Jump to content

הדבר הכי מעצבן באצטדיונים בארץ

חןחן

Recommended Posts

הנושא הזה נטחן, אבל- אצטדיון כמו נתניה למשל שאין בו יציעים מאחורי השערים, מדוע ולמה?

איזה הבדל מטורף זה בין אצטדיון עם יציעים מאחורי השערים לאצטדיון ללא.

ללא יציעים יש תחושת ניכור, ניתוק מוחלט מהצד השני של הקהל. עזבו דרכי גישה הזויות והיעדר תחב"צ נורמלית לחלק מהאצטדיונים, ככה לא בונים אצטדיון כדורגל.

לדעתי אם נתניה היה בנוי כמו טרנר היו מגיעים יותר אוהדים לנתניה, חבל

בכל מקרה כוס אמא של נתניה, אוטוטו חוזרים לקערה של בלומפילד :-)

בנתניה ובפתח תקווה היו צריכים לעשות תוכנית עם לוח זמנים להשלמת היציעים עם הבניה, כדי שיהיו במדינה 6 אצטדיונים ברמה גבוהה, עכשיו ובמיוחד כשהקבוצות התלאביביות יוצאות משם לא רואה מתי זה יקרה

גם כשבונים איצטדיון עם יציעים מאחורי השערים צריך לדעת איך.

למשל הקופסת סרדינים שבנו בב"ש נראית הכל חוץ מאיצטדיון.

גם שם, כל עוד המערבי והמזרחי לא מצטרפים לעידוד אתה לא שומע אף אחד.

דרכי הגישה של האיצטדיונים זה נושא לדיון שלם אחר, מהביזיון של נתניה ופ"ת, וכלה בכביש עפר ל"חניית אורחים" של טרנר שנראה כמו חניית גמלים מאשר חניון נורמלי. כבר בניתם איצטדיון חדש, מה מפריע לכם לעשות דרך גישה עם חניון נורמלי לצד הצפוני?

בנתניה אחת הבעיות העיקריות באיצטדיון עצמו זה הריחוק בין הצדדים, גם הקומות שמרחיקות את הקהל עוד יותר מהמגרש לא עוזרות. אתה מאבד כל תחושת ביתיות.

כשאני מסתכל על טרנר או נתניה ואני משווה אותם לבלומפילד, נטו מבחינת איצטדיון, אין מה להשוות אפילו. גם לא לסמי עופר. אולי רק טדי יוכל להתחרות מבחינת האקוסטיקה. אבל בלומפילד נראה אש, שמר על הצורה שלו הקרובה יותר למגרש. נקווה שגם האקוסטיקה תשתפר עם החיפוי הזה והמעטפת של היציעים הגבוהים בין המזרחי למערבי.

כלכלי יותר.

יותר פשוט לבנות שני יציעים מאשר לסגור איצטדיון שלם.

בנתניה ובפ"ת היו צריכים לבנות איצטדיון של 12 אלף סגור וזה היה מתאים למידות שלהם. הרי ההרחבה הזאת לא תקרה בחיים כי אין צורך.

אחד הדברים שהכי חסרים זה הריבים בין הקהלים לפני ובמהלך המשחק. לא יעזור זה מכניס את המשחק לטירוף פי 10.

איפה הימים של שער 7 ו4-5 לפני כל משחק..כמה כיף זה היה אתמול, יאאלה כבר תנו לי את בלומפלד

אחד הדברים שהכי חסרים זה הריבים בין הקהלים לפני ובמהלך המשחק. לא יעזור זה מכניס את המשחק לטירוף פי 10.

נכון

האדריכל של נתניה הוא כמו הסקוט סילי של האדריכלים

איפה הימים של שער 7 ו4-5 לפני כל משחק..כמה כיף זה היה אתמול, יאאלה כבר תנו לי את בלומפלד

רוב האיצטדיונים שמים מוזיקה עד תחילת המשחק (שלא לדבר על אחרי).

אז כל העידוד שלפני הפך ללא רלוונטי.

השנה אני אמצא דרך להתלונן למנהלת הליגה על הדבר הזה.

קניתי כרטיס למשחק כדורגל, לא רוצה מוזיקת מועדונים במגרש. גם ככה אני עובד באירועים אני שומע מספיק כל השבוע.

רוב האיצטדיונים שמים מוזיקה עד תחילת המשחק (שלא לדבר על אחרי).

