Jump to content

בחירות 2019 -פרק ב'

MaTa

Recommended Posts

Just now, העמית הצהוב said:

מדברים על דמוקרטיה אבל מדברים גם על "לשרוף את המדינה"... העיקר אנשי ביבס רצו לחוקק חוק צרפתי, חוקים לטובת "עריקים" אם יהיו.... ואגב עריקים, לכאורה סחיטה של אנשים כדי לגרום להם לעבור צד או להציע להם הצעות לתפקידי שר כדי לעבור צד זה כן דמוקרטי למעשה?

ארדואניזציה, רציתם קיבלתם.

Just now, JacK said:

אם השמאל חושב שהוא יבחר מי יעמוד בראשות הימין באמצעות חקיקה הכל כאן הולך להישרף, ובצדק.

החקיקה היא לא פרסונלית אתה יודע.

ואגב, זה חוק שגם ביבי הצביע בעדו בתקופת אולמרט.

מעניין אם גם אז זעקת שזה לא הוגן.

Just now, JacK said:

אם השמאל חושב שהוא יבחר מי יעמוד בראשות הימין באמצעות חקיקה הכל כאן הולך להישרף, ובצדק.

הוא גם יכל להיות שני ברוטציה ובחר שלא.

שמע, גם אם מחר ליברמן יעבור לגוש ביבי והם יקימו קואליציה עם החרדים אני אקבל את זה כי אין ברירה, זו הדמוקרטיה.

אבל לבוא ולהגיד נשרוף את המדינה בגלל הצעת חוק שרוב הפרלמנט מסכים עליה? (או לפחות נראה שמסכים עליה, עד שזה לא יבשיל לא נדע)

2 דקות לפני, אדביסי said:

אתה אמיתי?

יעני אם זה לא נתניהו אז לשרוף תמדינה?

ומה ישיגו בחירות רביעיות? מה שאנחנו רואים עכשיו זה המצב במדינה. זה הובהר מצוין ב-3 מערכות בחירות.

השמאל לא יצביע לימין, ולהפך. הדבר היחיד שאולי יקרה זה אחוזי הצבעה נמוכים בגלל מיאוס וגם אז כנראה שזה לא יקרה בגלל קמפייני גוועלד שתמיד גורמים לכולם לצאת להצביע.

חד משמעית לשרוף את המדינה.

הצד של ישראל הראשונה לא יקבע לישראל השניה מי ייצג אותה ומי ינהיג אותה.

אני מת שיעבירו את החוק כי רק אחר כך הם יבינו את ההשלכות, במשך שנים שמעתי תסכולים וכעס מהציבור הימני על החלטות בג"צ, על התקשורת וכו' אבל מעולם לא שמעתי אותם כמו שאני שומע עכשיו, אנשים מדברים על תמות נפשי עם פלישתים, נבעיר את המדינה ושהצד השני עוד לא יודע מה זה אלימות.

זה מה שאתם רוצים? בהצלחה.

שמע, גם אם מחר ליברמן יעבור לגוש ביבי והם יקימו קואליציה עם החרדים אני אקבל את זה כי אין ברירה, זו הדמוקרטיה.

אבל לבוא ולהגיד נשרוף את המדינה בגלל הצעת חוק שרוב הפרלמנט מסכים עליה? (או לפחות נראה שמסכים עליה, עד שזה לא יבשיל לא נדע)

אם שורפים את המשחק רגע אחרי בחירות אז עד הסוף, שכל ה62 שהולכים להפיל את מנהיג הימין רגע אחרי בחירות תמו כל הקיצים. זה לא עובד רק לצד אחד, אבל זה טוב שדיברו על איחוי קרעים, שיסוי ופילוג והם עצמם מביאים את השנאה לשיאים חדשים.

Just now, Darwin said:

אני מת שיעבירו את החוק כי רק אחר כך הם יבינו את ההשלכות, במשך שנים שמעתי תסכולים וכעס מהציבור הימני על החלטות בג"צ, על התקשורת וכו' אבל מעולם לא שמעתי אותם כמו שאני שומע עכשיו, אנשים מדברים על תמות נפשי עם פלישתים, נבעיר את המדינה ושהצד השני עוד לא יודע מה זה אלימות.

