Jump to content

בחירות 2019 -פרק ב'

MaTa

Recommended Posts

31 דקות לפני, מכביסט לעד said:

מכיר כמה אנשים שהצביעו לגנץ וכועסים מאוד על המהלך שלו ואמרו שאם יהיו עוד בחירות הם מצביעים לביבי.

הוא יפגע מאד גם  עם ילך עם ביבי. לא פחות מהאופציה הראשונה. וזה מהמון אנשים.

19 דקות לפני, turgi said:

מתי סיבוב רביעי?

אם הכל ילך בדרך הארוכה ולא יפזרו את הכנסת לפני (מישהו יקבל את המנדט ויקבל הארכה וינצל את כל הימים, זה שאחרי יקבל את המנדט וינצל את כל הימים, ויהיה את ה-21 יום לאיסוף חתימות שאף אחד לא יצליח) - אז סוף אוגוסט או תחילת ספטמבר.

5 דקות לפני, hairy2hell said:

אם הכל ילך בדרך הארוכה ולא יפזרו את הכנסת לפני (מישהו יקבל את המנדט ויקבל הארכה וינצל את כל הימים, זה שאחרי יקבל את המנדט וינצל את כל הימים, ויהיה את ה-21 יום לאיסוף חתימות שאף אחד לא יצליח) - אז סוף אוגוסט או תחילת ספטמבר.

טמטום.

אם עושים את זה מחר משיגים הכרעה.

אם עושים את זה מחר אף אחד לא יוצא מהבית. אף אחד לא ירצה להקדים את הבחירות כי הם לא יודעים איך הקורונה תשפיע על זה.

ברור, התכוונתי לזה - הקורונה הולכת להחמיר לפני שזה יפתר. בחודשים הקרובים הולך להיות בלאגן גדול סביב זה, ולעשות את הבחירות בתוך כל זה יהיה טמטום ממדרגה ראשונה, כמו שאמרת.

כולם יודעים שזה הולך להשפיע, אבל אף אחד לא ידע איך, ולכן. אף אחד לא ירצה הלקדים את זה.

אין אינטרס, זה לא ערכי, וזה כנראה גם לא פרקטי לעשות את זה בצל הקורונה.

אז זה מה שצפוי: אורלי לוי שרת בריאות. פרץ ככל הנראה שר כלכלה. וגם שמולי יקבל שר.

ישששששששששששששששששששששששששששש

מתי גנץ יפגש עם בל"ד? רק איתם יש לו סיכוי עם משהו... 

רק בשביל השעשוע וההתפתלות אני מת שיקרה. מקווה לטובתו שירד מזה.

פיקנטריה אישית (או אם תרצו משאלת לב): הלוואי וגנץ יפרוש וירוץ לעיריית ראש העין, אני מצביע לו בכיף.

הרחוק ביותר. בוגדים שרמוטות, אם יכלו לצרף את היטלר להצבעה היו עושים את זה ומסבירים למה זה בסדר.

לא שהיועץ של ערפאת יותר טוב, אבל כחול לבן התעקשו לפני הבחירות שלא יקימו ממשלה בתמיכת הרשימה בדגש בלד, איך אמר גנץ לא מבפנים לא מבחוץ.

אורלי לוי הסירה מכולם את המסיכות וזה מה שיפה שהכל על השולחן.

כחול לבן עדיין שולחים לפגישה את שלח וניסנקורן, אנשי יש עתיד שתמיד פלירטטו עם המשותפת, מנסים להציג מצג שזה חצי קלאץ' אחרת שולחים את אשכנזי/גנץ.

צריך שיקרו יותר מדי דברים כדי להימנע מבחירות -4

5 דקות לפני, דרום צהוב said:

אורלי לוי הסירה מכולם את המסיכות וזה מה שיפה שהכל על השולחן.

כחול לבן עדיין שולחים לפגישה את שלח וניסנקורן, אנשי יש עתיד שתמיד פלירטטו עם המשותפת, מנסים להציג מצג שזה חצי קלאץ' אחרת שולחים את אשכנזי/גנץ.

צריך שיקרו יותר מדי דברים כדי להימנע מבחירות -4

זה כבר מגוחך. בתור מי שנמצא בטוויטר ועוקב אחרי אנשי ימין ואנשי שמאל-  מדהים לראות את מחנה השמאל קופץ בשבוע האחרון על יועז הנדל וכעת על אורלי לוי.

כאילו לחצו להם על כפתור.

בתור אחד שהצביע להם הם תקעו לי סכין בגב. אני יודע שכולם משקרים בפוליטיקה, אבל אחרי שאמרו אחד אחרי השני שלא ישתפו פעולה עם הרשימה הם בגדו בחלק גדול מתומכיהם.

לא יודע כבר במי לתמוך. מצד אחד לא רוצה שמאל ערבי ומצד שני לא רוצה ימין חרדי.

11 דקות לפני, חבסוס said:

בתור אחד שהצביע להם הם תקעו לי סכין בגב. אני יודע שכולם משקרים בפוליטיקה, אבל אחרי שאמרו אחד אחרי השני שלא ישתפו פעולה עם הרשימה הם בגדו בחלק גדול מתומכיהם.

