזה.

מעולם לא העבירו החלטות משמעותיות בכנסת בלי להקים ממשלה לפני, ועדות כנסת קמות אחרי שמתבהר מצב הקואליציה והאופוזיציה, ואז הצדדים מסכימים ביניהם. כחול לבן מנסים לעשות מלטף תקדימי, למרות שהמדינה במצב חירום.

ההתנהלות העלובה כאן היא של כחול לבן, קודם כל. עסקנות פרופר.

20 דקות לפני, סלבה said:

מעולם לא העבירו החלטות משמעותיות בכנסת בלי להקים ממשלה לפני, ועדות כנסת קמות אחרי שמתבהר מצב הקואליציה והאופוזיציה, ואז הצדדים מסכימים ביניהם. כחול לבן מנסים לעשות מלטף תקדימי, למרות שהמדינה במצב חירום.

לגמרי. וזה ביחד עם קמפיין "גוואלד הלכה הדמוקרטיה" באמצע משבר ענק ארצי ועולמי. הם כל כך מאוסים.  אל עד עכשיו רציתי אחדות, מקווה שיהיו בחירות 4 ואז המאוסים והשקרנים האלו יתרסקו

8 hours ago, hairy2hell said:

בגדול בג״ץ עובד, אבל דן רק על עתירות דחופות במיוחד או כאלו ששר המשפטים אישר, כשהשאר נדחה.

זה כמובן ייחשב עתירה דחופה, אבל מן הסתם זה אומר שיש הרבה עתירות אחרות שנדחות. זה אומר שלזמן מסויים, המדינות עובדת עם פיקוח משפטי חלקי (יש מצב שזה נדרש כרגע, לא יודע, רק מציין עובדה).

מי מחליט מה דחוף?

59 דקות לפני, סלבה said:

איך זה קשור לזה שאדלשטיין ביטל את התכנסות הכנסת?

30 דקות לפני, העמית הצהוב said:

איך זה קשור לזה שאדלשטיין ביטל את התכנסות הכנסת?

כתבתי בדיוק.

במילא אסורה התכנסות של יותר מעשרה.

30 דקות לפני, סלבה said:

כתבתי בדיוק.

במילא אסורה התכנסות של יותר מעשרה.

"מחטף תקדימי"? ומה שאדלשטיין עושה זה לא תקדימי?

גם להתכנסות של יותר מעשרה אפשר למצוא פתרונות מאוד בקלות

15 דקות לפני, העמית הצהוב said:

"מחטף תקדימי"? ומה שאדלשטיין עושה זה לא תקדימי?

גם להתכנסות של יותר מעשרה אפשר למצוא פתרונות מאוד בקלות

תקדים רודף תקדים בדרך כלל.

שיעשו מה שעשו כאן תמיד - שיקימו ממשלה ויעשו את המהלכים האלה, שלא יתלבשו על הממשלה הקיימת, הזמנית, ויהפכו הכל. יש כאן עסקונה מגעילה, פוליטיקה מלוכלכת.

להעביר את זה באהלן אהלן אבל לבוא בטענות לאדלשטיין זה מגוחך.

Just now, סלבה said:

תקדים רודף תקדים בדרך כלל.

שיעשו מה שעשו כאן תמיד - שיקימו ממשלה ויעשו את המהלכים האלה, שלא יתלבשו על הממשלה הקיימת, הזמנית, ויהפכו הכל. יש כאן עסקונה מגעילה, פוליטיקה מלוכלכת.

להעביר את זה באהלן אהלן אבל לבוא בטענות לאדלשטיין זה מגוחך.

יכול להיות שהייתי מסכים איתך אם הייתי מאמין שביבי באמת רוצה אחדות, אבל לפי איך שזה נראה הוא מעולם לא רצה. אפילו לאנשי ליכוד אין הסבר הגיוני ל"הצעה" הזו של ביבי שהוא יהיה חצי שנה ראשונה ואחריה גנץ את השנתיים הבאות חוץ מרצון לפלג ולפרק את כחולבן מבפנים.

שוב זו דעתי, אבל אין קשר בין הדברים. בוא נגיד שהם כן יקימו ממשלה בתמיכה של המשותפת (מה שלא אתה ולא אני רוצים לראות) והם יעבירו את כל מה שהם רצו, מה יגידו אחרי זה? שזה לא דמוקרטי?

1 דקה לפני, העמית הצהוב said:

יכול להיות שהייתי מסכים איתך אם הייתי מאמין שביבי באמת רוצה אחדות, אבל לפי איך שזה נראה הוא מעולם לא רצה. אפילו לאנשי ליכוד אין הסבר הגיוני ל"הצעה" הזו של ביבי שהוא יהיה חצי שנה ראשונה ואחריה גנץ את השנתיים הבאות חוץ מרצון לפלג ולפרק את כחולבן מבפנים.

שוב זו דעתי, אבל אין קשר בין הדברים. בוא נגיד שהם כן יקימו ממשלה בתמיכה של המשותפת (מה שלא אתה ולא אני רוצים לראות) והם יעבירו את כל מה שהם רצו, מה יגידו אחרי זה? שזה לא דמוקרטי?

מדובר על ממשלת חירום, שהוא בראשה כי בממשלת חירום הגיוני לתת את המושכות למישהו עם ניסיון, שכבר התחיל את העבודה בשלב החירום מאשר להעביר אותן למישהו שלא היה אפילו שר ככה באמצע, ואז, כשיגמר מצב החירום, להעביר את העסק לשגרה, שלפיה יש לגנץ כרגע מנדט. זה לא איזה סידור שהוא ממציא ככה סתם, זה לא שרירותי.

להבין את זה אחרת, צר לי ומבלי כוונה להעליב אותך, זה להיות תוכי של סיסמאות, מה שאומרים על "ביביסטים" (צודקים בהרבה מקרים).

כחול לבן מנסים להפיל את נתניהו דרך חוק חדש, להחליף את יו"ר הכנסת ולהעביר החלטות מבלי שהם מקימים ממשלה בכלל בינתיים, וכל זה בשעת חירום, תחת משבר עולמי. זה מהדברים המסריחים שהיו כאן.

On 18.3.2020 at 10:40, Krishi said:

בחיי זה אחד האנשים המטומטמים שראיתי בחיי:doh:

33.jpg