Jump to content

בחירות 2019 -פרק ב'

MaTa

Recommended Posts

10 דקות לפני, Sawyerdroid said:

התסכול של השמאל - השמאל מתוסכל שיש לימין את האס האולטימטיבי וכבר 20 שנה מטרגט את ביבי בטירוף ומנסה להפיל אותו בכל דרך אפשרית, דבר שבאופן טבעי גורם לביבי להתעסק בזה במקום בניהול

ביבי היה ראש ממשלה עד עכשיו בזכות השמאל והמרכז (תמיד הוא היה מרכז-ימין מתון). מהרגע שהם הפסיקו לתמוך בו הוא לא מצליח להרכיב כלום.

Just now, Figo10 said:

ביבי היה ראש ממשלה עד עכשיו בזכות השמאל והמרכז (תמיד היה מרכז-ימין מתון). מהרגע שהם הפסיקו לתמוך בו הוא לא מצליח להרכיב כלום.

אני לא משחק במשחק הזה של גניבות דעת ומשפטים שהם סתם מילים בלי שום סיבה. אני לא נהנה מזה.

השמאל, הציבור והמנהיגים שלו רוצה את ביבי בחוץ ברמה שלא נראתה טרם בפוליטיקה הישראלית. קבל את זה כעובדה ותמשיך הלאה במקום לחפש לאנוס לי את הראש עם שטויות.

את התסכול של השמאל יכולים לדחוף אתה יודע לאן, כאילו המנהיג הבא לא יצטרך להתעסק בזה..

אין לי בעיה שאחרי ביבי יגבילו כהונה, ולא, לא עדיף שיאללה כבר, בטח לא בתקופה הקריטית הזאת ושהאלטרנטיבה היא גנץ.

19 דקות לפני, Sawyerdroid said:

אני לא משחק במשחק הזה של גניבות דעת ומשפטים שהם סתם מילים בלי שום סיבה. אני לא נהנה מזה.

השמאל, הציבור והמנהיגים שלו רוצה את ביבי בחוץ ברמה שלא נראתה טרם בפוליטיקה הישראלית. קבל את זה כעובדה ותמשיך הלאה במקום לחפש לאנוס לי את הראש עם שטויות.

על מה אתה מדבר?

כל קואליציה בעשור האחרון הייתה עם מפלגות שמאל ומרכז. קדימה, עבודה, העצמאות של ברק, התנועה של לבני, יש עתיד, כולנו... ואם תרצה ליברמן שגם הוא די מרכז. עכשיו אין לו את זה והוא כבר שנה לא מסוגל להרכיב ממשלה. איזה "גניבת דעת", "משפטים שהם סתם מילים בלי שום סיבה" או "אונס של שטויות" אתה רואה פה??

9 דקות לפני, JacK said:

את התסכול של השמאל יכולים לדחוף אתה יודע לאן, כאילו המנהיג הבא לא יצטרך להתעסק בזה..

אין לי בעיה שאחרי ביבי יגבילו כהונה, ולא, לא עדיף שיאללה כבר, בטח לא בתקופה הקריטית הזאת ושהאלטרנטיבה היא גנץ.

המנהיג הבא לא יצטרך להתעסק בזה כי יהיה לו X זמן מראש. לא משנה מה יקרה בתום X זמן זה יגמר והם לא יכנסו לאירופה אנטי כזה. זה הקטע בהגבלת כהונה, גם מונעת מצב של יותר מדי כוח שמשחית עם הזמן את הצד החזק אבל גם מעקרת את הטענות של הצד החלש. אז לא, הוא לא יצטרך. (בטח שלא ברמות שדומות למה שביבי חווה)

להגיד שאחרי ביבי להגביל זה הזייה, זה הדבר הכי פרסונלי ששמעתי ובדיוק בגלל הכוח וההשפעה שביבי צבר צריך את החוק הזה אז להגיד אחרי ביבי זה כמו להגיד לא צריך חוק. ואם אתה חושב שלא צריך הגבלת כהונה בלי קשר לביבי אז זה דיון אחר ואם צריך אני אעביר את השעה הבאה שלי עבורך בלכתוב לך את כל הסיבות למה זה רע שאין הגבלת כהונה ודוגמאות מהעולם.

