Jump to content

סיכום הניצחון על ב"ש בטרנר אחריי צפייה בש.ח | 4-0 מדהים! סיום מושלם לעונה מושלמת!

Sawyer

Recommended Posts

וואו איביץ. מעבר להקפדה הפסיכית על הבייסיק, הוא לא נהול על צורת משחק אחת, הוא גמיש בראש, אמיץ, מדויק... אין מילים. כנראה הכי גדול שאימן את מכבי.

הוא פשוט גורם לברק בכר(שהיה הרף פה בשנים האחרונות) להיראות כמו אלישע. זה לא מאצ'אפ בכלל. בשום פרמטר.

הריצה של הרוש לשופט בגול הרביעי צריכה להיכנס לפנתיאון יחד עם החיפוש כדור של גל שיש בדרבי.

נא להכין GIF ומהר!

פעם ראשונה בטרנר, ידעתי מתי לבוא...

הכי מצחיק אתמול היה הקטע במחצית

אשכרה כל היציע שלנו קורא בסתלבט לאוגו בוא לפה.. והדביל בא כי חשב שמריעים לו כאות הערכה חחחח

ואז קללות לפנים

תודה לך סוייר על פרוייקט באמת מדהים, זו היתה תרומה עצומה לאוהדי מכבי בשנים האחרונות. נשמח אם תמשיך עם פיקנטריה/ציונים או מה שתחשוב, כמו שפעם המכבייה היה עושה אחרי משחקים (נושא רשמים מהמשחק או איך שקראו לזה).

ועל הסיום של העונה הקסומה הזו- אין מילים.

הריצה של הרוש לשופט בגול הרביעי צריכה להיכנס לפנתיאון יחד עם החיפוש כדור של גל שיש בדרבי.

נא להכין GIF ומהר!

פעם ראשונה בטרנר, ידעתי מתי לבוא...

פעם ראשונה גם שלי איזה כיף!

אפשר להוסיף את אדל מחפש את הכדור של מיכה בדרבי לגיפים האלה ?

מדהים. במשחק האחרון של העברת הכתר אלינו, משפילים את היריבה שלקחה לנו את הבכורה בשנים האחרונות. כל כך סימלי וכל כך מכבי. כמו שאוהד הפועל אמר לי אחרי ה 5-0 : "אנחנו 10 שנים מנצחים בדרביים ואף פעם לא חלמנו לנצח בפער כזה, בדרבי הראשון שמכבי מגיעים העליונות הם משפילים אותנו 4-0 ועכשיו עוד 5-0".

מקצועית. נראה שאיביץ (ענק. הכי טוב שהיה כאן לדעתי) מצא פתרון להיעדרות של מיכה עם מערך של

3-5-2 כשההתקפות נבנות דרך האגפים.

מה שיותר מדהים זה שהכל גמור כבר מזמן והוא במקום לשבת רגל על רגל ולרוץ על אדים ממשיך לנסות לחפש פתרונות.

מפה לשם מכבי ממשיכה להתקדם ולהתפתח כשהיא כבר ב30+ פור על הליגה והעונה נגמרה.

מאמן עצום.

אורי קופר (שרק לא יקחו אותו מאיתנו כל כך מהר):

יונתן כהן כבש אתמול, וגם בישל. שימו לב לרשימה שמציגה כל כמה דקות שחקני ליגת העל כובשים או מבשלים:
1. יונתן כהן 81 דקות
2. אלירן עטר 121
3. עומר אצילי 122
4. שון וייסמן 124
5. ירדן שועה 130
6. בן שהר 131
7. ואלון אחמדי 143
8. דור מיכה 150
9. מאור בוזגלו 150
10. נייג'ל האסלביינק 158

6 שערים ו-8 בישולים יש לכהן למרות ששיחק רק כשליש מסך הדקות האפשריות. מעורבות בשער כל 81 דקות - בהפרש עצום מהמקום השני והיחיד בליגה שיורד מממוצע של שער/בישול למשחק. אפשר להאמין שבשנה הבאה כמות הדקות רק תגדל. בקיצור, אל תופתעו אם תראו את יונתן כהן במאבק על תואר שחקן העונה הבאה.

בדיוק. גם לא משנה איזה מערך עולים ועם חיסורים או פצועים, היכולת נשארה פחות או יותר אותו דבר.

מדובר פה בעקרונות משחק שכל שחקן בסגל מכיר. רק שאיביץ' ישאר כמה שיותר.

