Jump to content

בחירות 2019 -פרק ב'

MaTa

Recommended Posts

לאחרונה אני יותר ויותר שוקל להצביע כחול לבן

אני יודע שבכל מקרה אין מצב שתקום ממשלה ללא הליכוד. הרי לא תהיה ממשלת שמאל וגם לא תהיה ממשלת כחול לבן מחוזקת בחרדים ונספחים

אז ככה או ככה אם כחול לבן יהיו בממשלה זאת תהיה ממשלת אחדות חילונית, ואני די בעד העניין הזה.

היום במקרה היה לי דיון/ויכוח עם תומך "רק לא ביבי". הרגשתי איך המח שלי נוזל מהראש לאט לאט תוך כדי. 

הבן אדם לא רצה להקשיב לשום טיעון שהצגתי (שלא היו רק בעד או נגד ביבי, דיברנו גם על זהות או לפיד ועוד), כמובן לא היה בקיא בעובדות או קרא בכלל מצע כלשהו (אפילו של המפלגה שהוא מתכוון להצביע לה - כחול לבן), הוא שואל אותי משהו אחד אני עונה לו הוא מתחיל לתקוף אותי על משהו אחר, כמו שטוף מח פשוט פלט את דף המסרים הרגיל של פעיל "רק לא ביבי" כמו שרגילים להעביר בתקשורת שלנו (וגם במנהיגי "רק לא ביבי" אחרים). אגב תוך כדי שהוא בעיקר צועק עלי שאני הכבש או הלקקן או לא יודע מה, ובכלל כל הדיון מצדו היה מלווה בצרחות בעוד אני ניסיתי לדבר בטון רגוע ולנסות להשחיל מילה או שתיים. 

יצרו פה כת של אנשים שפשוט מתעלמים מעובדות נותנים למנהיגי השמאל ולתקשורת המגויסת להוביל אותם כמו עדר כבשים צייתניות שעוד מעיזים להגיד על הצד השני שהוא העדר המטומטם חסר המושג. ממש כת, זה מפחיד כבר. זה על גבול החוסר שפיות. 

38 דקות לפני, Krishi said:

יצרו פה כת של אנשים שפשוט מתעלמים מעובדות נותנים למנהיגי השמאל ולתקשורת המגויסת להוביל אותם כמו עדר כבשים צייתניות שעוד מעיזים להגיד על הצד השני שהוא העדר המטומטם חסר המושג. ממש כת, זה מפחיד כבר. זה על גבול החוסר שפיות. 

הם תמיד היו כאן.

גם הקיצון שלהם של "אין תחליף לביבי" חי ובועט בכל מקום.

אתה חי במדינה לא מאוזנת שהיא סוג של מדינת חצי עולם שלישי שמנוהלת ע"י כמה משפחות מצומצמות ששולטות במשק (ריכוזיות).

ביום שאחרי ביבי אנשים לא יוכלו לרוץ ולקנות דירות, יוקר מחיה ימשיך, סכסוך פלסטיני כנראה עדיין יהיה, שסע עדתי עדיין פה ועוד מלא דברים.

אני כולי תקווה שיהיה שינוי חיובי, אבל זה לא נגמר בבחירות. זה תהליך הרבה יותר עמוק שצריך לקרות במדינה ולצערי כאן האזרח הוא חלש ומסתפק במחאות קוטג'.

8 hours ago, החתול הצהוב said:

אני מת על הקטע הזה ש"יהיו ערבים בממשלה עם גנץ". עם מי הם ישבו? עם בוגי יעלון? עם יועז הנדל? ראבק, לא היו ערבים בממשלה מאז קום המדינה, כולל בממשלות סופר שמאל כמו רבין 92 או ברק 99

משוגע. אנשים איבדו את היכולת לחשוב בעצמם ופשוט ידקלמו כל מה שיגידו להם.

3 hours ago, Krishi said:

היום במקרה היה לי דיון/ויכוח עם תומך "רק לא ביבי". הרגשתי איך המח שלי נוזל מהראש לאט לאט תוך כדי. 

