Jump to content

אלירן נשאר בצהוב

שורה

Recommended Posts

נוצרה איתו סיטואציה שאשמים בה רק מי שחתמו איתו על חוזה בפעם הקודמת, לא הוא ולא נמני שמשרת את האינטרסים שלו.

ברגע שיש אופציה, שכר מופחת אחרי עונה כזו זה לא רציני עבורו. מעריך שבעונה הבאה יחתום על חוזה כמו יצחקי בחוזה האחרון.

לדעתי השכר קצת מוגזם אבל, שמח שהוא נשאר שחקן חשוב.

גם אני בדעה שיותר מתאים היה סביבות 300 (מכבי הציעו לו ע"פ הפרסומים 240-250 * שנתיים), אבל לפחות זה לשנה אחת ולא לשתיים (הגיל משחק תפקיד),

ואני מניח שגם מכבי עשו את החושבים שלהם והעדיפו לשלם עוד איזה 100 אלף דולר מאשר מה שהיו רוצים לשלם (הרי אם הציעו לו 250 לשנתיים, היו מוכנים לספוג גם 300 בחוזה לשנה בסבירות גבוהה) ולא לקחת את הסיכון שהוא יעבור לב"ש או בית"ר (בפרט כשאתה שומע שב"ש רוצה שחקנים כמו קהת ורמזי ספורי, המצב שם כנראה קשה אז הם היו הולכים עליו חזק)

* ובכוכבית נגיד שמבחינתו דווקא הוא צודק, נתן עונה יפה של 21 שערים בכל המסגרות אז למה שיחתוך את השכר ב100-150 אלף פחות?

אם היה כל כך חשוב לו להיות במכבי, הוא לא היה עוזב אחרי שג׳ורדי ביקש שישאר, לצרפת. כל זה רק בשביל לחזור עם הזנב בין הרגליים לתקופת גלות אצל הירוקים.

לזכותו ייאמר שהוא התבגר קצת בקבלת ההחלטות מחוץ ובתוך המגרש.

קודם כל ג׳ורדו לא ביקש שיישאר. במכבי בזמנו לא הציפו את זה אבל אף אחד לא הזיל דמעה כשעזב כי מכרו אותו ב1.5 מיליון דולר ורכשו את בן חיים במיליון יורו + יצחקי חזר למכבי. דבר שני אלירן מנגד לא קיבל שדרוג משמעותי כפי שציפה + קיבל הצעה מאחת הליגות הטובות בעולם שכללה שדרוג משמעותי לשכר והגשמת חלום. המועדון הרוויח בזמנו ולראייה הקבוצה לא קרסה ללא אלירן. השיקולים היו נכונים, בסופו של יום אנחנו שמחים שאלירן איתנו. 300 אלף יורו או 400 אלף יורו את זה תשאירו למיטש ובן.

גם אני בדעה שיותר מתאים היה סביבות 300 (מכבי הציעו לו ע"פ הפרסומים 240-250 * שנתיים), אבל לפחות זה לשנה אחת ולא לשתיים (הגיל משחק תפקיד),

ואני מניח שגם מכבי עשו את החושבים שלהם והעדיפו לשלם עוד איזה 100 אלף דולר מאשר מה שהיו רוצים לשלם (הרי אם הציעו לו 250 לשנתיים, היו מוכנים לספוג גם 300 בחוזה לשנה בסבירות גבוהה) ולא לקחת את הסיכון שהוא יעבור לב"ש או בית"ר (בפרט כשאתה שומע שב"ש רוצה שחקנים כמו קהת ורמזי ספורי, המצב שם כנראה קשה אז הם היו הולכים עליו חזק)

זה לא קשור לזה שהוא יעבור ליריבות, זה קשור לזה שבתכלס אין לו תחליף ישראלי בליגה באופן מיידי.

אין תחליף לעטר זה ברור, עונה אש הביא.

אני מניח שהוא שווה את הסיכון, כנראה עונה הבאה יהיה יורש טבעי לעמדה שלו במילא.

לדעתי מכבי צריכה לייעד את אילון אלמוג לרשת אותו בעתיד.

כמובן לא בעונה הבאה, אלא עוד שנה-שנתיים.

לא רוצה להרוס את הנושא עם פרטים לא חשובים,

אבל זה ההבדל בין מישהו שחשוב לו להיות במכבי לאחרים שלא יכלו לחכות לסיום העונה ומיהרו לברוח לחיפה

זה גם ההבדל בין כאלה ששרפו את עצמם באמצע הקריירה במועדון שלהם וסירבו לחגוג נגד היריבה הכי גדולה של המועדון שמשחקים בו כרגע, וניהלו קמפיין למעבר ליריבה השנואה, לבין כאלה שמיהרו לנסוע צפונה.

אלירן מכביסט. גל לא.

אם היה כל כך חשוב לו להיות במכבי, הוא לא היה עוזב אחרי שג׳ורדי ביקש שישאר, לצרפת. כל זה רק בשביל לחזור עם הזנב בין הרגליים לתקופת גלות אצל הירוקים.

לזכותו ייאמר שהוא התבגר קצת בקבלת ההחלטות מחוץ ובתוך המגרש.

הוא עזב לחו"ל. כשלא הלך, ניהל קמפיין תקשורתי למעבר למכבי. אפילו הנפיץ שיחתום בבני יהודה כדי להלחיץ את מכבי בניסיון נואש. ואחרי שכבר חתם בחיפה, עדיין ניהל קמפיין לחזור למכבי.

אלברמן ברח לכרמל.

כל האתרים וכל הכתבים ואנחנו כולם דיברו על הקיצוץ שאלירן הולך לקבל והוא לא מרשה

וזה רק מראה שהאופציה בסוף מומשה

יהיה נחמד עם גיף של

you know nothing John Snow

התקבל בברכה

780579You_know_nothing_John_.gif