Jump to content

בחירות 2019 -פרק ב'

MaTa

Recommended Posts

10 דקות לפני, Shlomix said:

עצוב שראש הממשלה שלנו מוכן ללכת עם בני גנץ ולהקים עמו ממשלת אחדות.

הרי מדובר על אדם שחשוד בשחיתות בפרשת המימד החמישי.

אדם חסר אחריות ומושג, הרי האיראנים פרצו לו לסמארטפון בלי שידע.

אדם חולה נפש לפי טענת שרת התרבות והספורט שלו.

אדם מגמגם.

אדם שלא יכול לקבל החלטות לפי טענת מפלגת השלטון.

איפה האחריות של ראש הממשלה? איפה שיקול הדעת?

עצוב שבני גנץ שוקל ללכת לממשלה עם ארדואן....

תראה על מה אתה מסתכל ברגע שהחבורה שהצבעת לה מתכוונת להקים ממשלה עם תומכי מחבלים ששמחים ברצח של יהודים.

אבל העיקר רק לא ביבי זה מה שחשוב.

מעניין איזה שרים יקבלו המחבלים?

ומה תהיה דעתם כשירצו לתקוף איזה מטרה בעזה/סוריה/לבנון/וואטאבר?

"הרמטכלים" האלה לא יקבלו חיים קלים 

הזיות שהיו מנת חלקם של 5 מנדטים ממרצ הוחדרו למתחם הקונצנזוס.

מחכה לשמוע למה אשכנזי נכנס למצב השתק מאז הבחירות 

Screenshot_2020-03-15-20-37-19-399_com.facebook.katana.thumb.jpg.e920efe3e0cd4ad9da749341a90351f0.jpg

43 דקות לפני, Jolly Roger said:

נכון. הוא חושב שמשהו מסריח ולא צריך להיעשות ולא צריך להיות חוקי. 

אתה לעומת העברת ביקורת חמורה מאוד. 

לחשוב שהמהלך בסדר זה דבר אחד ובסדר גמור אבל מה שכתבת זה משהו מעולם אחר. 

מותר להתבכיין ולהתלונן  על חוק שלא מוצא חן בעיניך. 

רצוי אפילו. כמעט חובה.

זה לא משנה על איזה חוק מדובר.

זו אחת הזכויות הכי חשובות בדמוקרטיה. 

אתה באמת חושב שלא בסדר להתלונן על חוקים שלא מסכימים איתם? 

לא. בגלל זה לא אמרתי מילה על המחטף שגנץ מנסה לעשות עם החוק שח"כ עם כתבי אישום לא יכול להרכיב ממשלה. כמו שנאמר: מסריח אבל כשר. 

אבל הוא לא התלונן על החוק. הוא חשב שמה שאדלשטיין עושה לא חוקי. 

12 דקות לפני, Krishi said:

לא. בגלל זה לא אמרתי מילה על המחטף שגנץ מנסה לעשות עם החוק שח"כ עם כתבי אישום לא יכול להרכיב ממשלה. כמו שנאמר: מסריח אבל כשר. 

אבל הוא לא התלונן על החוק. הוא חשב שמה שאדלשטיין עושה לא חוקי. 

זה שהוא חשב שזה חוקי או לא חוקי לא רלוונטי ואם כבר משתלב בנקודה שלי. 

" על מה אתה מתלונן? על זה שיש חוקים שלא מוצאים חן בעיניך? "

זה משפט נורא בדמוקרטיה. 

אגב, אני לא רואה איפה הןא כתב שזה לא חוקי אבל זה לא משנה ביחס למה שענית. 

6 דקות לפני, DoW said:

אפשר כבר בחירות רביעיות? בשביל מה מותחים את זה כמו מסטיק

מאיפה להתחיל?

ומה ישתנה ברמת הגושים? כלום. כמו שלא הרבה השתנה מאז 3 המערכות הקודמות.

הדבר היחיד שיכול להשתנות זה אחוזי הצבעה נמוכים בגלל קורונה או שישראל ביתנו יתרסקו (מה שלא יקרה.... לליברמן יש 5 ברזל, ותמיד מתווספים לו 1-2 בגלל קמפיין אגרסיבי נגד ביבי/חרדים/שמאל).

אז די.

13 דקות לפני, AvielMaccabi4 said:

בוגדים, לא פחות.

שישרפו חיים ביחד עם כל מי שתומך בהחלטה הזאת. 

תתבייש

1 דקה לפני, אדביסי said:

מאיפה להתחיל?