הבן אדם לא רצה להקשיב לשום טיעון שהצגתי (שלא היו רק בעד או נגד ביבי, דיברנו גם על זהות או לפיד ועוד), כמובן לא היה בקיא בעובדות או קרא בכלל מצע כלשהו (אפילו של המפלגה שהוא מתכוון להצביע לה - כחול לבן), הוא שואל אותי משהו אחד אני עונה לו הוא מתחיל לתקוף אותי על משהו אחר, כמו שטוף מח פשוט פלט את דף המסרים הרגיל של פעיל "רק לא ביבי" כמו שרגילים להעביר בתקשורת שלנו (וגם במנהיגי "רק לא ביבי" אחרים). אגב תוך כדי שהוא בעיקר צועק עלי שאני הכבש או הלקקן או לא יודע מה, ובכלל כל הדיון מצדו היה מלווה בצרחות בעוד אני ניסיתי לדבר בטון רגוע ולנסות להשחיל מילה או שתיים. 

מדהים בעיני. את מצביעי שאר מפלגות השמאל אני עוד יכול להבין, אמנם התפיסת עולם שלהם מעוותת אבל הם עומדים מאחוריי אידיאלים מסוימים. מצביעי כחול לבן הם פשוט אנשים שלא מוכנים לראות את ביבי בשלטון גם במחיר של פאקינג לפיד ראש ממשלה וניסנקורן שר האוצר.

בדיוק קרישי.

זה קרה גם לי בשבוע האחרון, כאשר ניסתי בטון הכי ברור ורגוע להסביר למה נתניהו מנהיג חיוני ויש בו המון מעלות טובות וישראל בצמיחה וכו׳.

דיון נעים.

איזה נעים ואיזה נעליים, לא נותנים לך לדבר,

טון ברברי מלווה בפרובוקציות שגם שהסובבים ישמעו.

אח״כ אומרים שהשיח הימני לא נעים. 

אלו (רובם) אנשים שתפיסת עולמם היא-שאם אתה לא בדעות שלהם , אתה זקוק לאישפוז.

אין להם באמת מצע, רק לא ביבי זה המוטו שלהם.

אתה מדבר איתם על נושא הכלכלה, הם בכלל מתעלמים ומדברים איתך על שרה נתניהו.

מעלה נושא שקשור ליחסים המדהימים של נתניהו עם טראמפ ופוטין,   הם עונים בעניי הצוללות (שהוכח כבר מס׳ פעמים שנתניהו לא קשור לכך, שטיפת מח).

אטימות.  אפילו דיון איכותי אי אפשר. רק השתלחויות ש-90% מנותקות מהמציאות. 

9 hours ago, Krishi said:

היום במקרה היה לי דיון/ויכוח עם תומך "רק ביבי". הרגשתי איך המח שלי נוזל מהראש לאט לאט תוך כדי. 

הבן אדם לא רצה להקשיב לשום טיעון שהצגתי (שלא היו רק בעד או נגד ביבי, דיברנו גם על זהות או לפיד ועוד), כמובן לא היה בקיא בעובדות או קרא בכלל מצע כלשהו (אפילו של המפלגה שהוא מתכוון להצביע לה - כי אין כזה), הוא שואל אותי משהו אחד אני עונה לו הוא מתחיל לתקוף אותי על משהו אחר, כמו שטוף מח פשוט פלט את דף המסרים הרגיל של פעיל "רק ביבי" כמו שרגילים להעביר בתקשורת שלנו (וגם במנהיגי "רק ביבי" אחרים). אגב תוך כדי שהוא בעיקר צועק עלי שאני הכבש או הלקקן או לא יודע מה, ובכלל כל הדיון מצדו היה מלווה בצרחות בעוד אני ניסיתי לדבר בטון רגוע ולנסות להשחיל מילה או שתיים. 

יצרו פה כת של אנשים שפשוט מתעלמים מעובדות נותנים למנהיגי הימין ולתקשורת המגויסת להוביל אותם כמו עדר כבשים צייתניות שעוד מעיזים להגיד על הצד השני שהוא העדר המטומטם חסר המושג. ממש כת, זה מפחיד כבר. זה על גבול החוסר שפיות. 

