Jump to content

בחירות 2019 -פרק ב'

MaTa

Recommended Posts

4 דקות לפני, idan8 said:

התחילו כבר לספור מעטפות כפולות?

עד חמישי בצהריים

סביר שהרשימה המשותפת תרד במנדט ואולי שס.

5 דקות לפני, itanar said:

עד חמישי בצהריים

סביר שהרשימה המשותפת תרד במנדט ואולי שס.

ליברמן או המשותפת עשויים לאבד מנדט לטובת מנדט חרדי/ליכודי.

4 דקות לפני, pirlo_21 said:

ליברמן או המשותפת עשויים לאבד מנדט לטובת מנדט חרדי/ליכודי.

זו משאלת לב אני מניח.

כידוע לך רוב החיילים\סטודנטים\דיפלומטים הם חילונים. אני גם חושב שקיים סיכוי שהליכוד יקבל עוד מנדט, אבל יכול להיות שגם כחול לבן.

40 דקות לפני, itanar said:

זו משאלת לב אני מניח.

כידוע לך רוב החיילים\סטודנטים\דיפלומטים הם חילונים. אני גם חושב שקיים סיכוי שהליכוד יקבל עוד מנדט, אבל יכול להיות שגם כחול לבן.

זו גם משאלת לב, אך לא רק. מאיך שאני קורא את המצב והדיווחים שזורמים כל עת,

זה או שישאר ה-59 ואם תהיה תזוזה מעבר היא ככל הנראה תהיה על חשבון ליברמן/המשותפת.

לא פוסל גם שינוי תוך חרדי מנדט שיעבור משס ליהדות התורה.

עברתי עכשיו על כמות המצביעים של כל מפלגה ונראה שיש גם מנדט שעשוי לנדוד מימינה לליכוד.

5 hours ago, NewGeneration said:

אחשלי, יהדות התורה וחלק נכבד ממצביעי ש"ס(לא כולם, יודע שיש הרבה מסורתיים מצביעי ש"ס) שלא עושים צבא מתוך אידיאולוגיה = לא ציונים

לא מבין איך אפשר להשוות בכלל בין אנטי ציונים כמו הערבים שכל הנרטיב שלהם מתנגש חזיתית עם הנרטיב  היהודי-ציוני ומדבר על זה שעצם קיומה של מדינת ישראל הואנכבה ובגדול רוצים לזרוק אותנו לים, לבין חרדים שעם כל הביקורת שיש לי עליהם, הם לא מתנגשים חזיתית עם החזון הציוני אלא מםרשים אותו קצת אחרת. מאמינים שעל ידי לימוד התורה הם מועילים לעם ישראל יותר מבצבא. 

לא מסכים עם החרדים בכלל אבל להשוות אותם למםלגות הערביות זה לא במקום

9 דקות לפני, סטלן בטלן השמן said:

למה כולם בטוחים שיהודים הצביעו לרשימה המשותפת?

ספין המצלמות של נתניהו בבחירות הקודמות סתם עורר את המגזר. 

עברתי כרגע על התוצאות באתר של ועדת הבחירות לאחר שנבדקו 99% מהקלפיות.

כרגע ימינה, המשותפת וליברמן החשודות המידיות ועלולות לאבד מנדט לאחר בדיקת קולות החיילים והמעטפות הכפולות וכחול לבן עשויה לקבל ממנדט נוסף.

בעקבות הסכמי העודפים האיבוד הבא יעבור כרגע להסכם של שס ויהדות התורה (נכון לעכשיו זה יהיה ה-8 של יהדות התורה בנוסף ל-10 של שס).

לאחריו אם יהיה עוד איבוד הוא יעבור להסכם של הליכוד-ימינה (הליכוד 36 יהיה בנוסף ל-7 של ימינה, אך ימינה עלולה לרדת ל-5 מה שיחזיר אותה ל-6 באדיבות ההסכם.)

חשוב להזכיר, רק לליברמן ולמשותפת אין הסכמי עודפים.

