Jump to content

בחירות 2019 -פרק ב'

MaTa

Recommended Posts

39 דקות לפני, BODIROGA10 said:

לא יודע אם זה קרה, אבל אם אכן קרה -

יש הבדל עצום בין הסחטנות שהערבים יידרשו מגנץ (כולל ענייני קבינט והסכמים וכו׳),

לעמות שמירת המדינה וביטחונה (ושטחיה) ברשות נתניהו. 

הם עדיין לא ישבו למו"מ (אם בכלל) וכבר קבעת מה יהיה?

חכה.

לדעתי זה וחוק "נתניהו" הם רק אמצעי לחץ לקראת ממשלת אחדות או מהפכה כלשהי בראשות הליכוד.

לחשוב שהם ישבו בקבינט זאת הזיה בפני עצמה שאלוהים יודע מי הכניס לכם לראש.

דבר אחד אני בטוח 

אם כל הימנים שמצביעים לכחול לבן היו יודעים ביום שני שגנץ הולך על ממשלה של כח״ל  והרשימה המשותפת היו לגנץ לפחות 2 מנדטים פחות במינימום. 

גנץ התאבד פה מבחינה פוליטית , אם יהיו בחירות רביעיות 

יהיו לו לפחות 6-7 מנדטים פחות 

9 hours ago, Semper Fidelis said:

אני עונה לך רק כי אני מעריך אותך

״התרתי את דמו״. בוא 

אני כולה בן אדם שכותב בפורום אוהדי כדורגל, פוליטיקה לא משפיעה לי על החיים ובגדול מעניינת לי את הביצה. אין לי השפעה על שום דבר ואין לי שום רצון לעשות שום דבר שקשור לפוליטיקה מעבר ללדבר, לקרוא ולכתוב עליה. אני מביע דעתי שהיא - אדם שנותן את ידו לסייל על בטחון ישראל ופועל להקמת ממשלה עם אויבי ישראל שיפילו לו את הממשלה אם יחליט לתקוף בעזה, לי אין שום סימפטיה אליו ואם יסיתו נגדו, לא תמצא אותי מזיל על כך דמעה 

אגב, לנסות להוציא ממני את מילים מסויימות בפורום שכל העולם קורא בו - התנהגות משטרתית ועלובה מאד לדעתי

אח יקר תקשיב

קודם כל לא ניסיתי להוציא ממך שום דבר בקטע משטרתי אל תזיין תמוח. מדברים אז מדברים.

עכשיו שמע, שאלתי נטו כדי להבין אם זו הכוונה. פשוט כי לא היה נראה לי הגיוני. למילים יש משמעות גם בפורום כדורגל כי תודעה מתעצבת לאט ומלמטה. אני מקווה שאתה לא באמת מאמין במה שאמרת. 

ובוא נדבר רגע עניינית - עד כמה שאני מבין אף אחד לא מתכוון להיכנס עם המשותפת לממשלה. הכי הרבה זה להישען על ההימנעות שלהם בהצבעות אי אמון ולפעול כממשלה צרה. הפלא ופלא, גם נתניהו עשה איתם בלוק חוסם פעמיים בעבר - וגם עכשיו כבר פנה אליהם עם הבטחה ל"שורת הטבות" בתמורה לזה שלא ימליצו על גנץ. למה זה לא סיפסור בביטחון המדינה? קיצר תפסיקו להיות שטופי מוח זה לא מכבד אתכם

48 דקות לפני, BuSa said:

גם נתניהו עשה איתם בלוק חוסם פעמיים בעבר

מתי? כי סיפור 2009 שלוינסון דיבר עליו בשנה שעברה מעולם לא היה ברור לי, לאור העובדה שבלי קשר לערבים לנתניהו מיד אחרי הבחירות היו כבר 65 ממליצים של מפלגות הימין אז.

חחחחחחח מדהים איך יש אנשים שכבר מכשירים שיתוף פעולה של נתניהו והרשימה המשותפת.

הצביעות צורחת.

איזה היתממות בוסה, לא מתאים לך.

להישען על המשותפת מבחוץ או שהיא תהיה בפנים הממשלה זה בדיוק אותו דבר כשצריכים לעשות מהלך צבאי שישר יפיל את הממשלה אז שיקול הדעת למהלך כזה נהיה אבסורדי כשנשענים עליהם, בגלל זה גם אין להשוות מהלך כזה לכל שיתוף פעולה פרלמנטרי שהיה לרשימה בכל ההיסטוריה, טמטום מוחלט.

עזוב את כל השקרים של בני "נקי הכפיים" בכל המערכת האחרונה כשאמר בפירוש, לא מבפנים ולא מבחוץ.

עכשיו מילא הפוליטיקאים נכנסים למהלך כזה אבל איך כל אחד מכם אשכרה מברכים אם מהלך כזה יקרה.

אני אישית לא מאמין שזה יקרה באמת אבל אם כן אני כבר לא אתפלא משום דבר שיקרה ברחובות, הנקמה תבוא הקלפי והשיסוי והפילוג של בני "נקי הכפיים" יהיה בשיא, בזכותו, שבוע טוב.

2 דקות לפני, JacK said:

איזה היתממות בוסה, לא מתאים לך.