אפשר לכתוב את אותו מונולוג בדיוק על אנשי "רק ביבי". אנשי רק ביבי ורק לא ביבי הם כמו ניאו וסמית' מהמטריקס: טיפשים בדיוק באותה מידה עד כדי כך שהם מנטרלים/משלימים אחד את השני.

מת לדעת איזה בדיוק "שמאלנים" אתם מכירים (אפילו את "רובם"- מסתבר). הרי חלילה לא יכול להיות שבאמת יש להם ביקורת אמיתית על ממשלת נתניהו, לא ייתכן שאין הסכמה אידאולוגית ואין לדעתם אלטרנטיבה ראויה יותר. זה חייב להיות אטימות, "תקשורת מגויסת", "כת" וכל מיני המצאות שגורמות לכם להרגיש יותר טוב עם עצמכם.

17 hours ago, avielmaccabi4 said:

לא שאני מסכים עם התגובה של בודירוגה אבל אתה ומי שמגיב כמוך פה לא פחות מנותק.

לעומת כל כך הרבה סיבות לתמוך בגנץ כמו..נו..אה תהיה תחבורה ציבורית בשבת ויהיו ערבים במקום חרדים בממשלה.

תסביר למה.

התגובה ההיא של בודירוגה מנותקת כי רשימת ה"הישגים" שם ברובה מומצאת או פשוט לא רלוונטית לממשלה.

כן, ישבו ערבים בממשלה. ממש. אתה חוזר על דף המסרים השחוק של הליכוד.

אין גרם של סיכוי שזה יקרה.

On 12.9.2019 at 02:23, Krishi said:

אתה טועה, שגרירות ארה"ב עברה לירושלים השגריר גר בירושלים והנשיא טראמפ לא חותם יותר על הדחיה.

לגבי השגרירויות, גם פה אתה טועה הכל פעיל. התקשורת לא נגד ביבי? חחח סבבה, וחזירים יכולים לעוף. 

הכישלון היחיד במקרה של הפריצה לפלאפון של גנץ הוא על גנץ עצמו, שלא שמר על הפלאפון שלו. כיאה לטמבל שהוא. בטח לא על ביבי. ובטח זה לא כישלון של "כל אומת ההייטק". בחיי זאת הצהרה כל כך מפגרת להגיד בגלל פריצה לפלאפון של מישהו. ושוב, בגלל שזה לא כישלון של ביבי (באמת שום קשר אפילו לא בדל קשר קטן איפה המצאת את השטויות האלה) , לתקשורת אין מה לדווח, היא עסוקה בלהשמיץ אותו יומם וליל בגלל דברים אחרים. 

להגיד שלפני ביטול ההסכם היה אפשר לפקח על איראן ועכשיו בגלל ביבי הם יכולים להעשיר אורניום חופשי חחחחחחחחחח שמע אתה או נאיבי ברמות או מטומטם ברמות או שניהם. רק בגלל ההסכם הזה וביטול הסנקציות או עידון שלהם האיראנים יכלו להמשיך לעשות מה שבא להם. פיקוח? נראה לך שהם יגלו לפקחים על כל האתרים שלהם? באיזה לה לה לנד אתה חי בדיוק? חוץ מלתקוף אותם, רק סנקציות כבדות ומודיעין ימנע מהם להעשיר אורניום. וזה בדיוק מה שביבי דוחף אליו ומצליח. ה20% שהם הגיעו אליו לפי ההערכות זה בגלל ההסכם ולא בגלל ביטולו. אם ההסכם הזה היה ממשיך היו מגיעים לאחוז יותר גבוה. ביבי הוא החומה הכי גדולה שלנו נגד איראן גרעינית ולא כל הממבו ג'מבו שטויות במיץ שירית פה בקצב של רובה על אוטומט. 

השגרירות, חוקית, לא יכולה להיות כרגע בירושלים.