האלטרנטיבה אגב, ממש לא צריכה להיות גנץ. לא שהוא הנמסיס שלי (רחוק מזה) אבל אני יכול לחשוב על לפחות אדם אחד בכחול לבן ואפילו אחד בליכוד שאני מעדיף בראש המערכת לפניו, המפלגות יחליטו את מי הם מעמידות בראשן במציאות בלי ביבי והעם יבחר.

לגבי ביבי פרסונלית חשוב לי למען הסר ספק להגיד שאני חושב שהוא בכל מקרה צריך לקבל חנינה/הסדר שבו הוא לא מקבל כלום. צריך להגיד לו תודה רבה ובהצלחה עם שרה ויאיר בשאר החיים.

1 דקה לפני, Sawyerdroid said:

להגיד שאחרי ביבי להגביל זה הזייה, זה הדבר הכי פרסונלי ששמעתי ובדיוק בגלל הכוח וההשפעה שביבי צבר צריך את החוק הזה אז להגיד אחרי ביבי זה כמו להגיד לא צריך חוק. ואם אתה חושב שלא צריך הגבלת כהונה בלי קשר לביבי אז זה דיון אחר ואם צריך אני אעביר את השעה הבאה שלי עבורך בלכתוב לך את כל הסיבות למה זה רע שאין הגבלת כהונה ודוגמאות מהעולם.

+1111111111111111111111111111111111111111111111111

פשוט לא מסכים עם כלום ממה שכתבת.

אין בלי ביבי, תשכחו מזה. או בממשלה או בכלא לאחר פסק דין חלוט.

וכל עוד ביבי עבר את המכסה אז להגביל עכשיו זה פרסונלי אז רק אחרי זה.

6 דקות לפני, Figo10 said:

על מה אתה מדבר?

כל קואליציה בעשור האחרון הייתה עם מפלגות שמאל ומרכז. קדימה, עבודה, העצמאות של ברק, התנועה של לבני, יש עתיד, כולנו... ואם תרצה ליברמן שגם הוא די מרכז. עכשיו אין לו את זה והוא כבר שנה לא מסוגל להרכיב ממשלה. איזה "גניבת דעת", "משפטים שהם סתם מילים בלי שום סיבה" או"אונס של שטויות" אתה רואה פה??

די חלאס. מה אתה גורר אותי לדיון המפגר הזה. 

בהשוואה למה? איזה ממשלה הייתה קיצונית לצד אחד? הממשלה של ברוך מרזל עם 91 קולות לפי אלף עוצמה לישראל שהייתה פה או טלי פחימה וחברים שסחפה 77 מנדטים וכבשה את המדינה בסערה.

באופן טבעי בצורה שבה נבחרת ממשלה בישראל כדי להקים ממשלה כמעט תמיד צריך גם מפלגות מרכז/מהצד השני אך מתון.

בכל מקרה כל אלו הם שטויות כי זה לא קשור לדיון. נושא הדיון הלא קיים ביננו זה האם השמאל שונא את ביבי (כמו שאמרתי) או .. לא יודע מה אתה אומר.

והתשובה היא - שונא כמו שלא שנאו בעבר מעולם. אז שחרר את זה כי אין פה דיון. 

2 דקות לפני, JacK said:

פשוט לא מסכים עם כלום ממה שכתבת.

אין בלי ביבי, תשכחו מזה.

וכל עוד ביבי עבר את המכסה אז להגביל עכשיו זה פרסונלי אז רק אחרי זה.

וידוי:

אני מפחד מהיום שאחרי ביבי כנראה לא פחות ממך ואני מאמין ב"אלטרנטיבות" שלו לא יותר ממך. המצב חרא. ממש. באמת. 

אבל פשוט לא ניתן במדינת ישראל ימשיך המצב הזה והפתרון היחיד שאני רואה הוא הגבלת הכהונה. כולל ביבי.