מה זה ישראל הראשונה?

למה ביבי הצביע בעד חוק כזה ב-2008?

2 דקות לפני, העמית הצהוב said:

אז אם מחר יהיה רוב שיעביר חוק שמונע מרמטכלים לשעבר וערבים להצביע תקבל את זה? זה רוב הרי.

2 דקות לפני, Darwin said:

דבר כמו בן אדם שחרר ממונחים כמו ישראל הראשונה ושנייה. עברנו את הבחירות, אפשר להרפות.

לדבר באלימות לא מדבר אליי והדיבורים הם רק דיבורים. ברגע האמת אף אחד לא עושה כלום חוץ מפוסטים זועמים אצל הצל. יש פה חוק בהחלט הגיוני, יש כאן רוב שתומך פה (רוב שנבחר על ידי העם), וגם ביבי עצמו הצביע בעד החוק כשזה היה לטובתו.

אם זה יפתור את הפלונטר הפוליטי ועל הדרך יתווסף חוק שאגב אני בעד חקיקה שלו גם באופן כללי (ביחד עם הגבלת קדנציה) - אז אחלה. עוד יותר טוב.

15 דקות לפני, Darwin said:

אז אם מחר יהיה רוב שיעביר חוק שמונע מרמטכלים לשעבר וערבים להצביע תקבל את זה? זה רוב הרי.

יש לי ברירה? (עריכה: נאמר בציניות כמובן...)

למרות שתסכים שיש הבדל מהותי בין רמטכ"ל לאדם ציבורי שחשוד בשוחד והפרת אמונים

מה זה ישראל הראשונה?

למה ביבי הצביע בעד חוק כזה ב-2008?

ביבי העמיד עצמו לבחירת הציבור והציבור בחר בו וזה הבדל עצום.

Just now, פראנק_רייקארד said:

עדיין לא הבנתי למה ביבי הצביע בעד חוק כזה בשנת 2008 ?

כי אז היה את אולמרט המושחת שאיך לעזאזל יכול לנהל מדינה כשיש לו כתבי אישום?

אה, והוא היה מי שהתמודד נגדו.

אז זה היה בסדר, היום זאת קטסטרופה שצריך לשרוף תמדינה בשבילה.

ביבי העמיד עצמו לבחירת הציבור והציבור בחר בו וזה הבדל עצום.

אבל לא רוב הציבור, או שנסתכל על זה אחרת - 62 מנדטים שנגד ביבי מסיבות כאלו ואחרות שהמרכזיות אלה כתבי האישום נגדו.

אני מוכן להסכים עם זה שה"גוש" הזה של 62 שנגד ביבי מפוצל מאוד בנושאים אחרים.

בסוף לא אתה ולא אני שופטים את ביבי, אלא בית המשפט.

מה הקשר?

לא מעבירים חוק שכל מי ששמו "נתניהו" להיות רה"מ.

רוצים להעביר חוק הגיוני. תנתק לרגע את הדעות שלך על ביבי גנץ שמאל ימין ותגיד לי אם זה לא חוק ראוי בהחלט.

ב-2008 גם חשבת שזה חוק הזוי עם בסיס של הפיכה שלטונית ושום דבר מעבר?

Just now, אדביסי said:

כי אז היה את אולמרט המושחת שאיך לעזאזל יכול לנהל מדינה כשיש לו כתבי אישום?

אה, והוא היה מי שהתמודד נגדו.

אז זה היה בסדר, היום זאת קטסטרופה שצריך לשרוף תמדינה בשבילה.

הייתי ציני אח , מצחיק אותי שהביביסטים מתייחסים לחוקים רק שזה נוח להם ..

1 דקה לפני, אדביסי said:

דבר כמו בן אדם שחרר ממונחים כמו ישראל הראשונה ושנייה. עברנו את הבחירות, אפשר להרפות.

