Jump to content

פנטזי פוטבול 2019 - נושא הצבעות

Omer

Recommended Posts

מי שיש לו זכות הצבעה יודע (כולל גיא שלא בפורום).

סיכום אירוע השבוע האחרון בעקבות ניסיון הפוטש:

א. עברנו פלטפורמה ל-ESPN.

ב. מעיין סגן קומישנר.

ג. שינויים בניקוד: הגנה שספגה 21 תקבל נקודה ולא 0 (מגבלות פלטפורמה).

ד. טריידים יהיו בעלי חלון של 24 שעות, יבטלו בהתנגדות של שני-שליש ליגה. אנחנו 14, קבעתי את זה כרגע על שני-שליש משאר הליגה, כלומר 8. אפשר לקבוע גם 9, אבל שני-שליש מ-14 זה 10 וחצי. אין לי זכות וטו.

ה. הוייברים מוגדרים באופן שנתון לאישור של מעיין.

ו. כולם משתתפים בפלייאוף התחתון.

ז. פלייאוף עליון - 5 הקבוצות עם מאזן הניצחונות הטוב ביותר, פלוס ויילדקארד (הקבוצה עם הכי הרבה נקודות זכות מלבד 5 הראשונות).

ח. פלקס כולל טייט אנד.

מבקש מכולם לקרוא ולאשר.

עכשיו להצעות החוקים, נתחיל עם ההצעות שדיברנו עליהן אתמול.

הצעות חוקים - סבב א':

1. שימוש ב-IR - נפל בהצבעה ראשונית (5 קולות נגד, כולל שלי). מאפשר למי שבכל זאת בעד להעלות לדיון, אם מישהו שהצביע נגד שינה את דעתו אעלה להצבעה מחדש.

2. בונוס פלייאוף - קבוצת הבית בפלייאוף תזכה לנקודות בונוס. אם המארחת תיקבע בכל מפגש לפי מאזן או לפי נקודות זכות, ומה הבונוס - זה יינתן לדיון אם ההצעה הראשונית תעבור. כרגע ההצבעה היא על העיקרון בלבד.

3. טריידים על בחירות דראפט - אך ורק לפני הדראפט עצמו. מאפשר לאנשים שלא מרוצים מהבחירה להחליף אותה. מעיין ירחיב כי יש לו ניסיון עם זה.

כולם רשאים להביא טיעונים והסתייגויות ולכתוב פה, אני אביא את מה שגיא יגיד.

מבקש מכולם לקרוא ולאשר.

עכשיו להצעות החוקים, נתחיל עם ההצעות שדיברנו עליהן אתמול.

הצעות חוקים - סבב א':

1. שימוש ב-IR - נפל בהצבעה ראשונית (5 קולות נגד, כולל שלי). מאפשר למי שבכל זאת בעד להעלות לדיון, אם מישהו שהצביע נגד שינה את דעתו אעלה להצבעה מחדש.

2. בונוס פלייאוף - קבוצת הבית בפלייאוף תזכה לנקודות בונוס. אם המארחת תיקבע בכל מפגש לפי מאזן או לפי נקודות זכות, ומה הבונוס - זה יינתן לדיון אם ההצעה הראשונית תעבור. כרגע ההצבעה היא על העיקרון בלבד.

3. טריידים על בחירות דראפט - אך ורק לפני הדראפט עצמו. מאפשר לאנשים שלא מרוצים מהבחירה להחליף אותה. מעיין ירחיב כי יש לו ניסיון עם זה.

כולם רשאים להביא טיעונים והסתייגויות ולכתוב פה, אני אביא את מה שגיא יגיד.

א-ח. להיט. אם מישהו אחר מעוניין להיות סגן קומיש אין לי בעיה. לגבי הווייברים - אני אסביר לך בפרטי מה הייתה הבעיה בעונה שעברה. לדעתי מעבר הפלטפורמה מסדר את זה אוטומטית.

הצעות חוקים:

1. נגד.

2. נגד.

3. בעד. מעריך שגם ככה לא יהיו יותר מדי טריידים בליגה שלנו אבל זה מעניין ומאפשר למישהו שלא מרוצה מהמיקום שלו לשחק עם זה קצת.

1. נגד

2. בעד

3. אני רוצה להגיד בעד אבל אני לא כל כל רואה איך טרייד כזה אמור לעזור לשני הצדדים (כמו שטריידים אמורים לעשות) אז בינתיים אני נגד.

ומעיין תשתף אותנו לגבי הוייברים מה זה השושו הזה עם עומר

אסף - כרגע העליתי שלוש הצעות כי אין טעם להתחיל לחשוב על מיליון. יש לי כמה רעיונות כלליים שאולי יעלו בהמשך, וגם אם יש הצעות שלכם.

