Jump to content

בחירות 2019 -פרק ב'

MaTa

Recommended Posts

לגביי קריאות גנאי, יכול להעיד על עצמי שלא שותף להן.

אני, כמו שציינתי כאמור כמה פעמים, חושב שמי שלא מנצל את ההצבעה לא זכאי לקבל חופש ע"ח המדינה, ואני חושב שזה יהיה נכון אם ישנו את החוק לכך.

Just now, החתול הצהוב said:

אני, כמו שציינתי כאמור כמה פעמים, חושב שמי שלא מנצל את ההצבעה לא זכאי לקבל חופש ע"ח המדינה, ואני חושב שזה יהיה נכון אם ישנו את החוק לכך.

ואם לסגור את הנושא הזה בהלצה - אני עבדתי היום, שום חופש מהמדינה :israel:

זה שיש מדינות שזה קיים בהן לא אומר כלום לגבי הנכונות של המהלך. 

כמו שאמרתי, לא עניינו של המעסיק מה העמדה שלי בנוגע לבחירות או פוליטיקה. 

אגב, אם תמצא פתרון בו המידע נשאר פרטי תהיה לי פחות בעיה עם זה, אבל עדיין ולא כמו ששמעתי אנשים טוענים, אין הבדל בין פתק לבן לאי הצבעה. אז עכשיו נכנס לאנשים לתוך הקלפי? או שאם הם גוררים את עצמם לקלפי כדי "לשלם" על היום הזה אז הכל סבבה? 

הקולות לא נספרים ולא נכנסים לאיזשהו חשבון שמשפיע על התוצאות. 

אני מסכים עם החתול. חופש שניתן על מנת להצביע צריך להיות למי שמצביע. כל ההתחכמויות האלה של "אני מביע את הדיעה שלי ע"י זה שאני לא הולך להצביע" זה פשוט מגוחך. המטרה היא שאנשים יצביעו ויביעו את הדיעה שלהם בהצבעה. מי שלא מעוניין להצביע למועמד יכניס פתק לבן. מי שלא רוצה להצביע - שלשם כך ניתן החופש הזה, לא יהנה מיום חופש לא על חשבונו. אני לגמרי בעד שאדם שלא הצביע  ירד לו יום חופש ממניין ימי החופש שלו (או סכום של יום חופש אם אין לו ימי חופש).

אגב אפשר לעשות את זה בקלות לגמרי, ע"י קבלת אישור בקלפי שהצבעת שאותו אתה מעביר לבוס שלך.

1 hour ago, החתול הצהוב said:

אז ישימו פתק לבן

36 דקות לפני, Krishi said:

אני מסכים עם החתול. חופש שניתן על מנת להצביע צריך להיות למי שמצביע. כל ההתחכמויות האלה של "אני מביע את הדיעה שלי ע"י זה שאני לא הולך להצביע" זה פשוט מגוחך. המטרה היא שאנשים יצביעו ויביעו את הדיעה שלהם בהצבעה. מי שלא מעוניין להצביע למועמד יכניס פתק לבן. מי שלא רוצה להצביע - שלשם כך ניתן החופש הזה, לא יהנה מיום חופש לא על חשבונו. אני לגמרי בעד שאדם שלא הצביע  ירד לו יום חופש ממניין ימי החופש שלו (או סכום של יום חופש אם אין לו ימי חופש).

אגב אפשר לעשות את זה בקלות לגמרי, ע"י קבלת אישור בקלפי שהצבעת שאותו אתה מעביר לבוס שלך.

מה זה משנה אם זה פתק לבן או שאני לא הולך לקלפי?

אין לי בעיה ללכת לקלפי ולשים פתק לבן, אבל זה לא משנה ותכלס עושה להם יותר עבודה בספירת הקולות

זה סתם סטטיסטיקה לעין

2 דקות לפני, ברווז צהוב said:

יש סיכוי לממשלה עם ליברמן,כחול לבן,מרצ עבודה ועריקים של בנט?

זה הסיכוי היחיד של גנץ להקים ממשלה, בהנחה שהעבודה והמחנה הדמוקרטי עוברים את אחוז החסימה.

לא חושב שזה יקרה

6 דקות לפני, פנחס שוף said:

מה זה משנה אם זה פתק לבן או שאני לא הולך לקלפי?

אין לי בעיה ללכת לקלפי ולשים פתק לבן, אבל זה לא משנה ותכלס עושה להם יותר עבודה בספירת הקולות

זה סתם סטטיסטיקה לעין

קודם כל כן, זה נותן להם אומדן כלשהו. דבר שני החופש ניתן למטרת הצבעה. ובמיוחד בשביל כל המאותגרים שלא בזין שלהם להשפיע שזה הו כל כך מגניב להיות אנטי כי אתה מיוחד ץ ושונה עשו את הפתק הלבן. מי שאפילו את הצעד הזה לא מוכן לעשות לא זכאי ליום חופש. פשוט מאוד 

זה היה כל כך ברור שזה מה שיקרה. אם כי זה רק מדגם, לא אמין בעליל כפי שכבר הוכח. נחכה לתוצאות אמת. בקיצור הכל נופל או על ליברמן או על הגמישות של גנץ.... 

בשורה התחתונה - בהנחה ואלו התוצאות הליכוד לא יכול לנצח, מקסימום ללכת לבחירות חוזרות.

וזה כבר לא קשור לליברמן, זה תלוי אם ימינה או ש״ס/יהדות התורה יתקפלו וילכו עם גנץ.