Jump to content

סיכום הניצחון על ב"ש בטרנר אחריי צפייה בש.ח | 4-0 מדהים! סיום מושלם לעונה מושלמת!

Sawyer

Recommended Posts

ואני חשבתי שהתסריט ההזוי יהיה שמכבי תנצח 4-0 ולא שנתניה תנצח את חיפה חחח

סיום הולם לעונה ענקית. אין יותר מתוק מזה. איזה תענוג.

מה נעשה עכשיו בלי מכבי כל כך הרבה זמן.

מדהים. במשחק האחרון של העברת הכתר אלינו, משפילים את היריבה שלקחה לנו את הבכורה בשנים האחרונות. כל כך סימלי וכל כך מכבי. כמו שאוהד הפועל אמר לי אחרי ה 5-0 : "אנחנו 10 שנים מנצחים בדרביים ואף פעם לא חלמנו לנצח בפער כזה, בדרבי הראשון שמכבי מגיעים העליונות הם משפילים אותנו 4-0 ועכשיו עוד 5-0".

מקצועית. נראה שאיביץ (ענק. הכי טוב שהיה כאן לדעתי) מצא פתרון להיעדרות של מיכה עם מערך של

3-5-2 כשההתקפות נבנות דרך האגפים.

מדהים, מדהים , מדהים.

אין אתה חושב שהמכבי הזאת לא יכולה להתעלות מעבר למה שעשו הם נותנים תשובות אחת אחרי השניה.

תודה מכבי ת"א על העונה המטורפת הזאת ! עוד 30-40 שנים אני אספר עליה לנכדים.

ניסיתי לדחות כמה שאני יכול את עצימת העיניים האחרונה לפני שאני קם לקיץ, העונה הזאת הייתה באמת חוויה יוצאת דופן והלב עדיין דופק לי בטירוף בנסיון לעכל את מה שקרה בטרנר היום

תודה לך מכבי תא מודל 18/19, היית מושלמת.

אמנם רשום פה רק 3 שנים

אבל קורא בפורום שנים רבות לפני כן...

תודה על הכל סוייר... יהיה מוזר לחזור הביתה אחרי משחקים ולא לחכות לסיכום שלך.

קודם כל תודה על הכל סוויר, היה תמיד כיף לקרוא סיכומים ולמצוא נקודות שלא רואים תמיד במשחק

דבר שני כתבת על דסה שהוא המצטיין אתמול, חייב לציין שבמחצית הראשונה היה רע שום דבר לא הלך לו, אולי התרגש מזה שזה משחק אחרון

אולי במחצית דיברו איתו כי לחצי השני עלה שחקן אחר

לא היה משחק ראוי יותר מאתמול בשביל לסיים את העונה החלומית הזו

איך בפיקנטריה לא רשמת את ג'ון אוגו בא להגיד לנו להתראות?

בסוף המשחק, גם בן סהר בעט עלינו כדור, אבל הוא כ"כ כושל שזה פגע השלטים פרסומת

שכטר מגיע אלינו בסוף המשחק תוך כדי דיון עם הקהל של ב"ש: מה אני לא שומע אתכם, כמה? 4! ויסמן להם עם האצבעות

כמה שלא חושבים על זה, זה רק ניהיה יותר ענק. קשה לעכל את מה שקרה כאן הלילה, מדהים. חיי בחלום.

ומצטער חברים באמת, אבל זה כבר גדול עליי..

מעכשיו את הש.ח אני רואה לפני השינה במיטה עם השלט ביד, מקפיץ מה שלא בא לי וחותך חלילה אם לא בא לי לראות את הסוף. לא נכנס למקלחת ב3 בלילה אחרי שיצאתי מהבית ב8 בבוקר ואני קם למחרת ב8 שוב

זה התאים יותר בתקופה אחרת בחיי, זה בלתי אפשרי היום. בטוח שנמצא תחליף הולם, אני עדיין כאן :)

עשית פרוייקט מדהים!! היה תענוג לקרוא את הסיכומים המדוייקים האלה, תלית תנעליים בשיא!

נגד מי היה המשחק הראשון שעשית סיכום ולפני כמה שנים?

לבוא לטרנר- בהרכב כזה חסר, במשחק יחסית חסר חשיבות מבחינתנו, להלחם על כל כדור, להראות כזאת עליונות ולתת להם 4. וואו מכבי !

פיקנטריה -

שכטר מקבל צהוב על התחזות בחצי שלנו

מעניין אם היה דבר כזה , לא זוכר מקרה של צהוב על התחזות שהוא לא ברחבה, אבל קלאסי שזה קרה לשכטר :)

קודם כל תודה על הכל סוויר, היה תמיד כיף לקרוא סיכומים ולמצוא נקודות שלא רואים תמיד במשחק

דבר שני כתבת על דסה שהוא המצטיין אתמול, חייב לציין שבמחצית הראשונה היה רע שום דבר לא הלך לו, אולי התרגש מזה שזה משחק אחרון

אולי במחצית דיברו איתו כי לחצי השני עלה שחקן אחר

לא היה משחק ראוי יותר מאתמול בשביל לסיים את העונה החלומית הזו

איך בפיקנטריה לא רשמת את ג'ון אוגו בא להגיד לנו להתראות?

