Jump to content

מלפפונים אירופה 2019

אלירןMTA

Recommended Posts

עזיבה מפתיעה מאוד מאיאקס - סינקגראבן עזב ללברקוזן.

מכל השמות שחשבתי שיעזבו, לא ציפיתי שהוא יהיה בין הראשונים או בכלל, לצורך העניין, העונה הזו.

פליקס לאתלטיקו פלוס תלך בכל הכוח על וויליאן..

פוגבה לפי דעתי סגור בריאל וניימאר כנראה יחזור לבארסה עד עכשיו עונת העברות מפתיעה וטובה

דווקא לדעתי אם הם מביאים את ניימאר זה דיי גיים אובר לשאר העולם.

עם כל זה שהוא ילד זין, פציע(גם בשריר החשק) וכו' וכו' עדיין שחקן שהוא בא לשחק הוא טופ 5 באירופה בתפקידו. (ואני אוהד ריאל כן?)

פליקס באתלטיקו רק עניין של זמן, ריאל רוצה את פוגבה וכנראה תיסגר שם עסקה בצירוף בייל. הכל תמוה לחלוטין בכל מה שקשור לבארסה - גריזמן, ניימאר וכו׳ . הדבר הכי נכון לעשות זה קודם כל להביא מאמן נורמלי אבל הם ממשיכים להתנהל מוזר.

אומטיטי הוא פצוע כרוני , אי אפשר לבנות עליו אבל דה ליכט בזכות הסוכן האפס שלו בינתיים משתין על כל העולם בגיל 19

פליקס באתלטיקו רק עניין של זמן, ריאל רוצה את פוגבה וכנראה תיסגר שם עסקה בצירוף בייל. הכל תמוה לחלוטין בכל מה שקשור לבארסה - גריזמן, ניימאר וכו׳ . הדבר הכי נכון לעשות זה קודם כל להביא מאמן נורמלי אבל הם ממשיכים להתנהל מוזר.

אומטיטי הוא פצוע כרוני , אי אפשר לבנות עליו אבל דה ליכט בזכות הסוכן האפס שלו בינתיים משתין על כל העולם בגיל 19

אני חושב שבייל לא יהיה בשום עסקה. איך שזה נראה הוא הולך לשבת ביציע עד ינואר לפחות. (שונא אותו).

חלום שלי מחטף של ליברפול על דה ליכט. מבאס שהם לא חושבים בכלל בכיוון, חסר להם בלם ולצרף אותו לואן דייק יהיה מושלם

הומלס חזר לדורטמונד! 38 מיליון יורו

העברה הזויה שאני לא מצליח בשום פנים ואופן להבין אותה, במיוחד בסכום הזה. מזכיר קצת את ההעברה של גצה חזרה אחרי שהוא נכשל בבאיירן.

העברה הזויה שאני לא מצליח בשום פנים ואופן להבין אותה, במיוחד בסכום הזה. מזכיר קצת את ההעברה של גצה חזרה אחרי שהוא נכשל בבאיירן.

כמו למכור את מיכה (לדוגמא בגלל התקופה) לחיפה ועוד 3 שנים לקנות אותו בחזרה ביותר יקר. הזייה

חחחח נכון שזה לא בר השוואה, אבל בוא נגיד איתן טיבי, יאללה

לא לזה התכוונתי.

די, אני חייב לשחרר את זה...

אם כבר, כמו לא לקחת את עטר בחינם ולשים עליו ארגז אחרי עונות גרועות בחיפה.

לא לזה התכוונתי.

די, אני חייב לשחרר את זה...

אם כבר, כמו לא לקחת את עטר בחינם ולשים עליו ארגז אחרי עונות גרועות בחיפה.

יותר בכיוון של לשים על יחזקאל 800 אלף יורו אחרי עונה של 4 שערים

https://www.skysports.com/football/news/11704/11745153/dorset-police-arrest-man-over-death-of-emiliano-sala

BREAKING: Dorset police have arrested a man over the death of Emiliano Sala on suspicion of manslaughter by an unlawful act.

מעניין מאוד...