ומה ישתנה ברמת הגושים? כלום. כמו שלא הרבה השתנה מאז 3 המערכות הקודמות.

הדבר היחיד שיכול להשתנות זה אחוזי הצבעה נמוכים בגלל קורונה או שישראל ביתנו יתרסקו (מה שלא יקרה.... לליברמן יש 5 ברזל, ותמיד מתווספים לו 1-2 בגלל קמפיין אגרסיבי נגד ביבי/חרדים/שמאל).

אחרי הבגידה של כחול לבן, הם הולכים לאבד לפחות 30% מהמנדטים שלהם

אני מאמין שיהיה לימין מעל 61 מנדטים

1 דקה לפני, DoW said:

אחרי הבגידה של כחול לבן, הם הולכים לאבד לפחות 30% מהמנדטים שלהם

אני מאמין שיהיה לימין מעל 61 מנדטים

אתה מגזים בענק כמו כל מי שלא מצביע לכחול לבן. אתם כנראה לא מכירים את ציבור הבוחרים.

אני אמשיך להצביע להם, למרות "הבגידה". 

ונניח באמת 30% מהמצביעים ינטשו את המפלגה, אז רוב הקולות ילכו להעבודה נטולת אורלי לוי או למשותפת. בטח לא לימין.

זה שאין מפלגת ימין רך אחת שאפשר להצביע לה בלי לקבל סמוטריצ'ים לפנים זאת בעיה בפני עצמה.

שוב, ברמה גושית, הפרגון הכייי גדול שאני יכול להציע זה 59 לימין.

ליברמן היה ונשאר כף המאזניים, הערבים מתחזקים מבחירות לבחירות, כלום לא ישתנה. עוד בחירות (ועוד בזבוז של כספי ציבור...) הן טיפשיות וכולם מבינים שאין שום טעם בהם. חוץ מכמובן ביבי שמעוניין בממשלת מעבר ניצחית.

17 דקות לפני, Jolly Roger said:

זה שהוא חשב שזה חוקי או לא חוקי לא רלוונטי ואם כבר משתלב בנקודה שלי. 

" על מה אתה מתלונן? על זה שיש חוקים שלא מוצאים חן בעיניך? "

זה משפט נורא בדמוקרטיה. 

אגב, אני לא רואה איפה הןא כתב שזה לא חוקי אבל זה לא משנה ביחס למה שענית. 

אין לי בעיה שיתלונן על החוק אם הוא התכוון לזה. אבל מקריאה בין השורות של מה שהוא כתב לא לזה הוא התכוון, אני בעצם כיוונתי אותו לכך. איפה ראית אותי שאני מעביר ביקורת על זה שהוא מתלונן על חוק כלשהו? 

אם היה עונה לי "כן" הייתי אומר לו "בסדר, זכותך" או משהו בסגנון. רק שיבין שמה שנעשה פה הוא חוקי. 

2 דקות לפני, אדביסי said:

אתה מגזים בענק כמו כל מי שלא מצביע לכחול לבן. אתם כנראה לא מכירים את ציבור הבוחרים.

אני אמשיך להצביע להם, למרות "הבגידה". 

ונניח באמת 30% מהמצביעים ינטשו את המפלגה, אז רוב הקולות ילכו להעבודה נטולת אורלי לוי או למשותפת. בטח לא לימין.

זה שאין מפלגת ימין רך אחת שאפשר להצביע לה בלי לקבל סמוטריצ'ים לפנים זאת בעיה בפני עצמה.

שוב, ברמה גושית, הפרגון הכייי גדול שאני יכול להציע זה 59 לימין.

ליברמן היה ונשאר כף המאזניים, הערבים מתחזקים מבחירות לבחירות, כלום לא ישתנה. עוד בחירות (ועוד בזבוז של כספי ציבור...) הן טיפשיות וכולם מבינים שאין שום טעם בהם. חוץ מכמובן ביבי שמעוניין בממשלת מעבר ניצחית.

אתה לא דוגמא בכלל

אתה זונה מהזן הנחות

שמישהו כבר יעיף מפה את הטרול הזה

וואלה זה המשתמש הכי מסריח שהיה פה מאז ומעולם

הראשון שהייתי רוצה לפגוש ולהוריד לו את האצבעות

1 hour ago, Krishi said:

אני לא מבין על מה התלונה שלך, במסגרת חוקי הכנסת הוא יכול לעצור את זה. על מה אתה מתבכיין? שיש חוקים שלא מוצאים חן בעיניך?

כאן אתה אומר שלא להתבכיין על חוקים שלא מסכימים איתם. 

