Jump to content

בחירות 2019 -פרק ב'

MaTa

Recommended Posts

Just now, JacK said:

הפסקתי בזה שהם נגד הרעיון של מדינת ישראל, אתה בור.

אז שיקרו לך ואתה לא מוכן לראות מעבר, זה בסדר.

אתה יכול להפסיק עם השיטה של "הפסקתי אחרי..." זה לא מקטין אף אחד חוץ מאת עצמך, לא מסוגל להתמודד עם טיעונים בלי זלזול או קללות.

6 דקות לפני, סטלן בטלן השמן said:

אני מגדיר את עצמי כאיש מאוד ציני שמוכן להכי גרוע מאנשים והנחת היסוד שלי מכל אחד שאני פוגש היא שאם יש לו סיבה לשקר, הוא ישקר, אבל המו"מ הזה באמת תפס אותי לא מוכן.

אם תדפדף לתחילת הנושא בטח תמצא תגובות שמומ עם המחבלים זה ספין של ביבי, היום הם כבר מצדיקים את זה, שיפט לתודעה בכלום זמן, כבשים זו מחמאה לאנשים האלה.

1 דקה לפני, Saar said:

אז שיקרו לך ואתה לא מוכן לראות מעבר, זה בסדר.

אתה יכול להפסיק עם השיטה של "הפסקתי אחרי..." זה לא מקטין אף אחד חוץ מאת עצמך, לא מסוגל להתמודד עם טיעונים בלי זלזול או קללות.

תבין, מבחינתי אתה בוגד, שם עליך אלף זין.

2 דקות לפני, JacK said:

אם תדפדף לתחילת הנושא בטח תמצא תגובות שמומ עם המחבלים זה ספין של ביבי, היום הם כבר מצדיקים את זה, שיפט לתודעה בכלום זמן, כבשים זו מחמאה לאנשים האלה.

ביום שישי האחרון בוגי ישב אצל אופירה וצעק "אתם באמת חושבים שנזמין את טיבי לשבת איתנו?!"

2 דקות לפני, Saar said:

אתה חושב שזה שאתה אגרסיבי עושה אותך צודק או חכם?

תועלת פוליטית היא עניין סובייקטיבי. מבחינתי חרדים זה הכי גרוע, הם נגד הרעיון של מדינת ישראל, ככה שלהגיד שהם ציונים זו בדיחה רעה.

הם בעד כפייה של כמה שיותר דת שביבי מאפשר להם, שגם זה רע מבחינתי.

הם לוקחים כסף מהקופה הציבורית עבור אנשים שלא עובדים ולא תורמים למשק.

מנגד, יש לך ציבור שנתת לו זכות הצבעה אבל למראית עין, כנראה שהאופורטוניזם לא ראה את הריבוי הדמוגרפי שהולך ובא ועכשיו ל20 אחוז ממדינת ישראל יש כוח פוליטי.

אז מה עושים? מסיתים נגדו ועושים אותו לא לגיטימי. בעתיד, האופציה היחידה למנוע מהם להשפיע במדינה דמוקרטית תהיה שלילת זכות ההצבעה שלהם והחלת אפרטהייד.

ועוד משהו שאני חייב להגיד לך כי בכל פעם שאני אותך משתתף בדיונים בפורום זה כולל קללות, אתה יודע מה באמת הופך אנשים לפסולת אנושית? לקלל בפורום אנונימי. זה אפילו לא בפייסבוק ששם יש מאחוריך לכאורה פרופיל, פרטים אישיים ותמונות, פה אתה אף אחד עם תמונה גנרית שמקלל אנשים שאתה לא מסכים איתם, וזו בושה.

חרדים- אנטי ציוניים, כופי דת ופרזיטים שותים את קופת המדינה. 

ו*מנגד*- הסבר סובייקטיבי על המצב הפוליטי של ערביי ישראל.

איזה השוואה מבריקה.

למה לא אמרת:

"ומנגד- אוכלוסייה שמזוהה יותר עם דגל פלסטין מאשר דגל ישראל, תומכת בטרור ולפעמים גם מולידה מתוכה טרוריסטים, אלימה, אלימה במיוחד כלפי נשים, אלימה ממש כלפי הומואים, אלימה באקסטרים כלפי טרנסים, לא מסייעת למחבלים בכלא, מתנגדת לאינטרסים של מדינת ישראל ומחזקת את האינטרסים של אויבי מדינת ישראל, שואפת להתבדל מהחברה הישראלית, מצפצפת על היתרי בניה ועוד שלל חוקים במדינה ועוד"

כי אם כבר מכלילים בשנאה- בוא תעשה את זה ל2 הצדדים..

