Jump to content

בחירות 2019 -פרק ב'

MaTa

Recommended Posts

חחח newgeneration אתה הליצן התורן החדש? הצטרפת במיוחד לפורום כדי לבוא ולזיין לנו בשכל? אני מבין שאתם מפסידים והכל אבל בוטים ופעילים מטעם בפורום של מכבי זה כבר מוגזם.   

8 hours ago, פראנק_רייקארד said:

אתה רוצה להתערב שבמידה והצנון הבוגדני מנצח בפריימריז ויש בחירות הוא לוקח מעל 30 מנדטים ? אתה מפסיד 500 אני 1000

לא על 1000 אבל אני מוכן להתערב איתך שבמידה וגדעון סער מתמודד בראשות הליכוד בבחירות הקרובות הוא לא עובר את ה30 

43 דקות לפני, BRoi said:

לא על 1000 אבל אני מוכן להתערב איתך שבמידה וגדעון סער מתמודד בראשות הליכוד בבחירות הקרובות הוא לא עובר את ה30 

כרטיס למשחק חוץ הקרוב אחרי הבחירות ? שיהיה ספורטיבי

1 hour ago, ravid said:

זה הסגנון של כשלוני והתוכן של כשלוני. תעשו 1+1

בהודעה הראשונה עם הביביסטים זה ברור שזה כישלוני.

וואלה, לא יודע מי יותר חצוף.

שמאלנים שמנסים להגיד לימנים איך לנהל את המפלגה שלהם ולהדיח את הסיבה המרכזית לכך שהימין בשלטון ב10 שנים האחרונות.

או שהימנים, שאומרים לימנים אחרים, שלא מסכימים עם הדרך של הימין הים(הדרך של המנהיג בתכלס) ומנסים לשנות את זה על ידי הצבעה למפלגות אחרות, שהם לא ימנים.

בכל הנוגע לויכוחים בין ימנים לשמאלנים התמונה עוד יותר מצחיקה - כל אחד מהם בחר נראטיב שמתאים לו יותר ואתם מדקלמים מסרים ומתנסחים כאילו זה בכלל ויכוח לוגי ויש פה מקום לטיעונים רציונליים.

13 hours ago, Krishi said:

חחח newgeneration אתה הליצן התורן החדש? הצטרפת במיוחד לפורום כדי לבוא ולזיין לנו בשכל? אני מבין שאתם מפסידים והכל אבל בוטים ופעילים מטעם בפורום של מכבי זה כבר מוגזם.   

זה די חמוד לראות ההתחברות שלך לשורשים, לזהות הסובייטית שלך, עשיית פולחן למנהיג טוטליטרי לא משנה כמה רע הוא יהיה. אבל אתה צריך להבין משהו, אנחנו בעידן מודרני ולמזלנו גם לישראל הקדמה והחופש מחשבה הגיעו, והאזרחים בארץ(גם אלו המתוייגים לעדות המזרח) מאסו בסטיגמה הזו שהם מקופחים ובגלל זה הם צריכים להצביע "דווקא", הם מבינים טוב מאוד שכל הסיפור של ביבי הוא סיפור אישי של איש שהתלכלך(לא רוצה להגיד מושחת, כי אני לא מאמין שהוא מיסודו מושחת) שנלחם על לקבל כמה שפחות שנים בכלא, והניסיון שלו להיקשר בחבל טבור לכסא ראש הממשלה כדי להגיע למשפט עם כמה שיותר מנוף לעסקה טובה - לא יצליחו לו. הליכוד זה לא ש"ס, ומה שעבד לדרעי "הוא זכאי" לא יעבוד על המצביעים המפוכחים של ליכוד שכבר הוכיחו שיש להם דעה עצמית ואמות מוסר כשבמועד ב' חלק לא מבוטל מהם בחר להישאר בבית

8 hours ago, ravid said:

זה הסגנון של כשלוני והתוכן של כשלוני. תעשו 1+1

מוסיף את "משתמשים חדשים" לנושאים שרביד לא מבין בהם אבל מתבטא באופן נחרץ

תיוק => פורום השחקן ה-12 => משתמשים חדשים

10 דקות לפני, NewGeneration said:

זה די חמוד לראות ההתחברות שלך לשורשים, לזהות הסובייטית שלך, עשיית פולחן למנהיג טוטליטרי לא משנה כמה רע הוא יהיה. אבל אתה צריך להבין משהו, אנחנו בעידן מודרני ולמזלנו גם לישראל הקדמה והחופש מחשבה הגיעו, והאזרחים בארץ(גם אלו המתוייגים לעדות המזרח) מאסו בסטיגמה הזו שהם מקופחים ובגלל זה הם צריכים להצביע "דווקא", הם מבינים טוב מאוד שכל הסיפור של ביבי הוא סיפור אישי של איש שהתלכלך(לא רוצה להגיד מושחת, כי אני לא מאמין שהוא מיסודו מושחת) שנלחם על לקבל כמה שפחות שנים בכלא, והניסיון שלו להיקשר בחבל טבור לכסא ראש הממשלה כדי להגיע למשפט עם כמה שיותר מנוף לעסקה טובה - לא יצליחו לו. הליכוד זה לא ש"ס, ומה שעבד לדרעי "הוא זכאי" לא יעבוד על המצביעים המפוכחים של ליכוד שכבר הוכיחו שיש להם דעה עצמית ואמות מוסר כשבמועד ב' חלק לא מבוטל מהם בחר להישאר בבית

נראה לי שמכל הסיפור  הזה אתה קצת לא הבנת וקצת התבלבלת. ואין לי מושג על איזה חלק לא מובטל שבחר להישאר בבית אתה מדבר. 