חוץ מזה, לגבי נקודה שמעיין וגיא העלו בקבוצת הוואטסאפ, כותב פה כדי שכולם יראו - לדעתי לא צריך לחשוש כל כך משינויים. מזכיר שפעם גם חשבנו ש-PPR יהיה מסובך, למשל. רובנו מתחילים עונה רביעית, לא חושב שאם נוסיף משהו חדש יהיה כל כך מסובך להתרגל.

(הועלה בעיקר בהקשר של הטריידים על בחירות)

ומעיין תשתף אותנו לגבי הוייברים מה זה השושו הזה עם עומר

בשנה שעברה שיניתי את החוקים בהתאם לבקשה שלכם, ועדיין באו אליי בטענות.

השנה יהיה קומישנר ייעודי לוייברים. טענות - אליו.

bkc98qcpk3921.jpg

אין לך עדיין זכות הצבעה.

בשנה שעברה שיניתי את החוקים בהתאם לבקשה שלכם, ועדיין באו אליי בטענות.

השנה יהיה קומישנר ייעודי לוייברים. טענות - אליו.

אין לך עדיין זכות הצבעה.

שום טענה אליך, רק רציתי שיגיד גם לנו מה שהוא אמר שיסביר לך בפרטי על הוייברים שאבין גם

בזמן האחרון לא מעט משתמשים פונים אליי באפיקים שונים בבקשה שאשוב לליגה.

זה המתווה בו אני מוכן לחזור לליגה, ולא מתגמש עליו:

1. עומר מודח מתפקיד הקומישינר.

2. ארון מצטרף.

3. עומר בוחר אחרון בדראפט.

בזמן האחרון לא מעט משתמשים פונים אליי באפיקים שונים בבקשה שאשוב לליגה.

זה המתווה בו אני מוכן לחזור לליגה, ולא מתגמש עליו:

1. עומר מודח מתפקיד הקומישינר.

2. ארון מצטרף.

3. עומר בוחר אחרון בדראפט.

לא רוצים אותך איתנו זה לא הפנטזי שלך.

• 1 month later...

חברים,

פישלתם.

כפיתם העברת פלטפורמה. אחרי זה, מי שיזם את ההעברה שאל אותי אם אני בטוח שחוק שהעברתי (ושהוא יזם) בכלל אפשרי. הוא אפשרי, אבל הבחור לא ידע. הוא דרש העברת פלטפורמה, הוא דרש חוק, ואז נבהל שאולי לא אפשרי.

אנשים פה כפו עליי לבטל את הווטו על הטריידים. וטו שמיועד למקרים כל כך נדירים שבכלל לא השתמשתי בו. מה היתה הבעיה במצב הנוכחי? לא היתה שום בעיה. במקום זה בחרתם, ולא נותרה לי ברירה אלא להסכים, לעבור לשיטה של הצבעה. אז ברכותיי, עכשיו אם סיכמתם על טרייד פחות מ-24 שעות לפני משחק הוא לא יעבור. למה? כדי שלא תוכלו לבכות שהיריבים שלכם עושים "טריידים לא פייריים" (שלא באמת תצביעו נגדם בכל מקרה, בין היתר כי מבינים את ההשלכות של מלחמת האזרחים המטומטמת שזה ייצור).

בנוסף, נתתי לכם לקבוע את הרכב החברים. כל הכבוד לכם, אחד הסכים ושאר כל מי שהצעתם סירב, כולל מי שהבטיח. את מי כן הוספנו? חבר שלי שצירפתי כעוזר. תחת הטענה שלכם שאסור עוזרים. עד שארון שונפלד הסכים להיות עוזר, ועכשיו מותר.

אני מזכיר לכם שפרשתי מתפקידי כקומישנר במהלך האוף-סיזן, וחזרתי כי לא הסכמתם שאפרוש. אז נתתי למעיין את תפקיד סגן הקומישנר כדי שיהיה אחראי על וייברים כדי שתפסיקו להציק לי בנושא. מה הוא עשה בתגובה? שאל אם מישהו אחר רוצה את התפקיד.

אז הנה מה שהולך לקרות:

א. תום ישתתף, כי אין ברירה. מצטער תום, יודע שלא רצית ושזה רק כי הם הציקו לך.

ב. אני היחיד שרשאי לצרף אנשים.

ג. חוזרים לווטו שלי על טריידים.

ד. תיערך הצבעה חשאית שבה תגידו לי אם אתם בעד להמשיך בפלטפורמה הקודמת או שאתם רוצים ESPN כי מעיין אמר.

זאת אפשרות אחת. אפשרות שנייה היא להמשיך במתכונת הנוכחית של הכאוס.

לי אישית אין העדפה. גם בניסוי הדמוקרטי וגם בפורמט הקודם הכל נופל עליי ואני האשם בכל. לפורמט הקודם יש את העדיפות שזה היה טוב יותר, אבל בפורמט הנוכחי אתם כורים לעצמכם בורות, וזה גם סבבה כי זה משעשע אותי.