מקווה מאוד שזה יהיה במסגרת איזה הסדר שהוא זכאי + מקבל פרס מגן ישראל + יועץ שיוכל להשפיע ולתת ממה שיש לו למדינה בעולם (ושהוא ירצה בזה כמובן) אבל חלאס. גם אם לא ביבי אשם במצב ההליכה שלו היא הפתרון היחיד. אי אפשר להמשיך ככה. 

אני מבין שאתם בצד השני כבר לא יכולים לסבול אותו אבל הבן אדם נבחר בפריימריז לפני חודשיים, צאו מהסרט.

או שישבו תחתיו או שנתקדם, לבחירות 4.

2 דקות לפני, Sawyerdroid said:

בהצלחה עם שרה ויאיר בשאר החיים.

הוא יצטרך את זה..

וברצינות, מסכים שהכהונה צריכה להיות קצובה. לדוגמא בארצות הברית נשיא בכהונה השניה יכול להתעסק במה שהוא מאמין בו ובניית המורשת שלו ופחות בביצה הפוליטית.

אני גם חושב שביבי צריך לקבל עסקת טיעון. מדובר פה בכתבי אישום תקדימיים ולכן אין סיבה ללכת איתם עד הסוף (אלא אם ימצאו הוכחות עם המניות / צוללות, שזה פלילי / ביטחוני).

העובדה שיש ליועש כל כך הרבה כוח אכן מדאיגה. זה מזכיר את משפט ההדחה של טראמפ. ניסו להדיח על misuse of power (לא שוחד או כל דבר אחר)! אין נשיא אמריקאי שלא עשה זאת! 

להשתמש בלוליינות משפטית כדי להדיח נשיא / ראש ממשלה מכהן ייצור תקדים מסוכן.

2 דקות לפני, Sawyerdroid said:

די חלאס. מה אתה גורר אותי לדיון המפגר הזה. 

......

לא גורר אותך לשום דיון, סה"כ מעיר הערה.

טענת שהשמאל 20 שנה מנסה להפיל את ביבי, רק שזה לא נכון. השמאל/מרכז תמך בו הרבה פעמים (אם רצו, יכלו לתקוע אותו כמו היום). האמת היא שנתניהו תמיד היה יחסית מרכז-ימין מתון וליברל ולכן הרבה מהם ראו בו שותף. היום המצב שונה במיוחד לאחר ההסתבכויות שלו בפלילים והגוש שהוא גיבש סביבו.

3 דקות לפני, JacK said:

אני מבין שאתם בצד השני כבר לא יכולים לסבול אותו אבל הבן אדם נבחר בפריימריז לפני חודשיים, צאו מהסרט.

או שישבו תחתיו או שנתקדם, לבחירות 4.

הצבעתי לביבי בכל מערכות הבחירות בחיי (אני בן 31) עד ל2 הבחירות האחרונות שבהן הצבעתי פתק לבן/ערן זהבי המלך כי לביבי אני לא יכול להצביע (כי אף אחד כולל ביבי לא יכול לנהל מדינה מספר דו ספרתי של שנים ולא לצבור אויבים ויותר מדי כוח שיפריעו לו להמשיך לנהל) ולא מצאתי אף מפלגה שראויה לקול שלי (וחיפשתי).

הצד השני אני בטוח לא.

גל, חוק פרסונלי הוא בעייתי אבל יותר בעייתי מזה- חוק שפועל רטרואקטיבית. אם אתה רוצה להגביל כהונה אתה יכול לעשות את זה רק מ-ע-כ-ש-י-ו

אגב, מדינות בהן יש הגבלת כהונה בדכ הולכת יד ביד עם חוק שמונע מהעומד בראשה להועמד לדין במסגרת תפקידו (אחמ אחמ חוק צרפתי אחמ אחמ)

1 hour ago, העמית הצהוב said:

ביבי מינה את היועמ"ש (שבמקרה הוא גם איש הציונות הדתית). איזה אינטרס יהיה לו לעשות את זה? הרי אף אחד לא התלונן על היועמש כשהוגשו כתבי אישום נגד דרעי, אולמרט ואחרים... בטח שלא נגד בתי המשפט שגם הרשיעו אותם.