לדבר באלימות לא מדבר אליי והדיבורים הם רק דיבורים. ברגע האמת אף אחד לא עושה כלום חוץ מפוסטים זועמים אצל הצל. יש פה חוק בהחלט הגיוני, יש כאן רוב שתומך פה (רוב שנבחר על ידי העם), וגם ביבי עצמו הצביע בעד החוק כשזה היה לטובתו.

אם זה יפתור את הפלונטר הפוליטי ועל הדרך יתווסף חוק שאגב אני בעד חקיקה שלו גם באופן כללי (ביחד עם הגבלת קדנציה) - אז אחלה. עוד יותר טוב.

סבבה גבר פוסטים זועמים, שיהיה בהצלחה.

הרי הרוב המזוייף הזה לא ישאר הרבה זמן, הרוב הימני יכול לעשות הרבה יותר נזק בעתיד, אז שיהיה בהצלחה.

אם נראה למפגרים האלה בכנסת שהם יכולים לחרבן על הקול שלי ועוד מליון שלוש מאות ולצאת מזה נקיים טועה. 

ואגב אני איש פייגלין והצבעתי לליכוד בפעמיים האחרונות לראשונה בחיי אבל תמשיכו להתנשא, רק אל תבואו בטענות שזה ינשך אתכם בתחת בעתיד.

4 דקות לפני, העמית הצהוב said:

יש לי ברירה?

אתה הזוי. זה חוק לא דמוקרטי בעליל.

אגב זה גם יכול לקרות היום.

1 דקה לפני, Darwin said:

אתה הזוי. זה חוק לא דמוקרטי בעליל.

אגב זה גם יכול לקרות היום.

חחח הוספתי משהו בעריכה, קרא אותו. כנראה שהגבת לפני שזה התעדכן אצלך

7 דקות לפני, אדביסי said:

מה הקשר?

לא מעבירים חוק שכל מי ששמו "נתניהו" להיות רה"מ.

רוצים להעביר חוק הגיוני. תנתק לרגע את הדעות שלך על ביבי גנץ שמאל ימין ותגיד לי אם זה לא חוק ראוי בהחלט.

ב-2008 גם חשבת שזה חוק הזוי עם בסיס של הפיכה שלטונית ושום דבר מעבר?

גם לא יעבירו חוק שמי ששמו גנץ לא ירוץ יאמרו רמטכלים צריכים תקופת צינון של 20 שנה.

Just now, Darwin said:

גם לא יעבירו חוק שמי ששמו גנץ לא מצביע יאמרו רמטכלים צריכים תקופת צינון של 20 שנה.

אז תסביר לי מה ההבדל בין חוק כזה לחוק הצרפתי שרצו להעביר? אני לא מצליח למצוא את ההבדלים

5 דקות לפני, העמית הצהוב said:

אבל לא רוב הציבור, או שנסתכל על זה אחרת - 62 מנדטים שנגד ביבי מסיבות כאלו ואחרות שהמרכזיות אלה כתבי האישום נגדו.

אני מוכן להסכים עם זה שה"גוש" הזה של 62 שנגד ביבי מפוצל מאוד בנושאים אחרים.

בסוף לא אתה ולא אני שופטים את ביבי, אלא בית המשפט.

אבל הם לא נותנים לבית המשפט לשפוט אותו הם משנים את החוק נגד ביבי והם אומרים את זה במפורש למרות שאדביסי הטמבל משחק אותה תמים (או שהוא באמת אידיוט אני לא יודע).

1 דקה לפני, Darwin said:

אבל הם לא נותנים לבית המשפט לשפוט אותו הם משנים את החוק נגד ביבי והם אומרים את זה במפורש למרות שאדביסי הטמבל משחק אותה תמים (או שהוא באמת אידיוט אני לא יודע).

אז שוב, איך ביבי הסכים לכזה חוק בשנת 2008?

ויש צורך להזכיר את הציטוט שלו על אולמרט? (משהו בסגנון של ראש ממשלה עם כתבי אישום לא יכול לשבת בתפקיד כי הוא סחיט או משהו כזה)