Jump to content

בחירות 2019 -פרק ב'

MaTa

Recommended Posts

Just now, turgi said:

זה לא האגו של גנץ זו החסינות של נתניהו.

נטו אגו של גנץ.

לא מעניין אותו כנראה לעשות למען המדינה, רק להוריד את נתניהו. רק "לא ביבי"...

1 דקה לפני, Shlomix said:

אז הוא יזכה לאבטחה אישית וינאם אחרי ראש הממשלה. בווווו איזה מפחיד!

העדכונים הביטחוניים אכן בעייתיים, אבל בטוח שהוא לא ימסור מידע לארגוני הטרור ולמדינות אויב כי אז זה יחשב בגידה והוא יכנס לכלא לכל חייו.

אבל קראתי קצת, ולא בטוח בכלל שהוא יהיה ראש האופוזיציה. ברירת המחדל היא המפלגה הגדולה ביותר, אבל שאר המפלגות באופוזיציה רשאיות להצביע ולבחור אדם אחר.

זה הסטטוס. אתה נותן למחבל, לאדם שתומך במאבק מזויין נגדך ובהסתה נגד מדינת ישראל, אבטחה של שב"כ ופריבילגיות ששמורות לראשי ממשלה. איך נראה לך שזה נראה? זה אבסורד. זה פגיעה חמורה לא פחות.

אתה בטוח שהוא לא ימסור מידע? על סמך מה אתה אומר את זה? לא היו כבר ח"כים שעזרו לאויב? מסרו מודיעין? הגניבו פלאפונים למחבלים בכלא? וזה רק מה שידוע לנו. מפחיד אותי לחשוב מה הם עושים שעוד לא עלינו עליו. 

האם הוא באמת ימלא את התפקיד הזה ויקבל דברים ממדינה שהוא לא מכיר בה? רק בישראל יש בכנסת 11 אנשים שלא מכירים בה ואף מעודדים טרור כנגדה.

2 דקות לפני, Shlomix said:

קרישי אתה שם לב שאתה מאשים את כל העולם ואשתו מלבד את ביבי?

הבן אדם לקח 35 מנדטים שלו, הוסיף 4 מנדטים של כחלון ו2 וחצי של זהות ויצא עם 31-32 מנדטים.

בנוסף הוא גרם לאיחוד של המפלגות הערביות, המריץ את הערבים לצאת להצביע (לא שזה רע, דמוקרטיה), עם הקמפיין המטופש והעלוב שלו, ודחק את עצמו לפינה עם הניסיון לדפוק את ליברמן.

ממש גאון.

אני מאשים את כל מי שצריך להאשים, האחרון שאשם בזה הוא ביבי. רק ליברמן שפתאום החליט להפיל ממשלות, גנץ שכל מה שמעניין אותו זה לא ביבי.

ביבי תמיד הושיט יד לממשלת אחדות, ביבי דאג הכי הרבה למדינה מכל המועמדים פה. לכל המגזרים.  כן גם לערבים שהרבה מהם מצביעים ליכוד כי הם יודעים מה טוב למדינה שלנו.

רק ליברמן וגנץ אשמים במצב הזה, לא אף אחד אחר

4 דקות לפני, Krishi said:

נטו אגו של גנץ.

לא מעניין אותו כנראה לעשות למען המדינה, רק להוריד את נתניהו. רק "לא ביבי"...

זה הסטטוס. אתה נותן למחבל, לאדם שתומך במאבק מזויין נגדך ובהסתה נגד מדינת ישראל, אבטחה של שב"כ ופריבילגיות ששמורות לראשי ממשלה. איך נראה לך שזה נראה? זה אבסורד. זה פגיעה חמורה לא פחות.

אתה בטוח שהוא לא ימסור מידע? על סמך מה אתה אומר את זה? לא היו כבר ח"כים שעזרו לאויב? מסרו מודיעין? הגניבו פלאפונים למחבלים בכלא? וזה רק מה שידוע לנו. מפחיד אותי לחשוב מה הם עושים שעוד לא עלינו עליו. 

נטו אגו של ביבי ושגעון גדלות.