כחל"ב והעבודה שטרם הזכרתי הן הנהנות הראשונות מהסכמי העודפים כרגע לפי שיעורי ההצבעה ומודד ההצבעה שלהן.

הסיכוי היחיד של הימין ל-61 זה איבוד מנדט של המשותפת ועוד מנדט של ליברמן שיעברו ליהדות התורה וימינה בהתאמה (יכול להיווצר מצב מעניין ש-6.99 של ליברמן שווה 6 ו-6.00001 של ימינה שווה 7)

התסריט הריאלי לדעתי שהמשותפת תאבד את ה-15 שילך כנראה לטובת יהדות התורה.

ימינה עלולה להפסיד את ה-6 אבל הוא יחזור אליה מיד הודות להסכם העודפים עם הליכוד.

מאמין שמצב המנדטים הסופי יהיה כמו עכשיו רק עם 14 למשותפת ו-8 ליהדות התורה.

60 לגוש הימין.

3 דקות לפני, pirlo_21 said:

חשוב להזכיר רק לליברמן ולמשותפת אין הסכמי עודפים.

מדמיין את ליברמן יושב עם אחמד טיבי לבורשט וחומוס. 

3 hours ago, snufkin said:

לא מבין איך אפשר להשוות בכלל בין אנטי ציונים כמו הערבים שכל הנרטיב שלהם מתנגש חזיתית עם הנרטיב  היהודי-ציוני ומדבר על זה שעצם קיומה של מדינת ישראל הואנכבה ובגדול רוצים לזרוק אותנו לים, לבין חרדים שעם כל הביקורת שיש לי עליהם, הם לא מתנגשים חזיתית עם החזון הציוני אלא מםרשים אותו קצת אחרת. מאמינים שעל ידי לימוד התורה הם מועילים לעם ישראל יותר מבצבא. 

לא מסכים עם החרדים בכלל אבל להשוות אותם למםלגות הערביות זה לא במקום

אתה סתם קופץ, שפטל בעצמו אומר את זה חרדים = לא ציונים, ערבים = אנטי ציונים. תאהב את זה או שלא, זו האמת.לגבי הקשקוש שלך "בלימוד התורה הם מועילים לעם ישראל יותר מבצבא" זה ויכוח בפני עצמו שאין לי כוח להיכנס אליו, אבל בכללי אני חושב שיש רוב בישראל של אזרחים משלמי מיסים שנגד הפרזיטיות הזו והם לא צריכים שאף אחד "ישמור" עליהם, יש להם צבא וכוחות ביטחון ששומרים עליהם

קראתי הכל ולא הבנתי איך יש פה מנצח.

מה שבטוח, יש את המפסיד הרגיל, האזרח.

15 hours ago, JacK said:

יום גדול, העם אמר את דברו.

מדמיין כל מני סרחים שרמוטות סופרים את הקולות ומנסים לשכנע את עצמם ש59+1 זה לא 60, מקווה שהנפילה לקרקע שלהם תגיע עוד היום.

ותודה לשבט הלבן ששוב מוכיח שהוא מעדיף את האוייב מאשר איש עם שם משפחה מזרחי, ערב רב, ברלין מחכה.

אגב יש המון ימנים בברלין. 

יותר מזה, אם עושים בחירות רק בתוך הישראלים שגרים בברלין, הימין ינצח.

הקלישאה הזו על "כוסומו המדינה, אני עובר לברלין" היא ובכן... קלישאה. 

יש כאלו? כן. אבל הם ילדים בני 21, 22 ככה  שחוזרים לארץ אחרי פחות משנה בגלל חוסר התאמה. 

ברלין זה מרכז אקדמי והיי טק חשוב מאוד באירופה ובעולם.

רוב הישראלים בברלין הם אנשים פשוטים, כמוני וכמוך, שנמצאים פה בגלל הלימודים, פוסט דוק, מחקר, רילוקיישן מהעבודה שלהם, או פשוט אנשים שהתקדמו עם הקריירה שלהם ומה לעשות שהמון חברות בינלאומיות גדולות יושבות בלב של אירופה?