השמאל מתאבד בשידור חי.

וצר לי, מי שהצביע כחול לבן ומרגיש עכשיו מרומה כנראה ממש תמים.

זה הרי היה ברור ממש לכל בר דעת, אין לכחול לבן דרך להקים ממשלה ללא המשותפת. אין.

19 דקות לפני, Saar said:

אז מה עושים? מסיתים נגדו ועושים אותו לא לגיטימי.

זה לא עניין של לא לגיטימי.

ההצבעה היא לגיטימית, והיותם נבחרי ציבור לגיטימית.

אבל חוסר הרצון לראות אותם בקואליציה נובע מכמה סיבות די פשוטות:

• המצע שלהם ששומט בפועל את ישראל כמדינה ציונית במתכונת שקיימת מ-1948.
  • העובדה שהם , באופן טבעי אגב (לא מאשים אותם) , בוחרים ומצויים בצד הפלסטיני של הסכסוך.

אז הכל בסדר ולגיטימי בעיניי מבחינת הדיעות שלהם. לא מצפה מהם לשיר את התקווה מידי בוקר. 

אבל לקחת אותם כחלק מהממשלה? לא תומך בזה בעליל מאחר והמחיר יידרש, כמו שהוא נדרש בכל משחק פוליטי. לא לחינם הם מעולם לא היו בשום קואליציה עד היום, ורק פעם אחת ויחידה עד היום תמכו בקואליציה מבחוץ. 

5 דקות לפני, Echoes said:

למה לא אמרת:

"ומנגד- אוכלוסייה שמזוהה יותר עם דגל פלסטין מאשר דגל ישראל, תומכת בטרור ולפעמים גם מולידה מתוכה טרוריסטים, אלימה, אלימה במיוחד כלפי נשים, אלימה ממש כלפי הומואים, אלימה באקסטרים כלפי טרנסים, לא מסייעת למחבלים בכלא, מתנגדת לאינטרסים של מדינת ישראל ומחזקת את האינטרסים של אויבי מדינת ישראל, שואפת להתבדל מהחברה הישראלית, מצפצפת על היתרי בניה ועוד שלל חוקים במדינה ועוד"

כי אם כבר מכלילים בשנאה- בוא תעשה את זה ל2 הצדדים..

אתה מתכוון פה לחרדים או לערבים?

קיצוניים יש אצל כולם, אני בטוח שגם אצל הערבים יש שמתנגדים למדינת ישראל, אין ספק. הנקודה היא שביבי שכנע את התומכים שלו שצד אחד רע ואחד טוב אבל האמת היא שהם זהים כמעט לחלוטין, למעט הבדל קריטי, כמות המנדטים, וזה מלחיץ את ביבי מאוד.

19 דקות לפני, Saar said:

אתה חושב שזה שאתה אגרסיבי עושה אותך צודק או חכם?

תועלת פוליטית היא עניין סובייקטיבי. מבחינתי חרדים זה הכי גרוע, הם נגד הרעיון של מדינת ישראל, ככה שלהגיד שהם ציונים זו בדיחה רעה.

הם בעד כפייה של כמה שיותר דת שביבי מאפשר להם, שגם זה רע מבחינתי.

הם לוקחים כסף מהקופה הציבורית עבור אנשים שלא עובדים ולא תורמים למשק.

אמנם אתה מתנסח יפה ולא מקלל כמוהו אבל אתה אדם שטוף שנאה לא פחות.

3 דקות לפני, החתול הצהוב said:

זה לא עניין של לא לגיטימי.

ההצבעה היא לגיטימית, והיותם נבחרי ציבור לגיטימית.

אבל חוסר הרצון לראות אותם בקואליציה נובע מכמה סיבות די פשוטות:

• המצע שלהם ששומט בפועל את ישראל כמדינה ציונית במתכונת שקיימת מ-1948.
  • העובדה שהם , באופן טבעי אגב (לא מאשים אותם) , בוחרים ומצויים בצד הפלסטיני של הסכסוך.