הייתה לו קואליציה והוא פירק אותה עם חוק הגיוס, הימר על בחירות חוזרות ויצא לו יותר גרוע.

פוליטיקאים בעבר כבר לקחו הפסקה מהחיים הפוליטיים בשביל לסדר בעיות משפטיות וחזרו אבל ביבי גדול מהמדינה.

איך אמרה אישתו? ״שתישרף המדינה״ 

מה זה למכור... איפה למכור.. אני לא מבין על סמך מה אנשים מתבססים. גוש הימין ביחד עם ליברמן היה הכי גדול. הייתה אופציה, או להקים ממשלה עם ליברמן, או ממשלת אחדות. ב-2 המקרים באו פוצים שהחליטו להראות כמה שהזין שלהם גדול יותר והביאו אותנו לבחירות שניות שהביאו אותנו למצב הנ"ל.

קרישי אני מת עליך אבל אתה מתעלם מעובדות וקשה לנהל ככה דיון רציני.

לא הייתה אופציה להקים ממשלה עם ליברמן כי ליברמן מאס בסחטנות של חוק הגיוס.

על ממשלת אחדות לא זכור לי שדיברו אבל אולי אני טועה, בכל מקרה יש עכשיו אחדות על הפרק מצד גנץ אבל להבנתי זה לא כולל כתבי אישום.

רגע אז גנץ היה חייב לשבת עם נתניהו ולהפר את הבטחת הבוחר היחידה שלו ואת המהות היחידה של המפלגה שלו שזה רק לא ביבי?

54 דקות לפני, itan17 said:

הימין שוב לא ניצח כאן בגלל שתי טעויות - האגו של עוצמה יהודית והחבירה של כחלון חזרה לליכוד. שני אלה גמרו לנתניהו כל סיכוי להרכיב לבדו.

להאשים את עוצמה יהודית זה מיותר, מפלגה ששווה 2.5 מנדטים אני חושב שמגיע לה באיחוד של ימינה קצת יותר ממקום 8 המשפיל, בנט וסמוטריץ לא היו מוכנים לתת להם מקום אחד ריאלי.

הימין הפסיד כי לא השכיל לרוץ ב-2 גושים. גוש ליברלי(בנט, שקד ופייגלין) וגוש חרדלי(סמוטריץ, פרץ ובן גביר) אם היו רצים ככה היו ממקסמים את כל קולות הימין ובנוסף מושכים חזרה קולות ימין ליברלי מליברמן.

6 דקות לפני, turgi said:

נטו אגו של ביבי ושגעון גדלות.

הייתה לו קואליציה והוא פירק אותה עם חוק הגיוס, הימר על בחירות חוזרות ויצא לו יותר גרוע.

פוליטיקאים בעבר כבר לקחו הפסקה מהחיים הפוליטיים בשביל לסדר בעיות משפטיות וחזרו אבל ביבי גדול מהמדינה.

איך אמרה אישתו? ״שתישרף המדינה״ 

שוב טעות.

ראש ממשלה צריך למשול. איך ראש ממשלה ימשול אם כל מפלגה מושכת לכיוון אחרת וסוחטת ממנו עוד? בצדק הבין שצריך לצאת לבחירות. אם זה היה כל אחד אחר ולא ביבי הייתם מאשימים את הסוחטים ולא את ראש הממשלה עצמו. אבל מהההה הרי זה ביבי שק האיגרוף האהוב עליכם. הכל הוא אשם. כל השאר צדיקים נאורים.

הבן אדם עשה ועושה למען המדינה מעל ומעבר כמעט יובל שנים, מוותר על החיים האישיים הפרטיים והמשפחתיים שלו, אז לא הכל מושלם, ולא עם הכל גם אני מסכים. אבל כולם יוצאים מנוקדת הנחה שהוא נטו בא כדי משגעון גדלות כי כיף לו להיות ראש ממשלה. הבן אדם נלחם בשיניים בכל גורם אפשרי, מחייג אישית לכל נציג של כל ממשלה לפני כל הצבעה באו"ם גם אם זה בזמנים הבודדים שהוא עם המשפחה בארוחת שבת. פועל עובד דואג אבל אצלכם כל מה שיושב בראש "ביבי הקיסר המושחת". אין מנהיג אחר טוב יותר ממנו כרגע.