הדחייה האחרונה נחתמה במאי. בולטון אמר אחריה שלא ייחתמו יותר דחיות, אך הוא אמר זה גם קודם ועדיין נחתם, מה גם שהוא עכשיו פוטר, אז לא הייתי סומך יותר מדי על המילה שלו. כרגע, לכל הפחות עד נובמבר, השגרירות חוקית לא יכולה להיות בירושלים, והשגריר יושב בתל אביב.

ושוב, אילו עוד שגרירויות עברו לירושלים? תן שמות של מדינות.

איך בדיוק אדם יכול לשמור על הפלאפון שלו מפני פריצה של מדינה זרה? זה לא שלקחו לו את הפלאפון פיזית כדי לעשות את זה. המדינה הקימה במיוחד כדי למנוע דברים כאלו את מערך הסייבר, גוף שאמור להגן על האזרחים בישראל מבחינת סייבר, ובייחוד על אנשי מפתח עם רגישות ביטחונית, וביבי דרש להקים את זה תחתיו, שהוא יעמוד בראש. זה אומר שהוא נושא באחריות לכשלון הזה.

לגבי הגרעין - ביבי בעצמו אמר עכשיו שהאיראנים מתעוררים מבחינת הגרעין. עכשיו. אחרי שההסכם בוטל, והסנקציות חזרו. תחת ההסכם, האמריקאים יכלו להכנס לכל אתר באיראן תוך הודעה של 3 ימים מראש, ככה שאם היה חשד שהם מעשירים אורניום, היה אפשר להוכיח את זה כמעט מיידית (מסמכים אפשר להעלים מהר, אבל קרינה רדיואקטיבית לא ניתן להסתיר ככה, ולוקח לה כמה אלפי שנים להעלם, והיו עולים על זה ישר). לא הייתה להם אופציה להעשיר אורניום. ולא כי הם נתנו את המילה וסומכים עליהם, ממש לא, אלא כי שמו עליהם גורמים אמריקאים שישגיחו על כל פינה, יסתכלו להם מעבר לכתף, ויוודאו שהם לא מעשירים מעל לרמה של 3.25 (שזה רלוונטי רק לרמות מחקר אנרגיה, ולא נותן שום דבר לגבי מחקר על פצצה, שמצריך העשרה ברמה גבוהה ממש).

איך בדיוק אתה מאשים את הסכם הגרעין בהתעוררות האיראנית בנושא ואת ההעשרה שלהם ל-20%, כשזה קרה רק לאחר ביטול ההסכם והחזרת הסנקציות? מן הסתם אם ארה״ב נסוגה מההסכם, גם האיראנים לא יעמדו בחלק שלהם ויתחילו שוב להעשיר. היה ברור שזה יקרה, וזה מה שכולם הזהירו עליו עם ביטול ההסכם.

1 hour ago, החתול הצהוב said:

גוואטמלה

רק הם, אמרתי קודם. גם שגרירות פרגוואי עברה לכמה זמן ואז עזבה, והתגובה של ישראל גרמה למשבר דיפלומטי.

אבל הוא טען קודם ש-50-60 שגרירויות עברו לירושלים בזכות ביבי. שאלתי אלו.

לאחרונה אני יותר ויותר שוקל להצביע לעוצמה כלכלית.

אני יודע שבכל מקרה אין מצב שתקום ממשלה ללא הליכוד. הרי לא תהיה ממשלת ערבים וגם לא תהיה ממשלת כחול לבן מחוזקת בחרדים ונספחים

אז ככה או ככה אם עוצמה כלכלית יהיו בממשלה זאת תהיה ממשלת אחדות חילונית, ואני די בעד העניין הזה.

5 hours ago, hairy2hell said:

השגרירות, חוקית, לא יכולה להיות כרגע בירושלים.

הדחייה האחרונה נחתמה במאי. בולטון אמר אחריה שלא ייחתמו יותר דחיות, אך הוא אמר זה גם קודם ועדיין נחתם, מה גם שהוא עכשיו פוטר, אז לא הייתי סומך יותר מדי על המילה שלו. כרגע, לכל הפחות עד נובמבר, השגרירות חוקית לא יכולה להיות בירושלים, והשגריר יושב בתל אביב.

