Jump to content

הדרבי ברבע-גמר פלייאוף 2019

דקסטר

Recommended Posts

השינויים התכופים האלה לא מועילים. לפני שמחליפים, צריכים לוודא שהמחליף יהיה ברמה טובה יותר. יש שחקנים שאפשר להשאיר, אבל פשוט בתפקיד שיותר מתאים ליכולות שלהם. למשל, קיין צריך להישאר על תקן הסטופר ההגנתי ביורוליג ושחקן רוטציה טוב בליגה, קלויארו יכול להישאר ברוטציה לרבע וחצי ולאנרגיות מדי פעם כשצריך. הבעיה מתחילה כשאין היררכיה ברורה ואז קיין יכול להתבלבל ולחשוב שהוא הגיע על תקן שחקן מוביל.

קלויארו לא יותר טוב משחקנים ישראלים. יש זרים כל כך יותר טובים ממנו.

קיין בקונסטלציה מסויימת הייתי משאיר.

השינויים התכופים האלה לא מועילים. לפני שמחליפים, צריכים לוודא שהמחליף יהיה ברמה טובה יותר. יש שחקנים שאפשר להשאיר, אבל פשוט בתפקיד שיותר מתאים ליכולות שלהם. למשל, קיין צריך להישאר על תקן הסטופר ההגנתי ביורוליג ושחקן רוטציה טוב בליגה, קלויארו יכול להישאר ברוטציה לרבע וחצי ולאנרגיות מדי פעם כשצריך. הבעיה מתחילה כשאין היררכיה ברורה ואז קיין יכול להתבלבל ולחשוב שהוא הגיע על תקן שחקן מוביל.

מסכים ממש, כל שנה לאבד את הראש ולבנות הכל מחדש זה פשוט חסר סיכוי.

המטרה צריכה להיות קבוצה תחרותית לשנה הבאה 6-8 ואולי שנה אחרי זה ל6-4.

הייתי מתחיל מרכז טופ קלאס ואז שחקנים בכירים ל3-4, במקום פארגו ואובריינט.

וכמובן שומר על בלאק.

יותר מהכל מכבי צריכה לקבל החלטות לפני גביע הליגה (או איך שהמנהלת קוראת לזה - אליפות), גם אם חלילה נפסיד במשחק אחד זה לא אומר שזאת סיבה להיכנס לפאניקה.

אההה כן.. ועוד משהו קטן, במקום להיות בהיסטריה למכור מנויים במחרי NBA תכנסו להיסטוריה פאקינג להצליח, לחזור לפלייאוף ומשם לפיינלפור.

בקיצור לא הייתי מחליף את הקבוצה, הייתי מחליף 3/5 חמישייה.

אין מה להשאיר את רול וקלויארו, כאשר כבר בליגה יש לך שחקנים שעולים עליהם.

קורי וולדן ופלדין שחקנים יותר טובים מרול, את וולדן הייתי מביא.

הבעיה שיש יותר מדי בינוניים, בקבוצות טופ 6 ביורוליג רוב הסגל ברמה גבוהה.

אין מה להשאיר את רול וקלויארו, כאשר כבר בליגה יש לך שחקנים שעולים עליהם.

קורי וולדן ופלדין שחקנים יותר טובים מרול, את וולדן הייתי מביא.

הבעיה שיש יותר מדי בינוניים, בקבוצות טופ 6 ביורוליג רוב הסגל ברמה גבוהה.

את מי לדעתך צריך להחליף בסגל? או, אם יהיה יותר פשוט, את מי צריך להשאיר בסגל?

את מי לדעתך צריך להחליף בסגל? או, אם יהיה יותר פשוט, את מי צריך להשאיר בסגל?

בלאק, ווילבקין (כי יש לו חוזה) וקיין. יתר הזרים לא בטוח שמשתלבים בהפועל ירושלים. לגבי טיוס לא בטוח, למרות היתרון העצום בהיותו ישראלי. בגלל העובדה שדומה לבלאק במשחק שלו, רק פחות טוב.

בלאק, ווילבקין (כי יש לו חוזה) וקיין. יתר הזרים לא בטוח שמשתלבים בהפועל ירושלים. לגבי טיוס לא בטוח, למרות היתרון העצום בהיותו ישראלי. בגלל העובדה שדומה לבלאק במשחק שלו, רק פחות טוב.

תרחיב גם לגבי הישראלים. כרגע לפי מה שכתבת כאן צריך להיפרד מפארגו, אובראיינט, קלויארו ורול. זה אומר שצריך פוינט גארד פותח (עם זה, אגב, אני מסכים ב-1000%), גארד מחליף (ג'ונדי וקיין זה אחלה לרבע שעה ביורוליג ואבדיה בתקווה יפרוץ אבל עדיין צריך מישהו שיעלה מהספסל ויידע לתת שלשות), פורוורד פותח (שוב, עם זה אני מסכים) ומחליף. בעצם, אתה רוצה להחליף לגמרי את עמדות 1 ו-4, חמישייה פלוס מחליף.

אני חושב שעדיף להמשיך עם קלויארו, להביא איזה וולדן כזה לעמדת הגארד המחליף וללכת בכל הכוח על פוינט גארד איכותי ופורווד איכותי.

שחקן טוב?

כי רכז עם 3.8 אסיסטים למשחק (שהוא גם לא נראה סקורר גדול) לא נשמע לי מבטיח יותר מדי...

זה בסדר יחסית לדקות שהוא מקבל. אם היה משחק 28-30 דקות בטח היה קרוב יותר ל-5 אסיסטים.

בכל מקרה אין צורך ברכז סקורר שלוקח על עצמו משחקים כי בשביל זה יש את ווילבקין שיתפנה לעמדה 2.

יש לו גובה טוב (1.93) לרכז, שזה משהו שמאוד חסר בקו האחורי שלנו, ויש לו נסיון בקבוצת הצלבה שזה מה שאנחנו שואפים להיות. אני לא יודע איך ההגנה שלו.

החסרון בו הוא שהוא כבר לא ילד וכנראה אין לו אפסייד להפוך לכוכב גדול, אבל אי אפשר שכולם יהיו.

מדהים איזה אדיש השדר הזה לדאנק המפלצתי של טאריק

הרבה זמן לא ראיתי כזה כאן

עשו איזה 4 פאולים על טאריק בהתקפה, לא נשרק כלום

איזה דאנק אמאא

מדהים איזה אדיש השדר הזה לדאנק המפלצתי של טאריק

הרבה זמן לא ראיתי כזה כאן

סתם זונה אוהד הפועל. ב-nba שדרים משתגעים מכזה.