אז כל העידוד שלפני הפך ללא רלוונטי.

השנה אני אמצא דרך להתלונן למנהלת הליגה על הדבר הזה.

קניתי כרטיס למשחק כדורגל, לא רוצה מוזיקת מועדונים במגרש. גם ככה אני עובד באירועים אני שומע מספיק כל השבוע.

זה משהו שחייבים להיפטר ממנו דחוף

הורג את כל אווירת הכדורגל

הרגל מטומטם

גם הקטע לשים שיר אחרי גולים (כמו עם רכבת לילה לקהיר או The final countdown של חיפה שהיה פעם)

תנו לאווירה לדבר בעד עצמה

עדיין לא הבנתי אך לעזאזל לא סוללים כביש לאורחים בטרנר ואנחנו צריכים (יותר נכון הרכבים שלנו) לעבור את החרא הזה

מדינת חלם

עדיין לא הבנתי אך לעזאזל לא סוללים כביש לאורחים בטרנר ואנחנו צריכים (יותר נכון הרכבים שלנו) לעבור את החרא הזה

מדינת חלם

אני יודעת שזה לא יעזור, אבל בדיוק עכשיו שלחתי להתאחדות מכתב על זה

מי שרוצה אז זה הלינק של ההתאחדות:

http://www.football.org.il/contact-us/

תוכן המכתב למי שרוצה לעשות העתק הדבק (או שיבקש ניסוח מאשף המכתבים אליהו באסה):

שלום רב

ברצוני לדבר אתכם על בעיית דרכי הגישה לאצטדיון טרנר.

בשביל להגיע לחניית האורחים בטרנר צריך לנסוע דרך מסלול עפר מלא באבנים, הנסיעה במסלול זה מלכלכת את כל הרכב, מזיקה לגלגלים ולא נוחה לנסיעה בכלל.

אתם מנסים לפעול למען הגעת קהל למגרשים, אך בפועל אנחנו אוהדי הכדורגל בכל פעם מחדש נתקלים בחומות אטומות שמקשות על ההגעה. הרבה אוהדים מכל הקבוצות בארץ לא מגיעים לטרנר בגלל תנאי "הנסיעה בשטח". מדוע לא סוללים שם כביש נורמלי ? למה אנחנו צריכים להזיק לרכב שלנו בשביל לראות משחק כדורגל?

זה נהדר שיש מתקני כדורגל חדשים, אבל מה זה עוזר ששמים לנו רגליים בדרכי הגישה?

תודה

חן

----------

מדינת חלם

יש בעית מקום עם כל המדבר שיש מסביב

שלום רב

בשביל להגיע לחניית האורחים בטרנר צריך לנסוע דרך מסלול עפר מלא באבנים, הנסיעה במסלול זה מלכלכת את כל הרכב, מזיקה לגלגלים ולא נוחה לנסיעה בכלל.

אתם מנסים לפעול למען הגעת קהל למגרשים, אך בפועל אנחנו אוהדי הכדורגל בכל פעם מחדש נתקלים בחומות אטומות שמקשות על ההגעה. הרבה אוהדים מכל הקבוצות בארץ לא מגיעים לטרנר בגלל תנאי "הנסיעה בשטח". מדוע לא סוללים שם כביש נורמלי ? למה אנחנו צריכים להזיק לרכב שלנו בשביל לראות משחק כדורגל?

תודה

חן

----------

זה לא נגמר בזה.

תוסיף לזה שהיציאה היא רק דרומה.

אלפי רכבים צריכים לעשות פרסה ועוד 2 רמזורים בהמשך שלא ערוכים לעומס הזה.

כמו במושבה. אתה יוצא איכשהו סבבה ואז 2 רמזורים(לא משנה מאיפה לאיפה) אתה נתקע כי הם עובדים כמו בשעות הרגילות.

בגלל זה המערך פה זה הרבה יותר מנקודה ספציפית. זה פשוט כי אין מישהו חכם שינהל את זה.

הגעה לנתניה מאיזור אבן יהודה/כפר נטר הרמזור שם ירוק לא שניות.

במקום לשים את הנתיב פתוח חופשי לכולם גם ככה זה נתיב השתלבות. (לפחות במשחקים).

אבל שאין שכל אין דאגות.

למרות שיש שם לפעמים שוטר שמתזמן את הרמזור עדיין יש שם פקק.