2 דקות לפני, הנדון said:

רגע אז גנץ היה חייב לשבת עם נתניהו ולהפר את הבטחת הבוחר היחידה שלו ואת המהות היחידה של המפלגה שלו שזה רק לא ביבי?

המהות שלו הייתה להחליף את ביבי, אבל להבטיח שהוא לא ישב בממשלת אחדות זה מפגר. אף אחד לא יודע מה יהיו התוצאות בסוף. לא היה צריך להבטיח את זה מלכתחילה.  היה צריך להגיד "אנחנו נעשה מה שטוב למדינה"

7 דקות לפני, Krishi said:

שוב טעות.

ראש ממשלה צריך למשול. איך ראש ממשלה ימשול אם כל מפלגה מושכת לכיוון אחרת וסוחטת ממנו עוד? בצדק הבין שצריך לצאת לבחירות. אם זה היה כל אחד אחר ולא ביבי הייתם מאשימים את הסוחטים ולא את ראש הממשלה עצמו. אבל מהההה הרי זה ביבי שק האיגרוף האהוב עליכם. הכל הוא אשם. כל השאר צדיקים נאורים.

הבן אדם עשה ועושה למען המדינה מעל ומעבר כמעט יובל שנים, מוותר על החיים האישיים הפרטיים והמשפחתיים שלו, אז לא הכל מושלם, ולא עם הכל גם אני מסכים. אבל כולם יוצאים מנוקדת הנחה שהוא נטו בא כדי משגעון גדלות כי כיף לו להיות ראש ממשלה. נלחם בשיניים בכל גורם אפשרי, מחייג אישית לכל נציג של כל ממשלה לפני כל הצבעה באו"ם גם אם זה בזמנים הבודדים שהוא עם המשפחה בארוחת שבת. פועל עובד דואג אבל אצלכם כל מה שיושב בראש "ביבי הקיסר המושחת". אין מנהיג אחר טוב יותר ממנו כרגע.

ביבי עשה המון למען המדינה, אני יודע להודות בזה.

אני בטוח שהיה פורש בשקט והולך לעשות לביתו אבל הוא מנסה להציל את עצמו כנראה.

23 דקות לפני, Shlomix said:

אז הוא יזכה לאבטחה אישית וינאם אחרי ראש הממשלה. בווווו איזה מפחיד!

העדכונים הביטחוניים אכן בעייתיים, אבל בטוח שהוא לא ימסור מידע לארגוני הטרור ולמדינות אויב כי אז זה יחשב בגידה והוא יכנס לכלא לכל חייו.

אבל קראתי קצת, ולא בטוח בכלל שהוא יהיה ראש האופוזיציה. ברירת המחדל היא המפלגה הגדולה ביותר, אבל שאר המפלגות באופוזיציה רשאיות להצביע ולבחור אדם אחר.

יש לי שתי מילים בשבילך. "עזמי בשארה"

19 דקות לפני, turgi said:

ביבי עשה היום למען המדינה, אני יודע להודות בזה.

אני בטוח שהיה פורש בשקט והולך לעשות לביתו אבל הוא מנסה להציל את עצמו כנראה.

אני חושב שהוא פחות מנסה להציל את עצמו, כמו שהוא באמת ובתמים מאמין שרק הוא יכול להנהיג את המדינה למקום טוב יותר ולא רואה אף מועמד אחר שמשתווה לו אפילו בקצת ודי בצדק. לא רואה אף אחד שמתקרב לרמת המנהיגות שלו נכון להיום. אולי יהיה מישהו כזה בעתיד. אבל לא כיום. ואם ירגיש שהוא עצמו כבר לא מסוגל או שקשה לו או שהוא עייף מדי הוא יפרוש בעצמו.

אז נכון הוא הוא נלחם על החסינות גם מטעמים אישיים מן הסתם, אבל בעיקר מטעמים לאומיים.