בסוף המשחק, גם בן סהר בעט עלינו כדור, אבל הוא כ"כ כושל שזה פגע השלטים פרסומת

שכטר מגיע אלינו בסוף המשחק תוך כדי דיון עם הקהל של ב"ש: מה אני לא שומע אתכם, כמה? 4! ויסמן להם עם האצבעות

לא מסכים כל כך לגבי דסה. במחצית הראשונה היה קצת לא מדוייק, אבל היה בלתי עביר, חילץ הרבה,לחץ גבוה, נתן כמה מהלכים יפים על שטח קטן עם הדריבל הזה שלו שהוא מושך את הכדור אחורה. מחצית שנייה הרבה יותר טובה בטוח, אבל אחלה משחק שלו לפי דעתי.

פיבן לעניות דעתי לא ברמה של מכבי שלא נתחיל לדבר על צמפיונס\אירופית שהוא לא ברמה שם בכלל.

חייבים להביא בלם אכזר ליד אמאדור.

כשיש חלוץ נוסף ליד שכטר הוא פשוט נהדר/עמדת החלוץ השני מושלמת ליוני

הקבוצה הזו תיזכר לדורות, בדגש על מהי קבוצה והץרומה שנתן כל שחקן בסגל

כשיש חלוץ נוסף ליד שכטר הוא פשוט נהדר/עמדת החלוץ השני מושלמת ליוני

הקבוצה הזו תיזכר לדורות, בדגש על מהי קבוצה והץרומה שנתן כל שחקן בסגל

אני חושב שהנקודה החשובה היא שזו קבוצה,לא משנה מי נכנס או יצא מהרכב לאורך כל השנה מכבי נראו אותו דבר

עבודת אימון אדירה של איביץ'

מכבי הוכיחה לנו העונה שהיא יודעת להמציא את עצמה מחדש בכל כך הרבה שלבים ועדיין להישאר אותה קבוצה.

עדיין בשביל להגיע לאלופות בעיני אין ספק שחייב להתרחש נס שישאיר פה את פרץ ודסה. ללא ספק השחקנים שהכי נמצאים שם מבחינת הרמה ונסיון

אני חושב שהנקודה החשובה היא שזו קבוצה,לא משנה מי נכנס או יצא מהרכב לאורך כל השנה מכבי נראו אותו דבר

עבודת אימון אדירה של איביץ'

בדיוק. גם לא משנה איזה מערך עולים ועם חיסורים או פצועים, היכולת נשארה פחות או יותר אותו דבר.

מדובר פה בעקרונות משחק שכל שחקן בסגל מכיר. רק שאיביץ' ישאר כמה שיותר.

פיבן לעניות דעתי לא ברמה של מכבי שלא נתחיל לדבר על צמפיונס\אירופית שהוא לא ברמה שם בכלל.

חייבים להביא בלם אכזר ליד אמאדור.

דעתך בהחלט ענייה

לבוא לטרנר- בהרכב כזה חסר, במשחק יחסית חסר חשיבות מבחינתנו, להלחם על כל כדור, להראות כזאת עליונות ולתת להם 4. וואו מכבי !

פיקנטריה -

שכטר מקבל צהוב על התחזות בחצי שלנו

מעניין אם היה דבר כזה , לא זוכר מקרה של צהוב על התחזות שהוא לא ברחבה, אבל קלאסי שזה קרה לשכטר :)

כן, זה מסוגל לקרות רק אצל שכטר שכבר יש לו תדמית של מתחזה.

אבל כן יצא לי לראות את זה קורה בעולם

השאיפה

במיוחד בארץ,היא ששחקנים יוענשו על התחזויות בכל זמן ומקום ויימנעו לעשות את זה ברחבה

התחזות ברחבה בעיניי צריך להיות צהוב כהה, כי זה לא סתם הטיית שופט, זה ממש נוגד את המשחק

זה משנה גורל של משחק..

מדהים. במשחק האחרון של העברת הכתר אלינו, משפילים את היריבה שלקחה לנו את הבכורה בשנים האחרונות. כל כך סימלי וכל כך מכבי. כמו שאוהד הפועל אמר לי אחרי ה 5-0 : "אנחנו 10 שנים מנצחים בדרביים ואף פעם לא חלמנו לנצח בפער כזה, בדרבי הראשון שמכבי מגיעים העליונות הם משפילים אותנו 4-0 ועכשיו עוד 5-0".

מקצועית. נראה שאיביץ (ענק. הכי טוב שהיה כאן לדעתי) מצא פתרון להיעדרות של מיכה עם מערך של

3-5-2 כשההתקפות נבנות דרך האגפים.

יש מצב שנמשיך עם המערך הזה לא מעט אחרי ההצלחה איתו נגד באר שבע ונגד נתניה.

חושב שהקבוצה נראתה הכי טוב במשחקים האלה מאשר ב-3 חודשים האחרונים.

גם נגד חיפה היו הרבה דקות טובות עם הרדמות משום מה בחלק האחרון של המשחק אבל זה יותר מנטלי ממקצועי.

עם מיכה במקום ריקן נהיה עוד יותר מסוכנים למעלה.