Jump to content

בחירות 2019 -פרק ב'

MaTa

Recommended Posts

8 דקות לפני, הנדון said:

120 זונות שלוקחות ממנו את הכסף אבל בסוף מזיינים אותנו. 

מדהים בעיניי שאין פה אף פוליטיקאי שעושה למכן הבוחרים שלו, פשוט אף אחד.

אתם סתם מגזימים. יש המון פוליטיקאים שעושים או מנסים לעשות מה שלדעתם טוב למען האזרח. 

אבל מה לעשות שחלק מלהיות פוליטיקאי זה גם לדעת לשמור על הכיסא כי אחרת גם את המעט עשיה שאתה רוצה לעשות לא תצליח. אז יש גם מהלכים מסוג אחר שלא קשורים לאזרח. וגם פשרות שצריך לספוג כדי להצליח לבצע עשיה במקום אחר. 

11 hours ago, Krishi said:

אתם סתם מגזימים. יש המון פוליטיקאים שעושים או מנסים לעשות מה שלדעתם טוב למען האזרח. 

אבל מה לעשות שחלק מלהיות פוליטיקאי זה גם לדעת לשמור על הכיסא כי אחרת גם את המעט עשיה שאתה רוצה לעשות לא תצליח. אז יש גם מהלכים מסוג אחר שלא קשורים לאזרח. וגם פשרות שצריך לספוג כדי להצליח לבצע עשיה במקום אחר. 

קרקס קרקס.

עושים משהו רק שצריך טיפה לשפר מוניטין, מעניין איך ביבי נזכר פתאום בכל מיני אורון שאול ומנגיסטו דווקא עכשיו.

ניצול של ציני של פוליטקאי, איכס גועל נפש, כמו כל פוליטיקאי טיפוסי.

16 דקות לפני, אקיטה said:

קרקס קרקס.

עושים משהו רק שצריך טיפה לשפר מוניטין, מעניין איך ביבי נזכר פתאום בכל מיני אורון שאול ומנגיסטו דווקא עכשיו.

ניצול של ציני של פוליטקאי, איכס גועל נפש, כמו כל פוליטיקאי טיפוסי.

ביבי הוא פוליטיקאי מדופלם, הכי טוב בעסק עם זה אין ספק. הוא גם עושה מהלכים כדי לשרוד כמו כולם, מפה לשם עשה גם המון למען המדינה. יותר מכל פוליטיקאי שאני מכיר. אתה מצפה לאיזה עולם אוטופי חלומי כזה שבו כולם טובים וצדיקים, אז צר לי לגלות לך דובוני אכפת לי זה רק סדרה מצוירת בטלויזיה... 

3 hours ago, Krishi said:

ביבי הוא פוליטיקאי מדופלם, הכי טוב בעסק עם זה אין ספק. הוא גם עושה מהלכים כדי לשרוד כמו כולם, מפה לשם עשה גם המון למען המדינה. יותר מכל פוליטיקאי שאני מכיר. אתה מצפה לאיזה עולם אוטופי חלומי כזה שבו כולם טובים וצדיקים, אז צר לי לגלות לך דובוני אכפת לי זה רק סדרה מצוירת בטלויזיה... 

ביבי פוליטיקאי מדופלם ואין ספק.

באשר לתרומה יש לי ספק, אני באמת חושב שהמדינה הזאת מתקדמת ממש לא בזכות אותם ליצנים שמנהלים אותה.

בכל מקרה זה לא היה המטרה במה שכתבתי אלא זכר לויכוח שהיה בנושא הזה לגבי אי הצבעה בבחירות.

ביבי נחשב לאיזה גאון גדול רק כי יש לו עדר מעריצים שלוגמים בשקיקה כל זיון מוח שהוא מוציא מפיו.

בציבור שלא מצביע בעדתיות וע"פ שנאת האחר היו זורקים אותו מזמן מכל המדרגות. 

16 hours ago, cassano said:

ביבי נחשב לאיזה גאון גדול רק כי יש לו עדר מעריצים שלוגמים בשקיקה כל זיון מוח שהוא מוציא מפיו.

שטויות.

לא זורקים ולא נעליים.

אפילו יריביו המרים ביותר מודים שמדובר בטקטיקן מעולה בפוליטיקה.

17 hours ago, cassano said:

מה שהכי גרוע זה שהיום כל חברי הכנסת של הליכוד הם מהעדר הזה. הבנאדם לא הצליח לנצח 2 מערכות בחירות ברצף ואף אחד שם לא חושב אפילו על להחליף אותו.

3 hours ago, Krishi said:

שטויות.

לא זורקים ולא נעליים.

אפילו יריביו המרים ביותר מודים שמדובר בטקטיקן מעולה בפוליטיקה.

טקטיקן גדול, מודה.

לא גאון ובילתי מנוצח כמו שעושים ממנו, ויש לו לפעמים מהלכים גרועים ברמות, אבל כן, מבחינת טקטית של פוליטיקה במובן הגס של המילה, הוא טוב מאוד בזה.

וזה לזכותו ונגדו במקביל. עם איך שהוא פועל, כמעט כל פוליטיקאי אחר הוא מודח כבר מזמן. הוא יודע לשחק את הקלפים נכון, מספיק כדי ליצור מצב של תיקו (או יותר נכון - פט)

9 hours ago, ravid said:

מה שהכי גרוע זה שהיום כל חברי הכנסת של הליכוד הם מהעדר הזה. הבנאדם לא הצליח לנצח 2 מערכות בחירות ברצף ואף אחד שם לא חושב אפילו על להחליף אותו.

הוא גם ניצח 4 לפני. כמה גנץ ניצח לפני שהפסיד את שתי אלה? למה אותו לא חושבים להדיח?

לא יודע מי יותר מפגר.

ליברמן שבפעם השלישית לא מוכן להתגמש לא לימין ולא לשמאל, ביבי שמתעקש על החרדים או גנץ שמנסה להוציא את ביבי רע ולהפיל אותו, אבל רק רוצה בחירות בלי דעות מעבר לרק לא ביבי.

המצב נהיה כבר עצוב.

1 hour ago, טוני said:

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם.

54 דקות לפני, החתול הצהוב said:

מה שבא בקלות באותה הקלות ייעלם?

האזרח הקטן נאלץ לשלם בגדול 

ואותי מעניינת לואיסנה יותר מהכל 

12 hours ago, turgi said:

האזרח הקטן נאלץ לשלם בגדול 

ואותי מעניינת לואיסנה יותר מהכל 

אבל אתה לא הולך למילואים, וגם לא סופר את הכסף שאין