זה לא נכון. היו מספיק תלונות גם אז גם במקרה של דרעי, גם במקרה של אולמרט, ריבלין, וינרוט, לעזאזל אפילו מנדלבליט עצמו היה קורבן של היועמ"ש ויינשטיין כששירת בתור הפצ"ר והתלונן עליו. כל כך מצחיק לראות איך הוא הפך את עורו ברגע שנכנס לתפקיד בעצמו.

1 hour ago, Sawyerdroid said:

ג'ק,

אני מסכים איתך שביבי נתניהו הוא האיש המוכשר ביותר לתפקיד, ראש ממשלה הטוב והמוכשר שכיהן כאן, בטח ב30 שנה האחרונות.

אבל יש בעיה עם כהונה כ"כ ארוכה של בן אדם אחד מהמון המון סיבות, בוא נסתכל על אחת מהן:

התסכול של השמאל - השמאל מתוסכל שיש לימין את האס האולטימטיבי וכבר 20 שנה מטרגט את ביבי בטירוף ומנסה להפיל אותו בכל דרך אפשרית, דבר שבאופן טבעי גורם לביבי להתעסק בזה במקום בניהול המדינה, משפיע עליו ואפילו גורם לו לבצע טעויות אישיות שיש בהן עבירות (לדעתי הרובהוא רדיפה, חלק נפילה של ביבי).

אתה לא מסכים שצריך לחוקק חוק שמגביל כהונה ל2 כהונות או לא יודע 12 שנה? 

ביבי כבר עבר את התקופה הזאת, גם אם לא נמצא ראש ממשלה טוב כמוהו אין מה לעשות צריך להמשיך הלאה. הוא לא צריך לזוז כבר ולהגיד יאללה בהצלחה אני את שלי עשיתי? לתת לבלתי נמנע לקרות כי גם ככה יהיה היום שאחרי ביבי אז יאללה אם זה מה שיפסיק את בטירוף בשמאל ואם אנחנו מסכימים שזה הדבר הנכון (להגביל כהונה, בכללי  בלי קשר לביבי.) אז לא עדיף שיאללה כבר?

אל תתבלבל, השמאל יעשה את זה לכל מועמד מהימין כמו שעשה את זה לכל מועמד מהימין מקום המדינה. בין אם זה ביבי או כל אחד אחר זה לא משנה להם בתאכלס. אני אוהב במיוחד שהם מזכירים לנו את בגין ושמיר ועוד אישים כאלה ואחרים ש"מתהפכים בקברם" כשהם רואים את הליכוד של היום... אבל שכחו באיזה השמצות והסתה הם השתמשו נגדם בזמנו. זה למה הצעקות שלהם לא מזיזות לאף אחד, כי הם צועקים את זה כל הזמן על כל אחד שלא מהמחנה שלהם (לפעמים אפילו גם בתוך המחנה שלהם). הם ממש כמו הילד שצעק זאב. 

9 דקות לפני, JacK said:

ואת הפריימריז?

הגיוני מבחינתי שלא יהיו פריימריז במפלגה חדשה עד שישרדו לפחות 8-10 שנים

אז שלא יטיפו על דמוקרטיה ולא יכריזו על קיצה, בטח לא לקרוא למישהו שנבחר באפן דמוקרטי ארדואן עד שהם הופכים להיות דמוקרטים.

אגב, כמה זמן קיימת יש עתיד? היו פריימריז? cock pit של דיקטטורים.

1 דקה לפני, JacK said:

אז שלא יטיפו על דמוקרטיה ולא יכריזו על קיצה, בטח לא לקרוא למישהו שנבחר באפן דמוקרטי ארדואן עד שהם הופכים להיות דמוקרטים.

אגב, כמה זמן קיימת יש עתיד? היו פריימריז?

תראה את ההודעה שלי מקודם. מסכים שהם צבועים בדיוק כמו בליכוד

אף אחד לא צבוע, כולם משחקים מלוכלך, רק צד אחד חושב שהוא קדוש יותר מהאפיפיור.

יהיו צחוקים שגנץ ובן ברק יכנסו לחקירות, כל בועה מתפוצצת בזמנה.