ושוב, אילו עוד שגרירויות עברו לירושלים? תן שמות של מדינות.

איך בדיוק אדם יכול לשמור על הפלאפון שלו מפני פריצה של מדינה זרה? זה לא שלקחו לו את הפלאפון פיזית כדי לעשות את זה. המדינה הקימה במיוחד כדי למנוע דברים כאלו את מערך הסייבר, גוף שאמור להגן על האזרחים בישראל מבחינת סייבר, ובייחוד על אנשי מפתח עם רגישות ביטחונית, וביבי דרש להקים את זה תחתיו, שהוא יעמוד בראש. זה אומר שהוא נושא באחריות לכשלון הזה.

לגבי הגרעין - ביבי בעצמו אמר עכשיו שהאיראנים מתעוררים מבחינת הגרעין. עכשיו. אחרי שההסכם בוטל, והסנקציות חזרו. תחת ההסכם, האמריקאים יכלו להכנס לכל אתר באיראן תוך הודעה של 3 ימים מראש, ככה שאם היה חשד שהם מעשירים אורניום, היה אפשר להוכיח את זה כמעט מיידית (מסמכים אפשר להעלים מהר, אבל קרינה רדיואקטיבית לא ניתן להסתיר ככה, ולוקח לה כמה אלפי שנים להעלם, והיו עולים על זה ישר). לא הייתה להם אופציה להעשיר אורניום. ולא כי הם נתנו את המילה וסומכים עליהם, ממש לא, אלא כי שמו עליהם גורמים אמריקאים שישגיחו על כל פינה, יסתכלו להם מעבר לכתף, ויוודאו שהם לא מעשירים מעל לרמה של 3.25 (שזה רלוונטי רק לרמות מחקר אנרגיה, ולא נותן שום דבר לגבי מחקר על פצצה, שמצריך העשרה ברמה גבוהה ממש).

איך בדיוק אתה מאשים את הסכם הגרעין בהתעוררות האיראנית בנושא ואת ההעשרה שלהם ל-20%, כשזה קרה רק לאחר ביטול ההסכם והחזרת הסנקציות? מן הסתם אם ארה״ב נסוגה מההסכם, גם האיראנים לא יעמדו בחלק שלהם ויתחילו שוב להעשיר. היה ברור שזה יקרה, וזה מה שכולם הזהירו עליו עם ביטול ההסכם.

הדחייה האחרונה נחתמה בדצמבר 18 ומאז לא נחתמה עוד. המעבר הושלם סופית. לא מאמין לי? מוזמן לגשת לאתר הרשמי של שגרירות ארה"ב ולראות איפה ממוקמת השגרירות... 

לגבי שגרירויות נוספות אני לא זה שטען את זה. אבל היו עוד כמה שזכור לי לפי פרסומים שונים. 

בוא נדבר קצת על פריצות סייבר. נכון, יש פריצות שיכולות לקרות עקב חור אבטחה כלשהו שלא חשבו עליו, אבל גם מנהל אבטחת הסייבר הכי טוב בעולם לא יכול לעשות שום דבר אם המשתמשים שעליהם הוא אחראי לא פועלים לפי הוראות האבטחה. הוא יכול אולי להגביל את אופן החשיפה לפירצה (וגם אז לא תמיד כי בכל זאת הארגון צריך לעבוד בצורה שופטת) אבל לא למנוע אותה לגמרי. אין משהו שהוא מאובטח הרמטית. גם לפנטגון הצליחו לפרוץ. שלא לדבר על אנשים סוררים עובדי המקום שפירסמו מידע סודי. כמובן יש גם האקרים שמצליחים פיסית לפרוץ למכשירים ע"י הסתננות לארגון/קירבה פיסית למכשיר כזה או אחר.
פריצה לפלאפונים זה לא משהו שאפשר לעשות רק על סמך זה שהפלאפון מחובר לרשת הסלולרית. הפלאפון צריך לעבור או פריצה פיסית או בעזרת רשת האינטרנט והרבה בעזרתו של בעל הפלאפון עצמו. לינק לא טוב שלחץ עליו, קובץ שהוריד, פיירוול בפלאפון שלא היה מעודכן ועוד. בוא נגיד שאם הייתה פריצה רבתי לרשתות שעליהם אחראי מטה הסייבר שלנו לא רק גנץ היה זה שנפרץ אלא עוד עשרות ורבים אחרים. 

