Jump to content

בחירות 2019 -פרק ב'

MaTa

Recommended Posts

מה זה משנה הכל תפור מראש גם ככה. מקווה שזה לא יעצור בעדו מלהמשיך להתמודד על ראשות הממשלה.

בבית משפט הבזיון של הפרקליטות ייחשף במלואו. או שיוציא חסינות כל עוד הוא בתפקיד שאי אפשר להעמיד אותו לדין. כך או כך לראשונה בהיסטוריה תופרים לראש ממשלה בישראל תיק. יום עצוב מאוד למדינת ישראל.

2 דקות לפני, Krishi said:

מה זה משנה הכל תפור מראש גם ככה. מקווה שזה לא יעצור בעדו מלהמשיך להתמודד על ראשות הממשלה.

בבית משפט הבזיון של הפרקליטות ייחשף במלואו. או שיוציא חסינות כל עוד הוא בתפקיד שאי אפשר להעמיד אותו לדין. כך או כך לראשונה בהיסטוריה תופרים לראש ממשלה בישראל תיק. יום עצוב מאוד למדינת ישראל.

זה קצת משעשע, למען האמת. כמו אנשי העולם השטוח ומתנגדי החיסונים. לא משנה מה מסבירים, כמה הבדיקות בלתי תלויות וכמה הוכחות יש - לא יעזור כלום. העובדות לא משנות. יש רק קוסנפירציה.

Just now, חומץ בלסמי said:

זה קצת משעשע, למען האמת. כמו אנשי העולם השטוח ומתנגדי החיסונים. לא משנה מה מסבירים, כמה הבדיקות בלתי תלויות וכמה הוכחות יש - לא יעזור כלום. העובדות לא משנות. יש רק קוסנפירציה.

צודק לגמרי, אני מרחם עליהם מאוד.

11 דקות לפני, Krishi said:

ציני?

Just now, I promise said:

ושהוא יהיה אחרי סורג ובריח מה תגיד?

אני מקווה מאוד שהוא לא יהיה כי אם על דברים כאלה שמים ראש ממשלה בכלא מצבנו חמור מאוד.

אבל כל עוד השופטים עצמם לא מוטים (ועם השופטים שלנו אי אפשר לדעת) אני צופה זיכוי מוחלט בכל התיקים.

2 דקות לפני, Krishi said:

אני מקווה מאוד שהוא לא יהיה כי אם על דברים כאלה שמים ראש ממשלה בכלא מצבנו חמור מאוד.

אבל כל עוד השופטים עצמם לא מוטים (ועם השופטים שלנו אי אפשר לדעת) אני צופה זיכוי מוחלט בכל התיקים.

אז לראש ממשלה מותר לשחד אבל אם אזרח פשוט עושה את זה אז כלא כן?

1 דקה לפני, Krishi said:

סבבה, תצחקו תצחקו, אני במקומכם הייתי מאוד עצוב היום

אני עצוב כבר הרבה זמן שהנוכל הזה ראש הממשלה שלי, עכשיו אני שמח שהוא נתפס.

Just now, Omer said:

אני עצוב כבר הרבה זמן שהנוכל הזה ראש הממשלה שלי, עכשיו אני שמח שהוא נתפס.

אתה צריך להיות עצוב שתופרים תיק לראש ממשלה במדינה שלך, על זה אתה צריך להיות עצוב. אתה אולי לא מבין את זה עכשיו מרוב השנאה שלך לבן אדם שקידם את המדינה הזאת אלפי צעדים קדימה, אבל אני מקווה שמתישהו תבין בעתיד.

Just now, I promise said:

אתה לא מסתלבט עליי נכון?

לא מסתבלט ולא כלום. היועמ"ש והפרקליטות מתחו את גבולות החוק פה ברמה קיצונית ביותר כדי איכשהו להכליל מה שהם חושבים בתור עבירת שוחד - לעבירת שוחד.

אבל הכל טוב, בבית משפט אני מקווה שיתבהר הכל.

1 דקה לפני, Krishi said:

אני לא חושב שיש פה בסיס כלשהו לעבירת שוחד.

אז אם אני עובד ציבור, מותר לי לקבל חפצים בשווי מאות אלפי שקלים ממישהו שאני אמון על החלטות בעיניינו בלי שזה ייחשב משהו פסול?

Just now, hairy2hell said:

אז אם אני עובד ציבור, מותר לי לקבל חפצים בשווי מאות אלפי שקלים ממישהו שאני אמון על החלטות בעיניינו בלי שזה ייחשב משהו פסול?

כמו שאמרתי, הכל יתבהר בבית משפט.