עדכון תוצאות נכון להבוקר גוש החסינות של נתניהו ירד ל-58 מנדטים, ספרו לי עוד על הניצחון הגדול שלו, אין ולא תהיה לו ממשלה אולי במעשיהו

46 דקות לפני, nirc2 said:

אגב יש המון ימנים בברלין. 

יותר מזה, אם עושים בחירות רק בתוך הישראלים שגרים בברלין, הימין ינצח.

הקלישאה הזו על "כוסומו המדינה, אני עובר לברלין" היא ובכן... קלישאה. 

יש כאלו? כן. אבל הם ילדים בני 21, 22 ככה  שחוזרים לארץ אחרי פחות משנה בגלל חוסר התאמה. 

ברלין זה מרכז אקדמי והיי טק חשוב מאוד באירופה ובעולם.

רוב הישראלים בברלין הם אנשים פשוטים, כמוני וכמוך, שנמצאים פה בגלל הלימודים, פוסט דוק, מחקר, רילוקיישן מהעבודה שלהם, או פשוט אנשים שהתקדמו עם הקריירה שלהם ומה לעשות שהמון חברות בינלאומיות גדולות יושבות בלב של אירופה?

אתם סתם סמולנים שם

2 דקות לפני, turgi said:

רק המשותפת התחזקה?

גם מכבי חיפה :(

Just now, החתול הצהוב said:

גם מכבי חיפה :(

עזוב בקטע הזה ממש אכלנו אותה

6 hours ago, NewGeneration said:

אתה סתם קופץ, שפטל בעצמו אומר את זה חרדים = לא ציונים, ערבים = אנטי ציונים. תאהב את זה או שלא, זו האמת.

רק תיקון קטן שפטל לא אומר חרדים=לא ציונים, הוא אומר נטורי קרטא=אנטי ציונים (ואני הייתי מוסיף את הפלג הירושלמי). 

46 דקות לפני, Double said:

עדכון תוצאות נכון להבוקר גוש החסינות של נתניהו ירד ל-58 מנדטים, ספרו לי עוד על הניצחון הגדול שלו, אין ולא תהיה לו ממשלה אולי במעשיהו

ניצחון גדול ותהיה ממשלה בראשות נתניהו, אל תדאג

5 דקות לפני, אביאל 5 said:

רק תיקון קטן שפטל לא אומר חרדים=לא ציונים, הוא אומר נטורי קרטא=אנטי ציונים (ואני הייתי מוסיף את הפלג הירושלמי). 

אני לא אנבור בארכיון שפטל אבל הוא אמר את זה לפני כמה שבועות בתוכניתו השבועית ברדיו 103FM

8 דקות לפני, NewGeneration said:

אני לא אנבור בארכיון שפטל אבל הוא אמר את זה לפני כמה שבועות בתוכניתו השבועית ברדיו 103FM

אני רואה מעל שנה את התוכנית "האולפן הפתוח" והוא בחיים לא אמר חרדים בהכללה (צר לי לאכזב אותך יש לי במשפחה חרדים מזרחייםשהם כנראה יותר ציונים ממך גם מי ששירת בצהל וגם מי שלא)

שוב הכי נכון זו ממשלת אחדות של שתי המפלגות הגדולות אבל זה לא יקרה

21 דקות לפני, אביאל 5 said:

אני רואה מעל שנה את התוכנית "האולפן הפתוח" והוא בחיים לא אמר חרדים בהכללה (צר לי לאכזב אותך יש לי במשפחה חרדים מזרחייםשהם כנראה יותר ציונים ממך גם מי ששירת בצהל וגם מי שלא)

"יותר ציונים ממך", יש לך איזה אומדן ציונות ממוחשב שאתה מחליט על זרים ברשת כמה הם ציונים?