וגם אני במקומו הייתי עושה אותו הדבר. כשאני רואה שמאשימים אותי בדברים מגוחכים שבאמת אף ראש ממשלה בטח בעולם לא היה מואשם בזה גם אם זה היה נכון (ולדעתי זה לא) ואפילו לא היו מתייחסים לזה, שיש גורמים אינטרסנטים שמחפשים אותו בכל פינה ועל הדרך גם מתעלמים מפשעים של היריבים הפוליטיים שלו, שעשרות שנים מנסים להדביק לו משהו וממציאים חקירות שמסתיימות בלא כלום. בטח שהייתי נלחם. אתה לא היית נלחם? רק תראה את הדוגמא האחרונה שחשף עמית סגל. איך בחדר ההתייעצויות שבין לקוח לעו"ד שזה קודש הקודשים שאסור להקליט ולהתערב במה שהולך שם, לא רק שהמשטרה שמה האזנה כשאלוביץ' ישב שם, הם עוד שלחו את הבן  שלו לשם כדי שישכנע אותו לוותר על העו"ד שלו כי הוא "מפריע" למשטרה בחקירה שלה. ניסו לאנוס אותו בכל דרך להפוך לעד מדינה ולשקר על דברים שלא באמת קרו. השנאה והרדיפה אחרי ביבי יצאה מעבר לכל פרופורציה. בטוח שהוא לא טלית שכולה תכלת אבל רחוק מאוד מאוד מכל תארי המושחת והקיסר והפושע שמדביקים לו.

12 דקות לפני, nirc2 said:

יש לי שתי מילים בשבילך. "עזמי בשארה"

והוא התגלה מהר מאוד וברח.

8 דקות לפני, הנדון said:

גם גטאס נאסר

גם הוא התגלה ובכלא.

לא מבין את הפחד הזה, אני סומך על גופי הביטחון שלנו שיגלו בגידה כזו אם תהיה.

3 דקות לפני, Shlomix said:

והוא התגלה מהר מאוד וברח.

גם הוא התגלה ובכלא.

לא מבין את הפחד הזה, אני סומך על גופי הביטחון שלנו שיגלו בגידה כזו אם תהיה.

מה זה התגלה, הנזק כבר נעשה. למה לתת זה פתח מלכתחילה? ותחשוב שזה רק מה שהתגלה. כמה יש שלא התגלו? רק אלוהים יודע.

2 דקות לפני, Shlomix said:

קרישי באמת שאני רוצה לפתח איתך דיון, אבל נקודת המוצא שלך כל כך מופרכת

בסדר אני חושב שנקודת המוצא שלך היא המופרכת זה לא עוצר בעדי מלהתווכח חח

לפי התוצאות כרגע הליכוד ירד ל31 והערבים עלו ל13.

ביבי עשה טעות גדולה עם כל הספין המפגר של המצלמות בקלפיות, זה רק הדליק את כל הערבים לצאת להצביע.

1 דקה לפני, Double said:

הליכוד ירד ל31 והערבים עלו ל13

ביבי הדליק את כל הערבים עם כל הספין המפגר של המצלמות בקלפיות

מה הדליק איפה הדליק זה בדיוק מה שהם קיבלו בבחירות הקודמות שרצו.

23 דקות לפני, הנדון said:

גם גטאס נאסר

יש להיתפס אחר מעשה חמור,  ויש להיתפס לאחר מעשה חמור מאד !

אם ימסור מידע (אני בכלל לא מאמין שאני כותב את זה כאופציה שהוא יהיה במעמד הזה!)  - גם אם ייתפס, זה יהיה חמור שבעתיים כי זה מידע לאיראן וחיזבאללה ועוד. 

הוא בגלוי מצהיר שהוא שונא ישראל, מחכה בכליון עיניים לזכות השיבה ומקום היהודים כלל לא פה. כל מילה שניה שלו - 'גזענות' , אסור לשים אותו במקומות רגישים. בכי לדורות.

11 דקות לפני, Double said:

לפי התוצאות כרגע הליכוד ירד ל31 והערבים עלו ל13.

ביבי עשה טעות גדולה עם כל הספין המפגר של המצלמות בקלפיות, זה רק הדליק את כל הערבים לצאת להצביע.

מאיפה זה