בעידן המודרני עם הקדמה וחופש מחשבה אנשים עדיין בוחרים לפי מי שהם חושבים שיהיה טוב למדינה, ולא למי שגורמים מסויימים מנסים להפיל בדרכים אנטי דמוקרטיות. אם להתפכחות הזאת התכוונת - אתה צודק. 

אבל בסדר, בבחירות הבאות גם תתפכח. 

5 דקות לפני, Krishi said:

נראה לי שמכל הסיפור  הזה אתה קצת לא הבנת וקצת התבלבלת. ואין לי מושג על איזה חלק לא מובטל שבחר להישאר בבית אתה מדבר. 

בעידן המודרני עם הקדמה וחופש מחשבה אנשים עדיין בוחרים לפי מי שהם חושבים שיהיה טוב למדינה, ולא למי שגורמים מסויימים מנסים להפיל בדרכים אנטי דמוקרטיות. אם להתפכחות הזאת התכוונת - אתה צודק. 

אבל בסדר, בבחירות הבאות גם תתפכח. 

היו בחירות שניות כמה חודשים אחרי המבוי הסתום של בחירות א', אין מבחן מציאות גדול מזה, וביבי קינג נחל בו מפלה כשאיבד חלק משמעותי מבוחרי הליכוד, אחרי הניכוי של המנדטים של כחלון ופייגלין, מדובר על אזור של בין 7 ל10 מנדטים שביבי ה"מגנט מנדטים שאין בלתו" איבד תוך מספר חודשים, מעניין למה

תשמע, גם אני לא סובל את כל האובר-משפטיזציה אבל פתאום כשזה מגיע לביבי, אתם מתלוננים על השיטה? איפה ביבי היה בעשור האחרון לטעון שהשיטה פגומה? הוא לא הראש ממשלה הראשון שבחרו לחקור ולהגיש נגדו כתב אישום, זה אפילו די מגוחך, כי ביבי בעצמו הוא אביר ומגן השיטה, הוא בעצמו התגאה שהוא הגב של הבג"ץ והוא לא יתן לשום מהפכה לקרות והוא בעצמו היה מראשי המצדדים במינויו של שי ניצן

בקיצור כל היבבות והבכי לא יעזרו, הכתב אישום הוא עסק חתום וגמור, ככה שכל ההתמודדות וכל הטענות ביבי יצטרך לעשות בביה"מ ועם כל הכבוד, למדינה כמו ישראל צריך ראש ממשלה במשרה מלאה ולא אחד שחצי מהזמן בשנים הקרובות הולך לבלות בהתייעצויות עם עורכי דין

41 דקות לפני, NewGeneration said:

מוסיף את "משתמשים חדשים" לנושאים שרביד לא מבין בהם אבל מתבטא באופן נחרץ

תיוק => פורום השחקן ה-12 => משתמשים חדשים

חחחחחחחחחחחחחחחחחחח

9 hours ago, Silvio said:

שמאלנים שמנסים להגיד לימנים איך לנהל את המפלגה שלהם ולהדיח את הסיבה המרכזית לכך שהימין בשלטון ב10 שנים האחרונות.

זאת ממש לא הסיבה ש"הימין" בשלטון. גם השמאל וגם המרכז היו חלק בלתי נפרד מהקואליציות למיניהם עד 2015, רק אז נבחרה ממשלה כביכול ימנית מלאה (שאט אט מאמצת את נק' המבט של השמאל, נניח בעזה), וגם זה מתפורר אחרי קדנציה אחת.

בכל הנוגע לויכוחים בין ימנים לשמאלנים התמונה עוד יותר מצחיקה - כל אחד מהם בחר נראטיב שמתאים לו יותר ואתם מדקלמים מסרים ומתנסחים כאילו זה בכלל ויכוח לוגי ויש פה מקום לטיעונים רציונליים.

גם עם זה אני לא מסכים, יש טיעונים רציונלים גם מימין וגם משמאל (המתונים לפחות).

2 hours ago, hen34 said:

יש מצב שזה כישלוני

אבל לא חסרים עוד זייני שכל חובבי ערבושים במדינה הזאת כמוהו 

יש כאלה בערימות בהפגנות של שלום עכשיו ובצלם

אמא שלך חובבת ערבושים, בגלל זה אתה כל כך שונא אותם

ביבי ימין על מלאאאאאא, האיש שהצביע בעד ההתנתקות, נתן את נאום בר-אילן, מסר את חברון ל"ערבושים", שיחרר 1000 מחבלים שחלקם חזרו לפגע ולרצוח יהודים, האיש שמעביר על בסיס חודשי מילוני דולרים לחמאס בזמן שאנחנו בתגובה מקבלים טילים ושדות שרופים, האיש שאפילו את בג"ץ מאגף משמאל עם המריחה שלו בפינוי חאן-אל אחמר אחרי שכבר הבטיח לפני שנה שזה "יקח רק שבועות בודדים" והרשימה עוד ארוכה. אבל את מי אני מנסה לשכנע, אתה שטוף מוח שקשה לו להתנתק מדמות האב "ביבי", מזכיר את שטופי המוח של פייגלין כאן בפורום שחשבו שהוא עוד שנייה נכנס עם 10 מנדטים