העניין הוא כזה:

הצבעת להם כי אתה רוצה לראות אותם בשלטון. הדרך היחידה שזה יקרה היא מה שהם עושים עכשיו. פרדוקס.

שום פרדוקס, אם כדי להחליף שלטון מתחברים עם אויבי ישראל זאת בגידה חד וחלק. איך נבוא בטענות לתנועות החרם אם אנחנו בעצמנו מקדמים דעותיהם אצלנו בפרלמנט ויותר מזה, אז אם כבר בגץ המושחת שהאג'נדה שלו ברורה אז זה סביל אבל 3 רמטכלים לשעבר? פשיטת רגל ערכית בצורה מוגזמת ביותר, איזה מסר זה לעתיד? מי נותן לגיטימציה לחלאות כאלה? כל זה בשביל שביבי לא יהיה רוהמ? נראה לי שמליון מצביעים צריכים לבדוק את עצמם ולחשב מסלול מחדש.

27 דקות לפני, חבסוס said:

מצחיק שביבי, שעשה קריירה פוליטית של מעל 20 שנה שכולה מבוססת על שקרים והסתה, מוביל עכשיו קמפיין שמוציא את כחול לבן שקרנים.

אין הרבה הבדל בין חרדים לבין ערבים, ביבי פשוט מכר למצביעי הליכוד שצד אחד הוא טוב והשני רע כי הוא הבין שאם הוא יהפוך אותם לשותפיו הטבעיים השלטון מובטח לו.

מי שהצביע כחול לבן ולא הבין לאן הרוח נושבת ועכשיו מרגיש ש"תקעו לו סכין בגב" הוא נאיבי או מטומטם.

ביבי לא האמין שכחול לבן ילכו לכיוון הזה של הערבים שבמספרים הם יותר מהחרדים וזה מסכן את האסטרטגיה הפוליטית שלו, לכן הליכוד יוצאים עכשיו בקמפיין גוועלד מסית עוד יותר שיכול להסתיים רק באלימות.

הכל אופורטוניזם, ביבי ישכנע אתכם שכל מהלך שמיטיב עמו פוליטית הוא קריטי וחשוב למדינת ישראל.

אין הבדל בכלל, לגיטימי תמיכה באדם שרץ לתומו בחופי נהריה "נהנה" שר שירי ערש מהבריזה והחליט על הדרך לנפץ ראש של ילדה בת 4 בסלע, לגיטימי לגמרי תמיכה באיש כזה.

בול כמו חרדים, כל יום חרדים תומכים במעשים כאלה. :doh:

שאהיד קונטאר המתוקי לא?

6 דקות לפני, JacK said:

שום פרדוקס, אם כדי להחליף שלטון מתחברים עם אויבי ישראל זאת בגידה חד וחלק. איך נבוא בטענות לתנועות החרם אם אנחנו בעצמנו מקדמים דעותיהם אצלנו בפרלמנט ויותר מזה, אז אם כבר בגץ המושחת שהאג'נדה שלו ברורה אז זה סביל אבל 3 רמטכלים לשעבר? פשיטת רגל ערכית בצורה מוגזמת ביותר, איזה מסר זה לעתיד? מי נותן לגיטימציה לחלאות כאלה? כל זה בשביל שביבי לא יהיה רוהמ? נראה לי שמליון מצביעים צריכים לבדוק את עצמם ולחשב מסלול מחדש.

אני מגדיר את עצמי כאיש מאוד ציני שמוכן להכי גרוע מאנשים והנחת היסוד שלי מכל אחד שאני פוגש היא שאם יש לו סיבה לשקר, הוא ישקר, אבל המו"מ הזה באמת תפס אותי לא מוכן.

אתה חושב שזה שאתה אגרסיבי עושה אותך צודק או חכם?

תועלת פוליטית היא עניין סובייקטיבי. מבחינתי חרדים זה הכי גרוע, הם נגד הרעיון של מדינת ישראל, ככה שלהגיד שהם ציונים זו בדיחה רעה.

הם בעד כפייה של כמה שיותר דת שביבי מאפשר להם, שגם זה רע מבחינתי.

הם לוקחים כסף מהקופה הציבורית עבור אנשים שלא עובדים ולא תורמים למשק.

מנגד, יש לך ציבור שנתת לו זכות הצבעה אבל למראית עין, כנראה שהאופורטוניזם לא ראה את הריבוי הדמוגרפי שהולך ובא ועכשיו ל20 אחוז ממדינת ישראל יש כוח פוליטי.

אז מה עושים? מסיתים נגדו ועושים אותו לא לגיטימי. בעתיד, האופציה היחידה למנוע מהם להשפיע במדינה דמוקרטית תהיה שלילת זכות ההצבעה שלהם והחלת אפרטהייד.

ועוד משהו שאני חייב להגיד לך כי בכל פעם שאני אותך משתתף בדיונים בפורום זה כולל קללות, אתה יודע מה באמת הופך אנשים לפסולת אנושית? לקלל בפורום אנונימי. זה אפילו לא בפייסבוק ששם יש מאחוריך לכאורה פרופיל, פרטים אישיים ותמונות, פה אתה אף אחד עם תמונה גנרית שמקלל אנשים שאתה לא מסכים איתם, וזו בושה.