לכן מפה ועד להגיד שמדובר בכישלון של ביבי שהוא זה שאחראי עליו... חחח  תלוש מהמציאות. 

ביבי מתריע על האירנים שנים רבות, לפני ההסכם, תוך כדי ההסכם, וגם בזמן ההסכם וימשיך עוד להתריע שנים רבות. נראה לך כאילו האיראנים הם איזה אנשים נחמדים שומרי חוק כאלה שלא מקימים אתרים סודיים שהם ממש לא מתכוונים לספר עליהם לאמריקאים וממשיכים להעשיר אוראניום בשקט בלי שאף אחד ידע על זה בכלל? אתה באמת כל כך תמים? 

בלי ליברמן אין ממשלת ימין. קשה לי לראות את ביבי הולך לבחירות בפעם השלישית ברציפות, ולכן ממשלת אחדות זה סופר ריאלי.

לא רואה את ביבי מסכים לממשלת אחדות חילונית, כי זה יגמור אותו בעיניי הציבור שלו. יותר סביר שיתעקש על החרדים הנאמנים ואם לא על ימינה, בלי ליברמן.

גנץ יאלץ להתקפל כי זו אולי ההזדמנות היחידה שתהיה לו להיות ראש ממשלה

מוזר שנתניהו תוקף את עוצמה יהודית הם הסיכוי היחידי שלו לממשלת חסינות 61, הוא בכח מנסה להפסיד את הבחירות

3 hours ago, Zizou said:

בלי ליברמן אין ממשלת ימין. קשה לי לראות את ביבי הולך לבחירות בפעם השלישית ברציפות, ולכן ממשלת אחדות זה סופר ריאלי.

לא רואה את ביבי מסכים לממשלת אחדות חילונית, כי זה יגמור אותו בעיניי הציבור שלו. יותר סביר שיתעקש על החרדים הנאמנים ואם לא על ימינה, בלי ליברמן.

גנץ יאלץ להתקפל כי זו אולי ההזדמנות היחידה שתהיה לו להיות ראש ממשלה

למה שגנץ יתקפל? אם הוא מוותר להיות ראשון ברוטציה אז עוד שנתיים ביבי הולך לבחירות חדשות

3 hours ago, avi atias said:

לאחרונה אני יותר ויותר שוקל להצביע לעוצמה כלכלית.

אני יודע שבכל מקרה אין מצב שתקום ממשלה ללא הליכוד. הרי לא תהיה ממשלת ערבים וגם לא תהיה ממשלת כחול לבן מחוזקת בחרדים ונספחים

אז ככה או ככה אם עוצמה כלכלית יהיו בממשלה זאת תהיה ממשלת אחדות חילונית, ואני די בעד העניין הזה.

הם לא ידגדגו אחוז חסימה אפילו, זה באמת לזרוק קול לפח. במקרים כמו זהות וכאלה זו הצבעה הגיונית, כי הם עוד יחסית באיזור, במקרה כזה פשוט לא.

12 דקות לפני, Double said:

למה שגנץ יתקפל? אם הוא מוותר להיות ראשון ברוטציה אז עוד שנתיים ביבי הולך לבחירות חדשות

לדעתי ביבי יפרוש אחרי השנתיים שלו ויתמודד לנשיאות. הוא יזכה בקלילות ואז יהיו לו עוד 7 שנים של חסינות.

5 דקות לפני, Zizou said:

לדעתי ביבי יפרוש אחרי השנתיים שלו ויתמודד לנשיאות. הוא יזכה בקלילות ואז יהיו לו עוד 7 שנים של חסינות.