אז הכל בסדר ולגיטימי בעיניי מבחינת הדיעות שלהם. לא מצפה מהם לשיר את התקווה מידי בוקר. 

אבל לקחת אותם כחלק מהממשלה? לא תומך בזה בעליל מאחר והמחיר יידרש, כמו שהוא נדרש בכל משחק פוליטי. לא לחינם הם מעולם לא היו בשום קואליציה עד היום, ורק פעם אחת ויחידה עד היום תמכו בקואליציה מבחוץ. 

למה לא? מבחינתי, השסע החילוני-חרדי מסוכן למדינה הרבה יותר ולראות תמהונים כמו ליצמן ואריה דרעי בתפקידי מפתח זה מסוכן ומבזה.

הייתי מעדיף לראות את אחמד טיבי שר בריאות 20 פעם לפני ליצמן שהמינוי שלו הוא פוליטי לחלוטין, אין לו שום הכשרה ראויה לתפקיד, למשל.

3 דקות לפני, Saar said:

קיצוניים יש אצל כולם, אני בטוח שגם אצל הערבים יש שמתנגדים למדינת ישראל, אין ספק. הנקודה היא שביבי שכנע את התומכים שלו שצד אחד רע ואחד טוב אבל האמת היא שהם זהים כמעט לחלוטין, למעט הבדל קריטי, כמות המנדטים, וזה מלחיץ את ביבי מאוד.

שמע אתה מיץ של זבל.

Just now, Darwin said:

שמע אתה מיץ של זבל.

הנה עוד גבר שלא מסוגל להתמודד עם טיעונים אז עובר לקללות בפורום אנונימי.

שמעו, הרמה פה נמוכה.

3 דקות לפני, Saar said:

אתה מודע לכמה שאתה מתנשא ?

כי המודעות הזו תהיה הצעד הראשון שלך להילחם בבורות העמוקה שאתה נמצא בה. 

1 דקה לפני, Saar said:

שמעו, הרמה פה נמוכה.

הרמה ירדה ברגע שהגעת לכאן, מציע לך לחזור לעבודתך בהפצת הספר הפרוטוקולים של זקני ציון.

3 דקות לפני, ravid said:

אמנם אתה מתנסח יפה ולא מקלל כמוהו אבל אתה אדם שטוף שנאה לא פחות.

שנאה זה משהו שנבנה במשך שנים, אני לא מאשים אף אחד בשנאה, אבל בשפה נמוכה ובשיח מגמתית, כן.

מבחינתי, אנשים הופכים למטומטמים כשהם לא מצליחים לנסח את הסיבה שהם שונאים, שנאה זה בסדר וטבעי.

1 דקה לפני, Saar said:

שמעו, הרמה פה נמוכה.

לא לא

אתה סתם בורח. אנשים לא שמים עליך אז הם ישר מקללים אותך.

הם לא הבעיה, אתה הבעיה. 

כמו בהודעה הקודמת, קודם תהיה מודע לעצמך, אחכ גם תבין למה אנשים לא טורחים אפילו לענות לך ברצינות וישר מקללים אותך.

11 דקות לפני, Saar said:

ביבי לא צריך "לשכנע" את הקהל שלו. מי שלא יודע לעשות אבחנה בים יהודים חרדים, שאמנם הם לא ציוניים מסיבות דתיות סבוכות אך כן רוצים לטובת עם ישראל, כאשר המחלוקת היא  דרך לבין חברי הכנסת של הרשימה המשותפת שתומכים בטרור באופן אקטיבי ומערערים על כל יסוד הבסיס של מדינת ישראל כמדינה יהודית ומזדהים באופן מלא עם האוייב הכי גדול של מדינת ישראל - מי שלא יודע לעשות את האבחנה הזאת הוא הזוי.

אחמד טיבי - היה היועץ האישי של גדול המחבלים בעידן המודרני יאסר עראפת שאחראי על אין ספור פיגועים. על מה הוא דיבר איתו שם בשיחות הייעוץ? סירב לכנות את חמאס אירגון טרור ואמר שהם אירגון ליגיטי י ובעצם הכשיר את הירי שלהם על אזרחים ישראלים (!)

עזמי בשארה כיוון טילי חיזבאללה למטרות ישראליות. איימן עודה גינה החלטה של המדינות הערביות לץעל כך שחיזבאללה הוא ארגון טרור(!) איימן עודה התיר את דמם של חיילי צה"ל כשאמר שמותר לפגוע בהם(!)

