Jump to content

בחירות 2019 -פרק ב'

MaTa

Recommended Posts

41 דקות לפני, Zizou said:

כצפוי, הסקרים מראים שאם היו בחירות היום כחולבן מאבדים גובה והליכוד מתחזקים. 

Screenshot_20200317-064810_Twitter.jpg

בסדר, וסקרים דקה אחרי ההודעה על בחירות שלישיות הראו ניצחון קליל לכח"ל.

אם יהיו בחירות זה יהיה בספטמבר (ואולי גם יותר מאוחר כל עוד משבר הקורונה תחמיר). יעברו עוד המון מים בנהר.

1 hour ago, אדביסי said:

אשכנזי צודק בכל מילה, שוב התנהלות של גנב בלילה, שוב לא עומדים במילים שלהם. פשוט אכזבה שגם בזמן כזה פיו וליבו של נתניהו לא שווים.

וגם איילת שקד יוצאת נגד המהלך הזה.

תפרידו לרגע בין ימין ושמאל ותראו כמה זה חמור ותקדימי.

מנצלים את הקורונה כדי להכשיר שרצים שיהווה פגיעה חמורה בפרטיות ודמוקרטיה. רע מאוד.

סיסמא חדשה לקמפיין השמאל בבחירות 4

לא מאהבת ישראל, משנאת נתניהו!

לקחו בשבוע האחרון רכבת אקפרס אל מחוזות האנטי ציונות

3 בחירות קודמות: כחול לבן, 
לפני כן מחנה ציוני, עבודה וכו', 
שילכו לעוד בחירות אני אקח כדור נגד בחילות (הבחילה תהיה בגלל הידיעה שהקול שלי ילך למירי רגב, אמסלם, מיקי זוהר ויברקין, לא בגלל שום דבר אחר. לא בגלל ביבי, לא בגלל הליכוד עצמה, אלא בגלל אנשים ספציפים שם שהבטן תתהפך לי מהמחשבה שאני אשלח אותם לכנסת) ואצביע הפעם ליכוד. 
וזה בסדר, גם בפעמים קודמות התהפכה לי הבטן כשהצבעתי למסיתה הבכיינית הזאת תמנו שטה, יברקין שעוד היה שם וגם הוא לא פספס הזדמנות להסתית ולהתסיס ולהתבכיין על אוטומט, ועוד לא מעט שמות שעשו לי רע בכחול לבן כולל גנץ עצמו שלא אהבתי אותו כרמטכ"ל ואני לא מבין עד היום איך הוא האלטרנטיבה הכי טובה שאפשר להעמיד? קונה בכיף את אשכנזי במקומו, כנראה שאין רשימה שאני אהיה שלם איתה לגמרי וגם אם גשר המקורית נראתה כך הרי שהיא התחברה מאז אנשים שלא איפשרו לי להצביע לה.
אם אני שאני ממש לא אוהב את ביבי הולך להצביע לו - אז אדרבא, שילכו לבחירות נוספות ונסיים עם זה, אני מאמין שהתוצאות יהיו שונות הפעם כי לאנשים גם סביבי נמאס.

1 דקה לפני, YoC said:

3 בחירות קודמות: כחול לבן, 
לפני כן מחנה ציוני, עבודה וכו', 
שילכו לעוד בחירות אני אקח כדור נגד בחילות (הבחילה תהיה בגלל הידיעה שהקול שלי ילך למירי רגב, אמסלם, מיקי זוהר ויברקין, לא בגלל שום דבר אחר. לא בגלל ביבי, לא בגלל הליכוד עצמה, אלא בגלל אנשים ספציפים שם שהבטן תתהפך לי מהמחשבה שאני אשלח אותם לכנסת) ואצביע הפעם ליכוד. 
וזה בסדר, גם בפעמים קודמות התהפכה לי הבטן כשהצבעתי למסיתה הבכיינית הזאת תמנו שטה, יברקין שעוד היה שם וגם הוא לא פספס הזדמנות להסתית ולהתסיס ולהתבכיין על אוטומט, ועוד לא מעט שמות שעשו לי רע בכחול לבן, כנראה שאין רשימה שאני אהיה שלם איתה לגמרי וגם אם גשר המקורית נראתה כך הרי שהיא התחברה מאז אנשים שלא איפשרו לי להצביע לה.
אם אני שאני ממש לא אוהב את ביבי הולך להצביע לו - אז אדרבא, שילכו לבחירות נוספות ונסיים עם זה, אני מאמין שהתוצאות יהיו שונות הפעם כי לאנשים גם סביבי נמאס.

ניצחון גדול לביבי שבשניה העביר אליו כ-20 קולות מכחול לבן. 

Just now, Dalembert said:

ניצחון גדול לביבי שבשניה העביר אליו כ-20 קולות מכחול לבן. 