זאת בדיוק ההגדרה של המשפט ״השלם גדול מסך חלקיו״. שים לב שהשחקנים שלנו בקושי מבצעים פעולות אישיות ורוב השערים שלנו מגיעים ממהלכים קבוצתיים. יש עקרונות משחק שכל שחקן מכיר ויודע שאם לא יעבוד על פיהם ישב על הספסל (מלך השערים של הקבוצה למשל). זה לא משנה אם אתה עומר אצילי, יונתן כהן או רוסלן ברסקי - הלחץ, התנועה בלי כדור ותבניות המשחק - אותו דבר.

כמובן שככל שהשחקנים טובים יותר באופן אישי זה גם ייראה יותר טוב וברמה גבוהה יותר (בלט לכולם החיסרון של מיכה), אבל השיטה, המבנה והכי חשוב, התוצאות - אותו דבר...

מאמן על איביץ׳, קשה לי להאמין שנראה אותו פה עוד עונה מעבר לעונה הבאה.

וואו איביץ. הוא הגיע והקפיץ את הרף(של בכר) מאתיים מטר באוויר. אני לא אגזים אם אומר שאיביץ הפך את בכר לסוג של אלישע לוי. זה לא מאצ' אפ בשום פרמטר. אפילו הורסטיליות הידועה של בכר תוך כדי משחק נראית חובבנית לעומת מערך חמישה שחקני ההגנה שנוסה רק בחודש האחרון על ידי איביץ. אני כבר לא יודע איך עדיף למכבי לשחק- וכל זאת ללא שחקן העונה.

שלא נטעה, הרביעיה אתמול נולדה בשיוויון המרגיז של חיפה. 4 פעמים העונה מכבי יצאה 1-1 ומיד הגיבה ברביעיה, מחזור אחרי. שחקנים כבר דיברו על השבוע הקשה(והאחרון לעונה לול) שמצפה להם בעקבות הספיגה המרגיזה.

וואו איביץ. הוא הגיע והקפיץ את הרף(של בכר) מאתיים מטר באוויר. אני לא אגזים אם אומר שאיביץ הפך את בכר לסוג של אלישע לוי. זה לא מאצ' אפ בשום פרמטר. אפילו הורסטיליות הידועה של בכר תוך כדי משחק נראית חובבנית לעומת מערך חמישה שחקני ההגנה שנוסה רק בחודש האחרון על ידי איביץ. אני כבר לא יודע איך עדיף למכבי לשחק- וכל זאת ללא שחקן העונה.

שלא נטעה, הרביעיה אתמול נולדה בשיוויון המרגיז של חיפה. 4 פעמים העונה מכבי יצאה 1-1 ומיד הגיבה ברביעיה, מחזור אחרי. שחקנים כבר דיברו על השבוע הקשה(והאחרון לעונה לול) שמצפה להם בעקבות הספיגה המרגיזה.

איביץ׳ הפך את הקבוצה הזאת למכונה. משחק הלחץ שלנו הוא מדהים, זה בעצם מה שמפרק פה את היריבות. הן לא רגילות לזה. זה קצת מזכיר לי את המשחקים הראשונים שלנו בתקופת ג׳ורדי באירופה, שהיו חונקים אותנו עם משחק הלחץ. על זה הוא הלביש את הטקטיקה ושינויי המערכים. הוא בוחר שחקנים לעמדות כאילו הוא מרכיב פאזל.

חייב לעשות שלב בתים באירופה. חייב.

שום התייחסות למוזיקה המביכה שבאר שבע שמו כדי שלא ישמעו אותנו?

וואי איזה ביזיוני זה היה

רוצים להשתיק אותנו ? תעודדו!!

מביכים.

וואי איזה ביזיוני זה היה

רוצים להשתיק אותנו ? תעודדו!!

מביכים.

סטייל האינטרנציונל של הפועל שהם שמו בדרבי שנתנו להם פור שניה אחרי שאדל חשב שהכדור של מיכה יצא לחוץ

ראיתם מה אוגו אמר בראיון?

במכבי כל השחקנים מתנפלים עליך בטירוף

ככה אני דמיינתי את מכבי כל הזמן

גלזר ופרץ משלימים קישור אחורי שלא נותן לאף אחד לעבור אותו

איך אפחד לא מדבר על זה שדקה 80 ומשהו במצב של 3-0 במשחק לפרוטוקול, 2 שחקנים (יוני וצ'יקו) דופקים ספרינט מטורף ללחוץ את הרוש? מדהים, זה מכבי.

ראיתי את התקציר נגד ב"ש כמה פעמים, מה שהרוש עשה שם בגול הרביעי רק על זה הייתי מעיף אותו מהקבוצה. חוסר מקצועיות טוטאלי