Jump to content

בחירות 2019 -פרק ב'

MaTa

Recommended Posts

17 דקות לפני, Krishi said:

קודם כל כן, זה נותן להם אומדן כלשהו. דבר שני החופש ניתן למטרת הצבעה. ובמיוחד בשביל כל המאותגרים שלא בזין שלהם להשפיע שזה הו כל כך מגניב להיות אנטי כי אתה מיוחד ץ ושונה עשו את הפתק הלבן. מי שאפילו את הצעד הזה לא מוכן לעשות לא זכאי ליום חופש. פשוט מאוד 

אז קח את יום החופש בחזרה אחי. ממש מציק לך שאנשים לא הולכים להצביע.

תגיד, באת למחאה למען חופש התרבות בישראל? אני משער שלא. איך זה קשור אתה שואל? אני אסביר לך:

1. אתה יוצא מנקודת הנחה שאני כאדם פרטי, אמור לקבל בכניעה את השלטון שאליו נולדתי, כאילו שסמכות ממשלתית היא בהכרח בראש מעיניי.

2. אתה יוצא מנקודת הנחה, שלכל תושבי המדינה יש קו מחשבה הדומה לשלך או שהם לפחות מסכימים איתך בנושא הצבעה בבחירות דמוקרטיות ו/או מעניקים לבחירות דמוקרטיות את אותה חשיבות שאתה צופה להן.

3. אתה קורא לאותם האנשים "מאותגרים", "אנטי", "חושבים שהם מיוחדים", כשמבחינתי אתה עיוור, טיפש, ואחד שנותן לקרקס שלם להשפיע על חייו.

4. ובחזרה למחאה למען חופש התרבות בישראל (או בשמה האמיתי - תנו צ'אנס לטראנס 2) - נכון לא באת? למה לא הגעת? כי טראנס, פסטיבלים, או סתם הרצון לרקוד הוא על הזין שלך? (השתמשתי במחאה הזו רק כדוגמה, אם כן הגעת למחאה הזו, אז קח כל מחאה אחרת שמעניינת לך את הביצה, או כל תחום בחיים שלא קשור אליך ושלא תתאמץ ותוציא את התחת שלך מהבית למענו). ואז תבין שבחירות דמוקרטיות, תעמולה שקרית, השפלות פומביות, ופוליטיקאים שעושים אך ורק למען ביתם, מעניינים לי את הביצה בדיוק כמו המחאה ההיא שלא עניינה אותך.

מה לעשות, מדינה דמוקרטית, זכותי.

האירוני הוא שבסוף יכול לצאת שדווקא בגלל כתבי האישום ביבי ימשיך. אחרת יש סיכוי שהיה מתפטר לדעתי, אבל נראה שעכשיו זה או להמשיך להיאבק בשיניים או ללכת לכלא.

3 דקות לפני, פנחס שוף said:

איך עובד התהליך של להדיח את ביבי מהליכוד?

אם הם מחליטים? בקלות, לדעתי. אין להם משהו במפלגה של לאסוף חתימות? ולא מהליכוד, רק מראשות הליכוד.

Just now, BODIROGA10 said:

שיטה מטומטמת פתק אחד.  

לחזור ל-2 מעטפות, ראש ממשלה, ומפלגה. זהו, בלי שטיקים.

כי זה עבד כל כך טוב בפעם הקודמת שניסינו את זה.

אם כבר ספקולציות, אולי ש"ס יצטרפו לקואליציה עם גנץ. להם לא הייתה בעיה עם חוק הגיוס בפעם הקודמת ודרעי יגיד שזה למען מניעת בחירות נוספות וככה הם יוכלו גם לדאוג לאינטרסים החרדים בתוך הממשלה.

1 דקה לפני, Figo10 said:

אם כבר ספקולציות, אולי ש"ס יצטרפו לקואליציה עם גנץ. להם לא הייתה בעיה עם חוק הגיוס בפעם הקודמת ודרעי יגיד שזה למען מניעת בחירות נוספות וככה הם יוכלו גם לדאוג לאינטרסים החרדים בתוך הממשלה.

יש אופציה רק לממשלת אחדות כי ליברמן לא ישב עם החרדים

29 דקות לפני, טוני said:

אז קח את יום החופש בחזרה אחי. ממש מציק לך שאנשים לא הולכים להצביע.

תגיד, באת למחאה למען חופש התרבות בישראל? אני משער שלא. איך זה קשור אתה שואל? אני אסביר לך:

1. אתה יוצא מנקודת הנחה שאני כאדם פרטי, אמור לקבל בכניעה את השלטון שאליו נולדתי, כאילו שסמכות ממשלתית היא בהכרח בראש מעיניי.

2. אתה יוצא מנקודת הנחה, שלכל תושבי המדינה יש קו מחשבה הדומה לשלך או שהם לפחות מסכימים איתך בנושא הצבעה בבחירות דמוקרטיות ו/או מעניקים לבחירות דמוקרטיות את אותה חשיבות שאתה צופה להן.

3. אתה קורא לאותם האנשים "מאותגרים", "אנטי", "חושבים שהם מיוחדים", כשמבחינתי אתה עיוור, טיפש, ואחד שנותן לקרקס שלם להשפיע על חייו.

4. ובחזרה למחאה למען חופש התרבות בישראל (או בשמה האמיתי - תנו צ'אנס לטראנס 2) - נכון לא באת? למה לא הגעת? כי טראנס, פסטיבלים, או סתם הרצון לרקוד הוא על הזין שלך? (השתמשתי במחאה הזו רק כדוגמה, אם כן הגעת למחאה הזו, אז קח כל מחאה אחרת שמעניינת לך את הביצה, או כל תחום בחיים שלא קשור אליך ושלא תתאמץ ותוציא את התחת שלך מהבית למענו). ואז תבין שבחירות דמוקרטיות, תעמולה שקרית, השפלות פומביות, ופוליטיקאים שעושים אך ורק למען ביתם, מעניינים לי את הביצה בדיוק כמו המחאה ההיא שלא עניינה אותך.

מה לעשות, מדינה דמוקרטית, זכותי.

כן, מציק לי שאנשים לא מצביעים. מה לעשות. כזה אני. אזרח שחושב שהזכות והחובה הכי גדולה שלנו כאזרחים זה להצביע. זאת כל מהות השיטה.

כל ההשוואה שלך לא רלוונטית כי לא אמרתי שצריך להכניס אותך לכלא אם לא תבוא להצביע. למרות שאני חושב שזה חשוב מאוד ושכולם צריכים להצביע. אמרתי שאדם שקיבל יום חופש כדי להצביע ולא ניצל את היום חופש הזה כדי להצביע לא זכאי ליום חופש הזה על חשבון המדינה/מעסיק. שירד לו מימי החופש שלו. אז בבקשה, אל תצביע אם זה כל כך מפריע לך ואתה כל כך אנטי ממסדי שלא מקבל בהכנעה את מרות השילטון והמדינה שהוריך הפושעים האלה החליטו להוליד אותך אליה. כמו שאמרת, מדינה דמוקרטית, זכותך. אבל תחזיר את היום חופש.

5 דקות לפני, Double said:

כי על זה היה בנוי כל הקמפיין שלו, אם הוא הולך עם החרדים אז בבחירות הבאות הוא יתרסק

הוא לא הפר הבטחות בעבר? אם כי יש משהו במה שאתה אומר... אבל לדעתי הוא עדיין יכול להגיד שקיבלו את הבקשות שלהם אז נכנסים, כמו שהיו מוכנים לשבת עם החרדים בבחירות הקודמות, פשוט תחת התנאים שליברמן הציב.