זועבי היתה אשכרה על אונייה עם מחבלים שרצתה לחדור לשטח הטריטוריאלי של ישראל ותקפה חיילים שבאו לעצור אותה

האפס ההוא שהבריח טלפוניפ לאסירים וכל הרשימה שם מהללת את האסירים הביטחוניים.

יאזבק שמהללת את סאמיר קונטר שרצח משפחה שלמה כשאת הילדה הוא רצח באמצעות ריצוץ גולגלתה.

אלו חבר'ה שאפילו אבו מאזן מכחיש השואה והאנטישמי נראה לידם כמו עולה בפרוייקט תגלית,

אלו האנשים שאתה מנסה להשוות לחרדים בגלל שהם מתפלפלים פלפול דתי על הגדרת תחילת הגאולה? אתה אמיתי?! השמאל איבד את זה

7 דקות לפני, Saar said:

הנקודה היא שביבי שכנע את התומכים שלו שצד אחד רע ואחד טוב

ביבי לא הכתובת פה.

לפיד המציא את הכינוי "הזועביז" ופעם אחר פעם יצא נגדם.

כנ"ל יעלון.

שוב פעם, המפלגות הללו הרבה לפני ביבי היו מחוץ למשחק הקואליציה (למעט פעם אחת בלבד). גם בימי מפא"י ההסטורית מק"י (האב הרוחני של חד"ש) הייתה תמיד בחוץ. 

אין לי אהבה גדולה לחרדים (במשחק הפוליטי). אבל נציגי הציבור שלהם לא לוקחים את הנרטיב הפלסטיני כמו שהח"כים הערביים לוקחים אותו.

רק תראו מצביעי כחול לבן השפויים איזה אנשים מושכים אתכם שמאלה במסווה של "ישראל מעל הכל".

תחשבו טוב טוב בפעם הבאה.

11 דקות לפני, Saar said:

מתבייש שתגובה כזאת בפורום שלנו ולא מביאים אותה בתור ציטוטים מהשדים.

9 דקות לפני, Saar said:

למה לא? מבחינתי, השסע החילוני-חרדי מסוכן למדינה הרבה יותר ולראות תמהונים כמו ליצמן ואריה דרעי בתפקידי מפתח זה מסוכן ומבזה.

הייתי מעדיף לראות את אחמד טיבי שר בריאות 20 פעם לפני ליצמן שהמינוי שלו הוא פוליטי לחלוטין, אין לו שום הכשרה ראויה לתפקיד, למשל.

אני לחלוטין בחלק החילוני בשסע המדובר, אבל רק אל תשכח את המצע של המשותפת שקורא לעיקור ישראל מהיותה יהודית ציונית , וזה מבלי להכנס להיות חלק מהנרטיב הפלסטיני והצד הפלסטיני בסכסוך שתרצה או לא - הוא קיים.

וזה מבלי עוד להכנס למפלגה כמו בל"ד שהמקים שלה ואביה הרוחני ברח לחו"ל מאחר וריגל נגד ישראל, וח"כ אחר שלה נכנס לכלא בגלל הברחת סלולרי לאסיר בכלא ותכשיטה כמו חנין זועבי.

1 דקה לפני, Echoes said:

לא לא

אתה סתם בורח. אנשים לא שמים עליך אז הם ישר מקללים אותך.

הם לא הבעיה, אתה הבעיה. 

כמו בהודעה הקודמת, קודם תהיה מודע לעצמך, אחכ גם תבין למה אנשים לא טורחים אפילו לענות לך ברצינות וישר מקללים אותך.

אתה חושב שזו הפעם הראשונה שאני קורא בפורום? אני פה 6 שנים, קללות הן עניין שבשגרה, בין אם זה כלפי מישהו שמגיב פה יותר או פחות.

מודע לכך שאני מתנשא, אבל לפחות אני מסוגל להתבטא ולא משתמש בשיטות הקטנה של "הפסקתי לקרוא אחרי.." כאילו זה עושה משהו חוץ מלהעביר שקשה לך עם טקסטים של מעל ל3 שורות.

לא אתן לדעתך רבע אחוז לגיטימציה בתשובה עניינית ערב רב, מקווה מאוד שלא תתרבה אדון זונה של ערבים.