ביבי צריך עכשיו חסינות, בלי ממשלת ימין-חרדים הוא לא ישרוד

19 דקות לפני, Double said:

ביבי צריך עכשיו חסינות, בלי ממשלת ימין-חרדים הוא לא ישרוד

לדעתי גנץ לא יעמוד בפיתוי אם ביבי בא עם הסכם סודי שהוא מתפטר אחרי שנתיים וכחול לבן תמליץ עליו לנשיאות.

תאמין לי שהוא לא טיפש, כל הסכם עם ביבי יגמור לגנץ את הקריירה כי המחנה שלו זה “רק לא ביבי”

מה שגנץ וכחול לבן צריכים לעשות זה רק לחכות עד שביבי לא יצליח להרכיב ממשלה, ואז כבר יתחילו הדיבורים על מרד בליכוד ולהחליף אותו, זה עניין של זמן כי לבחירות בפעם השלישית אין סיכוי שילכו וכולם מבינים את זה

כמו שראיתי היום באיזה ערוץ - החזרת שטחים, חשדות, לא משנה. בסופו של דבר מה שמרים את הליכוד ומאחד אותו זו בעיקר ההתנשאות של השמאל על מצביעי מחל.

3 hours ago, itan17 said:

כמו שראיתי היום באיזה ערוץ - החזרת שטחים, חשדות, לא משנה. בסופו של דבר מה שמרים את הליכוד ומאחד אותו זו בעיקר ההתנשאות של השמאל על מצביעי מחל.

זה ממש נכון. אבל כשאני קורא מישהו כותב ככה: 

On 12.9.2019 at 18:41, Krishi said:

אז ברור לי שההתנשאות מהצד השני היום היא לא פחות ואולי אפילו יותר חזקה היום. כשזה בא ממשהו שממש אוהב את נתניהו ומתבאס מאלה שמבקרים אותו אז בסדר (בעיקר אם הוא אוהד מכבי;)). גם אני יכול לכתוב בהתנשאות כשאני מתבאס (לא גאה בזה, אבל זה קורה). אבל כשההתנשאות באה מנתניהו עצמו אז זה כבר יותר מדי. לא מוכן שהוא יגיד לאזרחית בקריית שמונה שאומרת (בצדק) שאין מרפאות בעיר שהיא משעממת אותו. לא מוכן שהוא יאשים את התקשורת ברדיפה כשיש כבר כמה כתבי אישום נגדו שיועץ משפטי (שהוא מינה) ומפכ״ל (שהוא מינה) ומבקר מדינה (שהוא מינה) חותמים עליהם.  ראש ממשלה שלי צריך לעבוד בשבילי ולתת לי תשובות על איך מקליטים אותו לוקח שוחד מנוני מוזס ואיך הוא מוכר את הגז שלי ושל כל המדינה לחברים מיליארדרים שלו - לא רק להגיד ״הסמול הסמול, איראן איראן, התקשורת התקשורת״. לחשוב שאני אוכל את הבולשיט הזה זאת התנשאות. 

היה ליכוד לפני נתניהו ויהיה ליכוד אחריו. כשיילך, אני אשקול להצביע ליכוד שוב. בינתיים, אני החלטתי להצביע למפלגה שאני חושב (עד כמה שאפשר לסמוך על זה, שזה לא הרבה) שלא תשב איתו בממשלה ושאף אחד לא יפחיד אותי מאיראן והערבים - אפשר לחשוב שגנץ ועמיר פרץ פטריוטים פחות מנתניהו.  

7 hours ago, Double said:

תאמין לי שהוא לא טיפש, כל הסכם עם ביבי יגמור לגנץ את הקריירה כי המחנה שלו זה “רק לא ביבי”

מה שגנץ וכחול לבן צריכים לעשות זה רק לחכות עד שביבי לא יצליח להרכיב ממשלה, ואז כבר יתחילו הדיבורים על מרד בליכוד ולהחליף אותו, זה עניין של זמן כי לבחירות בפעם השלישית אין סיכוי שילכו וכולם מבינים את זה

אז עם מי גנץ מצפה להקים 'ממשלת אחדות חילונית'? זה ברור שהוא פתוח לרעיון לחבור לליכוד. אין לו קואליציה עם ליברמן, מרצ והעבודה בלבד