לאיזו תשובה ציפית?

מכיר אישית בוחרי גנץ שאומרים היום טעינו, ההליכה עם המשותפת זה משהו שהם לא מסוגלים להשלים איתו, כחול לבן תמיד שידרו מרכז וכאילו הם ליכוד רק בלי ביבי והחרדים.

בוגי דאג לפמפם מסרים לימנים שהחזיקו ממנו.

הציבור בארץ ימני, וכשמנסים למכור אותו הוא מתכווץ וזה מה שיקרה בבחירות 4.

ביבי הביא 36 למרות כתב אישום, תשלב את זה עם זה שגנץ הולך עם המשותפת והימין מביא מעל 60 עם עודף משמעותי

3 דקות לפני, דרום צהוב said:

מכיר אישית בוחרי גנץ שאומרים היום טעינו, ההליכה עם המשותפת זה משהו שהם לא מסוגלים להשלים איתו, כחול לבן תמיד שידרו מרכז וכאילו הם ליכוד רק בלי ביבי והחרדים.

בוגי דאג לפמפם מסרים לימנים שהחזיקו ממנו.

הציבור בארץ ימני, וכשמנסים למכור אותו הוא מתכווץ וזה מה שיקרה בבחירות 4.

ביבי הביא 36 למרות כתב אישום, תשלב את זה עם זה שגנץ הולך עם המשותפת והימין מביא מעל 60 עם עודף משמעותי

לא יודע מי אתה מכיר, אם אתה חושב שמצביעי כחול לבן (שמזכיר - עלו מבחירות לבחירות בכמות המצביעים) יצביעו לליכוד או לימין (כששוב - אין שום ימין רך באופק) אז אתה פשוט הוזה.

מילא אם כולנו היו קיימים, מילא אם פייגלין היה חוזר לסיבוב נוסף.

אגב, סיכוי טוב שאורלי לוי תרוץ לבד, ובמקרה כזה היא כהרגלה תגנוב קולות, והפעם זה יהיה לצד הימני של המפה. ביחד עם בן גביר הם מסוגלים לזרוק לפחות מנדט וחצי לפח.

או המשותפת, העבודה וישראל ביתנו (הכי סביר) יהנו מהשאריות. אף אחד אחר. וזה בכלל לא כזה משמעותי כמו שאתם חושבים.. על פי הסקרים של ערוץ 12 המצב זהה, 59 לימין מהעבודה, ליכוד 37, כח"ל 32.

בקיצור, די. כלום לא ישתנה. במקרה של בחירות בספטמבר או יותר מאוחר מזה, כל מה שאנחנו חווים עכשיו כבר לא יהיה רלוונטיי ולא יהיה על סדר היום כי יהיו מיליון סוגיות אחרות לדון בהם. מישהו זוכר שבבחירות אפריל 19 הדיון המרכזי היה לא לתת יד לכפייה הדתית והפחדה מפני הסמוטריצ'ים ובן גבירים?

2 דקות לפני, Jolly Roger said:

כאן אתה אומר שלא להתבכיין על חוקים שלא מסכימים איתם. 

לאיזו תשובה ציפית?

שיפסיק להתבכיין באופן כללי כמו שהוא עושה בעיקר בנושא הזה. 

7 דקות לפני, Krishi said:

שיפסיק להתבכיין באופן כללי כמו שהוא עושה בעיקר בנושא הזה. 

זו תשובה שונה לגמרי ממה שנתת לו. 

אני לא בא להגן עליו, במקרה הזה לא איכפת לי מה הדיעות שלו והייתי מגיב ככה גם אם זה היה הוא שעונה לך ככה. 

(האמת? כנראה שהייתי עונה לו בצורה חריפה יותר. סורי אדביסי) 

רוב מצביעי כחול לבן הם אנטי ביבי פאנטים שפועלים מתוך שנאה ולא מצוך רציונל. הם יצביעו להם גם אחרי שהלכו עם מחבלים. 

אבל. יש בין מצביעי כחול לבן לפחות 5-7 מנדטים של ימין רך שסולדים מהמהלך ושבשבילם נחצה קו אשום בוהק של תמיכה ברוצחי ילדים יהודים וערעור כל מה שקדוש במדינת היהודים. לכן אני יכל להעריך בזהירות שהם יאבשו לפחות 5 מנדטים. לכן אני חושב שבבחירות 4 תהיה הכרעה די ברורה

1 דקה לפני, snufkin said:

רוב מצביעי כחול לבן הם אנטי ביבי פאנטים שפועלים מתוך שנאה ולא מצוך רציונל. הם יצביעו להם גם אחרי שהלכו עם מחבלים. 