חלם כמו תמיד

הנושא הזה נטחן, אבל- אצטדיון כמו נתניה למשל שאין בו יציעים מאחורי השערים, מדוע ולמה?

איזה הבדל מטורף זה בין אצטדיון עם יציעים מאחורי השערים לאצטדיון ללא.

ללא יציעים יש תחושת ניכור, ניתוק מוחלט מהצד השני של הקהל. עזבו דרכי גישה הזויות והיעדר תחב"צ נורמלית לחלק מהאצטדיונים, ככה לא בונים אצטדיון כדורגל.

לדעתי אם נתניה היה בנוי כמו טרנר היו מגיעים יותר אוהדים לנתניה, חבל

בכל מקרה כוס אמא של נתניה, אוטוטו חוזרים לקערה של בלומפילד :-)

לאצטדיון בנתניה יש את הפוטנציאל להיות האצטדיון הכי טוב בארץ.

אם היו סוגרים אותו מכל הכיוונים עם יציעים מאחורי השערים ותחנת רכבת מחוץ לאצטדיון.

סביב האצטדיון לא חסר איפה לשתות ולאכול מה שאין בשום אצטדיון אחר.

אבל אנחנו חיים בישראל...

גם בלומפילד החדש למה בנו בלי גג פשוט טיפשי לחלוטין הרי כולם יודעים שיבנו את הגג המחורבן.

לאצטדיון בנתניה יש את הפוטנציאל להיות האצטדיון הכי טוב בארץ.

אם היו סוגרים אותו מכל הכיוונים עם יציעים מאחורי השערים ותחנת רכבת מחוץ לאצטדיון.

אם. אבל כבר לא יסגרו אותו, מה שישאיר אותו מנוכר לנצח

בלי קשר תושבי נתניה כבר לא סובלים אותנו בגלל העומס שאנחנו גורמים לאזור בזמן משחקים

שלום רב

תודה

חןחן****

----------

27/05/2019

כ״ב באייר,תשע״ט

יום ב'

לכבוד:

מנהלת הליגות בכדורגל

א.ג.ט

הנדון: דרכי גישה לא ראויים לאיצטדיון טוטו-טרנר, ב"ש

ברצוני להביא לידיעתכם נושא שפוגם בצורה ממשית בחווית הלקוח שלי כאוהד כדורגל שמגיע למשחקי ליגת העל באיצטדיון ע"ש טוטו טרנר בבאר שבע,
על מנת להגיע לאיצטדיון אני נאלץ לעבור "מסע כומתה" של ממש בדרך עפר, ארוכה, מלאת סלעים ופסולת (לדוגמה: ברגים, זכוכיות וכו') אשר הופכת את ההגעה לאיצטדיון לחוויה קשה.
לא פעם נאלצתי לעצור בצד מאחר והאנשים שאיתי סבלו מבחילות בגלל הדרך המשובשת ויתרה מכך, מעל 3 פעמים כבר נאלצתי להחליף צמיג מאחר והפסולת והסלעים שבדרך גרמנו לתקרים.
חשוב לציין שמדובר באזור חשוך והדרך הזאת מהווה סכנה של ממש.
האם ראוי שהגישה לאיצטדיון כדורגל חדיש ומרכזי בליגת העל בישראל תהיה כל כך גרועה בצורה שגורמת לחולי ולנזקים של ממש ברכב במקרה הרע או לכלוך מסיבי של הרכב במקרה הטוב?

ידוע לי שהאיצטדיון נמצא בשטחה המוניציפלי של עיריית ב"ש וכך גם דרכי הגישה אליו, אך אני האוהד הקטן, יניב קטן הקטן, לא אוכל להביא את הנושא לידעת הגורמים אשר באמת יוכלו לטפל בו,
ולכן אני פונה אליכם, שכן זה גם האינטרס של המנהלת שחווית האוהד תהיה טובה יותר בהגיעו למשחקי כדורגל בישראל ואשמח אם תוכלו לסייע ולנסות להביא את העניין לידיעתם הגורמים הרלוונטיים בעיריית ב"ש.

חשוב לציין שלא מדובר בבעיה אישית שלי, האזרח אליהו באסון, אלא בעיה גורפת שפוגמת בחוויה של כלל האוהדים שמגיעים לאיצטדיון טוטו-טרנר.

אודה על עזרתכם,

בברכה,
אליהו באסון.