באתי לענות ברצינות שהוא העביר כמה מנדטים ולא 20 קולות לפי הסקרים ואף השיג 61 שזה הבדל עצום,
אבל אז נפל לי האסימון שאתה מתכוון לזה שאני = 20 קולות חחח
גדול :flowers:

זה מדהים בעיניי שאנשים פה מדברים על חזון ציוני טובת העם וכדומה כאילו זה מה שמעניין את הסמרטוטים האלה שתכף גוררים את המדינה לבחירות רביעיות.

*כל צד מהאפסים האלה ימין או שמאל יעשה מה שנכון לאינטרסים שלו ברגע הנוכחי* נקודה סוף פסוק, לכן לא משנה כמה כל צד ינסה להצדיק את מי שהצביע לו, טיפה שכחתם שהקוקסינלים האלה הם אלה שמשרתים אותנו, מקבלים משכורת מהכסף שלנו ואמורים לייצג אותנו ולדבר על איך הם אמורים לשפר לנו את החיים.

מעניין אם המשכורת של המזדיינים האלה נפגעת בתקופה הנוכחית עם הקורונה...אתם כמו עדר של מעריצות בנות 5.

3 hours ago, Zizou said:

כצפוי, הסקרים מראים שאם היו בחירות היום כחולבן מאבדים גובה והליכוד מתחזקים. 

Screenshot_20200317-064810_Twitter.jpg

אה? זאת תנודה של שני מנדטים, פחות אם לוקחים בחשבון את אורלי לוי שלא עוברת אחוז החסימה. אין משמעות לתנודות בתוך הגוש.

בקיצור, הסקר הזה לא אומר כלום, חוץ מזה שאנחנו באותו מצב כמו לפני הבחירות - לכאן או לכאן על חודו של קול.

9 דקות לפני, Omer said:

אה? זאת תנודה של שני מנדטים, פחות אם לוקחים בחשבון את אורלי לוי שלא עוברת אחוז החסימה. אין משמעות לתנודות בתוך הגוש.

בקיצור, הסקר הזה לא אומר כלום, חוץ מזה שאנחנו באותו מצב כמו לפני הבחירות - לכאן או לכאן על חודו של קול.

זה הבדל של שמים וארץ, כמובן שעם סקרים אפשר לנגב את התחת בעיקרון וזה טוב בימים כאלו שאי אפשר להשיג נייר טואלט בסופר, 
אבל אם נזרום על הסקר, יש 61 לימין-חרדים (ואני לא חרדי וגם לא כזה ימין), כשכל ה61 האלו זה גוש שכבר הוכיח שהוא דבק ונדבק  אחד לשני אז זה יהיה 61 יציב, 
ולא פחות משמעותי הנוק אאווט שהמפלגה שאני אישית בחרתי בה 3 פעמים ברציפות מקבלת מהליכוד - 9 מנדטים פחות. 
אי אפשר להתעלם מזה, שוב, אם נתייחס לסקרים ברצינות.

כרגיל, לא מכבדים את רצון הבוחר.

איך אומרים? הם מפחדים.

פשוט מביך, נקווה שזה פרפור אחרון ונוכל כבר להתקדם הלאה. 

אפילו לעמית סגל נמאס מהשכונה שהליכוד עושים

62 מנדטים במחנה השני! תכבדו את רצון העם.

1 hour ago, JacK said:

יאללה כולנו  מחכים שהרוב הזה יקים ממשלה.

מה אתה חושב עכשיו על שכטר? @JacK ( לא חייב לענות אם אתה לא רוצה) 

לא מאמין שאני הולך להצביע למירי רגב.

אין מנוס,הנפש שלי לא תוכל להצביע יותר לכחול לבן.

כמה טפשים הם יכולים להיות כדי להגיע למצב הזה?פשוט רצחו את עצמם פוליטית

4 hours ago, הנדון said:

מה אתה חושב עכשיו על שכטר? @JacK ( לא חייב לענות אם אתה לא רוצה) 

אני לא בוחר שחקנים לאהוב לפי עמדותיהן הפוליטיות, עוד שחקן שאני צריך לסבול שמזהם לנו את החולצה.

אני אחייה, לא נשארו עוד הרבה מהם.

מצחיק איך כל אחד מנסה לצאת המבוגר האחראי והממלכתי, ולהגיד את המילה האחרונה.

אני לא אתפלא אם גנץ יצטט עכשיו את ביבי ויכתוב על זה "בכיף! הרי ישראל לפני הכול!"

Just now, nirc2 said:

אני לא אתפלא אם גנץ יצטט עכשיו את ביבי ויכתוב על זה "בכיף! הרי ישראל לפני הכול!"

חחחחח

1 דקה לפני, nirc2 said:

אתה צודק. והבדיחה על חשבוננו.