אבל. יש בין מצביעי כחול לבן לפחות 5-7 מנדטים של ימין רך שסולדים מהמהלך ושבשבילם נחצה קו אשום בוהק של תמיכה ברוצחי ילדים יהודים וערעור כל מה שקדוש במדינת היהודים. לכן אני יכל להעריך בזהירות שהם יאבשו לפחות 5 מנדטים. לכן אני חושב שבבחירות 4 תהיה הכרעה די ברורה

יאבדו לאן?

במקרה הטוב זה יסתובב בין ישראל ביתנו והעבודה (לא חושב שעמיר פרץ ימשיך להיות מס' 1...).

אגב גם מרצ והעבודה יתפרקו ואלא אם כן אתם חוזים שאחד מהם לא יעברו את אחוז החסימה אז זה עוד פיזור קולות בתוך הגוש.

קיצר..... בלאגן, פלונטר, זה שנעשה את אותה מערכת בחירות גם אלף פעם זה לא ישנה כלום.

שוב אזכיר את מה שאיינשטיין אמר לגבי טירוף, זה בדיוק מה שאתם עושים כאן.

כחול לבן זה לא משהו מעוצב ומוצק, הכל שם בהתהוות, שילוב של שלח עם האוזר לא יחזיק.

מכיר הרבה שעברו אליהם מהליכוד ולא עומדים בחבירה למשותפת, לא יסתובבו לעבודה/מרצ שהמשמעות זה גם חבירה למשותפת ולא לליברמן שגם לא פוסל אותם והביא בחירות מספר פעמים.

עד היום קיוויתי שלא יהיו בחירות 4 ושיימצא פיתרון ריאלי לאחדות.

IMG_20200315_213322.jpg

Just now, ravid said:

אני ממש לא כזה בטוח שביבי יקח בהליכה את בחירות 4 כשלכולם יש תמונה מוחשית שלו על כסא הנאשמים.

זה לא משפיע. להיפך. ראינו את זה בבחירות האחרונות, הוא רק מתחזק ככל שההליך מתקדם

4 דקות לפני, אדביסי said:

יאבדו לאן?

במקרה הטוב זה יסתובב בין ישראל ביתנו והעבודה (לא חושב שעמיר פרץ ימשיך להיות מס' 1...).

אגב גם מרצ והעבודה יתפרקו ואלא אם כן אתם חוזים שאחד מהם לא יעברו את אחוז החסימה אז זה עוד פיזור קולות בתוך הגוש.

קיצר..... בלאגן, פלונטר, זה שנעשה את אותה מערכת בחירות גם אלף פעם זה לא ישנה כלום.

שוב אזכיר את מה שאיינשטיין אמר לגבי טירוף, זה בדיוק מה שאתם עושים כאן.

אני לא מדבר על רוב המנדטים שלהם שאגן מגיעים מהשמאל. הם ישארו איתם ולהם לא מפריע כל כך החבירה לתומכי המחבלים. אבל, יש להם כ 5-7 מנדטים של ימין רך שדי בוודאות יחזרו לגוש הימין אחרי המהלך ההזוי של כחול לבן. וזה קרוב לוודאי יכריע בין הגושים. יתכן מאוד שגם לליברמן יאבד מנדט אחד לגוש הימין לאור השותפות שחו במהלך, אפילו בגרעין הקשה של העולים מברית המועצות שאני יכל להניח שהם גם סולדים מהחבירה למחבלים

תוך כדי הפגישה עם גנץ, הדף פייסבוק של נתניהו משחרר פוסט הסתה נוסף שמנגן על הרגש של עם ישראל כלפי המשפחות השכולות.

מדהים לאיזה שפל הוא מוכן להוריד אותנו הכל כדי לשמר את הכיסא שלו, להשתמש במשפחות שכולות זה כלי פוליטי שלא האמנתי שגם הוא ישתמש בו.

מזכיר לכם שאחרי שהוא יעזוב את הפוליטיקה (מסיבות בריאותיות, בחירה או כלא) עדיין תהיה פה מדינה... לא שזה מעניין אותו, מן הסתם.

רוצה לשמוע סוד? גם במדינה שהייתה לפניו וגם בזו שתהיה אחריו, חבירה לתומכי מחבלים היא יריקה בפנים של המשפחות השכולות ובגידה במדינה ולעולם לא תעבור בגרון של אף אדם *שפוי* (לכן לתולעים כמוך זה לא מפריע)