Jump to content

לקראת הפועל באר שבע בטרנר

דקסטר

Recommended Posts

רגוע אני תמיד

לי כרטיס יהיה בכל מצב..

אבל מה היה קורה עם אנשים שיש להם ניקוד גבוה שלא קיבלו הודעה על פתיחת המכירה והיו נגמרים להם הכרטיסים?(אך לא נגמרו לעזאזל הכרטיסים עד עכשיו)

למה בכלל שילמנו כל כך הרבה כסף על עמלות ללאן שלא היה בכלל שימוש בניקוד?

זעקנו פה שנים ניקוד ניקוד ובסוף אין בו שימוש וגם לא רואה שיהיה בו שימוש בעתיד עם בלומפילד הענק

א. ענית לעצמך. היה צפוי שישארו כרטיסים, גם בערב אחרי שייפתח לקהל הרחב מאמין שיישארו.

ב. העונה ניצלחת את הניקוד בטרנר מחזור 2 ובדרבי. בתאוריה הניקוד היה עוזר לך עוד פעמיים אם מישהי מהן הייתה משחקת כדורגל העונה.

רגוע אני תמיד

לי כרטיס יהיה בכל מצב..

אבל מה היה קורה עם אנשים שיש להם ניקוד גבוה שלא קיבלו הודעה על פתיחת המכירה והיו נגמרים להם הכרטיסים?(אך לא נגמרו לעזאזל הכרטיסים עד עכשיו)

למה בכלל שילמנו כל כך הרבה כסף על עמלות ללאן שלא היה בכלל שימוש בניקוד?

זעקנו פה שנים ניקוד ניקוד ובסוף אין בו שימוש וגם לא רואה שיהיה בו שימוש בעתיד עם בלומפילד הענק

אבל זה העניין, מכבי ת"א מועדון מקצועי ואחראי שקיבל את ההחלטה הזאת לאחר התייעצויות והוכיח את עצמו גם.

גם בקשר לשיטת הניקוד, דבר מבורך שכבר עזר בעבר ויעזור עוד בעתיד.

ככל שנצטרך להשתמש פחות בשיטת הניקוד זה אומר שיותר אוהדים יוכלו להגיע בלי בעיה למשחקים ואז בסהכ כולנו שמחים. ובאותם מקרים נדירים שיש הצדקה לניקוד הוא יעשה צדק עבור אוהדים כמוני וכמוך.

לסיכום, הכל מעולה. התנהלות נכונה של מכבי 10/10 ובסהכ הכל בסדר וסתם נלחצת - מי שרוצה להגיע למשחק יגיע. מכבי לא עשו שום דבר שעלול לפגוע באף אוהד אמיתי.

מכבי תל אביב מתאמנת בימים אלה למשחק הנעילה של העונה מול הפועל באר שבע ועושה זאת בסגל חסר במיוחד. באימון אמש (רביעי), שלראשונה היה פתוח לתקשורת לכל אורכו, נאלץ המאמן ולדימיר איביץ’ להסתדר ללא הפצועים שכבר גמרו את העונה – אורוש ניקוליץ’, אייל גולסה, דור מיכה, ארון שוינפלד ועומר אצילי (נמצא בגרמניה לצורך ניתוח בקע), כאשר אליהם הצטרפו פרדראג ראיקוביץ’ שכבר עזב את ישראל וחזר לסרביה, וגם הקפטן שרן ייני אשר קיבל חופש שבוע מוקדם יותר מהמאמן הסרבי.

אל כל אלה הצטרפו גם מאור קנדיל הפצוע ואבי ריקן שסובל מהתקררות ולא לקח חלק באימון. כתוצאה מכך, איביץ’ הקפיץ שחקני נוער רבים לאימון ומי שלקחו בו חלק היו אייל חן, יואב הופמייסטר ומייקל צ’ילאקה, יחד עם בר כהן שכבר ערך בכורה בבוגרים של הצהובים. אליהם הצטרף גם מנהל הקבוצה, יואב זיו, שנראה כאילו לא פרש מעולם.

עם קצת יצירתיות בהצבה של השחקנים אפשר להרים אחלה הרכב רק מהפצועים והחסרים:

ראיקוביץ'

דודזאדה - ייני - *אמאדור* - קנדיל

גולסה - ניקוליץ'

ריקן - מיכה - אצילי

שוינפלד

*נאלצתי להשתמש באמדור למרות שהוא כשיר כי חסר בלם פצוע

אבל זה העניין, מכבי ת"א מועדון מקצועי ואחראי שקיבל את ההחלטה הזאת לאחר התייעצויות והוכיח את עצמו גם.

גם בקשר לשיטת הניקוד, דבר מבורך שכבר עזר בעבר ויעזור עוד בעתיד.

ככל שנצטרך להשתמש פחות בשיטת הניקוד זה אומר שיותר אוהדים יוכלו להגיע בלי בעיה למשחקים ואז בסהכ כולנו שמחים. ובאותם מקרים נדירים שיש הצדקה לניקוד הוא יעשה צדק עבור אוהדים כמוני וכמוך.

לסיכום, הכל מעולה. התנהלות נכונה של מכבי 10/10 ובסהכ הכל בסדר וסתם נלחצת - מי שרוצה להגיע למשחק יגיע. מכבי לא עשו שום דבר שעלול לפגוע באף אוהד אמיתי.

סבבה מקבל

רק שישלחו הודעה לפני שמתחילה המכירה..

איך בא לי שיואב יעלה לשחק מגן.

להביא את פריצה למשחק אחד, גם כי ב"ש וגם כי חסרה רגל מסיימת בטאץ' אחד

ברסקי, דודזאדה ויונתן כהן לא פצועים?

כי בכתב הוזכרו ראיקוביץ',ייני, קנדיל,גולסה, ניקוליץ', ריקן, מיכה, אצילי ושוינפלד

אבל זכור לי שיש משהו גם לדודזאדה וברסקי, בנוסף ליונתן כהן שנפצע והוחלף.
מקווה שיונתן כהן לפחות כשיר אז אפשר לגרד הרכב, הבעיה שהספסל יהיה ריק לגמרי.

טננבאום

סבוריט - טיבי - אמאדור - דסה

דור פרץ - גלזר

יונתן כהן - בר כהן - אופואדו

שכטר

טננבאום

סאבוריט-טיבי-אמאדור-ייני-דסה

גלזר-פרץ

בר כהן

יוני-שכטר

ייני לא בסגל אז פיבן אם ימשיך עם 3 בלמים,

אבל כן גם אני רוצה לראות את בר כהן, התלהבתי ממנו העונה בנוער ויונתן כהן כמובן חייב לשחק אם הוא כשיר.

הם לקחו את האליפות המרשימה בהיסטוריה לפני חצי שנה כבר, אחריי כל החגיגות וללא אפשרות לשיאים יוצאי דופן במשחק הזה,

אם מנצחים מגיעים ל 82.4% הצלחה

הכי גבוה לאלופה בעידן 3 נקודות לניצחון !

שיא נוכחי מכבי 96 82.2%

שיא כללי חיפה קיזוז 82.8%

מותר צוות מקצועי?

אובארוב *

זיו אמאדור טיבי צילאקה

אוברדוביץ' קובאצ'ביץ'

איביץ'

אפואדו אייל חן

יצחקי

ואם כבר אז שוטא היה חלוץ ענק מעל 500 שערים