להישען על המשותפת מבחוץ או שהיא תהיה בפנים הממשלה זה בדיוק אותו דבר כשצריכים לעשות מהלך צבאי שישר יפיל את הממשלה אז שיקול הדעת למהלך כזה נהיה אבסורדי כשנשענים עליהם, בגלל זה גם אין להשוות מהלך כזה לכל שיתוף פעולה פרלמנטרי שהיה לרשימה בכל ההיסטוריה, טמטום מוחלט.

עזוב את כל השקרים של בני "נקי הכפיים" בכל המערכת האחרונה בפירוש, לא מבפנים ולא מבחוץ.

עכשיו מילא הפוליטיקאים נכנסים למהלך כזה אבל איך כל אחד מכם אשכרה מברכים אם מהלך כזה יקרה.

אני אישית לא מאמין שזה יקרה באמת אבל אם כן אני כבר לא אתפלא משום דבר שיקרה ברחובות, הנקמה תבוא הקלפי והשיסוי והפילוג של בני "נקי הכפיים" יהיה בשיא, בזכותו, שבוע טוב.

בשביל להפיל את הממשלה צריך רוב בהצבעה.

מה שאתה אומר פה זה שהליכוד יתמוך בהפלת ממשלה במהלך מבצע צבאי.

הגיוני מאוד

גם לאכול את העוגה וגם להשאיר אותה שלמה? אחרי תרגיל כזה אוי ואבוי אם לא יפילו את הממשלה. אין גבול לחוצפה שלכם אה?

55 דקות לפני, Shlomix said:

בשביל להפיל את הממשלה צריך רוב בהצבעה.

מה שאתה אומר פה זה שהליכוד יתמוך בהפלת ממשלה במהלך מבצע צבאי.

הגיוני מאוד

ייתכן כי במהלך המבצע הוא יתמוך אבל מבצע לא נמשך לנצח.

מדינה מטורללת, זה עושה תרגיל על זה וההוא משתף פעולה עם זה ובסוף כולנו נשלם במזומן על הקיפאון פה.

בחירות רביעיות הנה אנחנו באים.

45 דקות לפני, אדביסי said:

Image may contain: text

גנץ הגיב בפייסבוק ואמר שהוא מסכים עם הכל.

זה מתקרב

המומ עם הערבים יהיה מצחיק, פשוט איש מסוכן, דחליל עם אישיות מרצה.

בינתיים בראיונות מהרשימה המשותפת רק היום כבר הספיקו לספר את זה שהם נגד עסקת המאה, חוק השבות, חוק הלאום.

גנץ בתגובה: "מוסכם, חייבים להתקדם"

5 דקות לפני, JacK said:

המומ עם הערבים יהיה מצחיק, פשוט איש מסוכן, דחליל עם אישיות מרצה.

בינתיים בראיונות מהרשימה המשותפת רק היום כבר הספיקו לספר את זה שהם נגד עסקת המאה, חוק השבות, חוק הלאום.

גנץ בתגובה: "מוסכם, חייבים להתקדם"

עדיין לא קראתי את דרישות המשותפת, לפי מה שהבנתי אין שם סעיף ביטחוני אחד, זה מעודד

תקן אותי אם אני טועה כי עדיין לא קראתי.

את אנשי העבודה ומרצ שמגשימים חלום של ממשלה בתמיכת המחבלים אני יכול להבין, אבל מי אתם סמרטוטים חסרי חוליות שבחרו בגנץ ומגדירים את עצמם אנשי ימין ומוכנים לקבל את העניין? קיימים פה כאלה?

1 דקה לפני, JacK said:

אני שמח שאתה מעודד טרול.

אם אתה חוזר לדבר ככה אז תגיד לי ואחזור להתעלם ממך.

כל האישיו היה מפחד שטיבי יהיה בקבינט וכל הקשקוש הזה, לא?

אם אין סעיפים ביטחונים, וכל הסעיפים הם חברתיים, אז מה הבעיה פה בעצם? אתה חולק על זה שהאינטרס של מדינת ישראל הוא שהערבים ירגישו שייכים ויהיו בעלי השכלה?

12 דקות לפני, liron1006 said:

כמה יש מבל"ד ברשימה המשותפת? מניח שהם לא ימליצו על גנץ... 

3, קרי 59 בלעדיהם. גם אני לא מבין איך זה עובד אפילו בתאוריה.

5 hours ago, החתול הצהוב said:

מתי? כי סיפור 2009 שלוינסון דיבר עליו בשנה שעברה מעולם לא היה ברור לי, לאור העובדה שבלי קשר לערבים לנתניהו מיד אחרי הבחירות היו כבר 65 ממליצים של מפלגות הימין אז.

ב2009 לפני הפיזור

ב2019א כדי להבטיח פיזור ולא העברת מנדט

ג'ק לא אמרתי שאני בעד ממשלת מיעוט ואין ספק שהסחטנות תהיה בשיא במצב הזה, אבל להשוות בין כניסה של המשותפת לקואליציה לבין הימנעות היא בדיחה. לא בר השוואה באף פרמטר.

2 hours ago, אדביסי said:

עדיין לא קראתי את דרישות המשותפת, לפי מה שהבנתי אין שם סעיף ביטחוני אחד, זה מעודד

תקן אותי אם אני טועה כי עדיין לא קראתי.

יש את זכות השיבה והורדה של התנאי שהפלסטינים צריכים להכיר בישראל כמדינת העם היהודי. הפסקת המצור על עזה וקווי 67 כבסיס למו"מ.

צודק אין כאן שום דבר שמסכן את הביטחון...של הפלסטינים