Jump to content

מלפפונים אירופה 2019

אלירןMTA

Recommended Posts

לא בטוח את מי אני יותר יותר שונא, את קריסטל פאלאס ששוב מזיינים את זאהה או את זאהה שהוא חתיכת מטומטם שכל פעם העסק איתו נגרר לדדליין דיי ומודיעים לו ברגע האחרון שהוא נשאר ואין לו מה לעשות נגד זה

ישאר עד לפחות ינואר, שיברח כבר מהחור תחת הזה

מה עם ברונו פרננדס?

מתחיל להרגיש כמו עוד שחקן שקר של ספורטינג שכל העולם רוצה אבל איכשהו כל חלון הוא נשאר שם. גם היה אותו דבר עם קרבאליו שכל הקבוצות טופ "רצו" ואיכשהו הוא נחת בבטיס. גם רוי פטריסיו והיו עוד דוגמאות שאני לא זוכר

מציע לו ללכת לקבוצה קטנה יותר אם צריך, הוא לא נעשה צעיר יותר (25 בספטמבר) ויש לו תחרות גדולה בנבחרת

פשוט לא להאמין שיונייטד לא מתחזקים בקישור.

איזה חלוןבושה וחרפה בדיוק כמו בשנה שעברה.

לא מסכים שחלון בושה וחרפה, מגוייר וביאסקה החתמות חשובות וגם ראשפורד ומרסיאל מקבלים נפח משמעותי בקבוצה שזה חיזוק בפני עצמו אבל כן היה חייב להגיע קשר

עוד עונה עם מאטיץ' הצב. זה יראה עצוב מול כל קבוצה שהקשרים שלהם מסוגלים לרוץ. תקוו שמקטומיניי, פרד ואנדרס יפרצו.

לא מסכים שחלון בושה וחרפה, מגוייר וביאסקה החתמות חשובות וגם ראשפורד ומרסיאל מקבלים נפח משמעותי בקבוצה שזה חיזוק בפני עצמו אבל כן היה חייב להגיע קשר

עוד עונה עם מאטיץ' הצב. זה יראה עצוב מול כל קבוצה שהקשרים שלהם מסוגלים לרוץ. תקוו שמקטומיניי, פרד ואנדרס יפרצו.

התחזקו בהגנה.

בקישור היו צריכים להתחזק בעוד קשר טכני שמסוגל לשלוט בקישור, לא רק שלא התחזקו גם איבדו את הררה, בנוסף איבדו את לוקקאו.

היו חייבם ל הביא עוד קשר וחלוץ. לדוגמה: בן ידר וברונו פרננדס.

אז אריקסן נשאר בטוטנהאם בסוף, בינואר אפשר לסגור איתו בחינם לשנה הבאה.. גניבה.

אם אני לא טועה קבוצות אנגליות עדיין יכולות למכור. לא סגור על זה.

אולי הרכישות של טוטנהאם ישכנעו אותו להישאר. הם קבוצת הצמרת שהכי התחזקה בחלון הזה לדעתי. ליברפול לא עשו כלום, סיטי התחזקו עם קאנסלו ורודרי אבל איבדו את סאנה לפציעה, ארסנל התחזקו בהתקפה אבל לא חיזקו את מרכז ההגנה הבעייתי שלהם, יונייטד התחזקו אבל לא מספיק לדעתי וצ'לסי איבדו את השחקן הכי טוב שלהם. טוטנהאם לדעתי מסוגלים לתת פייט על האליפות השנה.

אם אני לא טועה קבוצות אנגליות עדיין יכולות למכור. לא סגור על זה.

אולי הרכישות של טוטנהאם ישכנעו אותו להישאר. הם קבוצת הצמרת שהכי התחזקה בחלון הזה לדעתי. ליברפול לא עשו כלום, סיטי התחזקו עם קאנסלו ורודרי אבל איבדו את סאנה לפציעה, ארסנל התחזקו בהתקפה אבל לא חיזקו את מרכז ההגנה הבעייתי שלהם, יונייטד התחזקו אבל לא מספיק לדעתי וצ'לסי איבדו את השחקן הכי טוב שלהם. טוטנהאם לדעתי מסוגלים לתת פייט על האליפות השנה.

יכולות, החלון הוא על רישום של שחקנים חדשים בגדול, ברגע שפתוח המקומות אחרים אז אין בעיה למכור.

איזה תרגיל?

בטיס רצו למכור את לו סלסו, אבל 20 אחוז מהמכירה שלו הולכים לפריז, בגלל זה הם ביקשו יותר כסף, והם וטוטנהאם התקשו להגיע לעמק השווה. בסוף הגיעו להסכמה - השחקן יושאל לטוטנהאם עם סעיף שמחייב את ספרס לקנות אותו בשנה הקרובה, וככה נתח משמעותי מסכום ההעברה יעבור כחלק מדמי השאלה, שמהם לא צריך להעביר אחוזים לפריז - מה שיאפשר לדניאל לוי להוציא פחות כסף מקופת המועדון כדי להעביר את בטיס את הסכום שביקשה.

טוב.. נראה שניימאר בדרך לברסה, מסי ניימאר דמבלה גריזמן סוארז.. מפחיד ביותר.

ברמה שגם אם יקבלו 3 הם יתנו 7. לצערי, לריאל פשוט אין סיכוי השנה. 

37 minutes ago, Gabay10 said:

טוב.. נראה שניימאר בדרך לברסה, מסי ניימאר דמבלה גריזמן סוארז.. מפחיד ביותר.

ברמה שגם אם יקבלו 3 הם יתנו 7. לצערי, לריאל פשוט אין סיכוי השנה. 

ואיזה קישור. דה יונג שמשחק כאילו הוא נולד שם, הוא מצטרף לארתור, בוסקטס, וידאל וראקיטיץ. קבוצה משוגעת.

מוזר שלא הביאו בלם, הם ממש רצו את דה ליכט.

דה יונג הוא גאון כדורגל. 

בארסה צריכה עונה בריאה של אומטיטי, ולנגלה שנתן עונה טובה, הם יכולים להסתדר.

הדבר שבאמת חסר לבארסה זה מאמן.

13 minutes ago, MTA For Ever said:

הדבר שבאמת חסר לבארסה זה מאמן.

זה. 

עם מאמן טוב אני מאמין שבארסה זוכה השנה בליגת האלופות.

• 3 weeks later...
6 hours ago, BRoi said:

באיזה מדינות באירופה עוד לא נסגרו חלונות ההעברה?

מה האופציות הריאליות שנשארו לדסה?

אם אני לא טועה יש עוד כשבועיים לסגירת החלון גם עבור שחקנים חופשיים. לא סגור על זה