Jump to content

הדרבי ברבע-גמר פלייאוף 2019

דקסטר

Recommended Posts

יאללה עוד משחק אחד יא שרמוטות אדומות

פיקנטריה: החרימו מסטיקים בכניסה כי "עלולים לזרוק לפרקט", העיקר החזירו להם את היציע של ילדי השתן, בדיחה.

תרחיב גם לגבי הישראלים. כרגע לפי מה שכתבת כאן צריך להיפרד מפארגו, אובראיינט, קלויארו ורול. זה אומר שצריך פוינט גארד פותח (עם זה, אגב, אני מסכים ב-1000%), גארד מחליף (ג'ונדי וקיין זה אחלה לרבע שעה ביורוליג ואבדיה בתקווה יפרוץ אבל עדיין צריך מישהו שיעלה מהספסל ויידע לתת שלשות), פורוורד פותח (שוב, עם זה אני מסכים) ומחליף. בעצם, אתה רוצה להחליף לגמרי את עמדות 1 ו-4, חמישייה פלוס מחליף.

אני חושב שעדיף להמשיך עם קלויארו, להביא איזה וולדן כזה לעמדת הגארד המחליף וללכת בכל הכוח על פוינט גארד איכותי ופורווד איכותי.

המשחק היום עוד יותר מחדד. משאיר את הישראלים, כאשר מתלבט לגבי טיוס, הייתי רוצה פה סנטר של 2.10 שיתמודד עם החיות בצבע ביורוליג, כמובן בצוותא עם בלאק.

אני מחבב את תומר גינת, אבל ג'ק כהן מעט יותר אפקטיבי ולכן הייתי משאר.

קיין נגר, אני מאמין שניתן להביא שחקן טוב יותר עם אותו סקילס הגנתי (אוברייטד ההגנה שלו), אבל זה תלוי שכר. המאמן אוהב אותו אבל התפקיד שלו צריך להיות מוגבל. 26 דק' עם 2 נק' בליגה הישראלית זה די מביך.

המשחק היום עוד יותר מחדד. משאיר את הישראלים, כאשר מתלבט לגבי טיוס, הייתי רוצה פה סנטר של 2.10 שיתמודד עם החיות בצבע ביורוליג, כמובן בצוותא עם בלאק.

אני מחבב את תומר גינת, אבל ג'ק כהן מעט יותר אפקטיבי ולכן הייתי משאר.

קיין נגר, אני מאמין שניתן להביא שחקן טוב יותר עם אותו סקילס הגנתי (אוברייטד ההגנה שלו), אבל זה תלוי שכר. המאמן אוהב אותו אבל התפקיד שלו צריך להיות מוגבל. 26 דק' עם 2 נק' בליגה הישראלית זה די מביך.

טיוס זה נו-בריינר לטעמי. הוא ובלאק בעמדה 5 זה השילוב הכי חזק שאנחנו יכולים לנפק בעמדה כלשהי. שניהם אמנם מביאים דברים דומים (חסימות, ריבאונד, יכולת מוגבלת בהתקפה), אבל זה לא דבר רע בעיניי. שטף המשחק לא ייפגע אם אחד יחליף את השני ואפשר ללכת עם היד החמה באותו יום.

הכסף הגדול והמאמץ צריך ללכת לעמדת הפוינט גארד (מה שיש היום זה לא מספיק, אפילו אם פארגו היה מצליח להיות כשיר העונה) ובעיקר, לטעמי, לפורוורד בעמדה 4. אוברייאנט זה ניסיון מעניין אבל עייפנו מניסיונות כאלה. או שהולכים על 4 נמוך יחסית שיכול לרווח את המשחק (סטייל דוראנט בחמישייה של הווריורס) או שהולכים על משהו מסורתי יותר, אבל זאת העמדה הכי בעייתית שלנו ליורוליג.

אני משאיר את אובראיינט. עם כל החסרונות הברורים, עדיין יש לו אפסייד רציני מאוד. הוא יכול להיות שחקן של 16-18 ביורוליג.

אני משאיר את אובראיינט. עם כל החסרונות הברורים, עדיין יש לו אפסייד רציני מאוד. הוא יכול להיות שחקן של 16-18 ביורוליג.

שחקן עם גישה דפוקה שחושב שהוא סטאר. אחוזי קוטג' מכל הטווחים.

שחקן עם גישה דפוקה שחושב שהוא סטאר. אחוזי קוטג' מכל הטווחים.

.

בתוספת משחק לא הכי חכם.

כנראה הזר הראשון שהייתי משחרר.

אגב, הנוער זכו בשתי אליפויות רצופות עד היום או בשלוש?

שלוש

דאבל 16', דאבל 17', אליפות 18' עם 3-0 על הפועל בגמר (הפסד בגמר גביע לעמק יזרעאל), העונה יש גביע ובנתיים 2-0 על הפועל, ביום רביעי משחק על האליפות.

מקווה שהגארד שזלגיריס משחררים לנו יגיע על תקן מחליף, אחרת עוד טעות.

ברור לך (ולצערנו) שהוא יגיע על תקן רכז ראשון, במקום להגיע לתפקיד הגארד המחליף על חשבון מייקל רול. תאר לך מצב שהגארד הזה, ג'ונדי וקיין הם האופציות שלנו מהספסל, כשאפשר לשחק עם אבדיה בעמדות הגארד מדי פעם (בעיקר בליגה), ובנוסף אליהם מביאים רכז ברמה של יורוליג. פתאום כל הקבוצה משתדרגת. כל כך ברור שזה לא יקרה.

די נו. הוא לא מתאים למכבי. לא לשיטה, לא לרמה ולא למה שאנחנו צריכים משחקן בעמדה הזאת. הוא ופארגו הראשונים שהייתי מחליף (itanar likes this).

בלי להעליב חלילה, אבל כל פעם מפתיע אותי מחדש שאנשים חושבים אפילו לרגע שיש קשר בין הפרש לסדרות פלייאוף...

:)

בכדוריד הערב לקחו אליפות על הפרש שערים בסדרת פלייאוף

שלוש

דאבל 16', דאבל 17', אליפות 18' עם 3-0 על הפועל בגמר (הפסד בגמר גביע לעמק יזרעאל), העונה יש גביע ובנתיים 2-0 על הפועל, ביום רביעי משחק על האליפות.

3-0. יש דאבל צהוב בנוער

לא מבין מה הם נכנסים לזה בכלל, שישירו מה שהם רוצים המזדיינים האלה. הבעיה היחידה שלי עם האפסים האלה זה הקריאות לרגב כשהם במרחק מטר ממנו, מסתכלים לו בעיניים ומסמנים חבל תלייה (חבר שלכם אוליקר פחות אהב) ומין הסתם זריקת מקלות ויריקות על קיין וכו.

כל הגועל שואה/נאצים/תתאבד? שיצעקו מה שהם רוצים, זה הרי מגיע מתסכול שהם סוחבים מעל ל20 שנה.

מקווה שזו פעם אחרונה שפוגשים אותם העונה, יאללה לזיין את הפועל.